-
Posts
28631 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tatankas
-
NANA skatowana sunia mix grzywacza chińskiego / pudla.
tatankas replied to magdola's topic in Już w nowym domu
[quote name='magdola']To na pewno hamulec psychiczny ![/QUOTE] Też tak myślimy ;) [quote name='Hałabajówka']Bezczelnie zapraszam do Kontry [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240827-W-Hałabajówkowie-czyli-co-w-słomie-szczeka-)?p=20586672#post20586672"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...2#post20586672[/URL] post 72....już nie mam pomysłu jak jej pomóc :-([/QUOTE] A tam zaraz bezczelnie ;) Jak będziemy umiały pomóc to się odezwiemy :) -
Oj to nie tylko wy nie możecie doczekać się ciepełka,ja mam już po dziurki w nosie zimy i wiecznej choroby :placz: Co dwa miesiące oskrzela (sierpień,październik,grudzień),w końcu lekarka podała mi trzymiesięczną kurację szczepionki w tabletkach,miała wzmocnić moje drogi oddechowe i wzmocniła,szkoda tylko,że teraz mam anginę :placz: :angryy:,od poprzedniej środy do niedzieli najmłodsza córa była chora z gorączką,od soboty do wczorajszego dnia,czyli wtorku średnia córa chorowała,a od dzisiaj choruję znowu ja i znowu najmłodsza córa,wszystkie trzy na antybiotykach,oprócz tego jelitówka z przedszkola przyniesiona i aby za nudno nie było właśnie trafiły mi się ciężkie dni(ciocia przyjechała)-szlag by trafił zimę :shake:
-
Ferajna z Czarcich Rewirów - czyli Biały Bokser, Tosa i CAO
tatankas replied to Bolsbokser's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja']zmarchy i fałdeczki :loveu:[/QUOTE] Fałdeczki są super :loveu: -
NANA skatowana sunia mix grzywacza chińskiego / pudla.
tatankas replied to magdola's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anula']To może jakaś rehabilitacja,masaże by usprawniły tą łapkę.Łapka ją boli?[/QUOTE] Iza mówi,że jak się zapomni na spacerku to leci na niej :) ,więc może to jakiś hamulec psychiczny.Co do rehabilitacji to ma codzienne masaże,rozciąganie i kąpiele w wannie ;) Och ta Iza,rozpieszcza te nasze zwierzaki :) -
NANA skatowana sunia mix grzywacza chińskiego / pudla.
tatankas replied to magdola's topic in Już w nowym domu
Dochodzi do siebie w DT,psychicznie już super,w końcu u naszej Izy,lepszego DT by znaleźć nie mogła,jeżeli chodzi o zdrowie fizyczne,to ładnie przybiera na wadze,niestety na łapce wciąż nie staje :( -
[quote name='YxNinaxY']szelki świetne :loveu: I jak Ci dobrze.. też bym się pobyczyła w spa ;)[/QUOTE] Co najmniej o jeden dzień za krótko :( Nie zdążyłam wypocząć a już trzeba było wracać ;)
-
Zobaczcie,jaki to biedny,pokrzywdzony przez los pies ;) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/1955/c3934c2b41be04f5med.jpg[/IMG][/URL] Stoi jak skazaniec:diabloti:
-
