Jump to content
Dogomania

tatankas

Members
  • Posts

    28631
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by tatankas

  1. [quote name='amacariel']Potrzebuję kontaktu z [B]cicia1977[B]. [/B][/B] Już ponad tydzień czekam na wpłatę i jakikolwiek kontakt w związku z bazarkiem: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241236-ROZLICZAMY!!!-kup-teraz-dla-spanieli-!!!-22-03-21-00[/URL] Nie logowała się już 10dni na dogo i nie wiem czy powinnam przekazać fanty na następną edycję, czy może wciąż jest zainteresowana, tylko z różnych powodów nie może się skontaktować :([/QUOTE] U mnie też tak było,ale dziś się odezwała i przelew też już mam,więc poczekaj cierpliwie-pewnie i do ciebie się odezwie ;)
  2. Tereska cudo dziewczyna,Oktan super chłopak,nie raz miałam szansę spędzić z nimi trochę czasu-uwielbiam psiaki Agatki-moje córy zresztą również,ostatnio nie mogłyśmy odgonić mojej najmłodszej córy od psiaków,choć spędziła z nimi na podłodze dobre 3 godziny,a muszę powiedzieć,że moje dziewczyny potrafią wymęczyć psiaka:głaskają,przytulają,kładą się na nie,choć delikatnie to pies,który nie przyzwyczajony mógłby stracić cierpliwość-Oktan był baaaaardzo cierpliwy,do Tereski miały dziewczyny ograniczony dostęp bo sama widziałam jak kuleje chodząc po domu i widać,że dziewczyna wymęczona :(
  3. [QUOTE]Ale fajne harce :loveu: [/QUOTE] Ona ma kilka tylko psiaków,z którymi się pięknie bawi,ta sunia była u mojej koleżanki na DT z tozu,miała chyba 6 domów,które z różnych przyczyn ją oddawały,teraz ma wspaniały domek w Szczecinie,jej pan jest nauczycielem :) [QUOTE]Tiaaaa, a mi zarzucają, że nienormalna jestem :smile: [/QUOTE] Ja mam wsparcie,moja siostra bliźniaczka taka sama :),ona ma tylko jednego syna,mieszka w domku,więc mogla sobie pozwolić i ma dwa psy,dwa koty i szczura.Ja ponieważ mieszkam w bloku i mam trójkę dzieci to psa tylko jednego,ale za to cztery koszatniczki :p Siostra gra w totka i wciąż powtarza,że jak wygra to sobie kupimy bardzo dużo ziemi,będziemy mieć mnogo psów i założymy hotel dla psiaków ,więc będziemy robić to,co lubimy :D [QUOTE]Śliczna obróżka[/QUOTE] Z bazarku na amstaffy :) Każda obróżka Nikity jest z bazarku ;) [QUOTE]My też NIKONem pstrykamy[/QUOTE] Ale chyba jakiś lepszy model i lepszy okular,zresztą ty masz doświadczenie w fotografowaniu,a ze mnie to całkowity laik-muszę się podszkolić,ale na wszystko czasu brak :( A tu siostrzyczka nam zdjęcia w święta robiła : 1 kwietnia 2013.Moje maleństwo na kolankach: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/619/90f5c20a06c3c3e7med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/1909/95faeee83b5d7d1fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/2018/e23f6b97114a4262med.jpg[/IMG][/URL]
  4. [quote name='Bolsbokser']Po wielkich trudach udało mi się dostać do Waszej galerii. Przejrzę całą któregoś dnia, co internet będzie dla mnie łaskawy, bo na moim zapupiu czasem działa, czasem nie :([/QUOTE] To na moim większym zapupiu działa tak samo ;) dzięki,żeś wpadła i zapraszamy do oglądania :)
