-
Posts
28631 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tatankas
-
Dziewczyny udało mi się sprężyć i bazarek dla Pablusia już teraz,wysyłki paczek najwcześniej po 03.01.2011.Można kupować już teraz ,płacić dopiero w styczniu.Polecam!!! [B][url]http://www.dogomania.pl/threads/198926-Na-operacj%C4%99-boksia-Pabla!!!-fanty-od-Anastazja-amp-Aleksander-oraz-od-www.boksery.pun.pl?p=15992955#post15992955[/url][/B]
-
Nie,raczej dalej szuka,bo na stronie dogów do adopcji nadal jest.
-
Witam,trochę późno wróciliśmy i mężuś już śpi,jutro mu powiem jaki i zobaczy ile części do tego samochodu kosztują.Pobluś jechał chyba do następnego DT,bo Anastazji2009 sąsiedzi się burzyli,coś mi się tak wydaje.Z wyglądu samochodu i uderzenia wydaje mi się ,że Anastazja2009 była pasażerem,bo uderzenie od pasażera jest,więc ona bardziej poszkodowana.Trzymaj się i naprawdę zdecydujcie się jak najszybciej zgłosić na policję,po fakcie,ale zawsze bezpieczniej.
-
Anastazja2009 mąż powiedział,że taka naprawa w granicach 2 tys. się powinna zamknąć,podaj mi na maila dokładną markę i rocznik samochodu,pojemność silnika,to powie dokładniej.Do tego jeszcze jest problem,że nie widać,co mogło pójść w środku.Jeżeli masz ubezpieczony samochód i ten co was walnął ,to z jego ubezpieczenia możesz naprawić samochód bezgotówkowo w warsztacie,który oferuje taką usługę i to by było najprostsze rozwiązanie.Musisz zgłosić szkodę do ubezpieczalni sprawcy,przyślą osobę na oględziny i wycenę,powiedzą ile dadzą za szkodę,lub szukasz warsztatu,który wykona naprawę.Ten co oględziny robi może podpowiedzieć,co lepsze. Będę wieczorem,to jak coś to pisz.Trzymaj się.
-
Mój mail na pewno nikogo nie zdziwi [email][email protected][/email] Jak coś to dawaj zdjęcia,zobaczymy.Co do policji,to trzeba było wzywać,dokumenty mógł ktoś dowieźć,zawsze lepiej wzywać,szkoda,że z tego zrezygnowaliście.Zgłoście jak najszybciej,bo jak ślady zatrą,czyli zreperują wóz swój to będzie po ptokach,jak im udowodnicie,że to oni was walnęli i jak udowodnisz,że to w tym wypadku odniosłaś rany.ZAWSZE WZYWAĆ POLICJĘ.A jak byś miała wstrząśnienie mózgu,może objawić się dopiero po kilku godzinach od wypadku,jest też wiele innych obrażeń,które mogą wyjść z czasem.Policja zawsze spisuje raport,oraz ile osób było w samochodzie,gdzie siedziały i jakie obrażenia były.
-
Zależy czy jechaliście drogą podporządkowaną,czy z pierszeństwem przejazdu,jak z pierszeństwem i facet walnął was w bok,to ewidentnie jego wina,a wtedy nie masz się co martwić.Ubezpieczenie powinno pokryć całą naprawę,oczywiście nie wasze,a faceta.Ja miałam już trzy stłuczki,wszystkie nie z mojej winy.Mąż na szczęście prowadzi z ojcem i bratem warsztat samochodowy i zawsze wychodzi do przodu na robocie,więc zawsze zadowolony,gorzej,że ja się stresuję.