Pierwsze zdjęcia,które zaczęłam obrabiać i tak mi się spodobało,że będę to robić częściej.Zdjęcia dużo ładniejsze ;) A tu obrobione zdjęcia rudej w najnowszych szeleczkach :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/392/6c560d03acba4ba8med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/1960/ebf17913436bbc62med.jpg[/IMG][/URL] I dosypiające z rana moje najmłodsze :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/1960/b27cbd281ba44e1bmed.jpg[/IMG][/URL] Nikita ma nową zawieszkę: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/1821/7372278e0ad6f532med.jpg[/IMG][/URL] Grubas ukarany-pozuje w szeleczkach do bazarku: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/1812/29d2dc79a11f0331med.jpg[/IMG][/URL]
-
Muszę się pochwalić,że dziś mam 12 rocznicę ślubu,a z mężem 15 lat razem,więc zaprosił mnie na weekend nad może do spa-było super :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/572/0bc997ebfbe7cf18med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/1960/157e02158db9c535med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/1821/ff583217badfb679med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/780/f67e526d8fe81599med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/608/21484557a330767cmed.jpg[/IMG][/URL]
-
Ferajna z Czarcich Rewirów - czyli Biały Bokser, Tosa i CAO
tatankas replied to Bolsbokser's topic in Foto Blogi
[quote name='Bolsbokser'].................... [url]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/524892_337207269732998_389723968_n.jpg[/url][/QUOTE] boski jest :loveu: -
Widzę Alu,że u was jak zawsze wesoło na wątku,aż miło do was wpadać,szkoda,że tak mało czasu na przyjemności.Zdrówka życzę i głaski dla Ozziego :)
- 78403 replies
-
[quote name='tobciu']Ada, rozliczyłam bazarek. Pieniądze przekażę dziś (15/02/13) lub w najbliższą niedzielę (17/02/13) To jak będziesz mieć potwierdzenie, dopisz proszę do Waszego rozliczenia. :) [SIZE=3][B][COLOR=#0000ff] Dzięki pomocy i zakupom podopieczni TOZ Police uzbierali : * 425 zł (z fantów) * 20,95 zł (z "ogonków" = zaokrągleń przesyłanej kwoty) --- Razem : [/COLOR][COLOR=#ff0000]445,95 zł[/COLOR][COLOR=#0000ff] = w zaokrągleniu [/COLOR][COLOR=#ff0000]450 zł [/COLOR][COLOR=#0000ff] [/COLOR][/B][/SIZE][/QUOTE] Jak tylko dostanę potwierdzenie to wpiszę :)Dziękujemy ci serdecznie :)
-
Ferajna z Czarcich Rewirów - czyli Biały Bokser, Tosa i CAO
tatankas replied to Bolsbokser's topic in Foto Blogi
[quote name='Bolsbokser']To zapraszam, kiedyś :) Ten baranek to Terier Pszeniczny. Stąd te kłosy :) Ołówek w całości wykonany ołówkiem HB i B6, format A3.[/QUOTE] Kiedyś się na pewno zgłosimy ,no i taki w całości ołówkiem wykonany najlepszy :) -
Ferajna z Czarcich Rewirów - czyli Biały Bokser, Tosa i CAO
tatankas replied to Bolsbokser's topic in Foto Blogi
Piękności :loveu:,może kiedyś zamówię u ciebie taki obraz,niestety na razie mnie nie stać ;) -
Z braku ruchu na waszym wątku prawie o was zapomniałam,no i co-3 zdjęcia tylko:mad:to ma nam starczyć:eviltong:
-
Przepiękny, kudłaty, dostojny SPAJKI. ADOPTOWANY!
