-
Posts
28631 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tatankas
-
Bokser z łańcucha FIFI-MA SWÓJ WYMARZONY DOM :):):)
tatankas replied to tatankas's topic in Już w nowym domu
No to trzymamy kciuki i zbieramy kaskę.Bazarek już niedługo. -
[quote name='Anastazja2009']Ta Pani musi by wspaniala...Co do fundacji BwP szkoda mi juz słow... Pomyslimy gdyby nie tel do Germaine psiak by odszedł... Tak jak Sonia i mysle ze to nie tylko te przypadki! Co do Pablo jest piekny cudny i ma takie smutne oczka;( hmmm nie mam Rockiego tak?...;)[/QUOTE] Pewnie każda z was by tak postąpiła widząc go na własne oczy,ja tam jeszcze zamiast mu płacić to bym mu wpier****** i patrzała jak puchnie,a jak mu się nie podoba to zebrałabym kilka cioteczek z boksiami i go odwiedziła(czytaj poszczuła).Gada jednego,a niech tylo słowem by się odezwał to na policję i do sądu i do ostatniego grosz bym walczyła,a i jeszcze ciotki astowe mam pod bokiem,to dopiero byłoby wsparcie,bo to przecież "mordercze psy są" hihihi. Pabluniu już tylko lepiej będzie.
-
Oj to by było najlepsze,dobrze by było,żeby domek był z Warszawy,żeby go nie narażać na długą podróż.Qrcze niech się tylko jakieś domki z suniami zgodzą na zamianę.Trzymamy kciuki.Ja od 8 godzin na kompie siedzę,rozsyłam linki,zbieram fanty na bazarek,05.12 jak sie skończy bazarek na Bodzia to zaraz robię na Fifiego i tego szkielecika wspólny,będą wspaniałe rzeczy,biżuteria i breloczki do kluczy boksiowe jak dla ciotek boksiowych SUPER-aż z Brukseli.
-
Boksiowe cioteczki pomóżcie mu żyć: [url]http://www.dogomania.pl/threads/197374-Boksio-z-%C5%82a%C5%84cucha-wychudzony-z-po%C5%82aman%C4%85-%C5%82ap%C4%85-w-trzech-miejscach!!!?p=15841387#post15841387[/url]
-
Największym szkodnikiem jest człowiek,zobaczcie co zrobił z tym Boksiem,pomóżcie mu przeżyć: [url]http://www.dogomania.pl/threads/197374-Boksio-z-%C5%82a%C5%84cucha-wychudzony-z-po%C5%82aman%C4%85-%C5%82ap%C4%85-w-trzech-miejscach!!!?p=15841387#post15841387[/url]
-
Totik, niewidomy, uratowany od uśpienia boksio ma wspaniały DOM!!
tatankas replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Cioteczki boksiowe ratujcie!!!Pomóżcie temu biedakowi choć przeżyć: [url]http://www.dogomania.pl/threads/197374-Boksio-z-%C5%82a%C5%84cucha-wychudzony-z-po%C5%82aman%C4%85-%C5%82ap%C4%85-w-trzech-miejscach!!!?p=15841387#post15841387[/url] -
[quote name='tatankas']Trzymaj się,będzie miał dobrze,lepiej że do nowego domku a nie za TM,jak mój.Nie masz co narzekać,zaraz następnego ci dziewczyny podrzucą.[/QUOTE] Dziewczyny,cioteczki boksiowe pomocy,pomóżcie mu przeżyć!!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/197374-Boksio-z-%C5%82a%C5%84cucha-wychudzony-z-po%C5%82aman%C4%85-%C5%82ap%C4%85-w-trzech-miejscach!!!?p=15841387#post15841387[/url]
-
Bokser z łańcucha FIFI-MA SWÓJ WYMARZONY DOM :):):)
tatankas replied to tatankas's topic in Już w nowym domu
Ja już nie mam słów na te bydlęta,jak po tym płaczecie,to zobaczcie tego.Świerzynka z dzisiaj,właśnie założyłam wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/197374-Boksio-z-%C5%82a%C5%84cucha-wychudzony-z-po%C5%82aman%C4%85-%C5%82ap%C4%85-w-trzech-miejscach!!!?p=15841387#post15841387[/url] -
