Jump to content
Dogomania

tatankas

Members
  • Posts

    28631
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by tatankas

  1. No to trzymamy kciuki i zbieramy kaskę.Bazarek już niedługo.
  2. [quote name='Anastazja2009']Ta Pani musi by wspaniala...Co do fundacji BwP szkoda mi juz słow... Pomyslimy gdyby nie tel do Germaine psiak by odszedł... Tak jak Sonia i mysle ze to nie tylko te przypadki! Co do Pablo jest piekny cudny i ma takie smutne oczka;( hmmm nie mam Rockiego tak?...;)[/QUOTE] Pewnie każda z was by tak postąpiła widząc go na własne oczy,ja tam jeszcze zamiast mu płacić to bym mu wpier****** i patrzała jak puchnie,a jak mu się nie podoba to zebrałabym kilka cioteczek z boksiami i go odwiedziła(czytaj poszczuła).Gada jednego,a niech tylo słowem by się odezwał to na policję i do sądu i do ostatniego grosz bym walczyła,a i jeszcze ciotki astowe mam pod bokiem,to dopiero byłoby wsparcie,bo to przecież "mordercze psy są" hihihi. Pabluniu już tylko lepiej będzie.
  3. Pablo,podoba mi się,Germaine za twoje dobre serducho niech już tak zostanie,czekamy na zdjęcia.
  4. Oj to by było najlepsze,dobrze by było,żeby domek był z Warszawy,żeby go nie narażać na długą podróż.Qrcze niech się tylko jakieś domki z suniami zgodzą na zamianę.Trzymamy kciuki.Ja od 8 godzin na kompie siedzę,rozsyłam linki,zbieram fanty na bazarek,05.12 jak sie skończy bazarek na Bodzia to zaraz robię na Fifiego i tego szkielecika wspólny,będą wspaniałe rzeczy,biżuteria i breloczki do kluczy boksiowe jak dla ciotek boksiowych SUPER-aż z Brukseli.
  5. Może RAMBO-tak do walki.Karmalek też ładnie.Niech dziewczyny decydują. Kość świeżo zrośniętą można złamać i ponownie nastawić i w gips,miejmy nadzieję,że nie będzie za bardzo cierpiał.
  6. Boksiowe cioteczki pomóżcie mu żyć: [url]http://www.dogomania.pl/threads/197374-Boksio-z-%C5%82a%C5%84cucha-wychudzony-z-po%C5%82aman%C4%85-%C5%82ap%C4%85-w-trzech-miejscach!!!?p=15841387#post15841387[/url]
  7. Największym szkodnikiem jest człowiek,zobaczcie co zrobił z tym Boksiem,pomóżcie mu przeżyć: [url]http://www.dogomania.pl/threads/197374-Boksio-z-%C5%82a%C5%84cucha-wychudzony-z-po%C5%82aman%C4%85-%C5%82ap%C4%85-w-trzech-miejscach!!!?p=15841387#post15841387[/url]
  8. Cioteczki boksiowe ratujcie!!!Pomóżcie temu biedakowi choć przeżyć: [url]http://www.dogomania.pl/threads/197374-Boksio-z-%C5%82a%C5%84cucha-wychudzony-z-po%C5%82aman%C4%85-%C5%82ap%C4%85-w-trzech-miejscach!!!?p=15841387#post15841387[/url]
  9. [quote name='tatankas']Trzymaj się,będzie miał dobrze,lepiej że do nowego domku a nie za TM,jak mój.Nie masz co narzekać,zaraz następnego ci dziewczyny podrzucą.[/QUOTE] Dziewczyny,cioteczki boksiowe pomocy,pomóżcie mu przeżyć!!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/197374-Boksio-z-%C5%82a%C5%84cucha-wychudzony-z-po%C5%82aman%C4%85-%C5%82ap%C4%85-w-trzech-miejscach!!!?p=15841387#post15841387[/url]
  10. Bydlęta,nie mam innego określenia na takich ludzi,on wygląda gorzej jak moja 10 letnia suczka po roku walki z białaczką.Przed samym uśpieniem lepiej wyglądała. :angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy:
  11. Ja już nie mam słów na te bydlęta,jak po tym płaczecie,to zobaczcie tego.Świerzynka z dzisiaj,właśnie założyłam wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/197374-Boksio-z-%C5%82a%C5%84cucha-wychudzony-z-po%C5%82aman%C4%85-%C5%82ap%C4%85-w-trzech-miejscach!!!?p=15841387#post15841387[/url]