tatankas replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Ogłoszenia od beta ata: [SIZE=3][B][COLOR=#ff0000]Całe 6 kilogramów WSPANIAŁEGO PSA szuka domu ![/COLOR] Spajki jest malutki, puchaty i uroczy. Bardzo przypomina szpica niemieckiego mini. To grzeczny domowy piesek. Uwielbia przytulać się i siedzieć na kolanach. Lubi spać przytulony do człowieka, lubi zwinąć się w kłębuszek w kąciku kanapy.Perfekcyjnie chodzi na smyczy. Spuszczony ze smyczy jest posłuszny i nie oddala się.Lubi inne psy i chętnie bawi się z nimi, w domu nie atakuje kotów. Ma ok. 2 lata, całe psie życie przed nim. Jest wykastrowany oraz zaszczepiony, odrobaczony i odpchlony.Szukamy dla niego czułego, wrażliwego człowieka, bo jak wiadomo, pies i człowiek muszą pasować do siebie, aby byli razem szczęśliwi.Nie zostanie oddany do domu, w którym miałby być zabawką dla dzieci!Obowiązuje wizyta przedadopcyjna, poadopcyjna i podpisanie umowy adopcyjnej.Zastrzegamy sobie prawo wyboru najlepszego domu dla psa. Piesek przebywa w domu tymczasowym na Dolnym Śląsku. Kontakt w sprawie adopcji: tel : Beata 601 095 482 e-mail: [/B][/SIZE][SIZE=3][B][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [/B][/SIZE] woj.Dolnośląskie,Wrocław [B][COLOR=black] [/COLOR][/B][B][COLOR=black][URL]http://tablica.pl/[/URL][/COLOR][/B][B][COLOR=black] trzeba aktywować [/COLOR][/B][URL]http://www.eoferty.com.pl/cale_6_kilogramow_wspanialego_psa_szuka_domu_313825.html[/URL] [URL]http://www.anonse.pl/podglad_ogloszenia/5504388[/URL] [URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Cale-6-kilogramow-WSPANIALEGO-PSA-szuka-domu-%21,82434"]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Cale-6-kilogramow-WSPANIALEGO-PSA-szuka-domu-!,82434[/URL] [URL]http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=157308[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,69234,L2Fkb3BjamEtcHNhLXBpZXMtc3p1a2EtZG9tdSxzenVrYWosLCwscDAuaHRtbA==.html[/URL] [URL]http://naszezwierzaki.info/15-oddam/6453-cale-6-kilogramow-wspanialego-.html[/URL] [URL="http://www.morusek.pl/ogloszenie/149683/Cale-6-kilogramow-WSPANIAlEGO-PSA-szuka-domu-%21/"]http://www.morusek.pl/ogloszenie/149683/Cale-6-kilogramow-WSPANIAlEGO-PSA-szuka-domu-!/[/URL] [URL]http://www.darmobranie.pl/oddam_za_darmo/zwierzeta/26189/6_kilogramow_wspanialego_psa_szuka_domu.php[/URL] [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Cale-6-kilogramow-WSPANIALEGO-PSA-szuka-domu--id58832.html[/URL] [URL]http://www.tusprzedaj.pl/temp-50486/cale-6-kilogramow-wspanialego-psa-szuka-domu-.html[/URL] [B][COLOR=black][URL]http://e-zwierzak.pl/pl/[/URL][/COLOR][/B][B][COLOR=black] trzeba aktywować [/COLOR][/B][B][COLOR=black][URL]http://zwierzaki.nasza-lista.com/[/URL][/COLOR][/B][B][COLOR=black] trzeba aktywować[/COLOR][/B] [URL]http://wroclaw.lento.pl/cale-6-kilogramow-wspanialego-psa-szuka,821250.html[/URL] [URL]http://ogloszenia.e-gratka.info/ogloszenie/389590[/URL] [URL]http://www.sellit.pl/ogloszenie.php?id=107091[/URL] [URL]http://tlenek.pl/ogloszenie/cale-6-kilogramow-wspanialego-psa-szuka-domu.html[/URL] [URL]http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/2495465-cale-6-kilogramow-wspanialego-psa-szuka-domu/[/URL] [URL="http://www.szybko-sprzedam.pl/index.php?module=ogloszenie&ktore=