-
Posts
28631 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tatankas
-
[quote name='Telimena']to drugiego do pary trzeba wziąć :)[/QUOTE] Ja mam nawet cztery pary: Rudą,3 córki ludzkie i 4 koszatniczki.Trochę już nas za dużo jak na mieszkanie w bloku ;)
-
Jak ja bym chciała,żeby moja ruda miała kompana do takiego biegania.Koleżanka się wyprowadziła na drugi koniec miasta i ruda nie ma z kim biegać,bo tak to miałam do niej klucz i kiedy chciałam zabierałam jej psa na dwór i latały.Ruda w ciągu miesiąca bez partnera do biegania przybrała na wadze 2kg i teraz już 33kg waży spaślak :)
-
A ja tam im między nogi nie zaglądałam :D Najbardziej biało ruda mi się podoba,śliczna mordka i nietypowe jak dla mnie umaszczenie :) Ten rudy taki mocny . U nas w pobliżu dwa asty i ani jednego boksia.Z jednym ruda się bawi,z sunią też by się bawiła,ale niestety po.... dresiarza ma za pana,wzrok mordercy,na nic tej suczce nie pozwala,na zabawę z innymi zwierzakami również :(szkoda takich psiaków.Może i w domku dobrze ma,bo widać ,że odpasiona i zadbana,ale to raczej dzięki rodzicom chłopaka,ale ze spacerków żadnej radości,jeżeli nie może się z psami bawić :(
- 78403 replies
-
[URL]http://images10.fotosik.pl/2948/1b127020f3341c1f.jpg[/URL] Ale Ozzulek super kompanów miał na spacerku :) ale żaden mu masą nie dorównuje :D
- 78403 replies
-
[SIZE=3][B][COLOR=#ff0000]Nadzieja-[SIZE=3]wilczurkowata sunia-[/SIZE]daj jej dom choćby tymczasowy!!![/COLOR] [/B][/SIZE][COLOR=#333333][FONT=lucida grande][SIZE=3][B]Nadzieja...cóż mam napisać o tej młodziutkiej, rocznej, kalekiej suczce??? Sunia nie ma części łapki, trudno stwierdzić, czy to nieprofesjonalnie wykonana amputacja, czy też wada wrodzona. Biedna stara się podpierać na niej, ale najlepszym rozwiązaniem będzie amputacja łapy, trzeba z tym jednak poczekać, bo sunia trafiła do schroniska w bardzo złym stanie fizycznym, wychudzona i zaniedbana. Jest bardzo przyjazna, stonowana, garnie się do człowieka...Jest niewielka, sięga kolana...na 3 łapkach będzie radzić sobie wyśmienicie...Czy ma szanse na normalne życie? Czy ktoś pokocha kalekę? Bardzo, nieustannie się o nią martwimy...Błagamy, pomóżcie znalezć jej dom!!! Nadzieja przecież umiera ostatnia... Sunia siedzi sama samiuteńka w schronisku z dala od ludzi którzy mogliby ją dostrzec....Szukamy dla niej BDT , a najlepiej DS, w którym będzie w stanie poczuć się normalnie. Bardzo prosimy o pomoc... Gwarantujemy pomoc w pokryciu kosztów leczenia i operacji,zwracamy domowi tymczasowemu koszty utrzymania. Kontakt w sprawie adopcji: [SIZE=3]Iza [/SIZE]tel: 600474269 e-mail: [SIZE=3][email protected][/SIZE][/B][/SIZE] woj.Zachodniopomorskie,Szczecin Tu będą linki do ogłoszeń: [/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande][B][COLOR=black][URL]http://tablica.pl/[/URL][/COLOR][/B][B][COLOR=black] trzeba aktywować[/COLOR][/B] [URL]http://www.eoferty.com.pl/nadzieja_wilczurkowata_sunia_daj_jej_dom_308910.html[/URL] [URL]http://www.anonse.pl/podglad_ogloszenia/5288583[/URL] [URL]http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=151662[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,64786,L2Fkb3BjamEtcHNhLXBpZXMtc3p1a2EtZG9tdSxzenVrYWosLCwscDAuaHRtbA==.html[/URL] [URL]http://naszezwierzaki.info/15-oddam/5368-nadzieja-wilczurkowata-sunia-d.html[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/137361/Nadzieja-wilczurkowata-sunia-daj-jej-dom-chocby-tymczasowy!!!