-
Posts
28631 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tatankas
-
NANA skatowana sunia mix grzywacza chińskiego / pudla.
tatankas replied to magdola's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asiaczek']Czylipodsumowując: kał się poprawił i Nana będzie operowana w najbliższa sobote, tak ? Sobote, czyli 19.01.2013 r.? pzdr.[/QUOTE] Tak zadecydowali lekarze i tak nam przekazali,ale czas pokaże-mam nadzieję,że z dnia na dzień będzie tylko lepiej :) -
NANA skatowana sunia mix grzywacza chińskiego / pudla.
tatankas replied to magdola's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anula']Zalogowałam się na FB ale nie umiem się poruszać po nim.Jeżeli nie będzie informacji tu na wątku to nie ma sensu ten wątek,ponieważ nie każdy jest zalogowany i tak jak ja nie umie się znaleźć na FB.[/QUOTE] Na bieżąco będziemy podawać wszelkie informacje,na pewno co będzie tam to pojawi się i tu-obiecuję.Ja jestem w bezpośrednim kontakcie z dziewczynami,niestety nie wszystkie są zalogowane na dogo,ale wszystkie na FB-dlatego takie opóźnienie z wiadomościami tutaj.Jeżeli jest tu zadane jakieś pytanie to dzwonię do dziewczyn i się dowiaduję od razu,o ile one wiedzą w danym momencie.Niestety przez słaby kontakt z lecznicą i nam trudno o informacje,ale się staramy jak możemy.Mamy też kilkadziesiąt innych zwierzaków pod opieką i na dzień dzisiejszy kilkanaście znajdkowych psiaków posylwestrowych i wciąż dochodzą kolejne.Wczoraj doszły dwa,dziś dwa,2 dni temu jeden.W biurze naszego tozu-pomieszczenie 15m2 mamy 5 psów,w tym jednego ONka,bo w drugim pomieszczeniu tych samych gabarytów kilkanaście kotów.Przepraszamy,ale nie dajemy rady szybciej odpowiadać :( -
NANA skatowana sunia mix grzywacza chińskiego / pudla.
tatankas replied to magdola's topic in Już w nowym domu
[quote name='zakonna']wklejam z facebooka (mam nadzieję, że nikt się nie obrazi) wiadomość z dzisiaj z 10.44 Dodzwoniłam się do kliniki i wieści są dobre i złe. Nana jednak nie miała zabiegu w sobotę, został przesuniety na środę lub czwartek. Czekają na to, aż ustabilizuje się jej kał, bo cały czas był galaretowaty i krwisty, dr Gugała powiedział, że to zbyt duże ryzyko powikłań dla niej i nawet śmierci, a jak się wyraził "to zbyt fantastyczny pies, żeby tak ryzykować". Zaczęła "bobkować" więc jest to jakiś dobry znak. W środę będę dzwoniła znowu. Dr powiedział, że cała klinika jest nią zachwycona, Nana jest tak grzeczna, że nawet pozwala sobie robić zastrzyki bez żadnego sprzeciwu. Przy każdym kłuciu odwraca główkę w drugą stronę. Boimy się kosztów szpitalika, zjedzą nas. Ale to dla niej jedyna szansa, bo musi być pod stałą obserwację i dostaje leki codziennie.[/QUOTE] Właśnie wracam z FB-miałam to samo wklejać ;) -
NANA skatowana sunia mix grzywacza chińskiego / pudla.
tatankas replied to magdola's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']no ale kto jest z nią ,jeżeli tak długo nie odbiera telefonu ?[/QUOTE] Nana jest w klinice weterynaryjnej dr.Gugały w Szczecinie,czyli 20km od naszego miasta.Niestety nie mamy możliwości jeździć codziennie do niej,więc wszystkie informacje otrzymujemy telefonicznie.Nie odbierali telefonu w klinice! -
NANA skatowana sunia mix grzywacza chińskiego / pudla.
tatankas replied to magdola's topic in Już w nowym domu
Niestety na razie nie wiemy,wczoraj dzwoniliśmy około 25 razy do kliniki,ale niestety nikt nie odbierał.Dziś będziemy próbować znowu,ale jesteśmy dobrej myśli,bo jak b coś było nie tak to raczej by zadzwonili. -
NANA skatowana sunia mix grzywacza chińskiego / pudla.