101008&kategoria=1021&tytul=Ca%C5%82e"]http://www.szybko-sprzedam.pl/index.php?module=ogloszenie&ktore=101008&kategoria=1021&tytul=Całe[/URL] [URL]http://www.zwierzeta.5aleja.pl/ogloszenia/item/7_psy-sprzedam/2054_cale-6-kilogramow.html[/URL] [URL]http://zwierzeta.azbazar.pl/ogloszenia/49829/[/URL] [URL]http://wszystkotujest.pl/Zwierzeta/Psy/Pozostale,ogloszenie,1612943.html[/URL] [URL]http://www.rozglos.net/ogloszenie-393948.html[/URL] [URL]http://www.neeon.pl/477109-cale-6-kilogramow-wspanialego-psa-szuka-domu.html[/URL] [B][COLOR=black] [URL]http://www.bezrodowodu.pl/[/URL][/COLOR][/B][B][COLOR=black] czekamy na akceptację [URL]http://www.pupil.com.pl/[/URL][/COLOR][/B][B][COLOR=black] [B][COLOR=black]czekamy na akceptację[/COLOR][/B][/COLOR][/B] [B][COLOR=black][URL]http://www.kokosy.pl/[/URL][/COLOR][/B][B][COLOR=black] trzeba aktywować[/COLOR] [/B] [B][URL]http://www.wywerna.pl/[/URL] trzeba aktywować [/B] [B][COLOR=black][URL]http://sloniu.pl/[/URL] trzeba aktywować[/COLOR][/B][B][COLOR=black][URL="http://www.lento.pl/"] [/URL][/COLOR][/B][URL]http://www.n2m.pl/ogloszenia.html?page=show_ad&adid=24773&catid=77&Itemid=11[/URL] ______________________________________________________________________________________________________________________ [SIZE=3][B][COLOR=#ff0000]Wspaniały 6kg psiak szuka domu ![/COLOR] Malutki,puchaty i uroczy-taki jest Spajk. Przypomina szpica niemieckiego mini,jest grzeczn[SIZE=3]ym[/SIZE] domowym pieskiem. Uwielbia przytulać się i siedzieć na kolanach[SIZE=3] oraz[/SIZE] spać przytulony do człowieka.Lubi zwinąć się w kłębuszek w kąciku kanapy.Perfekcyjnie chodzi na smyczy. Spuszczony ze smyczy jest posłuszny i nie oddala się.Lubi inne psy i chętnie bawi się z nimi, w domu nie atakuje kotów. Ma ok. 2 lata,więc jeszcze całe życie przed nim. Został wykastrowany,zaszczepiony, odrobaczony i odpchlony.Szukamy dla niego czułego, wrażliwego człowieka, bo jak wiadomo, pies i człowiek muszą pasować do siebie, aby byli razem szczęśliwi.Nie zostanie oddany do domu, w którym miałby być zabawką dla dzieci!Obowiązuje wizyta przedadopcyjna, poadopcyjna i podpisanie umowy adopcyjnej.Zastrzegamy sobie prawo wyboru najlepszego domu dla psa. Piesek przebywa w domu tymczasowym na Dolnym Śląsku. Kontakt w sprawie adopcji: tel : Beata 601 095 482 e-mail: [/B][/SIZE][SIZE=3][B][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [/B][/SIZE] woj.Śląskie,Katowice [B][COLOR=black][URL]http://tablica.pl/[/URL][/COLOR][/B][B][COLOR=black] trzeba aktywować[/COLOR][/B] [URL]http://www.eoferty.com.pl/wspanialy_6kg_psiak_szuka_domu_313908.html[/URL] [URL]http://www.anonse.pl/podglad_ogloszenia/5506216[/URL] [URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Wspanialy-6kg-psiak-szuka-domu-%21,82545"]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Wspanialy-6kg-psiak-szuka-domu-!,82545[/URL] [URL]http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=157445[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,69289,L2Fkb3BjamEtcHNhLXBpZXMtc3p1a2EtZG9tdSxzenVrYWosLCwscDAuaHRtbA==.html[/URL] [URL]http://naszezwierzaki.info/15-oddam/6470-wspanialy-6kg-psiak-szuka-domu.html[/URL] [URL="http://www.morusek.pl/ogloszenie/149828/Wspanialy-6kg-psiak-szuka-domu-%21/"]http://www.morusek.pl/ogloszenie/149828/Wspanialy-6kg-psiak-szuka-domu-!