/[/URL] [URL]http://www.darmobranie.pl/oddam_za_darmo/zwierzeta/23349/nadziejawilczurkowata_suniadaj_jej_dom.php[/URL] [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Nadzieja-wilczurkowata-sunia-daj-jej-dom-chocby-tymczasowy-id53992.html[/URL] [URL]http://www.tusprzedaj.pl/temp-47673/nadziejawilczurkowata-suniadaj-jej-dom-chocby-tymczasowy.html[/URL] [/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande][B][COLOR=black][URL]http://e-zwierzak.pl/pl/[/URL][/COLOR][/B][B][COLOR=black] trzeba aktywować [/COLOR][/B][B][COLOR=black][URL]http://zwierzaki.nasza-lista.com/[/URL][/COLOR][/B][B][COLOR=black] trzeba aktywować[/COLOR][/B] [URL]http://szczecin.lento.pl/nadzieja-wilczurkowata-sunia-daj-jej-dom,682282.html[/URL] [URL]http://www.sellit.pl/ogloszenie.php?id=105319[/URL] [URL]http://tlenek.pl/ogloszenie/nadzieja-wilczurkowata-sunia-daj-jej-dom-chocby-tymczasowy.html[/URL] [URL]http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/2401232-nadzieja-wilczurkowata-sunia-daj-jej-dom-chocby-tymczasowy/[/URL] [URL]http://www.szybko-sprzedam.pl/index.php?module=ogloszenie&ktore=99335&kategoria=1021&tytul=Nadzieja-wilczurkowata[/URL] [URL]http://www.zwierzeta.5aleja.pl/ogloszenia/item/7_psy-sprzedam/1786_nadzieja-wilczurkowata.html[/URL] [url]http://zwierzeta.azbazar.pl/ogloszenia/46628/[/url] [url]http://zakurzone.pl/object.list.go?category=cat_07_04_003&id=9499[/url] . [/FONT][/COLOR]
-
[quote name='Yana']widać to rodzinne :-D ale Yana z wiekiem staje się też niesamowitą pieszczochą, jak była młodziutka, to raczej taka trochę niedotykalska była... a teraz... przychodzi, przytula się, głowę mi pod ramię wkłada, albo pod sweter i czeka żeby ja glaskac, przytulać i całować... no niesamowite to jest... bardzo to lubię :-)[/QUOTE] A moje rudzielce w każdym wieku takie są,Niki ma niby dopiero 3 lata,ale od zawsze gdy tylko oczy otwieram to już nos pod ręką jest,jak jej się zapytam z rana:"Czego chcesz?" to ona mi potrafi chlasnąć łapą po twarzy,no głupa pani nie wie :D I jak ja się rano szykuję to chodzi krok w krok i nosem trąca,a jak tylko usiądę to dupinka albo między nogami od razu u mnie,albo(co boleśniejsze) cała na kolana się pakuje.
-
[quote name='Rita91']Jeżeli jest nadal potrzeba przewiezienia jakiś fantów na terenie szczecina to moge pomoc:) Mam auto i czas jakis sie tez znajdzie. A tak apropos to moj "debiut" na dogomanii:P Pierwszy post:) No i poza tym Magda mieszka niedaleko mojej siostry Lazy i tez prawie mnie to moge podjechac w kazdej chwili:)[/QUOTE] Rita91 witaj,w końcu się zarejestrowałaś na forum :cool3: [quote name='YxNinaxY']On ma oczy zezowate :D[/QUOTE] Jakie zezowate-psiak z większym polem widzenia ci się trafił i tyle.To zaleta a nie wada :evil_lol:
-
