Jump to content
Dogomania

Akrum

Members
  • Posts

    20500
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Akrum

  1. no no no... dobrze, że Czapi już ciachnięty, a Sambusiolek będzie w czwartek o 17:30 sterylizowana. Penny, jak w czwartek masz zmianę lub Maciek? O której zjeżdżacie z hoteliku :cool3::cool3::cool3:
  2. kto by pomyślał, że w tak małym ciałku, taki charrrrrakterek siedzi :)
  3. mama zdjęcia tej 7 szczeniaków i mamusi. później wkleję ;)
  4. dobre wieści :) teraz jeszcze Pepsi musi super domek znaleźć :)
  5. o widzę, że ciotka też masz dzisiaj pracowity dzień ;) Joasiu, dziękuję ślicznie :) w takim razie za Sambę, za okres od [FONT=Comic Sans MS][SIZE=2]29.01.2012 do 28.02.[/SIZE][/FONT][SIZE=2]2012 mam zrobić przelew na 480 zł, tak? suuper :) [/SIZE]
  6. z tego co kojarzę, to Donka5 chyba duże psy tylko w kojcach ma, Yumanij to też tylko kojcowy hotelik jest chyba. jeszcze psiakiGabi, ale to też kojce, tylko w budynku gospodarczym chyba są. jeszcze Mokry Nosek to domowy hotel jest, ale tam też ciężko o miejsce i cena chyba podobna jak w terierze + to jest pod Wawą. http://hoteldlapsow.net/onas
  7. Zrobiłam kilka ogłoszeń dla Figi: 1. [URL]http://tablica.pl/oferta/figa-cudowna-bernardynka-szuka-nowego-domu-do-adopcji-IDM46H.html[/URL] 2. [URL]http://poznan.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Figa-cudowna-bernardynka-szuka-nowego-domu-Do-adopcji-W0QQAdIdZ356323290[/URL] 3. [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/94683/Figa-cudowna-bernardynka-szuka-nowego-domu-Do-adopcji/[/URL] 4. [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Figa,-cudowna-bernardynka-szuka-nowego-domu-Do-adopcji-id36642.html[/URL] 5. [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Figa-cudowna-bernardynka-szuka-nowego-domu-Do-adopcji,59026[/URL] 6. [URL]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/94683/Figa-cudowna-bernardynka-szuka-nowego-domu-Do-adopcji/[/URL] Jakby ktoś chciał pomóc w ogłaszaniu Figi, tu jest tekst: [FONT=&quot]Figa, cudowna bernardynka szuka nowego domu. Do adopcji.[/FONT] [FONT=&quot]Figa to około 5 letnia sunia, która praktycznie całe życie spędziła siedząc w kojcu. Jedzenie dostawała jak jej „właścicielowi” się przypomniało.[/FONT] [FONT=&quot]Pewnego dnia sunia uciekła z kojca i z głodu dopadła kurę chodzącą po podwórku, czym podpadła „właścicielowi”, który za ten występek chciał sunie zabić. Na szczęście udało się ją uratować. [/FONT] [FONT=&quot]Najpierw Figa trafiła do przytuliskowego kojca, później do lecznicy gdzie przeszła sterylizację a potem została umieszczona w hoteliku dla psów, gdzie w końcu poczuła co to zawsze pełna miska,ciepło, zainteresowanie ze strony człowieka, spacery oraz co najważniejsze miłość człowieka do niej.[/FONT] [FONT=&quot]Figa jest sunią bardzo łagodną w stosunku do człowieka, również do dzieci, w stosunku do psów także nie przejawia agresji. [/FONT] [FONT=&quot]Figa uwielbia długie spacery, na smyczy chodzi ładnie. Lubi się przytulać do człowieka, za chwilę głaskania i uwagi oddałaby wszystko. [/FONT] [FONT=&quot]To bardzo przyjazna, radosna sunia, która czeka na nowy dom, w którym będzie kochana, rozpieszczana i który wynagrodzi jej te lata życia w „więzieniu”.[/FONT] [FONT=&quot]Figa jest odrobaczona, zaszczepiona, wysterylizowana oraz zaczopowana.[/FONT] [FONT=&quot]Warunkiem adopcji jest wizyta przed i podopcyjna oraz podpisanie umowy adopcyjnej.[/FONT] [FONT=&quot] Kontakt w sprawie adopcji: Małgosia: 692496657 lub [URL="http://www.dogomania.pl/[email protected]"][email protected][/URL][/FONT] [FONT=&quot]Agnieszka: 664021169 lub [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/FONT]
  8. Kilka ogłoszeń dla Inki: 1. [URL="http://tablica.pl/oferta/inka-w-typie-jamnika-szorstkowlosegowyrzucona-w-mrozy-do-adopcji-IDM30t.html"][/URL][URL]http://tablica.pl/oferta/inka-w-typie-jamnika-szorstkowlosegowyrzucona-w-mrozy-do-adopcji-IDM30t.html[/URL] 2. [URL]http://poznan.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Inka-w-typie-jamnika-szorstkowlosego-wyrzucona-w-mrozy-Do-adopc-W0QQAdIdZ356307876[/URL] 3. [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Inka-w-typie-jamnika-szorstkowlosego,wyrzucona-w-mrozy-Do-adopcji-id36639.html[/URL] 4. [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/94668/Inka-w-typie-jamnika-szorstkowlosegowyrzucona-w-mrozy-Do-adopcji/[/URL] 5. [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Inka-w-typie-jamnika-szorstkowlosego-wyrzucona-w-mrozy-Do-adopcji,59023[/URL] 6. [URL]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/94668/Inka-w-typie-jamnika-szorstkowlosegowyrzucona-w-mrozy-Do-adopcji/[/URL] jak ktoś ma czas i ochotę, może porobić jeszcze na innych portalach ;)
  9. [quote name='Pyrdka']Ciociu dzięki, ale chyba dublujemy się.[/QUOTE] nie, nie dublujemy ;) sprawdziłam, czy na tych portalach już robiłaś Migotce ogłoszenia, nie było. dlatego zrobiłam.
