Jump to content
Dogomania

tatankas

Members
  • Posts

    28631
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by tatankas

  1. Boski jest,aż żałuję,że się nie zdecydowałam na adopcję do pary,niestety rozsądek wygrywa,może następnym razem takie piękności wyląduje u mnie ;):D
  2. [quote name='Maron86']Po kliknieciu pod zdjeciem progilowym (danej strony) na wlasciwosci - rozwija sie lista. Trzeba wybrac 'Zgłoś stronę'[/QUOTE] Dzięki,zgłoszone na trzech kontach do których mam dostęp :cool3:
  3. [quote name='kamilqax95x']Wyślijcie tę stronę znajomym żeby zgłaszali stronę do zablokowania :( masakra co oni robią z ttb :placz: [URL]https://www.facebook.com/pages/Ban-All-the-Pitbulls/202184553172413[/URL][/QUOTE] Jak się zgłasza?
  4. [quote name='magdola']Oddam na cito kolejne fanty.... Rożne .....[/QUOTE] Kochana a duże toto,mogę wystawić bazarek na TTB w wolnej chwili,co dzień się jakaś wolna zajmie,ale nie może zajmować dużo miejsca,bo po prostu już jestem zawalona tozowymi fantami :(
  5. A ja wpadłam i przypominam,że jak wiszę jakieś deklaracje to proszę pw z numerem konta ;)
  6. [quote name='Kajusza']w sensie, że tatankas wystawiła nowy bazarek ... i tak jakoś zakodowałam, że to nadziejowe a to na toz police chyba jest ;-) Ok, to jak nie uda się w niedziele i nie wylicytuje to będę Daniela szukać :-)[/QUOTE] W razie czego książeczkę Agatka weźmie ode mnie i się umówicie na odbiór-nie ma problemu ;)
  7. A u nas deszczowo-zazdroszczę :)
  8. Wielbicielce również dziękuję :loveu: olly-a za ostatnią wizytę płaciłaś?Jak tak to napisz mi ile ;)
  9. [quote name='chita']hahaha ;) obiecuje sie jutro poprawic, ale pewnie nic nowego bo juz dawno nic nie robilam, mamy maly remont w domu stad cisza...jak ja nie cierpie remontow!!![/QUOTE] No i jutro minęło ,a zdjęć jak nie było tak nie ma :(
  10. A już się cieszyłam,że przystojniaka zdjęcia w końcu pooglądam,a tu nici :(
  11. [quote name='agaga21']ciotka, chyba zapomniałaś o galerii:mad: a my tu za ślicznotką arinką tęsknimy:loveu:[/QUOTE] [quote name='YxNinaxY']Kurde.. leciałam tu z myślą, że zobaczę jakieś nowe foty i się rozczarowałam:roll: Przyłączam się do protestu - CHCE-MY ZDJĘCIA! CHCE-MY ZDJĘCIA!:evil_lol:[/QUOTE] [quote name='fonia123']to też żądam nowych fot pięknisi ;) :loveu:[/QUOTE] Popieram!!!
  12. A widzisz,nie pomyślałam :) Na szczęście więcej go nie ma ,niż jest ;)
  13. Raczej nie,przynajmniej nie teraz-zobaczymy,jak się firma rozwinie,bo jak na razie jestem 4 osobą zatrudnioną,a ma być stanowisk 50,wię trochę czasu minie ;)
  14. Vito taki piękny,że tak mały defekt nie powinien wpływać na jego oceny.Trzymamy kciuki za przystojniaka :)
  15. [quote name='Don_Vito'] Dziękuję, tak cierpliwość się przyda, bo choć mały to rozrabia niesamowicie! :lol:[/QUOTE] Moja ruda ma koleżankę terierkę w bloku obok.to są szogunki małe.Na spacerku Niki leży w trawie i dziubie patyka,a ta nad nią skacze.ADHD w wersji mini :)
  16. Nie no,tylko czwórka u mnie,o jakich wiem:trzy ludzkie i jedna ruda boksiowa ;) Chciałam,chciałam,ale stwierdzam teraz szczerze,że jednak 8 godzin stania w pracy i zabrane z doby to dla mnie za dużo.Szkoda mi strasznie czasu spędzanego z dzieciakami,no i nogi mnie bolą.Z chęcią skróciłabym swój czas pracy :(
