Jump to content
Dogomania

Akrum

Members
  • Posts

    20500
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Akrum

  1. krótki filmik, później będzie lepszy :) [video=youtube;xI6rZIHy8DY]http://www.youtube.com/watch?v=xI6rZIHy8DY&feature=youtu.be[/video]
  2. Tak sobie teraz poczytałam historię Barnaby... wyczytałam, że chłopak miał poważne problemy ze stawami w schronie, no i trzustka. Teraz w ogóle po nim tego nie widać. Chodzi ładnie, skacze... zdrowy psiak :) A on jest na jakiejś specjalnej karmie lub lekach dla trzustkowców??
  3. tym razem na dużo zdjęć i filmiki załapały się Bambu i Barnaba - dwa super hotelowicze :)
  4. Dzisiaj byliśmy w hoteliku, Czapulek jak zwykle radosny i pełen energii, jednak na spacer z nami dziś nie szedł, bo w kloszu jeszcze biedak chodzi, no i się bałam że jak zmarznie, to go będzie może co nieco bolało... Ale smaczki dostał i zjadł z apetytem :)
  5. właśnie, szkoda że tego nie nagraliśmy. Ale okazja jeszcze będzie nie raz przecież :) Zobaczycie wtedy ciocie, jak Dianka sobie ładnie już radzi na tych trzech łapinkach :)
  6. W hoteliku pracują nad tym, by Figa przytyła, dostaje już o wiele większe porcje jedzenia. Odrobaczana dwa razy była, więc to nie robale. Zakupimy jej jeszcze trochę puszek i jak 3 razy na dzień będzie dostawała suche porcje, to w międzyczasie jeszcze może puszki jej bedzie Maciek z Nadią podawać, co Wy na to?
  7. no tak, Luna kochana jest, ale nie możecie pozwolić, by weszła Wam na głowę :)
  8. [IMG]http://images10.fotosik.pl/803/83afdc7aa2e65231med.jpg[/IMG] i z naszą Sambą :) [IMG]http://images10.fotosik.pl/803/19dbc0d9b0aed523med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/803/552028ad6de349demed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/803/de30326c522ebc5fmed.jpg[/IMG] i ostatnie :) [IMG]http://images10.fotosik.pl/803/946d8ef3e5c2faa8med.jpg[/IMG]
  9. [IMG]http://images10.fotosik.pl/803/24834de6a2a15a61med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/803/df489c92d99669b2med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/803/d097773c009fbb14med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/803/186cd07994b3d4dbmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/803/a733f3ff8c42fb0cmed.jpg[/IMG]
  10. zdjęcia od imperatora: [IMG]http://images10.fotosik.pl/803/724d7824080476d9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/803/f733a77bf876253fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/803/a8af96573b25b808med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/803/2bc1a71e2f2ef519med.jpg[/IMG][IMG]http://images10.fotosik.pl/803/18219d1ef929e016med.jpg[/IMG]
  11. taaak :) i nawet dając jej smakołyki mówiłam Diance, że tyle cioteczek trzyma za nią kciuki i życzy jak najlepiej :)
  12. cudowne wieści :) kochana Myszka - wywaliła się kołami do góry - to jest duuuży krok do przodu :)
  13. ok, to na tyle :) jeszcze film jest - ale to już imperator musi wgrać i tu wkleić :p
  14. muszę przyznać, że komendę siad ma opanowaną do perfekcji :)
  15. Byliśmy dzisiaj w hoteliku, Dianka była na spacerku z Penny. Zdjeć tym razem Dianka nie miała robionych. Diana jest coraz radośniejsza, coraz więcej energii ma, uwielbia jeśli się z nią na spacerze biegnie. Za smakołykami w boksie skakała, wspinała się na ścianki boksu :) Nawet dzisiaj slyszałam, jak szczekała, gdy braliśmy z imperatorem Barnabę na spacer :)
  16. hahaha jaka ona jest słodka :)
  17. O tak, w odwiedzinach w hoteliku byliśmy :) Wszystkie psinki takie zadbane, zadowolona - aż miło patrzeć :) Najbardziej podoba mi się zmiana Figi, ona zrobiła się taka radosna, a w człowieka najlepiej by się tak mocno wtuliła i już tak została :) Kochana psinka z niej :) A na spacerku - tak dumnie przy Was Emma maszerowała, taka piękna :)
  18. [quote name='Merys']Co za model :D dziękujemy za zdjęcia :D[/QUOTE] nie ma za co :) Spacer z Bambu to na prawdę przyjemność :) a robienie zdjęć - Bambu ładnie pozuje :) i się uśmiecha dużo :)
×
×
  • Create New...