  5. [quote name='Bolsbokser']Dziękujemy serdecznie, a zdrówko, myślę, że każdemu się przyda. Skopiowałam wreszcie z innego forum wpisy z Albina historii i moich perypetii z nim. Nie wchodzę już na to forum, bo nie podoba mi się polityka ich. Tutaj umieściłam wpisy [URL]http://faflunydwa.pl.tl/Albin-blog.htm[/URL] Może błąd zrobiłam, że najświeższe wpisy są pierwsze, więc trzeba do dołu zjechać, że zacząć od początku czytać. Ale to chwilowo. Będę musiała któregoś dnia na spokojnie usiąśc i to uporządkować lepiej. Nie chciałam stracić tych postów, więc na wszelki nieobyczajny zapisałam je sobie. Odświeżyłam również pierwszy post tego wątku i przedstawiłam swoją obecną rodzinkę :)[/QUOTE] [quote name='Bolsbokser']Dziękuję :loveu: Witam Was w Prima Aprilis :) Aura spłatała nam figla, a tak wygląda moja Bajka Całą drogę, którą widać i jeszcze kawałek za zakrętem wczoraj przed snem odśnieżaliśmy z Leszkiem. Gdyby przez noc spadło kolejne 30 cm, jak wczoraj, i gdybyśmy tego wieczorem nie odśnieżyli, dzisiaj nie byłoby szansy wyjechać :) Drogi mamy jakieś 100m :) Świetny trening przed snem :) [url]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/544003_550191921670622_1682236877_n.jpg[/url] [url]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/644739_550198768336604_702373099_n.jpg[/url][/QUOTE] Ja z chęcią bym zamieszkała w takiej chatce :loveu: [quote name='Bolsbokser']Serdecznie zapraszam do odwiedzania ferajny :) Cieszy mnie to, że fotki się podobają. Mao mam czasu, więc rzadko zaglądam. Ostatnio troszkę podbiłam częstotliwość. Albina fotki wkrótce wrócą na łamy, ale Bravuś nam rośnie i się zmienia, więc w pierwszej kolejności jemu pstrykam. Kurczę, zaczniecie na mnie kląć. Wy mnie tutaj odwiedzacie, a ja nie dość, że rzadko u siebie bywam, to od święta u Was :placz:[/QUOTE] Ja od dawna u siebie fotek nowych nie zamieszczałam,ale po prostu nie ma czasu na nie,w przyszłym tygodniu piszę wymówienie z pracy(potrzebują białych murzynów do pracy,a ja aż tak bardzo jej nie potrzebuję),więc czasu znów będzie więcej ;) [quote name='Alicja']No to Bravo strózem został ;) Ozzy wpuści do mieszkania wszystkich , biegnie z nami otwierać drzwi jak ktoś zastuka , ale nie daj aby ktoś nieznajomy bez proszenia sam chciał wejść ...szybciej znajdzie się tak delikwent na parterze aniżeli się wdrapał na 4 :) .[/QUOTE] moja ruda odstraszy każdego,rzuca się do drzwi jak opętana,a najlepsze jest to,że nikomu krzywdy by nie zrobiła,bo ona odważna tylko z daleka :D Te zdjęcie jest boskie: [url]http://images34.fotosik.pl/425/30901675db25ff84.jpg[/url]
  6. [quote name='olly']Kinio już przed świętami miał szczepienia p/wściekliźnie i chorobom wirusowym. Zapłaciliśmy 65zł. Ale co najważniejsze: Kiniuta zrobił taki "show" przed Kliniką, że doktor i Gosia (rehabilitantka) nie wierzyli, że to się dzieje na prawdę.:crazyeye::crazyeye: Kinio łaził bez przewracania się, zaczął biegać, pokonywał przeszkody, bez problemu podszedł pod podjazd dla wózków. Nie wyobrażam sobie, co to będzie, jak pojedziemy na działkę i będzie mógł ćwiczyć do woli!!!![/QUOTE] Ty już nam na wakacje rezerwuj coś tam w pobliżu,żebyśmy mogli was odwiedzić ;) A wydatki wpisuję w rozliczenie :)
  7. Życzę wesołych świąt,a przede wszystkim zdrówka :)
  8. Też jestem i już chłopaków udostępniłam :)
  9. [quote name='Bolsbokser']to chihuahuay moich teściów - głupie i niewychowane.[/QUOTE] To norma dla tej rasy niestety,ludzie za bardzo nie traktują je jak psy -smutne :(
  10. [url]https://lh6.googleusercontent.com/-ffI90mcl55E/UVCDp0zqeAI/AAAAAAAAAA0/IWM3yJ7rbU0/s640/DSC_8683_m.jpg[/url] ,większość zwierzaków znam,ale te dwa rudzielce małe mi nieznane-co to za kudłacze?