[quote name='karolkamadry'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236138-Nadzieja-bez-łapki-numer-1247-12-w-szczecińskim-schronisku-potrzebny-BDT[/URL] w Was ostatnia nadzieja - wiem, że tak trochę nie w temacie ale liczę na odwiedziny mojej ulubionej gwardii:) Tatankas czy robisz bazarek ogłoszeniowy???? Bo chętnie kupię pakiecik dla Nadziei????[/QUOTE] Dla ciebie złota cioteczko nasza zrobię gratis,tylko daj mi na pw wszystko,co potrzebne do ogłoszenia.Bazarków ogłoszeniowych nie robięna razie,bo czasu brak :( No i rozliczam właśnie książkowy,a mam jeszcze fantowy ;)
-
[quote name='BUDRYSEK']bokser do oddania [URL]http://www.radiobielsko.pl/ogloszenia/szczegoly/281942-oddam-za-darmo-boksera.html[/URL][/QUOTE] Żeby był bliżej to już bym go zawinęła na DT,bo najgorsze to jest,jak trafi jeszcze gorzej :(
-
[quote name='Kaaasia'][URL]http://images46.fotosik.pl/1861/fbf088821136bd39med.jpg[/URL] Ale słodziak :loveu: :loveu: :loveu:[/QUOTE] A takie zdjęcie ostatnio znalazłam,więc wklejam.Miała tu około5 miesięcy.Byłyśmy u koleżanki i znalazła sobie zabawkę do memłania :D
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/1861/fbf088821136bd39med.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='mama blanki']zapraszamy na nasze aukcje: sportowa: [URL="http://www.bull-bazarek.eu/bulteriery-aukcje-charytatywne,718.htm"][COLOR=#4444ff]http://www.bull-bazarek.eu/bulterier...atywne,718.htm[/COLOR][/URL] smaczna: [URL="http://www.bull-bazarek.eu/bulteriery-aukcje-charytatywne,716.htm"][COLOR=#4444ff]http://www.bull-bazarek.eu/bulterier...atywne,716.htm[/COLOR][/URL] ozdobna: [URL="http://www.bull-bazarek.eu/bulteriery-aukcje-charytatywne,715.htm"][COLOR=#4444ff]http://www.bull-bazarek.eu/bulterier...atywne,715.htm[/COLOR][/URL] oczywiście-na terenie Szczecina możliwy odbiór osobisty :smile:[/QUOTE] Ta smaczna to licytacja za wszystkie 50 sztuk,czy można kupić pojedyncze opakowanie ?
-
[quote name='Alicja'][CENTER][IMG]http://www.wyslijkwiaty.com/img/bo068-d.jpg[/IMG] [SIZE=4][FONT=arial][B]Najlepsiejszego :)[/B][/FONT][/SIZE] [/CENTER] [/QUOTE] Dziękować :loveu:Już się na FB było :cool3:Tam nic się nie da ukryć :evil_lol:
-
[quote name='Alicja']Smutek czy powaga ;)?? [URL]http://images45.fotosik.pl/1634/7b31d9df24f0007emed.jpg[/URL][/QUOTE] To jest uśmiech :D Nie widzisz Alu-tylko do góry nogami :D [quote name='ania90'][URL]http://images45.fotosik.pl/1634/7b31d9df24f0007emed.jpg[/URL] jaka dumna :)[/QUOTE] Dumny cielaczek ;) [quote name='Kaaasia'][URL]http://images45.fotosik.pl/1634/7b31d9df24f0007emed.jpg[/URL] No to jedziemy na wycieczkę :loveu:[/QUOTE] A jeździliśmy,jeździliśmy.Dziś zobaczyła samochód pod blokiem to córa ją odciągnąć nie mogła,skakała i zaglądała do środka czy mnie nie ma,a ja właśnie do domku weszłam :)Skubana ma nosa :)
-
Moje rude 33kg szczęścia: [img]http://images45.fotosik.pl/1634/7b31d9df24f0007emed.jpg[/img] I spacerek sobotni: [img]http://images48.fotosik.pl/490/68ca53826cd57320med.jpg[/img] [img]http://images50.fotosik.pl/1748/7a94a3d72a2991f2med.jpg[/img] [img]http://images45.fotosik.pl/1634/bab3f98e7bd9fe81med.jpg[/img] [img]http://images34.fotosik.pl/454/a2de6d9ce62c7a35med.jpg[/img] [img]http://images34.fotosik.pl/454/3836d08b0348e9bfmed.jpg[/img] [img]http://images48.fotosik.pl/490/86e9ab47a5a61969med.jpg[/img] [img]http://images37.fotosik.pl/1857/3c84b40d9b596059med.jpg[/img] [img]http://images41.fotosik.pl/1838/9a4a8812bdf1fbdemed.jpg[/img] [img]http://images36.fotosik.pl/274/1bdca4f31acdf43cmed.jpg[/img]