-
Posts
28631 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tatankas
-
Shira - astkowy dzieciak ma dom! Zamieszkała w Gdańsku :)
tatankas replied to agnieszka32's topic in Już w nowym domu
Aż mnie dreszcze obeszły.Trzymajcie się dziewczyny.Tak się cieszę,że idzie ku lepszemu.:multi::multi::multi::multi::multi: -
No ale byłoby łatwiej fundacji,gdyby cała kwota dla Pablusia się uzbierała.Szczególnie,że nie odmawiają pomocy żadnemu boksiowi w wielkiej potrzebie.Tak więc cioteczki boksiowe-nie możemy zawieść i nie zawiedziemy.Czy się uzbiera teraz czy już po operacji to nieważne,ważne ,że na szczytny cel warto. Czy Fanaberię zapisać na pierwszej stronie i inne datki,bo się pogubiłam zdeczkę?
-
Za parę lat,jak dzieci podrosną,mieszkanko się zmieni,wtedy na pewno powiększymy stadko o takie słodkości,teraz to to większe stojąc na czterech łapach od moich dwóch córek.A że ja spora babka jestem i z takimi wielkoludkami już pracowałam(na warsztacie mieliśmy kaukaza) więc na pewno dam sobie radę fizycznie.Aż trudno mi uwieżyć,że nie ma chętnych na tak pięknego psa.Bardzo się cieszę z nadchodzącego spotkania,tylko nie wiem,czy nastąpi,bo ty chyba na szkolenie w Szczecinie idziesz,ja chodzę w Policach.Pozdrawiam.Ada.
-
Z chęcią wzięłabym sobie taką krówkę do domu.Jestem zakochana w dogach od 20 lat.Niestety zdaję sobie sprawę,że to psy wymagające.Mam w domu trójkę dzieci i boksera,a mieszkam na 8 piętrze,już teraz ledwo się do windy mieścimy.Może kiedyś,jak w końcu spełnię marzenia o domku to bida dogowa do mnie trafi.Trzymam kciuki,by znalazł wspaniały domek.
-
Najlepiej polać i zostawić na parę godzin,tylko trzeba uważać,żeby psiaki i kociaki nie dorwały się do płynu.
-
KIRA ODESZŁA-nie mogę w to uwierzyć :(:(:(
tatankas replied to tatankas's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mam już plakaty.Ponad 50szt.Maron86 bardzo dziękujemy.Dwa sobie zostawię,a resztę w sobotę zawiozę ageralion.Jeszcze się zgadamy telefonicznie o której. PS.Maron86 śliczne masz psiaki :) -
Płytki to spróbować można domestosem,albo jak dla mnie lepszy jest Bref żel do toalet.od razu kamienia się pozbędziesz i fugi będą czystsze.:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Oj,jeżeli to tylko 500zł,to nie tragedia,dla Pabla mamy do uzbierania 2500zł ,no i już połowa jest.A dopiero zaczynamy.Dla Liluchny tez się uzbiera.Bardzo cieszy fakt,że sunieczki mają już dla siebie domki,tylko muszą dojść do siebie.Bardzo optymistyczne to wszystko.Szkoda,że suńka będzie cierpiała,ale później będzie tylko lepiej.
-
Bokser z łańcucha FIFI-MA SWÓJ WYMARZONY DOM :):):)
tatankas replied to tatankas's topic in Już w nowym domu
Witaj Fifi.Dzięki [b]ciocia&wujek i wujek&ciocia[/b],którzy przekazali na bazarek pierniczki jest dla Pabla i Fifka 180zł,po 90zł dla każdego.Dziś otrzymałam ostatnią wpłatę,przelew już zrobiłam,do realizacji na jutro.Udało się jeszcze przed świętami.Smacznego kupującym i psiakom.Wesołych świąt!!! -
Oj wątpię,one uwielbiają się do mamusi przytulać,a że ja tego nie miałam,to tym bardziej mi to pasuje,a jak się z domu wyprowadzą,to zaraz zapełnię pustkę,oczywiście faflunami. Z Lili na pewno będzie dobrze,wszystkie ciocie boksiowe o to zadbają już,no i inne też,jak można nie pomóc takiej słodyczy.Dla [b]Nutusi[/b] ogromny szacun,należę do TOZ-u w swoim mieście i wiem,że dobre domki tymczasowe na wagę złota.
