-
Posts
28631 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tatankas
-
Nasze staruszki zawsze będą żyły w naszych sercach,więc nie warto zakopywać o nich wspomnień,tylko pamiętać piękne chwile z nimi i cieszyć się obecnymi zwierzakami :) Piękne maleństwa masz i ciesz się nimi z nami jak najdłużej :)
-
Wszystkiego najlepszego w nowym roku dla was :)
-
Tak w skrócie napiszę sprawozdanie z naszej świątecznej pogody,bo dość nietypowa: 23.12.2012-niedziela przed wigilią zapowiadała się prawdziwie świątecznie: -6 stopni,pada śnieg,jadąc z darami do tozu jechałam białą ulicą,śnieg padał cały dzień niemiłosiernie,wszyscy szczęśliwi,że białe święta będą :) [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/9389/3141s.gif[/IMG] 24.12.2012-ponidziałek wigilijny i du**,temperatura wzrosła aż do +9 stopni,nie wiem,jaki cudem ,ale różnica temperatur ogromniasta!!!Wszystko topnieje w zastraszającym tempie,temperatura z godziny na godzinę coraz wyższa ;) 25.12.2012-wtorek,pierwszy dzień świąt i temperatura osiągnęła już +12,5 stopnia-czy to zima,czy już wiosna???
-
Wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku dla ciebie Alicjo i całej twojej rodzinki,no i oczywiście dla Ozziego :) ps.Dopisuję,bo dostałam na maila,a ze śląska znam tylko was.Zaginęła sunia: [url]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.458531654185818.98957.308531829185802&type=1[/url]
- 78403 replies
-
Wesołych świąt dla Arinki i jej pańciów życzy Ada z Nikitą :)
-
Wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku życzę swoim ulubienicom z pańcią na czele ;)
-
[quote name='katlis']A jakie są szanse żeby to odebrać ode mnie ze szczecina[/QUOTE] Wczoraj,dzisiaj były duże,bo byłam cały weekend w Szczecinie,teraz niestety nie wiem :( Będziemy w kontakcie w razie czego.Ja w Szczecinie będę dopiero na wigilię u mamy ,niestety wcześniej nie planuję,ale może dziewczyny będą ,bo z sunią z parwo jeżdżą do weta.Dam znać.
-
[quote name='magdola']A ja dzisiaj/ wczoraj poznałam Nikite;)[/QUOTE] Nam również miło było poznać ;)
-
Jak co roku w Miejskim ośrodku kultury jest organizowany Jarmark świąteczny 19.12.2012 o godzinie 17.00 i jak co roku Towarzystwo opieki nad zwierzętami "Koło" w Policach również na jarmarku ma zamiar się pokazać :) Jeżeli są osoby,które mogłyby podarować nam jakieś fanty na ten jarmark typu:ozdoby świąteczne,biżuterię czy inne drobne rzeczy,które będziemy mogły sprzedać,a pieniążki przeznaczyć na ratowanie Polickich zwierzaków,będziemy bardzo wdzięczne.Apelujemy również do dobrych ludzi,którzy mogliby upiec ciasto nam na jarmark.Ciasto sprzedaje nam się zawsze najlepiej(o 18.00 jest koncert w MOKu),dzięki czemu też możemy zdobyć trochę pieniążków.Może ktoś może nam udostępnić duże termosy na kawę czy cherbatę-napoje też są mile widziane do ciasta ;) Będziemy również zbierać żywność dla zwierzaków,nie tylko suchą i morką karmę,ale również ryż,makarony ,kasze i inne tego typu produkty.Gdyby ktoś w domu miał stary koc,pościel,ręczniki czy prześcieradła to również może tego dnia do nas przynieść to tam na jarmark.Za wszelką pomoc z góry serdecznie dziękujemy :) Kontakt w sprawie przekazania rzeczy lub innych informacji odnośnie imprezy:888-816-843 [URL="http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fmok.police.pl%2F&h=IAQGo-6mg&s=1"]http://mok.police.pl/[/URL]
-
[quote name='Alicja']Ozzulec skończył 8 lat ... w sierpniu 9 urodzinki ....czas za szybko ucieka a psy za krótko żyją :([/QUOTE] Oj tak-za krótko stanowczo :(
- 78403 replies
-
[quote name='tobciu']Tatankas, kochana, dopisz proszę bazarek do rozliczenia : [COLOR=#000000][INDENT][B][COLOR=#0000ff][SIZE=3]Stan na dzień 01/12/12 [/SIZE][/COLOR][SIZE=4][SIZE=2](przekazane Toz Police, bez wpłaty Apslisia i mama blanki, bo pieniążki potrzebne, w dniu 01/12/12)[/SIZE][/SIZE][/B] [B][COLOR=#ff0000][SIZE=3]257 zł [/SIZE][/COLOR][COLOR=#0000ff][SIZE=3]- z fantów[/SIZE][/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000][SIZE=3]6,06 zł[/SIZE][/COLOR][COLOR=#0000ff][SIZE=3] – z „ogonków” [/SIZE][/COLOR][/B] [B][COLOR=#0000ff][SIZE=3]-------------------------[/SIZE][/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000][SIZE=3]263,06 zł[/SIZE][/COLOR][COLOR=#0000ff][SIZE=3] – w zaokrągleniu [/SIZE][/COLOR][COLOR=#ff0000][SIZE=3]270 zł[/SIZE][/COLOR][/B] [COLOR=#0000ff][SIZE=3][B]Plus dwie, ostatnie wpłaty od cioteczek Apslisia i mama blanki, które już wpłynęły [/B][/SIZE][/COLOR][COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]25 zł[/B][/SIZE][/COLOR][COLOR=#0000ff][SIZE=3][B] fant + [/B][/SIZE][/COLOR][COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]0,10 zł[/B][/SIZE][/COLOR][COLOR=#0000ff][SIZE=3][B] "ogonek" [/B][/SIZE][/COLOR][COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]10 zł [/B][/SIZE][/COLOR][COLOR=#0000ff][SIZE=3][B]fant[/B] [/SIZE][/COLOR] [SIZE=3][COLOR=#0000ff][B]Wątek bazarku : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234796-BAZAREK-dla-TOZ-Police-ZAPRASZAMY-Do-26-11-12-19-godz[/URL][/B][/COLOR][/SIZE][/INDENT] [/COLOR][/QUOTE] Czyli w sumie z bazarku wpłacone 263,06+35,10=298,16zł wpisuję :)Dziękuemy tobciu :)
