Jump to content
Dogomania

tatankas

Members
  • Posts

    28631
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by tatankas

  1. Boziu nie ,tylko nie to :placz::placz::placz::placz::placz:
  2. Ja też się podłączę do życzeń,wszystkiego najlepszego,zdrowia przede wszystkim byś mogła jeszcze setki plaskatych przyjąć na DT :evil_lol: i wychować na łagodne fotelowe przytulanki :cool3: może dla nas.Oby nowy roku był dla ciebie jeszcze lepszy od teraźniejszego.
  3. Super.To już mamusia i szczeniaki bezpieczne,czy jeszcze jeden został?
  4. Miód podrażnia gardło,jeżeli jest chory,a nie wiadomo na co,do tego ma kaszel,to gardło i tak już podrażnione,lepiej z miodu zrezygnować,syropek z cebuli i owszem,moja mamuśka dodatkowo dodawała dwa ząbki czosnku do cebuli.
  5. No to jeszcze powinno być 80zł od Anastazja&Aleksander dla Pabla,bo poszły przelewy jeden po drugim.
  6. Na twój ból to ja proponuję Ibuprom Max,zawsze go biorę w czasie ciężkich kobiecych i mi pomaga migiem,żadne apapy,czy nospy.Kiedyś miałam tak straszny ból żołądka,wymioty,zimne poty dreszcze,że wezwałam karetkę,bo myślałam,że zaraz zejdę,przyjechali i dali zastrzyk,coś jak nospa i coś jeszcze,do szpitala chcieli wziąć,ale przecież co ja z dziećmi zrobię?Nie pojechałam,do siudmej nad ranem się zwijałam na męża kolanach,poszedł po Ibuprom max właśnie,jak wzięłam to pół godziny później spałam. Co do dzieciaka to faktycznie problem,to może spróbój czopki,dużo lepiej się wchłaniają,nie podrażniają żołądka dziecka,jak jest coś z gardłem to wymioty mogą być(moje znów bez gorączki przechodzą,ale przy gardle zawsze wymiotują),lek się nie zdąży przyjąć doustnie,jeżeli wcześniej,niż pół godziny po podaniu będzie wymiotować,czopek w takiej sytuacji to super rozwiązanie.
  7. Fakt faktem,ja tez bym dzieciom swoim polopiryny nie dała.Agaga21,może dałaś mu Panadol dla dzieci,on jest dużo słabszy i mniej skuteczny.Z tego co pamiętam,to jego daje się 2x więcej niż Nurofenu,a i tak nie działa tak dobrze,jak Nurofen.Jak dobrze,że moje dzieci jak już chorują to bardzo żadko mają gorączkę,zresztą jak mamusia.Może być zapalenie gardła,angina,zapalenie oskrzeli a gorączki nie ma.Trzeba być dobrym obserwatorem za to.
  8. Tylko ja rozliczam jeden na Toz mój miastowy,drugi bazarek na Bodzia(jeszcze paczki wszystkie nie doszły),potem był bazarek dla Fifka i Pabla z fantów od forumowiczów www.boksery.pun.pl a na koniec doszedł mi bazarek pierniczkowy,pierniki do cioci&wujka i wujka&cioci.Nie ważne,czy to by były bazarki tylko na dane psy,czy na określone.I tak musiałyby być cztery.A niestety Pablo potrzebuje jak na razie dużo więcej na operację niż inne psaiki.
  9. Biedna malutka niunia,tęskni,nie wie co się dzieje,ale 2-3 dni i będzie wszystko dobrze,tak jak u Kiry.Młodziutka jeszcze,to większe szanse na adopcję ma,na pewno ktoś się w niej zakocha.Jest cudeńko.
  10. Wszystko uzupełnione,więc ponieważ Kira do hotelu nie jedzie,to w styczniu ma ode mnie taki woreczek 15kg karmy gratis,tylko będziecie mi musiały napisać jakiej i gdzie przesłać.
  11. Ale piękne oba psiaki,mój mężuś ostatnio stwierdził,że mu się bardzo białaski podobają,więc może kiedyś i takie białe piękności u nas zagości,kupię mu dla siebie na prezent:diabloti::diabloti::diabloti:
  12. Będzie potrzeba,to się dla Bodzia w lutym zrobi bazarek.W styczniu mam jeszcze Fifka,Pabla i mojej Kiry do zrobienia bazarki.więc raczej się nie wyrobię,chyba ,że zrobię jeden ogólny dla tych czterech psiaków i pójdzie dla każdego po równo.Zobaczymy.Ale to w styczniu.Święta robię sobie już wolne,no i muszę zakończyć 4 grudniowe na tip top.
  13. Hahaha,znam to skądś,to teraz wyobraź sobie,że masz trzech takich Kamilków!!!Pozdrawiam.
  14. Na wszystkie pytania dotyczące kotków odpowie dokładnie Iza,ona na bieżąco zajmuje się kotami i zna ich charaktery.Numer wyślę do niej na pw ci.
  15. Super,dobrze słyszeć.To trzymamy kciuki.
  16. A co taka cisza u Fifusia,co tam u niego słychać? Dziś otrzymałam ostatnią wpłatę za rzeczy z bazarku forumowiczów [URL="http://www.boksery.pun.pl/"]www.boksery.pun.pl[/URL] .Uzbierane na Fifka i Pabla zostało [B]242zł[/B],więc dla chłopaków będzie po równo po [B]121zł[/B].Super nie!!!Pieniądze będą na koncie w poniedziałek.Smacznego dla psiaków.
