-
Posts
28631 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tatankas
-
Shira - astkowy dzieciak ma dom! Zamieszkała w Gdańsku :)
tatankas replied to agnieszka32's topic in Już w nowym domu
Boziu nie ,tylko nie to :placz::placz::placz::placz::placz: -
Na twój ból to ja proponuję Ibuprom Max,zawsze go biorę w czasie ciężkich kobiecych i mi pomaga migiem,żadne apapy,czy nospy.Kiedyś miałam tak straszny ból żołądka,wymioty,zimne poty dreszcze,że wezwałam karetkę,bo myślałam,że zaraz zejdę,przyjechali i dali zastrzyk,coś jak nospa i coś jeszcze,do szpitala chcieli wziąć,ale przecież co ja z dziećmi zrobię?Nie pojechałam,do siudmej nad ranem się zwijałam na męża kolanach,poszedł po Ibuprom max właśnie,jak wzięłam to pół godziny później spałam. Co do dzieciaka to faktycznie problem,to może spróbój czopki,dużo lepiej się wchłaniają,nie podrażniają żołądka dziecka,jak jest coś z gardłem to wymioty mogą być(moje znów bez gorączki przechodzą,ale przy gardle zawsze wymiotują),lek się nie zdąży przyjąć doustnie,jeżeli wcześniej,niż pół godziny po podaniu będzie wymiotować,czopek w takiej sytuacji to super rozwiązanie.
-
Fakt faktem,ja tez bym dzieciom swoim polopiryny nie dała.Agaga21,może dałaś mu Panadol dla dzieci,on jest dużo słabszy i mniej skuteczny.Z tego co pamiętam,to jego daje się 2x więcej niż Nurofenu,a i tak nie działa tak dobrze,jak Nurofen.Jak dobrze,że moje dzieci jak już chorują to bardzo żadko mają gorączkę,zresztą jak mamusia.Może być zapalenie gardła,angina,zapalenie oskrzeli a gorączki nie ma.Trzeba być dobrym obserwatorem za to.
-
boksiowaty dziadzio Bodzio za TM :(
tatankas replied to kora78's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tylko ja rozliczam jeden na Toz mój miastowy,drugi bazarek na Bodzia(jeszcze paczki wszystkie nie doszły),potem był bazarek dla Fifka i Pabla z fantów od forumowiczów www.boksery.pun.pl a na koniec doszedł mi bazarek pierniczkowy,pierniki do cioci&wujka i wujka&cioci.Nie ważne,czy to by były bazarki tylko na dane psy,czy na określone.I tak musiałyby być cztery.A niestety Pablo potrzebuje jak na razie dużo więcej na operację niż inne psaiki. -
Shira - astkowy dzieciak ma dom! Zamieszkała w Gdańsku :)
tatankas replied to agnieszka32's topic in Już w nowym domu
Biedna malutka niunia,tęskni,nie wie co się dzieje,ale 2-3 dni i będzie wszystko dobrze,tak jak u Kiry.Młodziutka jeszcze,to większe szanse na adopcję ma,na pewno ktoś się w niej zakocha.Jest cudeńko. -
KIRA ODESZŁA-nie mogę w to uwierzyć :(:(:(
tatankas replied to tatankas's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wszystko uzupełnione,więc ponieważ Kira do hotelu nie jedzie,to w styczniu ma ode mnie taki woreczek 15kg karmy gratis,tylko będziecie mi musiały napisać jakiej i gdzie przesłać. -
boksiowaty dziadzio Bodzio za TM :(
tatankas replied to kora78's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Będzie potrzeba,to się dla Bodzia w lutym zrobi bazarek.W styczniu mam jeszcze Fifka,Pabla i mojej Kiry do zrobienia bazarki.więc raczej się nie wyrobię,chyba ,że zrobię jeden ogólny dla tych czterech psiaków i pójdzie dla każdego po równo.Zobaczymy.Ale to w styczniu.Święta robię sobie już wolne,no i muszę zakończyć 4 grudniowe na tip top. -
Bokser z łańcucha FIFI-MA SWÓJ WYMARZONY DOM :):):)
tatankas replied to tatankas's topic in Już w nowym domu
Super,dobrze słyszeć.To trzymamy kciuki. -
Bokser z łańcucha FIFI-MA SWÓJ WYMARZONY DOM :):):)
tatankas replied to tatankas's topic in Już w nowym domu
A co taka cisza u Fifusia,co tam u niego słychać? Dziś otrzymałam ostatnią wpłatę za rzeczy z bazarku forumowiczów [URL="http://www.boksery.pun.pl/"]www.boksery.pun.pl[/URL] .Uzbierane na Fifka i Pabla zostało [B]242zł[/B],więc dla chłopaków będzie po równo po [B]121zł[/B].Super nie!!!Pieniądze będą na koncie w poniedziałek.Smacznego dla psiaków. -
No i następne dobre wiadomości.Dziś otrzymałam ostatnią wpłatę za rzeczy z bazarku forumowiczów [url]www.boksery.pun.pl[/url] .Uzbierane na Fifka i Pabla zostało [b]242zł[/b],więc dla chłopaków będzie po równo po [b]121zł[/b].Super nie!!!Pieniądze będą na koncie też w poniedziałek.Smacznego dla psiaków.
