Jump to content
Dogomania

tatankas

Members
  • Posts

    28631
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by tatankas

  1. Potwierdzamy-śliczne panienki,a kubraczek mamy identyczny.Polecam.
  2. A jak tu te nasze kochane mordy nie filmować,dziewczyny,ona dopiero ma rok,a jaka pokaźna galeria,co będzie za 10 lat hihihi
  3. Znalazlam takie ogloszenie na infoludku - Szczecin [B]oddam boksera w dobre ręce z powodu wyjazdu [/B]wiek psa 5 lat radosny lubi zabawy i dzieci tel 535 308 585 [IMG]http://ogl.infoludek.pl/pliki/zdjecia_ogloszenia/108/1293729833_DSC00072.JPG[/IMG]
  4. Nutusia a Germaine się pytałaś,mają domki tymczasowe z tyloma psiakami,albo zaprzyjaźnione hoteliki,na pewno tam się przydadzą.
  5. Czyli prawdopodobnie choroby poschroniskowe.Miejmy nadzieję,że będzie tylko lepiej.
  6. Wszystkie lubimy:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  7. SUUUUUUUUUPER wiadomość.Powodzenia Lordziku.
  8. Dopiero co uaktualniłam,tak więc wybaczam,mało osób jeszcze tu wchodzi :)
  9. tatankas

    Metamorfozy

    Piękna historia Racuszka.Jak to dobrze,że są jeszcze ludzie wrażliwi na krzywdę i adoptują takie psiaki.
  10. Mam nadzieję,że jutro operacja dojdzie w końcu do skutku,bo im szybciej tym szybciej Pabluś przestanie cierpieć i znajdzie swój wymarzony domek.Trzymamy kciuki.
  11. Ty się Kapselku ciesz,ja tam bym swoje z chęcią już sprzedała,chociażby na ferie,chociażby na jeden dzień,ale nikt takiego pakieciku moich trzech szogunków nie chce.Dołożę,że tą ksywkę im dziadek wymyślił i się przyjęła w całej rodzinie.Teraz dla wszystkich moje szogunkami zostały :):):):p
  12. Dziś około godziny 21.00 dostałam wiadomość,że piesek błąka się po parku,jakieś 300m od pomnika papieża.Poleciałam zrobić zdjęcia,okazało się,że jest to pies w podeszłym wieku 8-10,bardzo kudłaty,niestety wychudzony,czego nie widać,przez tą gęstwinę sierści.Prawdopodobnie jest ślepy i głuchy-nie reaguje na wołanie,widok innych psów,czy szczekanie innych psów.Panowie,którzy dzwonili do mnie dzwonili też do animal oraz do hycla,obie te "instytucje" nie mają podpisanej umowy z gminą jeszcze,więc żadna nie chciała przyjechać.Jedyne,co mogłam zrobić,to właśnie zdjęcia: Psiak w ogóle nie reaguje na głaskanie,przytrzymanie,obmacywanie :):):)-musiałam sprawdzić jakiej jest płci.Na inne psy również zero reakcji.Z ręki zjadł garść przysmaków,jadł łapczywie,ale nie chapnął nawet niechcący.Czy ktoś zna psiaka lub jego właścicieli-prosimy o kontakt,lub zawiadomienie właścicieli,że psiak się błąka w tamtych okolicach. Ada:502-350-461
  13. Oj napewno Aluś opijemy twoje zdrówko,a kielichy zaciśniętymi piąstkami będziemy trzymać.
  14. Ale czy już szukacie domku dla niuni,czy też właścicieli,może komuś zwiała po prostu bo się wystrzałów wystraszyła,są jakieś ogłoszenia o znalezieniu suni?
  15. Oj oby do maja i następna okruszynka będzie moja.Bardzo się cieszę.Pepa super imię.MÓJ RUDZIELEC TEŻ JEST BARDZO OPIEKUŃCZY.A co do zabaw,to też szaleństwo pełną gębą zawsze było.Pies nie potrzebował pożądnych szaleństw w domu,bo przy takim maluchu nawet chwili odpoczynku nie było.Fajnie,że [b]sylwuś[/b] ją przygarnęła.
  16. My w nowym roku życzymy Malwince tego najwspanialszego i najlepszego domku na świecie.
  17. Chociaż tu dobre wieści.Trzymamy kciuki.
  18. Boziu sama rozkosz.Gdyby nie parwo u mnie to już by była z nami,dla takiego cuda szybko się domek znajdzie.
  19. To ja pierwsza składam życzenia w nowym roku!!!Wszystkiego najlepszego!!!
  20. Szlag by trafił,teraz zimą w same święta.Piękny jest.
  21. :BIG::BIG::BIG:Ja również życzę wszystkiego,co najlepsze w nowym roku,oby był spokojniejszy i szczęśliwszy dla całej rodzinki dwy i cztero nożnej.:BIG::BIG::BIG:
  22. [quote name='_Goldenek2']Jak na mój gust to dzieci za małe... Trzymam kciuki za dobre rozwiązanie. Szczęśliwego Nowego Roku :)[/QUOTE] Goldenek2 jak dla mnie wcale nie zamałe,u mnie dzieci były w tym właśnie wieku,jak zwariowany szczeniak przyszedł do nas do domu+trzecia,która miała 1,5 roku i z tą było właśnie najgorzej.Dzieci są w sam raz na zabawy z psiakiem w domu.
×
×
  • Create New...