-
[video=youtube;cu69DTuOBMU]http://www.youtube.com/watch?v=cu69DTuOBMU&feature=youtu.be[/video]
-
A tu ze spacerku piątkowego-jeszcze tyle śniegu nie było: [video=youtube;qV8hkK5rnRc]http://www.youtube.com/watch?v=qV8hkK5rnRc&feature=youtu.be[/video]
-
A u nas za oknem od dwóch dni tak: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/1741/43ea9c4e00529e5cmed.jpg[/IMG][/URL] A tu macie robione zdjęcie głównej drogi u nas w Policach w Niedzielę około 16.00,niech was nie zmyli ta biel-główną drogą właśnie jadę,ona naprawdę jest przede mną :): [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/1741/5aee658603b48555med.jpg[/IMG][/URL]
-
To ja też wszystkiego naj życzę :new-bday::new-bday::new-bday: To ma być śnieg tam u was,phiiiiiiiiii,jak by Ozzulek wpadł do nas do lasu to nie wiem,czy pupy mu by nie zakryło,ruda moja wbiega w sam środek śniegu to brzuch zatopiony :) Nikita to się petard nie boi,na szczęście podbiega na 2 metry i bliżej nie podchodzi.Stara bokserka moja to próbowała łapać w mordę,zawsze sobie wyobrażałam,że kiedyś dorwie i jej w mordce wypali,więc w okolicach sylwestra zawsze chodziła na smyczy przy bloku,tylko głęboko w lesie ją spuszczałam ...
- 78403 replies
-
Październik [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/493/ee5d5aa76de24109.jpg[/IMG][/URL] Listopad [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/1885/4626361f533ffadf.jpg[/IMG][/URL] Grudzień [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/1869/0413dc8f09ad39dd.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=5][B]No a teraz moje jedno zdjęcie z takimi panami-znacie ich? :D 08.12.2012-Gala MMA w Pyrzycach: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/525/e18d27cb5fdc90d6med.jpg[/IMG][/URL] [/B][/SIZE]
-
Maj [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/1663/58d5a22418b1b446.jpg[/IMG][/URL] Czerwiec [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/1783/a7f98970e6051bfd.jpg[/IMG][/URL] Lipiec [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/1877/da6bfe1f877fb371.jpg[/IMG][/URL] Sierpień [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/525/97cc5cbe60013d84.jpg[/IMG][/URL] Wrzesień [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/493/5d70f31914af4aaa.jpg[/IMG][/URL]
-
Kalendarz Nadziei Amstaffa na 2013r W kalendarzu wystąpili, wraz z nadziejowymi psami, zawodnicy MMA z klubów: Berserker Team, Linke Gold Team, SKF Nak Muay Szczecin czyli -Piotr „Bagi” Bagiński -Maciej „Irokez” Jewtuszko -Karol „Coco” Bedorf -Paweł „Śmieszek” Wysocki -Marcin Parcheta -Adrian „Zdrapka” Kochanek -Michał „Sztanga” Fijałka -Bartek Kuliczkowski -Mariusz „Mario” Abramiuk I wraz z nimi psy, których losy śledziliście na naszej stronie: Carmen, Rudy, Marylka, Lalka, Kora, Aleksander, Tessa, Mayo, Teresa, Ajron, Hrabia oraz London. Koszt kalendarza 35zł-kalendarze będę miała już w przyszłym tygodniu,można pisać i zamawiać u mnie,odbiór osobisty na terenie Polic bez kosztów przesyłki :) Koszt kalendarza 35zł plus koszty wysyłki (11zł). Możliwy będzie również odbiór osobisty na terenie Szczecina po wcześniejszej wpłacie na konto. Wpłat prosimy dokonywać na konto: Stowarzyszenie Nadzieja Amstaffa TTB Szczecin nr 57 1540 1085 2098 5313 6710 0004 z dopiskiem: „kalendarz”(gdy odbiór osobisty to dopisać w tytule przelewu) Dane adresowe do wysyłki prosimy przesłać na adres mailowy [email][email protected][/email] Wysyłka kalendarzy rozpocznie się po 10 grudnia. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/1872/d05d19c46e908236med.jpg[/IMG][/URL] Styczeń [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/1885/b78c2cd85993c82a.jpg[/IMG][/URL] Luty [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/1729/0ced996d40d6768c.jpg[/IMG][/URL] Marzec [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/697/ec40d265c5ec0f36.jpg[/IMG][/URL] Kwiecień [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/1663/a159e8b11aba0e4e.jpg[/IMG][/URL]