Jump to content
Dogomania

tatankas

Members
  • Posts

    28631
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by tatankas

  1. Wątki naszych zwierzaków: ONek Tołdi: http://www.dogomania.pl/threads/224246-Wychudzony-na-maxa-Onkowaty-Tołdi-potrzebuje-pomocy!!!-Zbieramy-deklaracje-na-hotel!! Dobek Rubi: http://www.dogomania.pl/threads/221893-RUBI-Dobermanek-!!!PROSIMY-O-PILNE-WPŁATY-NA-TRANSPORT-DLA-RUBIEGO-!!! Siostra Miśka: http://www.dogomania.pl/threads/221717-Kolejna-wycieńczona-suka-porzucona-w-Policach.-Siostra-miśka Inwalida Kubuś: http://www.dogomania.pl/threads/221383-Malutki-inwalida-Kubuś-szukam-domu-stałego Max z Jasienicy: http://www.dogomania.pl/threads/221427-Max-z-Jasienicy-w-tragicznym-stanie-odebrany-interwencyjnie-potrzebuje-pomocy!! Misiek: http://www.dogomania.pl/threads/216223-Misiek-już-BEZPIECZNY-!!!!!W-hoteliku-w-Szczecinku-pomóż-mu-zaufać-człowiekowi!!! Dino: http://www.dogomania.pl/threads/216716-Własciciele-Dino-sie-odnależli! Bezimienna(Za TM): http://www.dogomania.pl/threads/217489-Pomoc-przyszła-za-późno-4-miesięczna-sunia-za-TM-( Draka: http://www.dogomania.pl/threads/216205-Półroczna-Draka-podrzucona-w-Policach-teraz-w-DT-szuka-DS Skup szczeniaków: http://www.dogomania.pl/threads/216685-HYCEL-SKUPUJE-SZCZENIAKI-Szczecin-Police Husky: http://www.dogomania.pl/threads/203220-4-szczeniaki-Hasky-mają-wspaniałe-domki-) Adi-amstaff z Polic: http://www.dogomania.pl/forum/threads/183462-Adi-powtórka-z-rozrywki-SZUKA-DS-(-brakuje-100-zł Tessi-Onka:http://www.dogomania.pl/forum/threads/226741-Piękna-Onka-już-we-własnym-domku-ale-wciąż-potrzebuje-pomocy!!! Sara vel Puma-amstaffka z Polic:http://www.dogomania.pl/forum/threads/223607-Sara-vel-Puma-plowa-amstaffka-zniszczona-smutna-bezdomna Dizel-Onek: http://www.dogomania.pl/forum/threads/227992-DIZEL-roczny-ONek-wyrwany-z-rąk-oprawcy-szuka-wsparcia-na-hotel-i-leczenie!!! Dolar-ślepy jamnik :http://www.dogomania.pl/forum/threads/227997-PILNY-DT-lub-DS-!!!DOLAR-roczny-jamniczek-szorstkowłosy-już-nigdy-nie-będzie-widział! Dziunia-starsza suczka: http://www.dogomania.pl/forum/threads/229682-Strasznie-zaniedbana-mała-sunia-znaleziona-w-środku-lasu-potrzeba-DT-i-na-leczenie Do adopcji wciąż mamy wiele zwierzaków!!!
  2. Zaproszę was na bazarek z superaśnymi książkami psimi i innymi: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232786-EXTRA-KSI%C4%84%C5%BBKOWY-zawr%C3%B3t-g%C5%82owy-na-Polickie-zwierzaki-do-08-10-2012[/url] .
  3. Dziewczyny zaproszę na bazarek książkowy,super książki psie i inne: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232786-EXTRA-KSI%C4%84%C5%BBKOWY-zawr%C3%B3t-g%C5%82owy-na-Polickie-zwierzaki-do-08-10-2012[/url] .
  4. Dziewczyny zaproszę na bazarek książkowy,bo są ciekawe i dużo tańsze niż na allegro książki psie i inne: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232786-EXTRA-KSI%C4%84%C5%BBKOWY-zawr%C3%B3t-g%C5%82owy-na-Polickie-zwierzaki-do-08-10-2012[/url] .
