-
Posts
28631 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tatankas
-
Kochana Nutusiu nie ma za co dziękować,większość fantów przysyłają inni,ja tam tylko dodaję trochę swoich rzeczy i tak leci.A że kiedyś robiłam kilka bazarków-na każdego psa i ciężko mi ogarnąć było,to teraz robię jeden na kilka psiaków.A w Liluchnie zakochana jestem i jej obiecałam,to nie dało się jej nie dołączyć,zresztą za ten jej cudny jęzor :) :p
-
Dziewczyny zapraszam na bazarek dla boksiów-TYM RAZEM KOLEJ NA LILI,ttb i na transport dla Polickich zwierzaków(ja jako jedyna mam samochód,a niestety czasami inaczej się nie da jak autem-na przykład taką gromadkę)Wcześniej pokrywałam koszta ze swoich pieniążków ale aktualnie na bezrobociu i niestety muszę liczyć każdą złotówkę,a dwa wyjazdy w tamtym tygodniu kosztowały mnie 40zł,podnoście chociaż: [url]http://www.dogomania.pl/threads/200376-ZAPRASZAM!-na-boksie-ttb-Szczecini-i-transport-dla-Polickich-zwierzak%C3%B3w-do-30.01.2011?p=16125466#post16125466[/url]
-
Dziewczyny zapraszam na bazarek dla boksiów-NA OPERACJĘ LILUCHY TYM RAZEM,ttb i na transport dla Polickich zwierzaków(ja jako jedyna mam samochód,a niestety czasami inaczej się nie da jak autem-na przykład taką gromadkę)Wcześniej pokrywałam koszta ze swoich pieniążków ale aktualnie na bezrobociu i niestety muszę liczyć każdą złotówkę,a dwa wyjazdy w tamtym tygodniu kosztowały mnie 40zł,podnoście chociaż: [url]http://www.dogomania.pl/threads/200376-ZAPRASZAM!-na-boksie-ttb-Szczecini-i-transport-dla-Polickich-zwierzak%C3%B3w-do-30.01.2011?p=16125466#post16125466[/url]
-
Dziewczyny zapraszam na bazarek dla boksiów-tym razem na operację LILI,ttb i na transport dla Polickich zwierzaków(ja jako jedyna mam samochód,a niestety czasami inaczej się nie da jak autem-na przykład taką gromadkę)Wcześniej pokrywałam koszta ze swoich pieniążków ale aktualnie na bezrobociu i niestety muszę liczyć każdą złotówkę,a dwa wyjazdy w tamtym tygodniu kosztowały mnie 40zł,podnoście chociaż: [url]http://www.dogomania.pl/threads/200376-ZAPRASZAM!-na-boksie-ttb-Szczecini-i-transport-dla-Polickich-zwierzak%C3%B3w-do-30.01.2011?p=16125466#post16125466[/url]
-
boksiowaty dziadzio Bodzio za TM :(
tatankas replied to kora78's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dziewczyny zapraszam na bazarek dla boksiów-tym razem LILI,ttb i na transport dla Polickich zwierzaków(ja jako jedyna mam samochód,a niestety czasami inaczej się nie da jak autem-na przykład taką gromadkę)Wcześniej pokrywałam koszta ze swoich pieniążków ale aktualnie na bezrobociu i niestety muszę liczyć każdą złotówkę,a dwa wyjazdy w tamtym tygodniu kosztowały mnie 40zł,podnoście chociaż: http://www.dogomania.pl/threads/200376-ZAPRASZAM!-na-boksie-ttb-Szczecini-i-transport-dla-Polickich-zwierzak%C3%B3w-do-30.01.2011?p=16125466#post16125466 -
Dziewczyny zapraszam na bazarek dla boksiów,ttb-Kirucha i na transport dla Polickich zwierzaków(ja jako jedyna mam samochód,a niestety czasami inaczej się nie da jak autem-na przykład taką gromadkę)Wcześniej pokrywałam koszta ze swoich pieniążków ale aktualnie na bezrobociu i niestety muszę liczyć każdą złotówkę,a dwa wyjazdy w tamtym tygodniu kosztowały mnie 40zł,podnoście chociaż: [url]http://www.dogomania.pl/threads/200376-ZAPRASZAM!-na-boksie-ttb-Szczecini-i-transport-dla-Polickich-zwierzak%C3%B3w-do-30.01.2011?p=16125466#post16125466[/url]
-
Dziewczyny zapraszam na bazarek dla boksiów,ttb i na transport dla Polickich zwierzaków(ja jako jedyna mam samochód,a niestety czasami inaczej się nie da jak autem-na przykład taką gromadkę)Wcześniej pokrywałam koszta ze swoich pieniążków ale aktualnie na bezrobociu i niestety muszę liczyć każdą złotówkę,a dwa wyjazdy w tamtym tygodniu kosztowały mnie 40zł,podnoście chociaż: [url]http://www.dogomania.pl/threads/200376-ZAPRASZAM!-na-boksie-ttb-Szczecini-i-transport-dla-Polickich-zwierzak%C3%B3w-do-30.01.2011?p=16125466#post16125466[/url]
-
KIRA ODESZŁA-nie mogę w to uwierzyć :(:(:(
tatankas replied to tatankas's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dziewczyny zapraszam na bazarek dla boksiów,ttb-Kiruni i na transport dla Polickich zwierzaków(ja jako jedyna mam samochód,a niestety czasami inaczej się nie da jak autem-na przykład taką gromadkę)Wcześniej pokrywałam koszta ze swoich pieniążków ale aktualnie na bezrobociu i niestety muszę liczyć każdą złotówkę,a dwa wyjazdy w tamtym tygodniu kosztowały mnie 40zł,podnoście chociaż: http://www.dogomania.pl/threads/200376-ZAPRASZAM!-na-boksie-ttb-Szczecini-i-transport-dla-Polickich-zwierzak%C3%B3w-do-30.01.2011?p=16125466#post16125466 -
KIRA ODESZŁA-nie mogę w to uwierzyć :(:(:(
tatankas replied to tatankas's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Piękne zdjęcia szczęśliwego psiaka.Tak się cieszę,nawet sobie tego nie wyobrażacie!!! -
Wciąż trzymamy kciukasy za niuńkę.