-
[quote name='Kapsel'][B]Aduś, :calus::calus::calus::calus::calus::calus::calus: to Ty jesteś NASZYM CUDEM :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Hura!!!!!!!!! :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: [/B][/QUOTE] Kapselku to nie ja,to [b]Anastazja&Aleksander[/b] należą się brawa i podziękowania,a że moja siostra za sreberkiem całkiem jak ja,to tak przy okazji wyszło.hihihi.A tak przy okazji to żaden problem pomagać.
-
Dostałam fanty na bazarek od [B]Anastazja&Aleksander[/B] ze ŚWINOUJŚCIA.Załatwiłam transport do Szczecina do mojej siostry.Rzeczy odbiorę w święta od niej i będzie w styczniu bazarek dla Pabla i mojej podopiecznej z banerku Kiry.Jedna rzecz jednak tak spodobała się mojej siostrzyczce,że poprosiła mnie o kontakt z Anastazja&Aleksander w celu ustalenia opcji kup teraz.Wyszło 80zł.Siostra zapłaci,więc pieniążki będą dla Pabla jeszcze przed świętami.Wyślę je w poniedziałek tytułem dla Pabla od Anastazja&Aleksander.Widzisz [b]Kapselku[/b] cud się zdarzy na pewno dla naszego Pablusia.
-
KIRA ODESZŁA-nie mogę w to uwierzyć :(:(:(
tatankas replied to tatankas's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
miała szczepienia: *przeciwko wściekliźnie-2009.01.20 *szczepienie przeciw innym chorobom zakaźnym:nosówka,zakaźne zapalenie wątroby(CVH)leptospirozie,chorobie parwowirusowej psów,"kaszlowi psów"-ostatnie szczepienie 2004.08.16 *Odrobaczanie-2006.08.07 Na kartce z porady ambulatoryjne i domowe oraz zabiegi operacyjne jest: *2004.08.16-zapalenie trzeciej powieki *2006.06.13-Sterylizacja *2006.06.19-kaszel kenelowy *2006.08.09-Wpisane coś ,ale nie mogę rozczytać szczepienie na wściekliznę jeszcze z: 2004.08.16-Katarzyna Śnieć-lekarz weterynarii z ul:krakowskiej ze Szczecina i z roku 2007.09.04-Już nasz policki lekarz Kasiborski Grzegorz 2004.07.09-przeciw chorobom zakaźnym-dr.Andrzej Chmielewski-specjalista rozrodu zwierząt z ul:Monte Cassino 37A/30 ZE Szczecina 2004.08.16-przeciw chorobom zakaźnym-Znów Katarzyna ŚNIEĆ-LEKARZ WETERYNARII Z ul:Krakowskiej ze Szczecina Odrobaczanie 2004.07.09 -dr.Andrzej Chmielewski i 2004.08.16-nie wiem kto i ostatnie,które wpisałam we wcześniejszym poście,czyli 2006.08.07 Tu macie wszystko.Data urodzenia wpisana 2004.04.20 -
KIRA ODESZŁA-nie mogę w to uwierzyć :(:(:(
tatankas replied to tatankas's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jest szczepienie na wściekliznę jeszcze z: 2004.08.16-Katarzyna Śnieć-lekarz weterynarii z ul:krakowskiej ze Szczecina i z roku 2007.09.04-Już nasz policki lekarz Kasiborski Grzegorz 2004.07.09-przeciw chorobom zakaźnym-dr.Andrzej Chmielewski-specjalista rozrodu zwierząt z ul:Monte Cassino 37A/30 ZE Szczecina 2004.08.16-przeciw chorobom zakaźnym-Znów Katarzyna ŚNIEĆ-LEKARZ WETERYNARII Z ul:Krakowskiej ze Szczecina Odrobaczanie 2004.07.09 -dr.Andrzej Chmielewski i 2004.08.16-nie wiem kto i ostatnie,które wpisałam we wcześniejszym poście,czyli 2006.08.07 -
KIRA ODESZŁA-nie mogę w to uwierzyć :(:(:(
tatankas replied to tatankas's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To tak.Mam książeczkę,z niej wynika,że KIRA(w książeczce TIGRA) miała szczepienia: *przeciwko wściekliźnie-2009.01.20 *szczepienie przeciw innym chorobom zakaźnym:nosówka,zakaźne zapalenie wątroby(CVH)leptospirozie,chorobie parwowirusowej psów,"kaszlowi psów"-ostatnie szczepienie 2004.08.16 *Odrobaczanie-2006.08.07 Na kartce z porady ambulatoryjne i domowe oraz zabiegi operacyjne jest: *2004.08.16-zapalenie trzeciej powieki *2006.06.13-Sterylizacja *2006.06.19-kaszel kenelowy *2006.08.09-Wpisane coś ,ale nie mogę rozczytać Wypisałam wszystko,co udało mi się rozczytać,jeszcze są podane nazwy leków i inne notatki,jak ktoś będzie szedł z tym do weta to może się wypytać. Czyli ageralion koniecznie i jak najszybciej trzeba ją odrobaczyć i zaszczepić przeciwko wściekliźnie !!!