  5. Dziewczyny mam bazarek z ciekawymi książkami: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232786-EXTRA-KSI%C4%84%C5%BBKOWY-zawr%C3%B3t-g%C5%82owy-na-Polickie-zwierzaki-do-08-10-2012[/url] .
  6. [quote name='Yana']alez poświęcenie hahaha :evil_lol: a tak na poważnie to najwyższa pora rzucić to świństwo :mad:, ja nie palę już 13 lat, chociazn ie powiem czasami mnie ciągnie do papieroska :roll:[/QUOTE] [quote name='andegawenka']W lipcu minęło 9 ale mnie jakoś nie ciągnie bo wciąż żyje w euforii że mi się udało:mdrmed:. ale jeszcze pamiętam co to znaczy nie palić 3 godziny. Chociaż przyznam że na ulicy i na spacerach z Karą nie paliłam, ale gdy wróciłam to o matko jeden za drugim:-D[/QUOTE] No pewnie rzucę [B]kiedyś[/B]:eviltong::D
  7. [quote name='Yana']fajne te Twoje gryzonie :-) no i fajnie że zostałaś krwiodawcą :-) a od czego to zalezy czy przyjma krew czy nie ?[/QUOTE] No od zdrowia,ale też mają jakieś większe wymagania-swoje normy,bo przede mną klientki nie przyjęli,bo miała za mało płytek żelaza,inna za mną za wysokie ciśnienie.Ja jestem po dwóch operacjach na żylaki kończyn dolnych,mam częste infekcje dróg oddechowych,biorę leki na stawy,więc mogłam się nie dostać,ale udało się,więc nie jestem aż tak stara,ani aż tak schorowana;) ,więc się cieszę :)No i nie wolno brać leków przeciwbólowych przez kilka miesięcy.A największa moja zmora to papierosy,palę już 18 lat,ale specjalnie przed oddaniem krwi trzy godziny nie paliłam ;)
  8. Alu a co to za rudzielec z Ozzym,bo nie znam,a pręguska to Sabinka tak?
  9. [quote name='Yana']do wiosny masz trochę czasu ;-) a tak na poważnie, to oczywiście cała rodzina musi chciec szczeniaka[/QUOTE] U nas zawsze cała rodzina chce ,tylko mąż oporny.Ruda jest tylko moim psem,bo mąż nie chciał,ale co weekend wychodzi z nią i w soboty i w niedziele na spacery kilkugodzinne,bo przecież po lasach się sam szwędać nie będzie :D A ostatnio pokazywałam mu zdjęcia Kapselka dziewuch dwóch to sam powiedział,że fajnie by było mieć taką dwójkę.Teraz ja nie pracuję,więc nie stać nas na ten luksus,ale jak będzie więcej kasy to i na psiaka będzie :) Bo to nie jest tak,że kupisz psu karmę za 100zł miesięcznie i spokój.Trzeba zapłacić podatek,zrobić szczepienia,jak zachoruje to do lekarza.No i na wyjazdy łatwiej wziąć jednego,niż dwa.Byłam dziś na rozmowie o pracę-zobaczymy :) Mają zadzwonić do końca tygodnia i będę wiedziała.Praca od 15 października,więc do wiosny zdążę uzbierać :cool3::multi:
  10. [quote name='andegawenka']To ratujesz zycie innym. Gratuluję!! Mojej nie chcieli chociaż uniwersalną mam.....:shake:[/QUOTE] A wiesz jak ja się denerwowałam,bo to zawsze niewiadoma jest,czy ci przyjmą,czy nie.Na szczęście się udało.Mój mąż też jest honorowym dawcą,już kilka razy oddawał,ale jak to w życiu jest-facetowi łatwiej się wyrwać z domu :)Szczególnie,że my mamy 20km w jedną stronę do najbliższego punktu krwiodawstwa.