Dziś dostałam wiadomość od [B]Kapselka[/B]: [quote]Ada, masakra, przysłała Germaine babka z Włocławka mms ze zdjęciem boksia wyciągniętego od sąsiadów z budy.... szkielet straszny, każdą kość znać, ma złamanie nogi w trzech miejscach, nie ma co z nim zrobić... zawiozła do weta dostaje kroplówki, schron nie chce przyjąć,zresztą zaraz by go uśpili,błagała o pomoc BwP tą druga Fundację i cisza.... Germaine postanowiła pomóc, masakra. Daj mi telefon swój wyślę Ci MMsa[/quote]Historia jego jest taka,że pani,która psiaka zauważyła już miesiąc temu pisała maile i dzwoniła do ponad 60 różnych fundacji szukając pomocy,niestety nawet Fundacja boksery w potrzebie się nie odezwała.W końcu po miesiącu czekania pani wykupiła psa od właścicieli i na własny koszt wzięła i zabrała psiaka do kliniki.Skontaktowała się z [B]Germaine[/B],która ma tak dobre serduszko,że nie potrafiła odmówić,dziś psiak przyjedzie do Warszawy do jej kliniki.No i kolejny boksio potrzebuje naszej pomocy. To ten biedaczek :cry: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/425/f57c097ae3d2e459.jpg[/IMG][/URL] :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [B][SIZE=5]Pablo pod opieką Fundacji SOS Bokserom [SIZE=4]ul:Mrówcza 77a 04-857 Warszawa [/SIZE][/SIZE][/B]KRS: 0000318908 REGON: 141669113 NIP: 952-206-26-60 [B][SIZE=5][SIZE=4] NUMER KONTA FUNDACJI: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000 [/SIZE][/SIZE][/B]nr konta w standardzie IBAN : PL 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000 kod SWIFT: KRDBPLPW[B][SIZE=5][SIZE=4] Z dopiskiem na Pabla i login. :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [/SIZE][/SIZE][/B][B]Wpłaty dla Pablo:[/B] [B]Watla[/B] z forum Nasze Bassety 02/12/2010 - 30,00 PLN [B]Mirka[/B] z f.nasze bassety 02/12/2010 - 50,00 PLN [B]Magda i Rudolf[/B] forum bassety 02/12/2010 -25,00 PLN /[B]EMHOKR [/B] 01/12/2010 - 10,00 PLN [B]WYKRYWKA- DOGO:[/B] 06/12/2010 - 30,00 PLN [B]MARTA0731[/B] -30,00 PLN 03/12/2010 [B]JAGODA[/B] - 30,00 PLN 03/12/2010 [B]ANDEGAWENKA [/B]- 100,00 PLN 02/12/2010 [B]haniabor[/B]-50,00 PLN 02/12/2010 [B]_Goldenek2[/B]-20,00 PLN 02/12/2010 [B]Od maddy[/B] dla Pabla z forum [URL="http://www.boksery.pun.pl/"]www.boksery.pun.pl[/URL] - 315,00 PLN 08/12/2010 [B]JOSTEL5-[/B]DLA PABLA - 30,00 PLN 07/12/2010 [B]Maruda666[/B]-50,00 PLN 14/12/2010 [B]Kamila28[/B]-20,00 PLN 14/12/2010 [B]Yana[/B]-30,00 14/12/2010 [B]Z bazarku od forumowiczów [URL="http://www.boksery.pun.pl-"]www.boksery.pun.pl-[/URL][/B]121,00 PLN 20/12/2010 [B]Anastazja&Aleksander-[/B]80,00 PLN 20/12/2010 [B]Maruda666[/B]-75,00 PLN 22/12/2010 [B]Mysza2[/B]-ciuszki od [B]Anastazja2009[/B]-30,50 PLN 22/12/2010 [B]Hecia13[/B]-30.00 PLN 23/12/2010 [B]z bazarku kończynkowego[/B]-135.00 PLN 29/12/2010 [B]z bazarku pierniczkowego cioci&wujka i wujka&cioci[/B]-90.00 PLN 29/12/2010 [B][COLOR=black]z bazarku Mysza 2-[/COLOR][/B][COLOR=black]265.50 PLN 12/01/2011 [B]z bazarku tatankas od Anastazja&Aleksander oraz boksery.pun.pl-[/B]570.00 PLN 19/01/2011 [B]Z bazarku AniaGucio-[/B]119,30 25/01/2011 [/COLOR] _________________________________ [B]Razem:2336,30 PLN [/B]:multi::multi::multi: [COLOR=Red][SIZE=4]BARDZO DZIĘKUJEMY[/SIZE][/COLOR]:smile: [SIZE=5][COLOR=blue][B]Wiadomości od Kapselka z 05.01.2011: [/B][/COLOR][/SIZE][quote name='Kapsel']Kochane cioteczki Moje Najdroższe. [B]:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Operacja kosztowała 1585 zł. [/B]Operacja była po kosztach [B]Dziś u weta 90 zł.[/B] były antybiotyki, kroplówki, lekarstwa. Pablusia czeka koszt tej surowicy około 500 zł i rehabilitacja i basen. Cioteczki daliśmy radę???? Ada stale mówiła damy radę!!! I tak się stało!!! :-):-):-) [SIZE=3]Wszystkim, ale to wszystkim dziękujemy serdecznie za pomoc dla Pablusia :buzi::iloveyou::iloveyou::iloveyou:[/SIZE][/QUOTE] [SIZE=4][B][COLOR=blue]Udało się cioteczki!!!Udało się!!![/COLOR][/B][/SIZE]
-
Totik, niewidomy, uratowany od uśpienia boksio ma wspaniały DOM!!