/[/URL] [URL]http://www.darmobranie.pl/oddam_za_darmo/zwierzeta/26223/wspanialy_6kg_psiak_szuka_domu_.php[/URL] [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Wspanialy-6kg-psiak-szuka-domu--id58895.html[/URL] [URL]http://www.tusprzedaj.pl/temp-50541/wspanialy-6kg-psiak-szuka-domu-.html[/URL] [B][COLOR=black][URL]http://e-zwierzak.pl/pl/[/URL][/COLOR][/B][B][COLOR=black] trzeba aktywować [/COLOR][/B][B][COLOR=black][URL]http://zwierzaki.nasza-lista.com/[/URL][/COLOR][/B][B][COLOR=black] trzeba aktywować[/COLOR][/B] [URL]http://katowice.lento.pl/wspanialy-6kg-psiak-szuka-domu-_,823463.html[/URL] [URL]http://ogloszenia.e-gratka.info/ogloszenie/392169[/URL] [URL]http://www.sellit.pl/ogloszenie.php?id=107117[/URL] [URL]http://tlenek.pl/ogloszenie/wspanialy-6kg-psiak-szuka-domu.html[/URL] [URL]http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/2496812-wspanialy-6kg-psiak-szuka-domu/[/URL] [URL="http://www.szybko-sprzedam.pl/index.php?module=ogloszenie&ktore=101027&kategoria=1021&tytul=Wspania%C5%82y"]http://www.szybko-sprzedam.pl/index.php?module=ogloszenie&ktore=101027&kategoria=1021&tytul=Wspaniały[/URL] [URL]http://www.zwierzeta.5aleja.pl/ogloszenia/item/7_psy-sprzedam/2062_wspanialy-6kg-psiak.html[/URL] [URL]http://zwierzeta.azbazar.pl/ogloszenia/49902/[/URL] [URL]http://wszystkotujest.pl/Zwierzeta/Psy/Pozostale,ogloszenie,1614543.html[/URL] [URL]http://www.rozglos.net/ogloszenie-394148.html[/URL] [URL]http://www.neeon.pl/479675-wspanialy-6kg-psiak-szuka-domu.html[/URL] [URL]http://www.n2m.pl/ogloszenia.html?page=show_ad&adid=24796&catid=77&Itemid=11[/URL] [B][COLOR=black] [URL]http://www.bezrodowodu.pl/[/URL][/COLOR][/B][B][COLOR=black] czekamy na akceptację [URL]http://www.pupil.com.pl/[/URL][/COLOR][/B][B][COLOR=black] [B][COLOR=black]czekamy na akceptację[/COLOR][/B][/COLOR][/B] [B][COLOR=black][URL]http://www.kokosy.pl/[/URL][/COLOR][/B][B][COLOR=black] trzeba aktywować[/COLOR] [/B] [B][URL]http://www.wywerna.pl/[/URL] trzeba aktywować [/B] [B][COLOR=black][URL]http://sloniu.pl/[/URL] trzeba aktywować[/COLOR][/B][B][COLOR=black][URL="http://www.lento.pl/"] [/URL][/COLOR][/B] Proszę sprawdzić maila:odebrane i spamy i aktywować ogłoszenia :) . -
Ferajna z Czarcich Rewirów - czyli Biały Bokser, Tosa i CAO
tatankas replied to Bolsbokser's topic in Foto Blogi
Tak na początku tylko przeleciałam pobieżnie wzrokiem zastanawiając się co to za boksia fotografia,dopiero później uświadomiłam sobie ,że napisałaś: twoja praca,więc wróciłam i też zwróciłam uwagę na te włoski,dlatego zapytałam czy malowana :) -
Ferajna z Czarcich Rewirów - czyli Biały Bokser, Tosa i CAO
tatankas replied to Bolsbokser's topic in Foto Blogi
[quote name='Bolsbokser']A jak rysowane, to już nie ??? :eviltong: To ołówek. Generalnie praca, w której są szczegóły - to rysunek, a tam gdzie są plamy - to malunek. Ponieważ praca jest szczegółowa - jest ot rysunek :evil_lol:[/QUOTE] Nie o to chodzi,ja nie przyglądając się powiedziałabym,że to fotografia biało-czarna,więc wielki szacun,jest piękny :) -
Ferajna z Czarcich Rewirów - czyli Biały Bokser, Tosa i CAO
tatankas replied to Bolsbokser's topic in Foto Blogi
Czy to jest malowane,jak tak to jestem pod ogromnym wrażeniem-super :)