tatankas replied to magdola's topic in Już w nowym domu
[quote name='magdola']Malenstwo jutro ma operacje....... Trzymajcie kciuki......[/QUOTE] No to trzymamy kciuki. A ja dostałam dziś od koleżanki piękną teczkę na dokumenty,zaraz obfocę i wystawię bazarek.Pieniążki będą na toz,ale z przeznaczeniem w roli głównej dla Nany-mam nadzieję,że teczuszka się spodoba i pieniążki dla Nany będą :) -
NANA skatowana sunia mix grzywacza chińskiego / pudla.
tatankas replied to magdola's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asiaczek']Zastanawiam się, jak pomóc, bo finansowo - nie dam rady. W tym miesiącu do moich stałych deklaracji dołączylma jeszcze wydatki na 2 dodatkowe psiaki... Może jakis bazarek zrobię.... Pzdr.[/QUOTE] Dziękujemy-bazarek mile widziany :) Na nasz toz robię bazarki ja tylko,czasami tobciu i magdola,ale to wciąż pokrywa minimum naszych potrzeb.Właśnie klecę kolejny książkowy,mamy też bazarek z kalendarzami tozowymi,jak się obrobię to wstawię linki na bazarki-może znajomi będą na jakąś książeczkę lub kalendarz chętni. [quote name='zakonna']makabra, na razie zapiszę sobie, finansowo pomogę ale dopiero w lutym i niestety niezbyt dużą kwotą. czy ona ma wydarzenie na FB?[/QUOTE] Ma wydarzenie na FB,w pierwszym poście link.Zapraszamy do rozpowszechniania :) -
NANA skatowana sunia mix grzywacza chińskiego / pudla.
tatankas replied to magdola's topic in Już w nowym domu
[quote name='elinka']nie dam rady pomóc, ale choć będę dopingować suni, aby doszła do siebie :-([/QUOTE] Każda pomoc mile widziana :) -
NANA skatowana sunia mix grzywacza chińskiego / pudla.
tatankas replied to magdola's topic in Już w nowym domu
Strzygłam sunię,ona taka chudziutka,żebym mogła ogolić ją na kręgosłupie musiałam skórę brać na bok.Była strasznie odwodniona-skóra złapana wracała z powrotem około 5 sekund,a nie jak to powinno być od razu.Potrzebuje operacji,więc mile widziane nawet najdrobniejsze datki na jej leczenie. I jeszcze dodam,że złamana nie tylko miednica,ale i kość biodrowa,są one tak skomplikowane,że kilka dni temu Gugała stwierdził,że zrobi z innymi lekarzami zebranie,by debatować jak przeprowadzić tą operację :( -
[quote name='mariamc']Po dwóch latach karencji schronisko w Szczecinku ponownie startuje do KV. Tym razem w koalicji z Fundacją Pomocy Podhalanom "Bono" Bardzo prosimy o głosy w ankiecie Dogo. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238339-Krakvet-styczeń-2013-wybieramy-kandydata[/URL][/QUOTE] Zagłosowane :)
-
[quote name='Yana']to naprawdę chłopak, a ciotki z niego dziewczynę robią :-)[/QUOTE] A ja bym sobie głowę dała uciąć,że dziewczynki,może jakieś komentarze ,że wyglądają jak bliźniaczki na FB mnie zmyliły:oops: ps.Faktycznie Indi to piesek-sprawdziłam w komentarzach-nie tylko ja myślałam,że to dwie dziewuchy,ale Alinka sprostowała :roll:
-
[quote name='Yana']z tego co się orientuje to nie sa dwie dziewczynki ;-) a chłopczyk i dziewczynka... ale są rzeczywiście cudowne :-)[/QUOTE] [B]Indi i Ira-na pewno dwie dziewczynki ;)[/B] [quote name='Nutusia']A, to wtedy odróżnić łatwiej ;) Ira to z pewnością dziewczynka - Indi - na dwoje babka wróżyła :)[/QUOTE] Indi też dziewczynka :) [quote name='Kaaasia']Mnie się wydaje że to dwie dziewczynki tylko jedna ogoniasta a druga nie :smile:[/QUOTE] Dokładnie Kaaasia ;)
-