  17. Zrobię,co w mojej mocy,niestety a może i stety(zależy z której strony patrzeć)znalazłam pracę i w tygodniu mam bardzo mało czasu,zostają tylko weekendy,które nie zawsze mam wolne.Daj jednak znać,dla Kinia cosik się wymyśli ;)
  18. Dziękujemy ludwa ;) A Kiniu może po prostu nie ma ochoty jeść,moja staruszka też tak czasami miała,choć przy obecnym rudym żarłoku czasem o tym zapominam ;)
  19. [quote name='Alicja'] kałuże są the best ale nie deszcz z nieba [/QUOTE] Jak będzie padać to muszę wziąć aparat i z rudą wyjść na spacer to same zobaczycie-pies i deszcz może lubić,no ale jak pani rąbnięta lubi,to dlaczego pies nie ma lubić :evil_lol:
  20. Kolejne faktury: 05.07.2012-40zł 27.07.2012-65zł 27.07.2012-11,50zł 03.08.2012-23zł 20.07.2012-309,96zł 17.08.2012-43,19zł 17.08.2012-32,77zł 14.08.2012-40,88zł 31.08.2012-76,33zł 18.08.2012-35,39zł 06.09.2012-30,00zł 11.09.2012-144,00zł 12.09.2012-183,99zł 13.09.2012-38,71zł 14.09.2012-16,45zł 18.09.2012-84,00zł 15.09.2012-32,50zł 15.09.2012-100,31zł 15.09.2012-593,00zł 15.09.2012-254,70zł 18.09.2012-15,00zł 18.09.2012-56,85zł 18.09.2012-105,00zł 19.09.2012-453zł 21.09.2012-30,01zł 24.09.2012-59,00zł 24.09.2012-84,00zł 24.09.2012-30,01zł 28.09.2012-530zł 28.09.2012-20,01zł 28.09.2012-45,35zł 28.09.2012-44,40zł 29.09.2012-46,65zł 30.09.2012-280,00zł 30.09.2012-134,00zł 04.10.2012-200zł 03.10.2012-103,81zł 09.10.2012-30,07zł Dodałam część faktur na FB do wglądu: [url]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.435417413177398.116229.100001274306336&type=3[/url] ,które nie poszły jeszcze do naszej księgowej i podliczyłam miesiącami: LIPIEC-505,66zł(tylko część faktur) SIERPIEŃ-840,96zł(również tylko część faktur) WRZESIEŃ-2978,38zł(kilka faktur jeszcze nie otrzymałyśmy) PAŹDZIERNIK-333,88zł(a to dopiero początek) Wielu ludzi powie,że są pieniądze z gminy,w tym roku otrzymaliśmy 20 tys zł,ale podzielić to na 12 miesięcy wyjdzie niecałe 1670zł,a te 1670zł na minimum 30 zwierzaków,które mamy na bieżąco.Wychodzi,że na wyżywienie i leczenie jednego zwierzaka przez miesiąc mamy niecałe 56zł.Każdy,kto ma zwierzaka w domu wie,że te 56zł ledwo starcza na jedzenie,a gdzie leczenie,leki(bo przecież prawie każdy zwierzak trafiający do nas jest chory,o ile nie wszystkie),gdzie pieniądze na transport do weterynarzy,gdzie żwirek dla kotów,gdzie środki czystości,które idą tonami.To wszystko przecież kosztuje.Dziękujemy serdecznie wszystkim darczyńcom za wpłaty na nasze zwierzaki,dziękujemy za dary rzeczowe,dziękujemy naszym wolontariuszkom za bazarki,dzięki którym zdobywamy pieniążki na ciężkie przypadki,Dzięki wam wszystkim zwierzaki pod opieką naszego tozu mają jakieś szanse,bez was za dużo tych szans by nie było. .
  21. [quote name='Kaaasia']Oli też deszczu nie lubi- raz wyciągnął głowę z obroży i uciekł do domu aby nie moknąć :mad: Za to śnieg uwielbia i mógł by spacerować godzinami :smile:[/QUOTE] [quote name='monia&nero']Witaj Alicjo i Ozzulku :hand: Popieram Fredzię termofor jest dobry na wszystko :) Zdrówka Alicjo! a co do deszczu to nero jak był mały to mu deszcz nic a nic nie przeszkadzał. Teraz im starszy to szybciej się ewakuuje kiedy na dworze pada :) Pozdrawiam i głaski dla Ozzulca zasyłam :)[/QUOTE] Ja tego nie rozumiem,moja lata po deszczu jak szalona,a nie daj Boże na drodze stanie jej jakaś kałuża to wchodzi w sam środek i się kładzie.Może to i fajne,ale jak my po lesie chodzimy codziennie to tam czystej wody nie ma ,tylko błotko :(
×
×
  • Create New...