Byliśmy dzisiaj w hoteliku, Dianka była na spacerku z Penny.
Zdjeć tym razem Dianka nie miała robionych.
Diana jest coraz radośniejsza, coraz więcej energii ma, uwielbia jeśli się z nią na spacerze biegnie.
Za smakołykami w boksie skakała, wspinała się na ścianki boksu :)
Nawet dzisiaj slyszałam, jak szczekała, gdy braliśmy z imperatorem Barnabę na spacer :)