Mam nadzieję,że Alinka się nie obrazi jak wkleję za nią kilka zdjęć ;) [h=1]Indi i Ira -Inwazja Mocy[/h] czyli dwie dziewczynki :) Moje ulubione zdjęcia: Śpiące księżniczki: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/1916/2ba4f306ed708667med.jpg[/IMG][/URL] Na ogródku: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/1897/ce3c8f6753390a70med.jpg[/IMG][/URL] A tu już 8 miesięcy mają: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/1675/5886b8af891803f4med.jpg[/IMG][/URL] Czy one nie są cudne : [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/1675/592b4a0be58f0f67med.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='andegawenka']A gdzie poduszeczki dla dzieci malutkich:p [URL]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/fc11a1c1b375.jpg[/URL][/QUOTE] Te maluszki już nie takie malutkie,Alinka wkleiła zdjęcie robione kilka miesięcy temu.Alinko dawaj więcej zdjęć,bo tu na dogo zacofani jesteśmy w poznawaniu dziewczynek :)
-
[quote name='Kaaasia'][URL]http://images42.fotosik.pl/720/98ebb689ca3a91f7med.jpg[/URL] Uwielbiam takie pomarszone pychole :loveu: Jak na nią patrze to mam wrażenie że jest spokojnym boksiaczkiem ;) Najlepszego w Nowym roku.[/QUOTE] Spokojna jest przez większość czasu,bo przez większość czasu śpi :D Ale diabełek też z niej potrafi wyjść i to wcale nie rzadko ;)
-
A tu moja mamusia z całą swoją świtą wnucząt : [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/1913/4ee65c284a84ddcdmed.jpg[/IMG][/URL] A tu nasz lokator przejezdny(koleżanka wyjechała na święta na 10 dni i siedzi u nas)Figa: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/547/9aba161df3d389damed.jpg[/IMG][/URL] I na koniec ja z siostrzyczką,siostra przed świętami zwichnęła nogę w kolanie i kostce,oraz naderwała ścięgna za jednym razem,już drugi miesiąc w szynie noga,bidula: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/1672/997f24c2f6f573c2med.jpg[/IMG][/URL]
-
Ruda maltretowana: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/1672/af41680858839c51med.jpg[/IMG][/URL] Rozleniwiona: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/720/98ebb689ca3a91f7med.jpg[/IMG][/URL] Rambulec mojej siostry-piękności słodkie: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/547/d1c4ced1c1cc398emed.jpg[/IMG][/URL] i drugi potworek : [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/547/3ca805a8fc9f1ee0med.jpg[/IMG][/URL] a tu dwa potworki razem czatują,aż coś z talerza skapnie: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/1686/e118fd919f911fffmed.jpg[/IMG][/URL]
-
I kilka zdjęć ze świątecznych dni : pełne lenistwo przy choince [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/1760/9ba71d641a1ce736med.jpg[/IMG][/URL] Maleństwo w odwiedzinach u nas: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images36.fotosik.pl/330/dcb0d4fb2681c2c8med.jpg[/IMG][/URL] śpioszek kochany [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/1898/4b2c66e97b24df39med.jpg[/IMG][/URL] I z NIkitą: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/1913/7ad56229818869b0med.jpg[/IMG][/URL] I z moją najmłodszą córą Amelką na Nikicim posłaniu : [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/1760/ecd9aaacd92c6110med.jpg[/IMG][/URL] .
-
Jak zawsze Vituś piękny :)
-
Życzę Wam wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2013 :lol: [URL="http://www.picturesanimations.com/newyear"][IMG]http://www.picturesanimations.com/n/newyear/nytaar019.gif[/IMG][/URL]
-
Ferajna z Czarcich Rewirów - czyli Biały Bokser, Tosa i CAO
tatankas replied to Bolsbokser's topic in Foto Blogi
Boski Albinek,na śniegu go nie widać,jak mojej rudej jesienią w liściach :)