Jump to content
Dogomania

tatankas

Members
  • Posts

    28631
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by tatankas

  1. [quote name='Agnezia']Oj jeszcze byś miała dość jak byś bliżej epicentrum mieszkała ;) A możesz przyjmować psiaki na dt? Jak to jest po tym szczeniaczku z parwo?[/QUOTE] No szczeniaków nie,bo za bardzo się boję ( do maja nici z DT),że w domu może cosik jeszcze siedzieć,ale zaszczepione dorosłe dlaczego nie.Dom był od razu cały spryskany i zdezynfekowany(mama moja w szpitalu pracuje i od niej płyny specjalne do dezynfekcji dostałam)mojej rudej nic nie jest,więc raczej innym dorosłym też nic nie byłoby.
  2. I znowu mnie tam nie ma-DLACZEGO? Gdybym mieszkała tylko bliżej,to by nawet mnie mąż nie powstrzymał,żeby tą czekoladkę słodką na dwa dni tylko wziąć,bo to tylko dwa dni,musi się przecież ktoś znaleźć...
  3. No to super,nowy rok na minusie zaczynać nieciekawe,a tak to już dużo lepiej.
  4. Już zapisane cioteczki.Muszę też się pochwalić,że z bazarku,który teraz dla Pabla prowadzę już jest ponad 420zł z zakupów,a bazarek trwa do 9 stycznia :):):)
  5. pOWIEDZ,ŻE MU FLASZKĘ FUNDNĘ JAK SIĘ ZGODZI :)
  6. Dlaczego ja mam tak daleko :(:(:(Też chcę tam być z wami i boksiołkami.
  7. No to niezły gagatek,a tak pięknie leży w klatce-takie niewiniątko.
  8. Jak na razie Kira jest moja :p To samo powiedziałam Marcie,czy on wcześniej nie wiedział,że idzie do szpitala.Ludzie to są słabo myślący jacyś.Jednak DT byłby lepszy od hoteliku,zresztą zawsze jest lepszy.
  9. tatankas

    Metamorfozy

    [quote name='brazowa1']Apetyt zescie mi odebrały...miałam własnie sobie dorobic druga porcje zapiekanki,a Wy tak brutalnie,ze tycie,ze przemiana materii,ze 8 kg w pół roku......no nic,no to nie jem :([/QUOTE] To co ja mam powiedzieć,niby jestem wysoka jak na kobitę,bo 176cm wzrostu,ale możecie sobie wyobrazić,że w 9 miesiącu ciąży 106kg,po ciąży zeszłam tylko do 88kg,w ciągu 2 lat przeszłam tyle diet,że ciężko zliczyć.Udało się do 72kg zjechać,no i w końcu całkiem dobrze mi z tym,choć jeszcze ze 4kg by się przydały w dół. Jestem expertem od diet już,mam trzy córki,więc trzy razy w ciąży byłam,a że krążenie zjechane to w każdej ciąży po 24kg w górę,czyli x3=72kg musiałam w sumie zrzucać,dzieci po 3kg urodzone.I nie narzekam,co to 8kg.
  10. o trzymamy jutro kciuki za Pablita,żeby pokazał się tylko z najlepszej strony,złe jeszcze zdążą poznać,ale jak już się zakochają,to nie będzie im to przeszkadzać.
  11. A on nie ma czegoś z dalmatyńczyka.Jest piękny,widać,że będzie większym psem,ale ten brak kilogramów jest u niego spory,do tego już mięśnie przez organizm zjedzone.Jak on długo musiał głodować.
  12. Widzę te hotele dla piesków budowane za tą szósteczkę hihihi,ja napewno bym takowy wybudowała. Petycja podpisana.
  13. Zaglądamy,nie zapominamy.
  14. Oj wiem o czym piszesz [b]Nutusia[/b] moja pierwsza boksia była taka sama jak twoja,też kochała wszelkie stworzonka,ja mam takie zdjęcie z króliczkiem jej,niestety jeszcze nie mam skanu na stanie,była z nami 10 lat,odeszła na moich kolanach,najcudowniejszy pies na świecie,moja pierwsza córeczka,która tak jak przystało na najstarszą siostrzyczkę-odchowała mi moje trzy córki,a potem odeszła :(:(:(
  15. Czyli operacji dziś nie będzie?Kuffa jak tak można,po co w ogóle tacy ludzie się odzywają.Najpierw chętni do pomocy,a potem wielkie G....Tyle dobrego,że przed operacją się zorientowałyście,a nie po,bo co wtedy byłoby z maluszkiem.DS SUPER!!!
  16. [b]Anastazja2009[/b] gratulacje,wykorzystaj czas ciąży na wychodzenie z domu,bo jak maleństwo przyjdzie na świat,to nie wyrwiesz się dłuższy czas :)
  17. No niestety ja nie mam szans,dosyć,że za drogo by mnie wyszła taka wyprawa,bo by mnie mąż nie puścił samej,a całą zgrają to masakra.Około 7 godzin w samochodzie w jedną stronę z dzieciakiem ,który ma chorobę lokomocyjną.Jeszcze mi przyszło do zapłaty za ubezpieczenie samochodu 1000zł w tym miesiącu.Może za kilka lat.
  18. No wiedziałam,że coś pod Szczecinem hihihi,Mierzyn.
  19. tatankas