-
I parę zdjęć suni i szczeniaków przymilających się przy ziemi: No i koniec,bo musiałyśmy wracać. Sunia jest naprawdę kochana i strasznie wystraszona,w kojcu chodziła przy nas na wpół ugiętych łapach lub całkiem tarzając się po deskach kojca.Żebym nie miała swojej suni i szczeniaka z parvo w domu to bez zastanowienia bym ją zabrała do siebie,nie bałabym się ,że mi zaatakuje dzieci lub kogoś innego.Jest po prostu słodka.A po odkarmieniu i oswojeniu będzie naprawdę pięknym psem.
-
Sunię odebrałam z Sierakowa około 15.30,wzięłam łańcuszkową zaciskową obróżkę swojej suni i dobrze zrobiłam.Sunia była przerażona,jak próbowałam jej ją założyć,próbowała uciekać,w końcu udało jej się ją założyć,gdy wbiła się w sam róg kojca na podłodze.Nigdy nie widziałam tak przerażonego psa,a zarazem tak łagodnego.Nawet nie warknęła.Szczeniaki przy niej mogliśmy spokojnie podnosić,oglądać,przekładać.Z dojściem do samochodu był też problem-sunia tak przerażona,że co chwilę kładła się na ziemię,lub od razu padała na plecy.Do samochodu musieliśmy ją wnieść.Jechała spokojne prawie całą drogę,pod koniec dopiero skapnęła się,że jest możliwość do nas się przedostać i tak to właśnie wyglądało: Gdy z samochodu wychodziłyśmy to już była spokojniejsza,a po wejściu do kojca w gromie od razu wyczyściła całą karmę z miski: Sunię spokojnie można było dotykać podczas karmienia. Cycki do ziemi prawie,kręgosłup i żebra elegancko wyczuwalne,szczeniaki nawet zbierały karmę suchą z ziemi i ją wsuwały,choć szczeniaki całkiem dobrze wyglądają,widocznie wszystko z suni wyciągnęły. Za chwilę będą szczeniaki
-
Moja też jak miała 10 lat,to jej dawali 4-5,choć już była zaawansowanie chora,dlatego się krzywo obcy patrzyli,że młody pies a w takim stanie.Ale co z nią się stało,jeżeli ona nie ma siły chodzić,to jakim cudem uciekła właścicielce?????
-
Dobry sprzęt,śliczna pogoda,wygodne pufy,psiak marzenie,a krajobraz po prostu cudny-gdzie taki można zobaczyć?
-
Śliczna Pysia,śmieszne,ale wygląda jak mamusia szczyla powyżej.I znalezione w tym samym czasie.Wyrzućcie tą kolczatkę z niej!!!
-
Wszystkie piękne,no ale rude the best-jak dla mnie wygrywają,chyba już do końca świata i o jeden dzień dłużej :)
-
Ale co to by było,gdybyśmy nie miały naszych psiaków,tyle rzeczy dzięki nim oglądamy rozłożone na czynniki pierwsze:evil_lol::evil_lol::evil_lol: A takiej stówki w życiu bym nie zobaczyła:diabloti::diabloti::diabloti:
-
Z tego,co pamiętam to Pablito też ważył 16kg,więc taka sama bida,no i co z tym przełykiem jest.
-
Zróbcie badania krwi,moja była taka chuda ,jak chorowała na białaczkę,gardło opuchnięte miała już pod koniec i nie mogła jeść,no i słaniała się na nogach i wpadała na ściany niestety :(:(:( Bydlaki,że nikt jej nie pomógł.
-
Boziuni jaka chudzinka,jak na razie mogę tylko trzymać kciuki za nią,za dużo wydatków w tym miesiącu,a pensja szczuplejsza,jak co roku na początku niestety.