  11. Muszę się pochwalić,bo jestem z siebie bardzo dumna.Od wczoraj jestem honorowym dawcą krwi.W końcu mi się udało wyrwać z rana z domu,choć planowałam to zrobić już kilka lat temu,to nigdy się nie udawało,bo zawsze było coś do zrobienia,coś wyskoczyło :)Dla mnie to tym większy sukces,że nienawidzę wszelakich zastrzyków,mogą mi robić,ale w życiu jeszcze nie spojrzałam w stronę kłucia :oops: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/1762/fc54981960284276med.jpg[/IMG][/URL] Czekoladek tylko tyle,bo moje trzy sępiska rzuciły się na nią jak tylko poszłam po aparat :D
  12. [quote name='olly']od Agaty21 Kinio dostał 10zł :) dziękujemy! Dziękujemy Agatko za zamówienie ogłoszeń i za nadpłatę :) [quote name='olly']Kto jest chętny, żeby zobaczyć chodząco-biegającego, "rzekomo" sparaliżowanego boksera?? no kto zainteresowany?? :razz::razz: Pewnie,że chcemy-jeszcze się pytasz ;) [quote name='olly']No dobra Cioteczki, wiem, że chcecie zobaczyć Kiniutka, ale wstydzicie się napisać ;) Kiniuta i jego nóżki w roli głównej :) Proszę :) :) Kinio zaprasza na seans : http://youtu.be/yvLbAILFoyg Cudo,cudo,cudo-micha mi się cieszyła cały film aż mnie poliki rozbolały :D
  13. Moja wpłata pewnie dojdzie dopiero w poniedziałek ,ale już przelew zlecony,więc nie zapomnę ;)
  14. Ogłoszenia zrobiłam,nawet trochę z górką za spóźnienie ;)
  15. I głowa za uszami: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/1670/0351b50dc9fccec7med.jpg[/IMG][/URL] 10 minut po spryskaniu preparatem przeciwpchelnym zaczęło się wyczesywanie: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images42.fotosik.pl/585/a57584723e81bf09med.jpg[/IMG][/URL] Pchły dopadały dziesiątkami: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images48.fotosik.pl/412/6c2f3717da360c1amed.jpg[/IMG][/URL] Tu byłyśmy na pobraniu zeskrobin w Szczecinie: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/1756/0e2e70713b67118fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/1670/10ba4a747c4ebc67med.jpg[/IMG][/URL] Psiaki zostały przez nas odrobaczone.Brzuchy jak banie i załatwiają się glizdami:(Były zjadane i z zewnątrz i wewnątrz :(Choć wszyscy w hotelu i hycel wiedzieli i widzieli w jakim są stanie-nikt nic im nie podał przez dwa dni,dobrze,że dziewczyny tam trafiły w miarę szybko,jeszcze dwa,trzy dni i nie wiem,czy byłoby co ratować :( Koszt transportu z hoteliku do nas,potem do weta w Szczecinie i powrót-30zł Koszt badania zeskrobin 65zł szampon dermatologiczny antybakteryjny-35zł-szczeniaki muszą być w nim kąpane co kilka dni,więc starczy maksymalnie na tydzień
  16. [quote name='tatankas']A tu ciekawy artykuł na temat "Animal Control" z biura ochrony zwierząt: Dalszy ciąg tu: http://www.boz.org.pl/zp/animal_c.htm I tak na dowód jaki to wspaniały hotel pokażę zdjęcia psików,które dziś zabrałyśmy z Sierakowa: Tak wyglądała ich skóra wraz z pasażerami na gapę:
  17. [quote name='Yana']oj... plany to ja mam zawsze :-P a tak na poważnie... to wstepnie planuję na wiosnę 2013 miot, mam nadzieję, że Yana zostanie po raz drugi mamą :-) i nie ukrywam liczę, na dziewczynkę z fajnym charakterem... :-) a jeśli te plany nie wypalą, to będę się rozgladac po hodowlach za jakims ciekawym miotem :-) oj ciężko... cięzko... ale warto.. poza tym szkolenia to dziedzina ciągle się rozwijająca i ciągle można się czegoś nowego nauczyc... :-)[/QUOTE] Oj po Yanie to i ja bym się skusiła na szczeniaka,może chłopaka do pary dla mojej rudej :)(oczywiście jako funfle,bo moja wysterylizowana).Zobaczymy czy praca moja wypali,potem zaczniemy nakręcać męża :cool3:
  18. [B][COLOR=#339966][FONT=&amp][B]Pakiet od agaga_21:[/B][/FONT][/COLOR][/B] [SIZE=3][B][COLOR=#ff0000][FONT=&amp]Piękny niczym Apollo DOLAR czeka na DOM ![/FONT][/COLOR] [/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=black][FONT=&amp]Ten pies mógłby być odpowiednikiem psiego Apollo. Pięknie zbudowany, umaszczony, słowem PIĘKNY! Dolar to pies w typie amstaffa, ma około 4 lat. Jego historia jest smutna.. jak wielu czworonogów co stały się zabawką w rękach nieodpowiednich ludzi. Gdy Dolar się komuś znudził.. porzucił go. Pies trafił do schroniska gdzie spędził rok.. w tym czasie zachorował, popadł w depresję, tęsknił, nie rozumiejąc tej sytuacji.[/FONT][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=black][FONT=&amp]Wysiłkiem wielu osób udało się umieścić go w hotelu, gdzie pod okiem behawiorysty doszedł do formy fizycznej i psychicznej. W tej chwili to wesoły, pełen energii pies, który uwielbia się bawić i spędzać czas z ludźmi, łaknie ich bliskości, dotyku. [/FONT][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=black][FONT=&amp]Dolar nie przepada za innymi zwierzętami, szukamy mu domu, gdzie będzie "jedynakiem".[/FONT][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=black][FONT=&amp]Dolar to pies bardzo żywiołowy i silny przy tym. Nowy opiekun musi być stanowczy i konsekwentny w oczekiwaniach wobec psa. [/FONT][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=black][FONT=&amp]Dolar lubi jeździć samochodem, potrafi chodzić na smyczy, zostawać sam w domu, nie niszczy, nie wyje, zachowuje czystość w domu. Wizyta u weterynarza przebiega ze spokojem, Dolar nie jest panikarzem, to dzielny pies, pozwala na wszystkie zabiegi pielęgnacyjne. [/FONT][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=black][FONT=&amp]Bardzo szybko się uczy i jest wielkim łasuchem, za smakołyka bardzo chętnie wykonuje polecenia.[/FONT][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=black][FONT=&amp]Dolar nie lubi hałasu, łoskotu, nagłego zamachnięcia się w jego kierunku. Gdyby potrafił mówić, pewnie powiedziałby, że kiedyś był bity.[/FONT][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=black][FONT=&amp]Szukamy dla tego wspaniałego psa domu, w którym nikt go już nie skrzywdzi, w którym będzie kochanym, członkiem rodziny. Z uwagi na jego krótką sierść i dużą potrzebę bycia wśród ludzi, nie jest to pies, który może mieszkać w budzie.[/FONT][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=black][FONT=&amp]Dolar przebywa w hoteliku dla psów pod Ciechocinkiem. Jest zaszczepiony, odrobaczony i wykastrowany. Osoby zainteresowane adopcją proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny. Na smsy nie odpisujemy ![/FONT][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=black][FONT=&amp]Przed adopcją odbędzie się wizyta przedadopcyjna. Nie wydajemy psów do budy ![/FONT][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=black][FONT=&amp] Kontakt w sprawie adopcji :[/FONT][/COLOR] [/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=black][FONT=&amp]Agata tel. 694390951 e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Gosia tel. 