  12. Dziś dostałam wiadomość od [B]Kapselka[/B]: [quote]Ada, masakra, przysłała Germaine babka z Włocławka mms ze zdjęciem boksia wyciągniętego od sąsiadów z budy.... szkielet straszny, każdą kość znać, ma złamanie nogi w trzech miejscach, nie ma co z nim zrobić... zawiozła do weta dostaje kroplówki, schron nie chce przyjąć,zresztą zaraz by go uśpili,błagała o pomoc BwP tą druga Fundację i cisza.... Germaine postanowiła pomóc, masakra. Daj mi telefon swój wyślę Ci MMsa[/quote]Historia jego jest taka,że pani,która psiaka zauważyła już miesiąc temu pisała maile i dzwoniła do ponad 60 różnych fundacji szukając pomocy,niestety nawet Fundacja boksery w potrzebie się nie odezwała.W końcu po miesiącu czekania pani wykupiła psa od właścicieli i na własny koszt wzięła i zabrała psiaka do kliniki.Skontaktowała się z [B]Germaine[/B],która ma tak dobre serduszko,że nie potrafiła odmówić,dziś psiak przyjedzie do Warszawy do jej kliniki.No i kolejny boksio potrzebuje naszej pomocy. To ten biedaczek :cry: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/425/f57c097ae3d2e459.jpg[/IMG][/URL] :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [B][SIZE=5]Pablo pod opieką Fundacji SOS Bokserom [SIZE=4]ul:Mrówcza 77a 04-857 Warszawa [/SIZE][/SIZE][/B]KRS: 0000318908 REGON: 141669113 NIP: 952-206-26-60 [B][SIZE=5][SIZE=4] NUMER KONTA FUNDACJI: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000 [/SIZE][/SIZE][/B]nr konta w standardzie IBAN : PL 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000 kod SWIFT: KRDBPLPW[B][SIZE=5][SIZE=4] Z dopiskiem na Pabla i login. :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [/SIZE][/SIZE][/B][B]Wpłaty dla Pablo:[/B] [B]Watla[/B] z forum Nasze Bassety 02/12/2010 - 30,00 PLN [B]Mirka[/B] z f.nasze bassety 02/12/2010 - 50,00 PLN [B]Magda i Rudolf[/B] forum bassety 02/12/2010 -25,00 PLN /[B]EMHOKR [/B] 01/12/2010 - 10,00 PLN [B]WYKRYWKA- DOGO:[/B] 06/12/2010 - 30,00 PLN [B]MARTA0731[/B] -30,00 PLN 03/12/2010 [B]JAGODA[/B] - 30,00 PLN 03/12/2010 [B]ANDEGAWENKA [/B]- 100,00 PLN 02/12/2010 [B]haniabor[/B]-50,00 PLN 02/12/2010 [B]_Goldenek2[/B]-20,00 PLN 02/12/2010 [B]Od maddy[/B] dla Pabla z forum [URL="http://www.boksery.pun.pl/"]www.boksery.pun.pl[/URL] - 315,00 PLN 08/12/2010 [B]JOSTEL5-[/B]DLA PABLA - 30,00 PLN 07/12/2010 [B]Maruda666[/B]-50,00 PLN 14/12/2010 [B]Kamila28[/B]-20,00 PLN 14/12/2010 [B]Yana[/B]-30,00 14/12/2010 [B]Z bazarku od forumowiczów [URL="http://www.boksery.pun.pl-"]www.boksery.pun.pl-[/URL][/B]121,00 PLN 20/12/2010 [B]Anastazja&Aleksander-[/B]80,00 PLN 20/12/2010 [B]Maruda666[/B]-75,00 PLN 22/12/2010 [B]Mysza2[/B]-ciuszki od [B]Anastazja2009[/B]-30,50 PLN 22/12/2010 [B]Hecia13[/B]-30.00 PLN 23/12/2010 [B]z bazarku kończynkowego[/B]-135.00 PLN 29/12/2010 [B]z bazarku pierniczkowego cioci&wujka i wujka&cioci[/B]-90.00 PLN 29/12/2010 [B][COLOR=black]z bazarku Mysza 2-[/COLOR][/B][COLOR=black]265.50 PLN 12/01/2011 [B]z bazarku tatankas od Anastazja&Aleksander oraz boksery.pun.pl-[/B]570.00 PLN 19/01/2011 [B]Z bazarku AniaGucio-[/B]119,30 25/01/2011 [/COLOR] _________________________________ [B]Razem:2336,30 PLN [/B]:multi::multi::multi: [COLOR=Red][SIZE=4]BARDZO DZIĘKUJEMY[/SIZE][/COLOR]:smile: [SIZE=5][COLOR=blue][B]Wiadomości od Kapselka z 05.01.2011: [/B][/COLOR][/SIZE][quote name='Kapsel']Kochane cioteczki Moje Najdroższe. [B]:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Operacja kosztowała 1585 zł. [/B]Operacja była po kosztach [B]Dziś u weta 90 zł.