-
[quote name='Nutusia'][COLOR=purple]Hmmmm... na TZ-a już miejsca nie ma :) Wyprowadził się w niedzielę do drugiej sypialni, bo się czuł niewyraźnie, a nie miał Rutinoscorbinu :) Marne szanse, żeby szybko wrócił... bo żywcem nie ma gdzie! :) To znaczy będzie musiał wrócić w czwartek, bo Dzieciątko przyjeżdża. Chyba, że wybierze opcję "polówka" (oczywiście Małż, nie Dziecię) :) [/COLOR][/QUOTE] To całkiem tak jak u mnie,nawet na dowód,że nie ma gdzie spać zrobił zdjęcie,jaki on pokrzywdzony.Zaznaczam,że mój rudzielec śpi w nogach,bo na poduszkach już nie ma miejsca,nie ujęta na zdjęciu,bo kadru zabrakło: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/480/3dd181d82f3990d2med.jpg[/IMG][/URL] Aż się boję,jak się pomieścimy jak dziewczyny podrosną.hihihi.
-
ulv mój głosik też poszedł na pięknotkę z piłką.Powodzenia.
-
[url=http://www.fotosik.pl][img]http://images40.fotosik.pl/461/262215408f47b455med.jpg[/img][/url] [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images43.fotosik.pl/478/7a361cb39ebb16bamed.jpg[/img][/url]
-
[url=http://www.fotosik.pl][img]http://images43.fotosik.pl/478/1ab88acd99754df7med.jpg[/img][/url] Coś wsuwała na dworze,dostała opieprz,wstydzi się: [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images38.fotosik.pl/471/ab53c6713a212cf1med.jpg[/img][/url] Następne w windzie po spacerku: [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images41.fotosik.pl/473/4667aa2bf0e09cdfmed.jpg[/img][/url] [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images47.fotosik.pl/478/a0ee54d0cf0af807med.jpg[/img][/url] [b]Z serii Latająca Nikita:[/b] [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images40.fotosik.pl/461/554d9ab5823ead29med.jpg[/img][/url]
-
[url=http://www.fotosik.pl][img]http://images43.fotosik.pl/478/ed77e1bfbcba2961med.jpg[/img][/url] [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images38.fotosik.pl/471/57e370fa99d635ccmed.jpg[/img][/url] [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images45.fotosik.pl/479/2f3d95bdd154be3bmed.jpg[/img][/url] [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images47.fotosik.pl/478/938e09e5494ba6c7med.jpg[/img][/url] [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images49.fotosik.pl/477/e7c2a6a4e8228919med.jpg[/img][/url]
-
Musiała być na smyczy,bo dzieciaki nie mogły z górek na sankach zjeżdżać: [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images50.fotosik.pl/478/d10b4c13af13f5d4med.jpg[/img][/url] Zabawa: [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images39.fotosik.pl/473/6fd07955bd7fe878med.jpg[/img][/url] [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images39.fotosik.pl/473/e09b72c8fbcbba6cmed.jpg[/img][/url] [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images39.fotosik.pl/473/06fea0aacabdb22dmed.jpg[/img][/url] [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images39.fotosik.pl/473/8254af731c127a45med.jpg[/img][/url]
-
Koci czaruś ma dom,mamy za to białe kotki do adopcji,niestety jako,że albinosy to na 99% są głuche. Druga sprawa to: Znaleziono psiaka w obroży,zadzwonili panowie co tam pracuja ze on wszedl do kingi do góry i tam się położył i spał,widocznie poczuł ciepło,wzięła go dziś nasza wolontariuszka na tymczas,ale jutro wyjeżdża i będzie dopiero w poniedziałek,jeżeli nie znajdzie się właściciel lub osoba chętna wziąć go do siebie na te parę dni piesek niestety trafi do hotelu w Sierakowie.Piesek jest bezproblemowy i łagodny.Pięknie zachowuje się w domu,jak i na dworze. tel:517-910-923
-
Shira - astkowy dzieciak ma dom! Zamieszkała w Gdańsku :)
tatankas replied to agnieszka32's topic in Już w nowym domu
No to widocznie w samą porę do Agaty trafiła,oby tak dalej.Dalej trzymamy kciuki.