606361293[/FONT][/COLOR][/B][/SIZE] Tu będą linki do ogłoszeń: [B][COLOR=black][FONT=&amp]woj. Warmińsko-mazurskie[/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=black][FONT=&amp]miasta : Olsztyn [/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=black][FONT=&amp][B][COLOR=black][URL]http://tablica.pl/[/URL][/COLOR][/B][B][COLOR=black] trzeba aktywować[/COLOR][/B] [URL]http://www.eoferty.com.pl/piekny_niczym_apollo_dolar_czeka_na_dom_303230.html[/URL] [URL]http://www.anonse.pl/podglad_ogloszenia/4978901[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/PIEKNY-NICZYM-APOLLO-DOLAR-CZEKA-NA-DOM-!,73082[/URL] [URL]http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=146791[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,61426,L2Fkb3BjamEtcHNhLXBpZXMtc3p1a2EtZG9tdSxzenVrYWosLCwscDAuaHRtbA==.html[/URL] [URL]http://naszezwierzaki.info/15-oddam/4678-piekny-niczym-apollo-dolar-cze.html[/URL] [URL]http://www.darmobranie.pl/oddam_za_darmo/zwierzeta/20938/piekny_niczym_apollo_dolar_czeka_na_dom.php[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/125505/Piekny-niczym-Apollo-DOLAR-czeka-na-DOM-!/[/URL] [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Piekny-niczym-Apollo-DOLAR-czeka-na-DOM--id49494.html[/URL] [URL]http://olsztyn.cwirek.pl/oddam-przyjme-zamienie/index.html[/URL] [B][COLOR=black]czekamy na akceptację[/COLOR][/B][/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=black][FONT=&amp] Lidzbark Warmiński[/FONT][/COLOR][/B] [URL]http://www.tusprzedaj.pl/temp-45693/piekny-niczym-apollo-dolar-czeka-na-dom-.html[/URL] [URL]http://lidzbark-warminski.swistek.pl/piekny-niczym-apollo-dolar-czeka-na-dom-_168267.html[/URL] [B][COLOR=black][URL]http://e-zwierzak.pl/pl/[/URL][/COLOR][/B][B][COLOR=black] trzeba aktywować [/COLOR][/B][B][COLOR=black][URL]http://zwierzaki.nasza-lista.com/[/URL][/COLOR][/B][B][COLOR=black] trzeba aktywować[/COLOR][/B] [URL]http://lidzbark-warminski.lento.pl/piekny-niczym-apollo-dolar-czeka-na-dom-_,570516.html[/URL] [URL]http://www.sellit.pl/ogloszenie.php?id=102976[/URL] [URL]http://tlenek.pl/ogloszenie/piekny-niczym-apollo-dolar-czeka-na-dom.html[/URL] [URL]http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/2348971-piekny-niczym-apollo-dolar-czeka-na-dom/[/URL] [URL]http://www.szybko-sprzedam.pl/index.php?module=ogloszenie&ktore=97779&kategoria=1021&tytul=Piękny[/URL] [URL]http://www.zwierzeta.5aleja.pl/ogloszenia/item/7_psy-sprzedam/1553_piekny-niczym-apollo.html[/URL] [B][COLOR=black][FONT=&amp]Dobre Miasto[/FONT][/COLOR][/B] [URL]http://zwierzeta.azbazar.pl/ogloszenia/43998/[/URL] [URL]http://zakurzone.pl/object.list.go?category=cat_07_04_003&id=9171[/URL] [URL]http://wszystkotujest.pl/Zwierzeta/Psy/Pozostale,ogloszenie,1252675.html[/URL] [URL]http://www.rozglos.net/ogloszenie-370567.html[/URL] [URL]http://www.neeon.pl/286997-piekny-niczym-apollo-dolar-czeka-na-dom.html[/URL] [URL]http://www.n2m.pl/ogloszenia.html?page=show_ad&adid=21511&catid=77&Itemid=11[/URL] [URL]http://adpedia.pl/warminsko-mazurskie/dobre-miasto/drobne/zwierzeta/ogloszenie/piekny_niczym_apollo_dolar_czeka_na_dom,229700/[/URL] [URL]http://ogloszenia.wp.pl/Amstaf_9318,Piekny-niczym-Apollo-DOLAR-czeka-na-DOM-,21322519.html?info64=VHdvamUgb2fFgm9zemVuaWUgem9zdGHFgm8gZG9kYW5lIHogcGFraWV0ZW0gUG9kc3Rhd293eW0uIE9nxYJvc3plbmllIGLEmWR6aWUgd2lkb2N6bmUgdyBzZXJ3aXNpZSB3IGNpxIVndSBnb2R6aW55Lg%3D%3D&vc=1152383611[/URL] [URL]http://www.wstawaj.pl/ogloszenia.html?page=show_ad&adid=254687&catid=26&Itemid=11[/URL] [URL]http://www.adpillar.pl/piekny_niczym_apollo_dolar_czeka_na_dom_,ogloszenie,20120921184319.html[/URL] [B]Elbląg[/B] [B][COLOR=black] [URL]http://www.bezrodowodu.pl/[/URL][/COLOR][/B][B][COLOR=black] czekamy