    Metamorfozy

    To trzeba podpytać [b]Anastazja2009[/b],to u niej był Pablo,teraz jest już w innym DT,wszystko jest na jego wątku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/197374-Boksio-Pablo-z-%C5%82a%C5%84cucha-wychudzony-z-po%C5%82aman%C4%85-%C5%82ap%C4%85-w-trzech-miejscach[/url]!!! A tu bazarek na operację.Zapraszam: [url]http://www.dogomania.pl/threads/198926-Na-operacj%C4%99-boksia-Pabla!!!-do-9.01.2011-od-Anastazja-amp-Aleksander-i-od-boksery.pun.pl[/url]
  20. Na pewno sunia jest na Niebuszewie,a wet chyba na Słonecznym,ale nie jestem pewna.No i tą trasę trzeba pokonać w jedną i drugą stronę.Chyba,że na Wojska Polskiego do weta będą jechać.
  21. tatankas

    Metamorfozy

    [b]To może ja wkleję naszego Pablusia tutaj.Pod opieką SOS Bokserom od 1 grudnia-wyglądał tak:[/b] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/425/f57c097ae3d2e459.jpg[/IMG][/URL] [b]Boksio był przywiązany metrowym łańcuchem do budy,do której nawet wejść nie mógł. Zdjęcie z wczoraj po 28 dniach w DT:[/b] [URL="http://img510.imageshack.us/i/dsc059101640x480.jpg/"][IMG]http://img510.imageshack.us/img510/381/dsc059101640x480.jpg[/IMG][/URL] [b]Jutro czeka go operacja łapki złamanej w trzech miejscach-koszt około 2500zł,rekonwalescencja po operacji i nowy domek mile widziane.[/b]
  22. [b]13 listopad-SKORPION[/b]-tak więc dziewczyny uważajcie!!! [b]Nutusia[/b]-jako skorpionik powiedziałabym wetowi o wilczym pazurku tak-ludzie często sobie łamią palce u rąk i u nóg,może zaczniemy je sobie ucinać,to ten problem będziemy mieć z głowy.Albo nie najlepiej całe ręce i nogi,bo one też urazom ulegają. Wielu ludzi walczy z kopiowaniem ogonów i uszu,ale pazury też w to wchodzą,właśnie wielu tłumaczy ścięcie ogona lub ucha częstymi urazami,ale tak naprawdę nie są one tak częste.To jeden przypadek na 20 tysięcy.A bóle fantomowe dolegać mogą przez całe życie.Odradzam.
  23. Jakby kto był przesądny to wasza cioteczka boksiowa,czyli ja,urodzona 13-tego,no i jak może być trzynastka pechowa CO?!!!!
×
×
  • Create New...