-
Posts
28631 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tatankas
-
[quote name='Agnezia']Oj jeszcze byś miała dość jak byś bliżej epicentrum mieszkała ;) A możesz przyjmować psiaki na dt? Jak to jest po tym szczeniaczku z parwo?[/QUOTE] No szczeniaków nie,bo za bardzo się boję ( do maja nici z DT),że w domu może cosik jeszcze siedzieć,ale zaszczepione dorosłe dlaczego nie.Dom był od razu cały spryskany i zdezynfekowany(mama moja w szpitalu pracuje i od niej płyny specjalne do dezynfekcji dostałam)mojej rudej nic nie jest,więc raczej innym dorosłym też nic nie byłoby.
-
boksiowaty dziadzio Bodzio za TM :(
tatankas replied to kora78's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
pOWIEDZ,ŻE MU FLASZKĘ FUNDNĘ JAK SIĘ ZGODZI :) -
No to niezły gagatek,a tak pięknie leży w klatce-takie niewiniątko.
-
KIRA ODESZŁA-nie mogę w to uwierzyć :(:(:(
tatankas replied to tatankas's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jak na razie Kira jest moja :p To samo powiedziałam Marcie,czy on wcześniej nie wiedział,że idzie do szpitala.Ludzie to są słabo myślący jacyś.Jednak DT byłby lepszy od hoteliku,zresztą zawsze jest lepszy. -
[quote name='brazowa1']Apetyt zescie mi odebrały...miałam własnie sobie dorobic druga porcje zapiekanki,a Wy tak brutalnie,ze tycie,ze przemiana materii,ze 8 kg w pół roku......no nic,no to nie jem :([/QUOTE] To co ja mam powiedzieć,niby jestem wysoka jak na kobitę,bo 176cm wzrostu,ale możecie sobie wyobrazić,że w 9 miesiącu ciąży 106kg,po ciąży zeszłam tylko do 88kg,w ciągu 2 lat przeszłam tyle diet,że ciężko zliczyć.Udało się do 72kg zjechać,no i w końcu całkiem dobrze mi z tym,choć jeszcze ze 4kg by się przydały w dół. Jestem expertem od diet już,mam trzy córki,więc trzy razy w ciąży byłam,a że krążenie zjechane to w każdej ciąży po 24kg w górę,czyli x3=72kg musiałam w sumie zrzucać,dzieci po 3kg urodzone.I nie narzekam,co to 8kg.
-
Albin - piekny bialasek wyciagniety ze schroniska znalazl swoj dom
tatankas replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
A on nie ma czegoś z dalmatyńczyka.Jest piękny,widać,że będzie większym psem,ale ten brak kilogramów jest u niego spory,do tego już mięśnie przez organizm zjedzone.Jak on długo musiał głodować. -
Albin - piekny bialasek wyciagniety ze schroniska znalazl swoj dom
tatankas replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
Ale on piękny,a jaka chudzinka. -
boksiowaty dziadzio Bodzio za TM :(
tatankas replied to kora78's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zaglądamy,nie zapominamy. -
Oj wiem o czym piszesz [b]Nutusia[/b] moja pierwsza boksia była taka sama jak twoja,też kochała wszelkie stworzonka,ja mam takie zdjęcie z króliczkiem jej,niestety jeszcze nie mam skanu na stanie,była z nami 10 lat,odeszła na moich kolanach,najcudowniejszy pies na świecie,moja pierwsza córeczka,która tak jak przystało na najstarszą siostrzyczkę-odchowała mi moje trzy córki,a potem odeszła :(:(:(
-
No niestety ja nie mam szans,dosyć,że za drogo by mnie wyszła taka wyprawa,bo by mnie mąż nie puścił samej,a całą zgrają to masakra.Około 7 godzin w samochodzie w jedną stronę z dzieciakiem ,który ma chorobę lokomocyjną.Jeszcze mi przyszło do zapłaty za ubezpieczenie samochodu 1000zł w tym miesiącu.Może za kilka lat.
-
KIRA ODESZŁA-nie mogę w to uwierzyć :(:(:(
tatankas replied to tatankas's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No wiedziałam,że coś pod Szczecinem hihihi,Mierzyn. -
To trzeba podpytać [b]Anastazja2009[/b],to u niej był Pablo,teraz jest już w innym DT,wszystko jest na jego wątku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/197374-Boksio-Pablo-z-%C5%82a%C5%84cucha-wychudzony-z-po%C5%82aman%C4%85-%C5%82ap%C4%85-w-trzech-miejscach[/url]!!! A tu bazarek na operację.Zapraszam: [url]http://www.dogomania.pl/threads/198926-Na-operacj%C4%99-boksia-Pabla!!!-do-9.01.2011-od-Anastazja-amp-Aleksander-i-od-boksery.pun.pl[/url]
-
KIRA ODESZŁA-nie mogę w to uwierzyć :(:(:(
tatankas replied to tatankas's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Na pewno sunia jest na Niebuszewie,a wet chyba na Słonecznym,ale nie jestem pewna.No i tą trasę trzeba pokonać w jedną i drugą stronę.Chyba,że na Wojska Polskiego do weta będą jechać. -
[b]To może ja wkleję naszego Pablusia tutaj.Pod opieką SOS Bokserom od 1 grudnia-wyglądał tak:[/b] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/425/f57c097ae3d2e459.jpg[/IMG][/URL] [b]Boksio był przywiązany metrowym łańcuchem do budy,do której nawet wejść nie mógł. Zdjęcie z wczoraj po 28 dniach w DT:[/b] [URL="http://img510.imageshack.us/i/dsc059101640x480.jpg/"][IMG]http://img510.imageshack.us/img510/381/dsc059101640x480.jpg[/IMG][/URL] [b]Jutro czeka go operacja łapki złamanej w trzech miejscach-koszt około 2500zł,rekonwalescencja po operacji i nowy domek mile widziane.[/b]
-
[b]13 listopad-SKORPION[/b]-tak więc dziewczyny uważajcie!!! [b]Nutusia[/b]-jako skorpionik powiedziałabym wetowi o wilczym pazurku tak-ludzie często sobie łamią palce u rąk i u nóg,może zaczniemy je sobie ucinać,to ten problem będziemy mieć z głowy.Albo nie najlepiej całe ręce i nogi,bo one też urazom ulegają. Wielu ludzi walczy z kopiowaniem ogonów i uszu,ale pazury też w to wchodzą,właśnie wielu tłumaczy ścięcie ogona lub ucha częstymi urazami,ale tak naprawdę nie są one tak częste.To jeden przypadek na 20 tysięcy.A bóle fantomowe dolegać mogą przez całe życie.Odradzam.