-
[B][COLOR=red]Wigilia.Wszystkim naszym cioteczkom Boksiowym,oraz dziewuchom boksiowym życzę wesołych świąt,zdrówka i masy prezentów.Szczęśliwych świąt spędzonych w otoczeniu rodziny i przyjaciół. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/483/e3de224054fc50d8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/318/5b3f09652c34e099med.jpg[/IMG][/URL] [/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=red]Wigilia.Wszystkim naszym cioteczkom Boksiowym,oraz mojej kochanej Nikitce życzę wesołych świąt,zdrówka i masy prezentów.Szczęśliwych świąt spędzonych w otoczeniu rodziny i przyjaciół. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/483/e3de224054fc50d8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/318/5b3f09652c34e099med.jpg[/IMG][/URL] [/COLOR][/B]
-
Bokser z łańcucha FIFI-MA SWÓJ WYMARZONY DOM :):):)
tatankas replied to tatankas's topic in Już w nowym domu
[B][COLOR=red]Wszystkim naszym cioteczkom Boksiowym,oraz Fifkowi życzę wesołych świąt,zdrówka i masy prezętów.Szczęśliwych świąt spędzonych w otoczeniu rodziny i przyjaciół. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/483/e3de224054fc50d8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/318/5b3f09652c34e099med.jpg[/IMG][/URL] [/COLOR][/B] -
[B][COLOR=red]Wszystkim naszym cioteczkom Boksiowym,oraz Pablusiowi życzę wesołych świąt,zdrówka i masy prezętów.Szczęśliwych świąt spędzonych w otoczeniu rodziny i przyjaciół. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/483/e3de224054fc50d8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/318/5b3f09652c34e099med.jpg[/IMG][/URL] [/COLOR][/B]
-
boksiowaty dziadzio Bodzio za TM :(
tatankas replied to kora78's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wszystkim naszym cioteczkom Boksiowym,oraz Bodziowi życzę wesołych świąt,zdrówka i masy prezentów.Szczęśliwych świąt spędzonych w otoczeniu rodziny i przyjaciół. -
[B][COLOR=red]Wszystkim naszym cioteczkom Boksiowym,oraz Pablusiowi życzę wesołych świąt,zdrówka i masy prezętów.Szczęśliwych świąt spędzonych w otoczeniu rodziny i przyjaciół. [URL="http://www.ncar.org.uk/Portals/1/Christmas%20Dog_Boxer.jpg"][/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/483/e3de224054fc50d8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/318/5b3f09652c34e099med.jpg[/IMG][/URL] [/COLOR][/B]
-
Shira - astkowy dzieciak ma dom! Zamieszkała w Gdańsku :)
tatankas replied to agnieszka32's topic in Już w nowym domu
Super,to teraz można spokojnie święta spędzić,najgorsze mam nadzieję minęło.Sunia przecudna,że drzwi sobie otwiera to mądra bestia,moja staruszka tak samo potrafiła,musieliśmy gałki okrągłe w domu pozakładać.Że nie chce w klatce to nie ma się co dziwić,już się w schronie nasiedziała. A tak z innej beczki,moja młoda to sobie klamek nie otworzy,od małego nauczyliśmy,że się nie skacze i nie skacze,choć teraz to bym chciała.Dwa dni temu dzieci wróciły ze szkoły,jak zwykle jak tylko drzwi się otworzyły to piesiu wyleciał przywitać się na klatkę.Weszły do domku,zrobiłyśmy lekcje,po półtorej godziny ubieram się by z Nikitą wyjść,szukam jej po całym domu,bo ona różne miejsca spania posiada(u córek w łóżku,u nas w sypialni,swoje posłanie,fotel w gościnnym)nigdzie psa nie ma.Kuffa,przecież sama z domu nie wyszła.Otwieram drzwi wejściowe a ona na wycieraczce przed drzwiami koczuje.Ani nie zaszczekała,nie zadrapała w drzwi,to jest ciemnota,dzieciaki przywitały się z psem,weszły do domu a o psie zapomniały,dobrze,że chociaż na tyle mądre psisko,że nigdzie nie polazło.hihihi. -
MaDi cudo psiaki,a jak grzecznie siedzą z porożem na głowie.Też wszystkim życzę wesołych świąt.Oby poruszyły się serca kamienne.
-
Szybka i sprawna akcja,no i od razu domek.Wiedziałam,że na SOS Bokserom można liczyć.Powodzenia psiaku.
-
Shira - astkowy dzieciak ma dom! Zamieszkała w Gdańsku :)
tatankas replied to agnieszka32's topic in Już w nowym domu
No niestety ja już w tym miesiącu nie pomogę.Karma dla Kiry i tak pokrzyżowała mi plany,muszę się odkuć,jak będzie coś potrzebne po 25 stycznia,to znów mogę przelać parę groszy. -
[quote name='Maron86']Witam Nie wiecie moze czy nie zaginal komus samiec rasy Akita Inu. Pieknej budowy, dosc wysoki, o ciemnym umaszczeniu w prege z bialym krawatem i koncowka ogona? Byl zadbany, jednak biegal bez wlasciciela + zadnej obrozy/smyczy czy tez szelek nie mial. Obojetny do psow i ludzi[/QUOTE] Nic nie wiem Maron86,musisz podać więcej danych,to dam ogłoszenie na forum Police,jak by było zdjęcie psiaka to mogłabym też dać na naszą klasę,ludzie są wzrokowcami,więc łatwiej im poznać psa,jak mają go przed oczami.Gdzie pies latał i w jakich godzinach?