Jump to content
Dogomania

tatankas

Members
  • Posts

    28631
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by tatankas

  1. [quote name='fioneczka']21 stycznia ... u nas wczoraj minął rok współczuję ... wiemy jak boli strata przyjaciela[/QUOTE] U mnie 03 listopada minął rok,tylko,że nie wytrzymałam tej pustki w domu i już 11 listopada mąż zabrał mnie do drugiej.Zapełniła lukę,choć ból pozostał,to się tyle nie myśli.Współczuję straty,boli zaj....cie
  2. No właśnie napisała Msand,że mają go w d....
  3. Super wieści,oby wszystkie domki na dzień dobry były tak zakochane w nowych psiakach,jak nowi właściciele Dorci.
  4. Szkoda psiaka.Ja nie wiem ,ale pewnie bym skakała z radości,gdyby się mój przyjaciel odnalazł takim cudem.Msand a gdzie boksio jest teraz?
  5. To ja w domu około 30 kwiatów mam,ale nikomu bym nie oddała,uwielbiam zielone kwiaty.Kwitnące nawet tygodnia u mnie nie wytrzymują.I dobrze,bo takich nie lubię-jedynie znturium u mnie rośnie jak na drożdżach i kwitnie kilka razy do roku,choć powinno tylko raz :)
  6. Akurat wczoraj byłam na szkoleniu psów,na którym nasza trenerka mówiła o oddawaniu krwi.Pies musi ważyć właśnie powyżej 27kg,ale najlepiej,żeby ważył około 30kg,bo pobierane jest 250ml krwi,co dla takiego psiaka to nic,szybciej wraca do normy.Tak jak człowiek oddaje krew i za to dostaje czekoladę,tak właściciel dostaje dla psiaka pieniądze na witaminki potem.Jest wpisywany w rejestr jakiś tam i w razie W(np. do psa po wypadku) wydzwaniają po kolei do każdego i kto bliżej i w danym momencie jest dostępny i może dojechać,to jest wzywany.U psów przy przetaczaniu nie występuje jak u ludzi taki poważny konflikt krwi,więc bez różnicy jakiej grupy jest krew,ale zawsze lepiej,by była ta sama grupa.Tyle wiem.
  7. SZCZENIAK DO ADOPCJI 1. IMIĘ: Maksiu 2. PŁEĆ: pies 3. RASA: mieszaniec 4. WIELKOŚĆ: będzie mały (matka w typie jamnika) 5. UMASZCZENIE: czarno-białe 6. WIEK: 2 m-ce 7. STAN ZDROWIA: bardzo dobry 8. KASTRACJA/STERYLIZACJA: nie 9. UPODOBANIA I NAWYKI : Maksiu jest typowym beztroskim 8 tygodniowym szczeniaczkiem, bardzo spragniony kontaktu z człowiekiem. Nigdy nie odmawia pieszczot. Jak przystało na szczeniaka jest radosny i energiczny. Spędza czas na zabawie, jedzeniu i spaniu. Ma śliczne umaszczenie. Jego mama jest malutka sunią. Pokochaj Maksia na zawsze i nie pozwól mu długo czekać na szczęście w twoich ramionach. Może taki dom stworzysz mu właśnie Ty? tel kont. 888 816 843 TOZ Police
  8. 1. IMIĘ: Gucio 2. PŁEĆ: kot 3. RASA: europejska 4. WIELKOŚĆ: standardowa 5. UMASZCZENIE: jak na zdjęciu 6. WIEK: 6 m-cy 7. STAN ZDROWIA: bardzo dobry 8. KASTRACJA/STERYLIZACJA: nie (wkrótce na koszt TOZ Police) 9. UPODOBANIA I NAWYKI : Gucio to śliczny i przyjazny, ok. 6-miesięczny kocurek. Jego futerko jest niezwykle miłe w dotyku, delikatne i miękkie niczym u królika, stworzone w sam raz do głaskania. Kocurek ma ładne umaszczenie - jest niemal cały biały z burą łatką na grzbiecie, mniejszymi łatkami na główce oraz pręgowanym ogonkiem. Bardzo lubi zabawę, chętnie biega za wszelkiego rodzaju piłeczkami i myszkami. Gucio jest bardzo przymilny, sam dopomina się o głaskanie i pieszczoty mrucząc przy tym jak traktorek. Uwielbia przebywać na rękach lub ogrzewać ludzkie kolana. Taki kociak zimą to skarb! Kocurek jest zdrowy, odpchlony i odrobaczony. Korzysta z kuwetki. Do szczęścia brakuje mu tylko troskliwego domu, w którym będzie czuł kochany i potrzebny. Może taki dom stworzysz mu właśnie Ty? TELEFON KONTAKTOWY: Oferta TOZ Police 888 816 843 1. IMIĘ: Gabrysia 2. PŁEĆ: kotka 3. RASA: europejska 4. WIELKOŚĆ: standardowa 5. UMASZCZENIE: jak na zdjęciu 6. WIEK: 8 m-cy 7. STAN ZDROWIA: bardzo dobry 8. KASTRACJA/STERYLIZACJA: nie (wkrótce na koszt TOZ Police) 9. UPODOBANIA I NAWYKI : Na imię mam Gabrysia. Mam 8 miesięcy, ale jestem drobniutka i wyglądam na 4. Jestem wielkim pieszczochem, lubię jak mnie tymczasowa opiekunka nosi na rekach, wtedy mruczę jak traktorek pokazując panci, jak bardzo to lubię. Jestem delikatna jak na prawdziwą damę przystało. Lubię towarzystwo innych kotów. Posiadam łagodne i przyjazne usposobienie. Swoje potrzeby załatwiam tylko w kuwetce. Szukam wspanialej rodziny, która będzie mnie kochać i rozpieszczać do końca moich dni. TELEFON KONTAKTOWY: Oferta TOZ Police 888 816 843
