-
Posts
28631 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tatankas
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
tatankas replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Ja zagłosowałam na was dziewczyny,choć rzadko tu jestem to cały czas z wami ;) -
[quote name='ludwa']Zmienię jak się z kotami pokocha;)[/QUOTE] To trzymamy kciuki,cały czas podglądam chłopaka,ale nic nie piszę,żeby nie zapeszać ;)
-
[quote name='tobciu']Bardzo proszę - ten właśnie zakończony bazar : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230467-Bazarek-dla-TOZ-Police-ZAPRASZAM-do-27-08-12-21-(dogo-time)[/URL] A ten poprzedni bazar : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229167-DO-USUNIECIA-ROZLICZONY-Bazarek-dla-TOZ-Police-(1)[/URL][/QUOTE] Wpisane oba bazarki ;)
-
[quote name='tobciu'][B]Miło mi poinformować, że z drugiej edycji moich bazarków dla Toz Police:[/B] [SIZE=4][COLOR=#000000][COLOR=#0000ff][B]Policcy podopieczni uzbierali :[/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#000000][COLOR=#0000ff][B]- 1.002 zł z fantów[/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#000000][COLOR=#0000ff][B]- 38,93 zł z „ogonków”[/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE] [COLOR=#ff0000][SIZE=4][B]Razem : 1.038,93 zł ( w zaokrągleniu 1.040 zł ) [/B][/SIZE][/COLOR] :iloveyou:[SIZE=4][COLOR=#000000][COLOR=#0000ff][B]DZIĘKUJĘ WSZYSTKICH ZA ODWIEDZANIE BAZARKU, ROBIENIE ZAKUPÓW, PODRZUCANIE ! [/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE]:iloveyou:[/QUOTE] tobciu podaj link do bazarku,z którego poszły pieniążki to wpiszę w rozliczenie na pierwszej ;)
-
[quote name='junoo']hmm na bazarku dla Aramiska są obcinaczki :) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231879-OD-1ZŁ!!!-DO-15-09-18-00-DLA-starszego-dużego-pieska-któremu-grozi-śmierć[/URL] Mój Aron jakoś tak ciężko chodzi, że nawet na trawie je spiłuje ;) Jeszcze nigdy mu nie obcinałam pazurków, bo nie ma takiej potrzeby. Oo no to koszki mają dzień dziecka ;) Echh powiem Ci, że tęsknie za tymi szczurkami, ale nie chcę na razie brać, bo studiuję ponad 370km od domu i te transporty są dosyć męczące. Nie chce koszek narażać na długie podróże, stres i "przeprowadzki". Więc czekam, aż coś się zmieni. Nie wiem, znajdę kogoś kto ich będzie pilnował jak wyjeżdżam albo coś...[/QUOTE] Obcinaczki to ja planuję kupić już takie nowoczesne z czujnikiem,żeby przypadkiem za dużo nie przyciąć,bo to krwawi jak diabli ,no i boli zwierzaka. Nie dziwię się,że nie bierzesz na razie.Ja to jak na urlop wyjeżdżam to mam przyjaciółki,które codziennie do nich przychodzą nakarmić,nalać wody i sprawdzić,czy wszystko z nimi ok ;) Klatka już domontowana,jeszcze muszę znaleźć panele i osobę,która mi je przytnie,będą miały kolejne dwie półeczki do biegania :)Klatka już zamontowana ;)
-
[quote name='junoo'][URL]http://images47.fotosik.pl/1525/3536784e3d828a74med.jpg[/URL] cudak :D i ta minka :loveu: a pazurków nie ma za długich?[/QUOTE] Ma,ma ale jeszcze się nie dorobiłam obcinaczek i sąsiadka ma iść z nią do weta na obcinanie :) Pazury wyszły takie długie dopiero po ścięciu,bo jak była kudłacz to nie było widać,nasze psiaki latają po lesie i nie mają jak sobie zetrzeć pazurów.Ja swoją rudą biorę na boisko i porzucam kilka razy piłką,to sobie zetrze.Łatka za piłkami nie lata,ale już tak sobie pomyślałam,że jej parówki będę rzucać,za nimi łakomczuszka na pewno będzie biegać :D [B]junoo[/B] muszę się pochwalić,że znów powiększam klatkę koszatniczkom,dostałam górę od króliczej klatki,jak już odstawię im nowszy ,większy wybieg to się pochwalę ;)
-
Ninja super,ale najbardziej podoba mi się ta fotka: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-UGAuMYIPFIA/UEZlX_Y7EmI/AAAAAAAAE_M/uv-gCVRxzoM/s640/_DSC3345.JPG[/IMG] Jaka uśmiechnięta mordka Arinki :) Świetnie wyszłyście,takie fotki to tylko wywoływać w duuuuuużym formacie,w ramkę i na ścianę ;)
-
No ja też zaglądnęłam z nadzieją,że zdjęcia będą,bo dawno was nie było ;)
-
Może za dużo kocich zapachów wokoło,może zaproponować taki dezodorant,który niweczy zapach cieczki,może zniweluje inne zapachy,które Twist musi poprawić,nie wiem,tak sobie wymyśliłam :(
-
A ja chciałam wam się czymś pochwalić.Od zawsze marzy mi się własny salon dla psiaków,niestety koszta szkolenie masakryczne,więc trzeba najpierw zarobić,więc stwierdziłam,że zacznę się szkolić sama na koleżanki kudłaczu.Wczoraj kupiłam maszynkę,a dziś ostrzygłam swojego pierwszego klienta,a raczej klientkę :D Tak wyglądała przed strzyżeniem: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/269/068ee3fda14ee7aemed.jpg[/IMG][/URL] Tak z ogolonym tułowiem: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/1595/90b89bcc430c2e9fmed.jpg[/IMG][/URL] A tak już po wszystkim: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/1525/3536784e3d828a74med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/1525/190974c34cf79e66med.jpg[/IMG][/URL] Była tak zakołtuniona,że mój chrzest fryzjerski trwał 5 godzin,ale się udało :D
-
Przyszło kolejne zapytanie o Twista,przesłałam Ewie,może jak nie Twista to innego psiaka ludziom zaproponuje ;)
-
[quote name='tatankas']Ogłoszenie było z lento,pani pytała jak on do kotów i gdzie można go zobaczyć ;)[/QUOTE] [quote name='Ekiana']Państwo dowiedzieli się o Twiście z Lento (ogłoszenia mają MOC!!) i Facebooka (czyli warto wydarzenia zakładać!) :)[/QUOTE] No to dobrze pisałam :) Na lento mam dużo zapytań o psiaki,Twist nie był pierwszy,więc warto tam umieszczać ogłoszenia.Ponieważ jestem tam zarejestrowana to zapytania lecą do mnie,ale zawsze biorę mail z ogłoszenia i przesyłam.Trochę roboty,ale zawsze warto dla takich rezultatów :)
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
tatankas replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb']Sarenka adoptowana, Eryś nie.[/QUOTE] No to Sarence pokasuję,Erysiowi odnowię.Wpadam do was jak najczęściej mogę,a i tak muszę szukać swoich postów,bo tu już 3 strony poszły,działacie dziewczyny jak błyskawice,nie mogę za wami nadążyć :)