Akrum
Members-
Posts
20500 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akrum
-
Czapi - mały pies o wielkim sercu MA JUŻ DOM!!!
Akrum replied to Maciek777's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images10.fotosik.pl/707/d3517105b36062e2med.jpg[/IMG] -
Czapi - mały pies o wielkim sercu MA JUŻ DOM!!!
Akrum replied to Maciek777's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images10.fotosik.pl/707/0bc6f068e174e2b3med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/707/a81cdd683d7773a3med.jpg[/IMG] -
Czapi - mały pies o wielkim sercu MA JUŻ DOM!!!
Akrum replied to Maciek777's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images10.fotosik.pl/707/8365829c999fc44amed.jpg[/IMG] -
Czapi - mały pies o wielkim sercu MA JUŻ DOM!!!
Akrum replied to Maciek777's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images10.fotosik.pl/707/8f789e8dc00e6683med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/707/6f3586b92a07cadcmed.jpg[/IMG] -
Czapi - mały pies o wielkim sercu MA JUŻ DOM!!!
Akrum replied to Maciek777's topic in Już w nowym domu
A to zdjęcia od nas z niedzielnej sesji :) [IMG]http://images10.fotosik.pl/707/bd511f8429fae502med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/707/9bfb6acbd25ded54med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/707/29f04e1d033b7052med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/707/8bab014586494c30med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/707/85ffc644b244b54dmed.jpg[/IMG] -
W takim razie szybko lecę zmienić zamówienie na Bosh, zobaczymy czy małej klusce to zasmakuje :)
-
Emma53 - taki widok to tylko ja zawsze mam :) Kropka tylko przy mnie jest taka szalona i radosna :) TZ to może tylko przez okno oglądać, bo jak już się na podwórku pojawi, to Kropka na niego szczeka i już bawić się nie chce :shake::shake::shake: Wracając do Pati ;) Tak się pchła wygrzewała po kąpieli :) Oczywiście Bork troskliwy tatuś - ogrzewał również swoim ciałkiem :loveu: [IMG]http://images10.fotosik.pl/706/f5d5676b6cd3c031med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/706/f8f824c65a82a27bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/706/978e5c27d8f392d2med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/706/a045803e92859392med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/706/4afa8c157ba6291emed.jpg[/IMG]
-
Kropka - kochana sunieczka :) Zostaje u nas na stałe :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
[video=youtube;Mwm_k2XwlKY]http://www.youtube.com/watch?v=Mwm_k2XwlKY&feature=youtu.be[/video] -
Kropka - kochana sunieczka :) Zostaje u nas na stałe :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.youtube.com/watch?v=wmACpq477K8&feature=youtu.be[/IMG][video=youtube;wmACpq477K8]http://www.youtube.com/watch?v=wmACpq477K8&feature=youtu.be[/video] -
Czapi - mały pies o wielkim sercu MA JUŻ DOM!!!
Akrum replied to Maciek777's topic in Już w nowym domu
jest? wydrukowali?? no to super :) bo ja jeszcze gazety nie kupiłam ... teraz czarujemy, zaklinamy... by telefon do mnie lub do Pyrdki dzwonił. -
[IMG]http://images10.fotosik.pl/706/797ecf1f4e1f2d83med.jpg[/IMG] odpoczynek: [IMG]http://images10.fotosik.pl/706/4cf680988b9c5e20med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/706/e6d568594a4baa7bmed.jpg[/IMG] i wieczorem w domu: [IMG]http://images10.fotosik.pl/706/4c41a010c72c2a9cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/706/0f3c3826d4864f65med.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://images10.fotosik.pl/706/71decc14818e0e3emed.jpg[/IMG] zabawa - rozmazane plamy to Bork,Kropka i Pati ;) [IMG]http://images10.fotosik.pl/706/cbe7589fffe5b6bamed.jpg[/IMG] z Pestką: [IMG]http://images10.fotosik.pl/706/0cec94539b0a9d5amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/706/1fbd2892eb2d27cdmed.jpg[/IMG] chciałam ująć piękny i długi skok Pati, ale się rozmazało... [IMG]http://images10.fotosik.pl/706/63f5f3ed6724974cmed.jpg[/IMG]
-
przyłapana na sikanku :eviltong: [IMG]http://images10.fotosik.pl/706/95b45da79f152c7emed.jpg[/IMG] sprawdzała, czy aby na pewno zrobiła :) [IMG]http://images10.fotosik.pl/706/2e8a4550fcad768dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/706/27f7e1faa8076a6bmed.jpg[/IMG] buzi buzi z Kropką [IMG]http://images10.fotosik.pl/706/67a850d8c5b7880bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/706/011a5e382063f1abmed.jpg[/IMG]
-
przyłapana na gorącym uczynku - polowała na jedzonko ze stołu ;) [IMG]http://images10.fotosik.pl/706/ed0eba743943ad85med.jpg[/IMG] powiedziałam stanowczo "nie wolno", to się skuliła: [IMG]http://images10.fotosik.pl/706/d5efbee8e918f901med.jpg[/IMG] i udawała że jest niewinna ;) [IMG]http://images10.fotosik.pl/706/36866a9d71e9365cmed.jpg[/IMG] potem udawała że śpi [IMG]http://images10.fotosik.pl/706/b246a4462bf5b2fcmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/706/bcdaf59521896645med.jpg[/IMG]
-
Witajcie cioteczki :) Jeśli będzie wolny termin w lecznicy, to w piątek Pati będzie sterylizowana. A u nas wszystko dobrze :) Mój powrót z pracy, to było oczekiwane przez cały dzień wydarzenie :) Pati tak się cieszyła, że ogonek merdał jak śmigiełko, piszczała, skakała, całusy dawała :) Później była godzina zabaw na dworze, szaleństwa za piłkami i innymi zabawkami, gonitwy między psami :) Wczoraj zaliczyła pod moją nieobecność jedną wpadkę na dywan oczywiście obok leżał podkład, ale dywan bardziej jej się spodobał ;) Wczoraj na wieczorny spacerek Pati była obatulona w dwa kubraczki, jeden trykotowy, by do ciałka było miło, a drugi już taki jak kurtka, by było ciepło i by wiatr nie przewiał ;) Dzielnie maszeruje nasza mała kruszynka :) Noc (całe 6 godzin) przespała przytulona do mnie pod kołdrą ;) nie obudziła mnie ani razu na siu, dywany też suche :) A ja - obłożona 4 psami, każdy grzał inną część ciała :) po co mi kołdra?? czułam się jak by w pokoju było z 30 stopni :)
-
Figa trafiła na kochających i cudownych ludzi. Już w DS.
Akrum replied to Cleopatrax's topic in Już w nowym domu
witamy Maćku na wątku Figi :) Dziękujemy za zdjęcia :) Zdjęcia z niedzielnej sesji właśni się ściągają i jak tylko je wgram to tutaj wkleję :) -
Schronisko w Ostrowie Wlkp - SZUKAMY WOLONTARIUSZY i DT!
Akrum replied to Malwi's topic in Już w nowym domu
też mam taką nadzieję :) tą białą może być zainteresowanie, bo jest śliczna :) -
Dziadziuś vel Rambuś z chorym sercem - PILNIE POMOC FINANSOWA! :-(
Akrum replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
[URL]http://img718.imageshack.us/img718/4985/rambus.jpg[/URL] haha, jak słodziutko i spokojnie sobie śpi :loveu: -
Szira zostaje na stałe w dt:) znalazła swoją rodzinę:)
Akrum replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
Haha, super się prezentuje w tym kubraczku :) Widać, że bieganie ze stadem jej odpowiada, radosna jest :)