  10. kilka ogłoszeń dla Miguni zrobiłam: 1. [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Migotka-tez-chce-byc-kochana-Szuka-nowego-domu-Do-adopcji-id36633.html[/URL] 2. [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/94657/Migotka-tez-chce-byc-kochana-Szuka-nowego-domu-Do-adopcji/[/URL] 3. [URL]http://tablica.pl/oferta/migotka-tez-chce-byc-kochana-szuka-nowego-domu-do-adopcji-IDM1GN.html[/URL] 4. [URL]http://poznan.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Migotka-tez-chce-byc-kochana-Szuka-nowego-domu-Do-adopcji-W0QQAdIdZ356293196[/URL] 5. [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Migotka-tez-chce-byc-kochana-Szuka-nowego-domu-Do-adopcji,59020[/URL] 6. [URL]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/94657/Migotka-tez-chce-byc-kochana-Szuka-nowego-domu-Do-adopcji/[/URL]
  11. haha, super to zdjęcie i wieści takie pełne miłości :)
  12. przydreptałam do Lenki :) super szorściak ;) faktycznie, nawet na zdjeciu widac, że ma lekko ugięte tylne łapinki.
  13. Zrobiłam kilka ogłoszeń dla Diany, bo widziałam że bazarek, na którym randall zamówiła ogłoszenia na razie wstrzymany jest z wykonywaniem: 1. [URL]http://tablica.pl/oferta/diana-spraw-by-jej-historia-miala-happy-end-do-adopcji-IDM0nr.html[/URL] 2. [URL]http://poznan.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Diana-spraw-by-jej-historia-miala-Happy-End-Do-adopcji-W0QQAdIdZ356271965[/URL] 3. [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Diana,-spraw-by-jej-historia-miala-Happy-End-Do-adopcji-id36622.html[/URL] 4. [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/94645/Diana-spraw-by-jej-historia-miala-Happy-End-Do-adopcji-/[/URL] 5. [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Diana-spraw-by-jej-historia-miala-Happy-End-Do-adopcji,59010[/URL] 6. [URL]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/94645/Diana-spraw-by-jej-historia-miala-Happy-End-Do-adopcji-/[/URL]
  14. Dopieszczaj więc TZ jak tylko się da :evil_lol::evil_lol::evil_lol: a za chwilkę już się odobrazi :p:p:p Foteczke śliczna - zupełnie inna sunia niż jak przyjechała do Ciebie :) lecę do Lenki ;)
  15. kochana i piekna laleczka :)
  16. Kolejne nowe ogłoszenia dla Pati:[URL="http://tablica.pl/oferta/mloda-mala-sunia-pati-szuka-kochajacego-domu-do-adopcji-IDLZUR.html"][/URL] 1. [URL]http://tablica.pl/oferta/mloda-mala-sunia-pati-szuka-kochajacego-domu-do-adopcji-IDLZUR.html[/URL] 2. [URL]http://poznan.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Mloda-mala-sunia-Pati-szuka-kochajacego-domu-DO-ADOPCJI-W0QQAdIdZ356263544[/URL] 3. [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Mloda,-mala-sunia-Pati-szuka-kochajacego-domu-DO-ADOPCJI-id36618.html[/URL] 4. [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/94642/Mloda-mala-sunia-Pati-szuka-kochajacego-domu-DO-ADOPCJI/[/URL] 5. [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Mloda-mala-sunia-Pati-szuka-kochajacego-domu-DO-ADOPCJI,59007[/URL] 6. [URL]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/94642/Mloda-mala-sunia-Pati-szuka-kochajacego-domu-DO-ADOPCJI/[/URL]