[/B] były antybiotyki, kroplówki, lekarstwa. Pablusia czeka koszt tej surowicy około 500 zł i rehabilitacja i basen. Cioteczki daliśmy radę???? Ada stale mówiła damy radę!!! I tak się stało!!! :-):-):-) [SIZE=3]Wszystkim, ale to wszystkim dziękujemy serdecznie za pomoc dla Pablusia :buzi::iloveyou::iloveyou::iloveyou:[/SIZE][/QUOTE] [SIZE=4][B][COLOR=blue]Udało się cioteczki!!!Udało się!!![/COLOR][/B][/SIZE]
  13. [quote name='Anastazja2009']i pojechał Rokuś do swojego nowego domku... taka pustka w domu...;([/QUOTE] Trzymaj się,będzie miał dobrze,lepiej że do nowego domku a nie za TM,jak mój.Nie masz co narzekać,zaraz następnego ci dziewczyny podrzucą.
  14. [quote name='Betbet']Ech, kurcze bidula...[/QUOTE] Oby to szlag.Zapisuję sobie!!!
  15. [quote name='kora78']dzwonila do mnie p.Sylwia :) tz zobazyl, ze panika sie robi na dogomanii, ze kontaktu nie ma, wiec zadzwonila sama :):) czekamy na potwierdzenie transportu na sobote. Totik bedzie mial wypasione legowisko, nuwka funkiel. bedzie mial wyprawke cala dobierana przez Sos, z szelkami, jedzonkiem, zabawka, itp. Nie ma tam w poblizu ruchliwej ulicy, to dzielnica staruszkow. Jest troche psow w okolicy, a na klatce york i owczarek. Juz bylo przemeblowanie pod Totika, by sie nie obijal :) Wszyscy czekaja niecierpliwie i wciaz o nim mysla :):)[/QUOTE] Trzymamy mocno kciuki,żeby się nie pomieszało.:thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs: Musi być dobrze.
  16. [quote name='mariamc']Rano u naszego Simka z Krakowa. [URL="http://img101.imageshack.us/i/2004q.jpg/"][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/4179/2004q.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://img560.imageshack.us/i/2010s.jpg/"][IMG]http://img560.imageshack.us/img560/8392/2010s.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://img21.imageshack.us/i/2014u.jpg/"][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/5852/2014u.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL][/QUOTE] Ostatnie zdjęcie to sama niewinność,jesteście pewne że to on :evil_lol:
  17. [quote name='Kapsel']No tak kurcze, koszty przesyłki... zaraz się dowiem :roll::oops:[/QUOTE] A no właśnie,ile za koszta przesyłki?Czekamy!!!
  18. Oj znam ten ból,też tak miałam,jak oddawałam szczylkę do nowego domku,mam co tydzień wiadomości od nowych właścicieli i wiem,że dobrze zrobiłam,a szkoda zawsze.
  19. W trzecim poście na pierwszej stronie będę wpisywać pieniążki,które wiem,że idą na Fifka.
  20. Oj jak dobrze,oby pogoda dopisała,jedne przychodzą boksie,inne odchodzą,oby więcej było tych odchodzących.
  21. No to zbieramy na boksia już,już mam kilka deklaracji,ale napisze jak dojdą.Super.
  22. Poszedł na próbę do domku stałego ten pinczerek z bazarku(piesek),bo pani ma drugiego psa i dziecko,ale tego drugiego też w takim stanie wzięła,więc powinno być ok. Ja jutro zadzwonię do tych państwa od pinczerka ze zdjęcia wyżej,zobaczymy co mi powiedzą,teraz mam 4 dzieci i bym się nie dogadała,bo po prostu nic nie słyszę.
  23. pies jest w domu,który go znalazł,trzeba do nich zadzwonić.Telefony podane nad zdjęciem.
  24. Ja już zbieram pieniążki.Pierwsza wpłata już doszła.Od [b]Awaria[/b] dla Fifiego-70zł.Dziękujemy!!!
×
×
  • Create New...