na akceptację [URL]http://www.pupil.com.pl/[/URL][/COLOR][/B][B][COLOR=black] [B][COLOR=black]czekamy na akceptację[/COLOR][/B][/COLOR][/B] [B][COLOR=black][URL]http://www.kokosy.pl/[/URL][/COLOR][/B][B][COLOR=black] trzeba aktywować[/COLOR] [/B] [B][URL]http://www.wywerna.pl/[/URL] trzeba aktywować [/B] [B][COLOR=black][URL]http://sloniu.pl/[/URL] trzeba aktywować[/COLOR][/B][B][COLOR=black][URL="http://www.lento.pl/"] [/URL][/COLOR][/B][URL]http://www.blyskawica.info/index.php?pgstro=oglosz&pgidkg=0&pgroz=n&pgidks=0&pgrg=0&pgsort=dwpr&pgidw=0&pgidp=0&pgidg=0&lporz=1&idoglo=9894&ozw=1R1SandSo.statusRAzASorderSbySo.dwprSdesc,So.idSdesc&io=9712[/URL] [URL]http://ogloszenia.e-gratka.info/ogloszenie/199454[/URL] [URL]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/1671889537/elblag-Piekny-niczym-Apollo-DOLAR-czeka-na-DOM.html[/URL] [URL]http://tygodniowe.pl/[/URL] trzeba aktywować [URL]http://owi.pl/[/URL] trzeba aktywować .
  19. Czekam na nr konta,bo za wrzesień jeszcze nie płaciłam ;)
  20. [quote name='lika1771']Slicznosci.... jak sie ma Dziunia z ulicy? Dziunia ma fajny domek,tak samo ślepy Dolarek,Rudasek,Tołdi,Disel-psiaki prawie wszystkie od razu idą do adopcji,bo nie mamy gdzie ich przetrzymywać,bierzemy po jednym,oddajemy do adopcji i bierzemy kolejnego,chyba że mama ze szczeniakami.Teraz mamy dwie sunie,jak zrobię zdjęcia to wkleję. [quote name='Don_Vito']Zdjęcia śliczne! :p Trzymamy kciuki za psiaki, aby trafiły do odpowiednich domków! ;) Tylko odpowiednie są-innej opcji nie ma :) [quote name='andegawenka']Nie smiej się:loveu: do boksera trzeba mieć samochód. Fakt, zawsze będę marzyła o boksi:roll: Ja to nie wyobrażam sobie małego psa mieć,strasznie trzeba uważać,by nie nadepnąć :D
  21. [quote name='agaga21']o rany, zaraz wpłacę, całkiem mi wypadło [/QUOTE] Pal licho z płaceniem-nie ucieknie.Podajcie mi lepiej województwo i nowy temat i tekst,bo nie mam jak ogłaszać;)
  22. [quote name='andegawenka']Musze sobie takie cudo wyszukać...Widziałam, są takie ale daleko:)[/QUOTE] Takiego wielkoluda :D
  23. [quote name='andegawenka']Jakie cudeńko http://images37.fotosik.pl/1412/a85a8b25f24361a8med.jpg Wiem,bo słodziak był u mnie na tymczasie :) i u mojej koleżanki na zmiany ;) I mam jeszcze takie zdjęcia z rudą:
  24. [SIZE=4][B][COLOR=#ff0000]Założyła galerię naszym Tozowym zwierzakom,a co tam.Niech też mają :smile:: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232508-Galeria-zwierzak%C3%B3w-kt%C3%B3re-by%C5%82y-i-s%C4%85-pod-opiek%C4%85-TOZu-w-Policach?p=19695184#post19695184"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232508-Galeria-zwierzaków-które-były-i-są-pod-opieką-TOZu-w-Policach?p=19695184#post19695184[/URL][/COLOR][/B][/SIZE]
  25. [SIZE=4][B][COLOR=#ff0000]Założyła galerię naszym zwierzakom,a co tam.Niech też mają :): [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232508-Galeria-zwierzaków-które-były-i-są-pod-opieką-TOZu-w-Policach?p=19695184#post19695184[/url] [/COLOR][/B][/SIZE]
×
×
  • Create New...