tatankas replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='kora78']dzwonila do mnie p.Sylwia :) tz zobazyl, ze panika sie robi na dogomanii, ze kontaktu nie ma, wiec zadzwonila sama :):) czekamy na potwierdzenie transportu na sobote. Totik bedzie mial wypasione legowisko, nuwka funkiel. bedzie mial wyprawke cala dobierana przez Sos, z szelkami, jedzonkiem, zabawka, itp. Nie ma tam w poblizu ruchliwej ulicy, to dzielnica staruszkow. Jest troche psow w okolicy, a na klatce york i owczarek. Juz bylo przemeblowanie pod Totika, by sie nie obijal :) Wszyscy czekaja niecierpliwie i wciaz o nim mysla :):)[/QUOTE] Trzymamy mocno kciuki,żeby się nie pomieszało.:thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs: Musi być dobrze. -
[quote name='mariamc']Rano u naszego Simka z Krakowa. [URL="http://img101.imageshack.us/i/2004q.jpg/"][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/4179/2004q.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://img560.imageshack.us/i/2010s.jpg/"][IMG]http://img560.imageshack.us/img560/8392/2010s.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://img21.imageshack.us/i/2014u.jpg/"][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/5852/2014u.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL][/QUOTE] Ostatnie zdjęcie to sama niewinność,jesteście pewne że to on :evil_lol:
-
Totik, niewidomy, uratowany od uśpienia boksio ma wspaniały DOM!!
tatankas replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kapsel']No tak kurcze, koszty przesyłki... zaraz się dowiem :roll::oops:[/QUOTE] A no właśnie,ile za koszta przesyłki?Czekamy!!! -
Bokser z łańcucha FIFI-MA SWÓJ WYMARZONY DOM :):):)
tatankas replied to tatankas's topic in Już w nowym domu
W trzecim poście na pierwszej stronie będę wpisywać pieniążki,które wiem,że idą na Fifka. -
Żywi mnie nie chcieli, więc koczowałem na cmentarzu.... ma domek
tatankas replied to Kamila28's topic in Już w nowym domu
Oj jak dobrze,oby pogoda dopisała,jedne przychodzą boksie,inne odchodzą,oby więcej było tych odchodzących. -
Bokser z łańcucha FIFI-MA SWÓJ WYMARZONY DOM :):):)
tatankas replied to tatankas's topic in Już w nowym domu
No to zbieramy na boksia już,już mam kilka deklaracji,ale napisze jak dojdą.Super. -
Poszedł na próbę do domku stałego ten pinczerek z bazarku(piesek),bo pani ma drugiego psa i dziecko,ale tego drugiego też w takim stanie wzięła,więc powinno być ok. Ja jutro zadzwonię do tych państwa od pinczerka ze zdjęcia wyżej,zobaczymy co mi powiedzą,teraz mam 4 dzieci i bym się nie dogadała,bo po prostu nic nie słyszę.
-
Bokser z łańcucha FIFI-MA SWÓJ WYMARZONY DOM :):):)
tatankas replied to tatankas's topic in Już w nowym domu
Ja już zbieram pieniążki.Pierwsza wpłata już doszła.Od [b]Awaria[/b] dla Fifiego-70zł.Dziękujemy!!!