  11. Wesołych świąt życzę również ja :)
  12. 20km samochodem (40km w obie strony) to koszt 25-40zł,zależy czy diesel czy benzyna,wiem bo jeżdżę do siostry taki kawał co tydzień,a czasowo to też 20-30 minut w jedną stronę ;)
  13. Ogólnie wolę rude boksie z czarną maską,ale dla takiej mordki jak Mela to bym się przestawiła ;)
  14. [quote name='gosiaczek1984']ile hotelik kosztuje dla takiego jednego boksia?[/QUOTE] Zależy gdzie i czy z wyżywieniem ,czy bez.Ceny wahają się od 200-500zł nawet miesięcznie.
  15. [quote name='gosiaczek1984']A gdzie to sie pisze do tego moda ,bo ja sie nie znam,postaram sie jakos wypromowac jen watek[/QUOTE] Musisz napisać prywatną wiadomość do moda,napisz np. do Viris
  16. [quote name='joaaa']Tu jest już wątek SOS: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/205451-Fundacja-SOS-bokserom-Boksery-i-mixy-bokserów-do-adopcji-![/URL] Proponuję napisanie do moda i połączenie tych wątków.[/QUOTE] Właśnie miałam napisać,że był już taki wątek i niestety się nie przyjął,bo nie miał go kto prowadzić systematycznie :(
  17. Moja ruda miała takie dwie czy trzy plamki,jakby błonki przezroczyste na oku,wet oglądał i kazał czekać,bo mówił,że prawdopodobnie wleciała w krzaki i mogła okiem gdzieś w gałęziach sobie uszkodzić.Teraz już nie ma,więc prawdopodobnie miał rację :) U Albinka być może podobnie,nie martwcie się na zapas,trzymam kciuki,by to nic groźnego nie było :)
  18. [quote name='Alicja']spokojnie :) Mojego maila masz ??[/QUOTE] Znalazłam :D Umiem dobrze szukać :eviltong:
  19. [quote name='Alicja']to może śląskie , ewentualnie opolskie[/QUOTE] No właśnie mam zamiar ogłaszać na śląskie na kilka miast ;) Tylko czekam aż mi dzieciaki usną i w końcu spokój zapanuje w domu :D
  20. Czekam na maila-kto będzie ogłoszenia aktywował,usuwał,edytował czy zmieniał??? No i na jakie województwo i miasto ogłaszać sunię najlepiej?
  21. [CENTER][CENTER][B]Przyleciałam zrobić ogłoszenia dla Pumy,bo Alicja mi kazała,a więc zaraz zaczynam,do wieczora powinnam skończyć ;) [SIZE=3][COLOR=#ff0000]Tę Pumę i da się i... należy pokochać...-szuka domu!!![/COLOR] [/SIZE][/B][/CENTER] [/CENTER] [SIZE=3][B] Z drapieżności dzikiego kota, którego imię dumnie nosi, nie ma słownie nic. Markowym butem nie jest na pewno. A mimo to... Urzeka sobą, oczarowuje, tak wyglądem jak i charakterem. Pycholek, niczym u pluszowej zabawki sprawia, że chce się w nią wtulić i zapomnieć o całym, Bożym świecie. Cętki i wicherki wplecione w stalowo – czarno – biały koloryt umaszczenia skłaniają do zachwytu nad pomyślunkiem Matki Natury. Dziw bierze, autentyczny dziw, że to cudowne, 4 letnie stworzenie wciąż jest niczyje. Bezproblemowe, będące świetnym kompanem dziecięcych zabaw, posłuszne, znajdujące radość we wszelkich przejawach aktywności (w pojedynkę jak i u boku człowieka), zgodne z innymi psami (z kotami wręcz przeciwnie) ma tak wiele do zaoferowania. Czy naprawdę lata swojej świetności musi spędzać w hoteliku dla zwierząt? Pech to, przypadek? Prosimy, pomóżcie przełamać złą passę Pumy! Pomóżcie odnaleźć jej drogę do tego jednego, jedynego ludzkiego serca, które bije właśnie dla niej tylko... być może jeszcze o tym nie wie...