  17. Zrobiłam kilka ogłoszeń dla Samby - weekend jest, może ludzie przy kompie siedzą i może akurat ktoś pannę zauważy: 1. [URL]http://tablica.pl/oferta/samba-mloda-sunia-kochajaca-ludzi-do-adopcji-IDLZ43.html[/URL] 2. [URL]http://poznan.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Samba-mloda-sunia-kochajaca-ludzi-Do-adopcji-W0QQAdIdZ356253339[/URL] 3. [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/94635/Samba-mloda-sunia-kochajaca-ludzi-Do-adopcji/[/URL] 4. [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Samba-mloda-sunia-kochajaca-ludzi-Do-adopcji,59003[/URL] 5. [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Samba,-mloda-sunia-kochajaca-ludzi-Do-adopcji-id36614.html[/URL] 6. [URL]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/94635/Samba-mloda-sunia-kochajaca-ludzi-Do-adopcji/[/URL]
  18. hahaha jakie super filmiki ;) A Dianka co tak kwiczy? jakby piszczałkę połkneła hihihi dzięki wielkie Penny :)
  19. Te maleństwa są na wiosce pod Nowym Tomyślem. Ogłoszenia można próbnie wypuścić, ale trzeba dopisywać, że do wydania dopiero za około 4 tygodnie. I dopiero będziemy ogłaszać, jak zadzwonimy do państwa dowiedzieć się o płeć, bo szczerze to zapomniałam co jest co :oops:
  20. przydreptałam do Nocki spytać jak tam Helenka, a tu proszę ile ciekawych rzeczy się wydarzyło ;) Helenka nie przyjechała. malagos była na kawce z Ryjonek. Nocul zrobiła spustoszenie w sypialni i szafie malagos :evil_lol:
  21. Penny, jak będziesz w hoteliku, to może udałoby Ci się nakręcić jakiś filmik jak Diana biega po wybiegu,co? bardzo prosimyyyy...
  22. dzisiaj miałam fajny telefon w sprawie Pati, dzwoniła Pani z Leszna, niedawno odszedł ich 14 letni psiak, który był bardzo podobny do Pati. Rodzinka z domem i malym podwórkiem, dwójka dzieci. Mowiłam Pani o tym, że Pati zdarza się wpadka w domu jesli chodzi o siu i kupke, że ma mnostwo energii, że wszystkich kocha (ludzi i zwierzaki), że każdy kto ją pozna mówi, że to super psina, że umowa i wizyta. Pani miala przemyśleć i oddzwonić jeszcze dziś. Niestety cisza :( Na prawdę myślałam, że w przypadku Pati DS znajdzie się szybko, że będzie mnóstwo telefonów, a tu guzik. Przecież to tak śliczne, kochane psisko jest. Na prawdę nie rozumiem... W poniedziałek minie dwa tygodnie od podania ostatniego antybiotyku po sterylce, dlatego myślę że we wtorek bądx środę udamy się na szczepienie.
  23. i ja przyszłam dopytać co tam słychać u pięknej panny Luizy :)
  24. super, będzie ci lżej i lepiej kochany Charlie ;)
  25. kochana supergoga - witam Cię na wątku i bardzo, bardzo dziękuję za zainteresowanie :) Gdybyśmy miały któreś nasze wolne DT, to by choć jeden szczylek mógł u nas sobie pomieszkać, ale niestety jesteśmy jak zwykle zawalone... A najgorsze jest to, że wczoraj miałam telefon od jakiegoś Pana, który ma sukę (ponoć mix goldena z jakimś kundelkiem) - w kojcu. miała cieczkę i jakiś pies przyszedł na posesje, wskoczył do kojca i kolejne - tym razem 7 szczeniaków czeka na nowe domy. Na dodatek szczylki mają 2 tygodnie i te największe mrozy zamiast Pan zabrać sukę do domu z małymi, to siedziała z nimi w kojcu w budzie :( Pan powiedział, że miał nadzieję, że choć z 4 nie przetrzymają tych mrozów, ale są jednak silne i wszystkie 7 zyje :( Po prostu ręcę mi opadły, przysłowiowy nóż w kieszeni się otwarł... Na szczęście dla Pana byłam w pracy i nie mogłam za długo rozmawiać ani dać upustu moim nerwom... Pan prosił o pomoc w szukaniu nowych domków, że jak już będą miały 8 tygodni, będą miały gdzie zamieszkać. Sam oczywiście tez szuka, ale może nie dać rady.
×
×
  • Create New...