  17. No i następne dobre wiadomości.Dziś otrzymałam ostatnią wpłatę za rzeczy z bazarku forumowiczów [url]www.boksery.pun.pl[/url] .Uzbierane na Fifka i Pabla zostało [b]242zł[/b],więc dla chłopaków będzie po równo po [b]121zł[/b].Super nie!!!Pieniądze będą na koncie też w poniedziałek.Smacznego dla psiaków.
  18. [quote name='Kapsel'][B]Aduś, :calus::calus::calus::calus::calus::calus::calus: to Ty jesteś NASZYM CUDEM :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Hura!!!!!!!!! :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: [/B][/QUOTE] Kapselku to nie ja,to [b]Anastazja&Aleksander[/b] należą się brawa i podziękowania,a że moja siostra za sreberkiem całkiem jak ja,to tak przy okazji wyszło.hihihi.A tak przy okazji to żaden problem pomagać.
  19. Dostałam fanty na bazarek od [B]Anastazja&Aleksander[/B] ze ŚWINOUJŚCIA.Załatwiłam transport do Szczecina do mojej siostry.Rzeczy odbiorę w święta od niej i będzie w styczniu bazarek dla Pabla i mojej podopiecznej z banerku Kiry.Jedna rzecz jednak tak spodobała się mojej siostrzyczce,że poprosiła mnie o kontakt z Anastazja&Aleksander w celu ustalenia opcji kup teraz.Wyszło 80zł.Siostra zapłaci,więc pieniążki będą dla Pabla jeszcze przed świętami.Wyślę je w poniedziałek tytułem dla Pabla od Anastazja&Aleksander.Widzisz [b]Kapselku[/b] cud się zdarzy na pewno dla naszego Pablusia.
  20. miała szczepienia: *przeciwko wściekliźnie-2009.01.20 *szczepienie przeciw innym chorobom zakaźnym:nosówka,zakaźne zapalenie wątroby(CVH)leptospirozie,chorobie parwowirusowej psów,"kaszlowi psów"-ostatnie szczepienie 2004.08.16 *Odrobaczanie-2006.08.07 Na kartce z porady ambulatoryjne i domowe oraz zabiegi operacyjne jest: *2004.08.16-zapalenie trzeciej powieki *2006.06.13-Sterylizacja *2006.06.19-kaszel kenelowy *2006.08.09-Wpisane coś ,ale nie mogę rozczytać szczepienie na wściekliznę jeszcze z: 2004.08.16-Katarzyna Śnieć-lekarz weterynarii z ul:krakowskiej ze Szczecina i z roku 2007.09.04-Już nasz policki lekarz Kasiborski Grzegorz 2004.07.09-przeciw chorobom zakaźnym-dr.Andrzej Chmielewski-specjalista rozrodu zwierząt z ul:Monte Cassino 37A/30 ZE Szczecina 2004.08.16-przeciw chorobom zakaźnym-Znów Katarzyna ŚNIEĆ-LEKARZ WETERYNARII Z ul:Krakowskiej ze Szczecina Odrobaczanie 2004.07.09 -dr.Andrzej Chmielewski i 2004.08.16-nie wiem kto i ostatnie,które wpisałam we wcześniejszym poście,czyli 2006.08.07 Tu macie wszystko.Data urodzenia wpisana 2004.04.20
  21. jest szczepienie na wściekliznę jeszcze z: 2004.08.16-Katarzyna Śnieć-lekarz weterynarii z ul:krakowskiej ze Szczecina i z roku 2007.09.04-Już nasz policki lekarz Kasiborski Grzegorz 2004.07.09-przeciw chorobom zakaźnym-dr.Andrzej Chmielewski-specjalista rozrodu zwierząt z ul:Monte Cassino 37A/30 ZE Szczecina 2004.08.16-przeciw chorobom zakaźnym-Znów Katarzyna ŚNIEĆ-LEKARZ WETERYNARII Z ul:Krakowskiej ze Szczecina Odrobaczanie 2004.07.09 -dr.Andrzej Chmielewski i 2004.08.16-nie wiem kto i ostatnie,które wpisałam we wcześniejszym poście,czyli 2006.08.07
  22. Powinien zostać odrobaczony w takim razie 3xpod rząd co 2 tygodnie.Tylko w ten sposób można wytępić wszystkie.
  23. To tak.Mam książeczkę,z niej wynika,że KIRA(w książeczce TIGRA) miała szczepienia: *przeciwko wściekliźnie-2009.01.20 *szczepienie przeciw innym chorobom zakaźnym:nosówka,zakaźne zapalenie wątroby(CVH)leptospirozie,chorobie parwowirusowej psów,"kaszlowi psów"-ostatnie szczepienie 2004.08.16 *Odrobaczanie-2006.08.07 Na kartce z porady ambulatoryjne i domowe oraz zabiegi operacyjne jest: *2004.08.16-zapalenie trzeciej powieki *2006.06.13-Sterylizacja *2006.06.19-kaszel kenelowy *2006.08.09-Wpisane coś ,ale nie mogę rozczytać Wypisałam wszystko,co udało mi się rozczytać,jeszcze są podane nazwy leków i inne notatki,jak ktoś będzie szedł z tym do weta to może się wypytać. Czyli ageralion koniecznie i jak najszybciej trzeba ją odrobaczyć i zaszczepić przeciwko wściekliźnie !!!
  24. To już wiem,gdzie moje rzeczy wysłane z bazarków,które jeszcze nie doszły.Pewnie z listonoszem:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
×
×
  • Create New...