[/B] [B]Kontakt w sprawie adopcji: Marta tel: [/B][B]695307709[/B] [B]e-mail: [/B][/SIZE][SIZE=3][B][email protected][/B] [/SIZE] [B]Ogłoszenia : na woj. śląskie Miasto: Katowice [COLOR=black][URL]http://tablica.pl/[/URL] trzeba aktywować[/COLOR],będzie na mailu Alicji [URL]http://www.eoferty.com.pl/te_pume_i_da_sie_i_nalezy_pokochac_szuka_domu_317251.html[/URL] Ja jestem zarejestrowana,mogę zmieniać [URL]http://www.anonse.pl/podglad_ogloszenia/5676724[/URL] Ja jestem zarejestrowana,mogę zmieniać [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Te-Pume-i-da-sie-i-nalezy-pokochac-szuka-domu!!!,85761[/URL] Ja jestem zarejestrowana,mogę zmieniać,ale dostanę jeszcze maila z danymi i prześlę do Alicji,też będzie mogła zmieniać [URL]http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=161223[/URL] Do zarządzania tym ogłoszeniem służy odnośnik: [URL]http://www.najpewniej.pl/zarzadzaj.php?nr=161223&kod=3695c13427bc[/URL] [URL]http://www.neeon.pl/578189-te-pume-i-da-sie-i-nalezy-pokochac-szuka-domu.html[/URL] Numer ogłoszenia: 578189 Hasło: 8xmk [URL]http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/2540439-te-pume-i-da-sie-i-nalezy-pokochacszuka-domu/[/URL] każdy może edytować,wystarczy podać hasło : puma [URL]http://www.zwierzeta.5aleja.pl/ogloszenia/item/7_psy-sprzedam/2227_te-pume-i-da-sie-i.html[/URL] Ja jestem zarejestrowana,mogę zmieniać [URL]http://zwierzeta.azbazar.pl/ogloszenia/52322/[/URL] każdy może edytować,wystarczy podać hasło : puma [URL]http://wszystkotujest.pl/Zwierzeta/Psy/Pozostale,ogloszenie,1715926.html[/URL] Ja jestem zarejestrowana,mogę zmieniać Zabrze [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,72155,L2Fkb3BjamEtcHNhLXBpZXMtc3p1a2EtZG9tdSxzenVrYWosLCwscDAuaHRtbA==.html[/URL] nie ma możliwości edycji [URL]http://naszezwierzaki.info/15-oddam/7180-te-pume-i-da-sie-i-nalezy-poko.html[/URL] Ja jestem zarejestrowana,mogę zmieniać [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/157198/Te-Pume-i-da-sie-i...-nalezy-pokochac...-szuka-domu!!!/[/URL] Ja jestem zarejestrowana,mogę zmieniać [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Te-Pume-i-da-sie-i-nalezy-pokochac-szuka-domu-id61661.html[/URL] Ja jestem zarejestrowana,mogę zmieniać [URL]http://ogloszenia.e-gratka.info/ogloszenie/487884[/URL] numer ogłoszenia: 487884 hasło dostępu: 71fw2r [COLOR=black] [URL]http://www.bezrodowodu.pl/[/URL][/COLOR]trzeba aktywować,będzie na mailu Alicji [COLOR=black] [URL]http://www.pupil.com.pl/[/URL] [/COLOR]trzeba aktywować,będzie na mailu Alicji [COLOR=black][URL]http://www.kokosy.pl/[/URL] trzeba aktywować,będzie na mailu Alicji [/COLOR] [URL]http://www.wywerna.pl/[/URL] trzeba aktywować,będzie na mailu Alicji [COLOR=black][URL]http://sloniu.pl/[/URL] trzeba aktywować,będzie na mailu Alicji [URL="http://www.lento.pl/"] [/URL][/COLOR] Bytom [COLOR=black][URL]http://e-zwierzak.pl/pl/[/URL] trzeba aktywować,będzie na mailu Alicji [URL]http://zwierzaki.nasza-lista.com/[/URL] trzeba aktywować,będzie na mailu Alicji[/COLOR] [URL]http://bytom.lento.pl/te-pume-i-da-sie-i--nalezy,913271.html[/URL] Ja jestem zarejestrowana,mogę zmieniać [URL]http://www.sellit.pl/ogloszenie.php?id=108466[/URL] każdy może edytować,podać tylko hasło : ozzi (pomyliło mi się z innym psem,którego ogłaszałam ) [URL]http://tlenek.pl/ogloszenie/te-pume-i-da-sie-i-nalezy-pokochac-szuka-domu.html[/URL] Ja jestem zarejestrowana,mogę zmieniać [/B] [B][URL]http://owi.pl/[/URL] trzeba aktywować,będzie na mailu Alicji [url]http://www.n2m.pl/ogloszenia.html?page=show_ad&adid=25561&catid=77&Itemid=11[/url] [url]http://adpedia.pl/slaskie/bytom/drobne/zwierzeta/ogloszenie/te-pume-i-da-sie-i-nalezy-pokochac-szuka-domu,241290?message=6[/url] [url]http://www.blyskawica.info/index.php?pgstro=oglosz&pgidkg=0&pgroz=n&pgidks=0&pgrg=0&pgsort=dwpr&pgidw=0&pgidp=0&pgidg=0&lporz=1&idoglo=11511&ozw=1R1SandSo.statusRAzASorderSbySo.dwprSdesc,So.idSdesc&io=11310[/url] [url]http://www.wstawaj.pl/ogloszenia.html?page=show_ad&adid=280296&catid=26&Itemid=11[/url] Ogólnie jak trzeba podać hasło do ogłoszenia to podaję imię psa,czyli hasło do wszystkich ogłoszeń Pumy to będzie Pumy imię,ale z małych liter,jeżeli jej imię nie będzie pasować to proszę spróbować ozzi,bo wcześniej ogłaszałam ozziego i mogło mi się pomylić[/B]:oops:[B].[/B]
  22. [quote name='Yana']Nasze dziewczyny uwielbiają bieganie, u nas jest odwrotnie, one jak zaczynają biegac to ciągną jak parowozy na smyczy ! Najczęściej biega z nami Mela, bo ją można spokojnie spuścic ze smyczy. Yana spuszcona ze smyczy w lesie np. jest tak podescytowana, żźe daje w długą i trzeba ją goni hahaha :-D. Mela biega przodem, ale zwykle robi dystans dwa razy dłuższy niż my bo biegnie kilkadziesiąt metrow do przodu i wraca do nas... i tak cały czas... szaleństwo i pełnia szczęścia :-) Ostatnio wziełam je na krótką przebieżkę 2,5 km, psy na smyczy i całkiem nieźle nam szło nawet nie ciągnęły i dostosowały tempo do mnie, bo oczywiście mogły biec szybciej ni ja :-) tylko teraz znowu przerwa przez ten śnieg :-/ czekamy z bieganiem na powró wiosny...[/QUOTE] Ja niestety biegać nie mogę,bo stawy mi siadają po 20 minutach truchtu,ale mam zamiar na rowerze jeździć jak tylko ciepło się zrobi,ciekawe jak będzie biegać za mną,bo mój mąż chyba tak działa na psy,że się ociągają :D No ale mąż biega około 7km dziennie czy śnieg,pada czy upał ,a to już spory dystans,może dlatego psy moje mają dosyć.My mamy las 20 metrów od bloku,więc ruda do biegania luzem przyzwyczajona,w końcu ma spacerek w lesie 3xdziennie ;)
  23. No to tak samo jak u nas-też wiecznie w biegu :) A się tak spytam,czy twoje biegają z panem kilka kilometrów dziennie,czy mąż trenuje tak? Pytanie nietypowe,ale ciekawi mnie jak twoje psiaki się zachowują w takiej sytuacji ponieważ gdy mój mąż biegał i ze starą moją Nikitą i teraz z młodą to one mają straszne tendencje do ociągania się,a wygląda to tak,że mąż biegnie a pies co najmniej 100 metrów za nim dopiero i wygląda to tak jakby pies biegł na skazanie,zawsze się z tego śmieję :D ps.Yana moja kochana jak zwykle piękna:loveu:
×
×
  • Create New...