  9. Dobrze by było,ja dostałam informację z TOZu Szczecińskiego,że pan był wczoraj z nim u nich i chciał oddać,one ode mnie znały już sprawę,więc zaproponowały panu,by opłacił na 2 tygodnie hotelik,jak chce się psa pozbyć,w tym czasie one będą mu domku szukać.Jeżeli nie znajdą przez ten czas to pies przejdzie pod opiekę TOZu,a on będzie czysty.Nie zgodził się i sobie poszedł.Tak się boję,by go gdzieś w lesie nie zostawił:(
  10. Na pewno musiała zjeść coś,co tą bakterię zawierało,jeżeli jest i w gardle i w kale,teraz to już na pewno po leczeniu będzie wszystko coraz lepiej,ach nie mogę się już doczekać,jak tym obrońcom właścicieli gały wyjdą na wierzch,gdy zobaczą Emmy odkarmioną.Trzymaj się maleńka. Co do Germaine ,to ja co rusz powtarzam,że aniołek nad aniołami z niej.
  11. No my też chodzimy do Diany na klikerowe szkolenie,polecam z czystym sercem.Moja ruda dla paróweczki zrobi wszystko :)
  12. To dobrze byłoby szukać już jakieś psiaki powyżej 30kg,które mogą zostać dawcami,u psów to wcale nie takie hop-siup. Trzymamy kciuki,przecież tyle osób jest już zaangażowanych w ratowanie jego,nie może się nie udać.
  13. Te rozstania zawsze najgorsze,szczególnie jak się całe serce wkłada w opiekę nad paszczakami.Po prostu każdy z nich zabiera cząstkę serduszka naszego ze sobą,więc musi boleć.Trzymaj się Natusiu,od Doritki też będziesz takie piękne zdjęcia dostawiać.
  14. Za miesiąc to ciebie właściciele nie poznają,ciekawa jestem co wtedy powiedzą.Trzymaj się maleńka.
  15. Agnezja-nie tylko tobie się oczy spociły.Ja tu wyję.Znam przypadki,gdzie rozmawiam z ludźmi,którzy kochają swoje psy nad życie(suczki dokładniej)są jak najbardziej za sterylizacją,ale jak słyszą,że ja zapłaciłam 500zł za operację i opiekę (dobrze,że miałam swoje pieniądze,bo nawet mój mąż nie zapłaciłby tyle za sterylizację psa)po to się za głowę łapią i rezygnują,choć kochają swoje psy,a co dopiero mówić,jak kwota jest 2,3,5,10 razy większa i trzeba ją wydać.Jestem jak najbardziej za tym,by dać szansę właścicielom,oczywiście pod kontrolą kogoś z fundacji,żeby było na pewno wiadomo,że psu jest naprawdę dobrze.Jagoda1 moim zdaniem bardzo dobra decyzja.Ja choć od ponad 3 lat w TOZie siedzę,to dalej wierzę ludziom,ale kontrola i wiara to dwie różne rzeczy.Można wierzyć i kontrolować.
  16. Pablo już taki bogaty,że hej.Na wszystko zaraz będzie miał,niedługo będą do niego po procenty przychodzić :) Na zdrówko kochany,na zdrówko!!!
  17. Zapraszam na bazarek na psiaki z TTB Szczecin,oraz dla Bajki-6 miesięcznej suni z krzywicą: [url]http://www.dogomania.pl/threads/200646-Zapraszam-na-bazarek-dla-TTB-Szczecin-i-Bajk%C4%99-szczeniaka-z-krzywic%C4%85-do-30.01.2011[/url] Prowadzę też drugi bazarek dla bokserki Lili,TTB Szczecin i na transport dla Polickich zwierzaków: [url]http://www.dogomania.pl/threads/200376-ZAPRASZAM!-na-boksie-ttb-Szczecini-i-transport-dla-Polickich-zwierzak%C3%B3w-do-30.01.2011[/url] Oba bazarki prowadzę ja i większość rzeczy u mnie w domu,więc za przesyłkę zapłacisz tylko raz.ZAPRASZAM!!!
  18. Zapraszam na bazarek na psiaki z TTB Szczecin,oraz dla Bajki-6 miesięcznej suni z krzywicą: http://www.dogomania.pl/threads/200646-Zapraszam-na-bazarek-dla-TTB-Szczecin-i-Bajk%C4%99-szczeniaka-z-krzywic%C4%85-do-30.01.2011 Prowadzę też drugi bazarek dla bokserki Lili,TTB Szczecin i na transport dla Polickich zwierzaków: http://www.dogomania.pl/threads/200376-ZAPRASZAM!-na-boksie-ttb-Szczecini-i-transport-dla-Polickich-zwierzak%C3%B3w-do-30.01.2011 Oba bazarki prowadzę ja i większość rzeczy u mnie w domu,więc za przesyłkę zapłacisz tylko raz.ZAPRASZAM!!!
  19. Zapraszam na bazarek na psiaki z TTB Szczecin,oraz dla Bajki-6 miesięcznej suni z krzywicą: [url]http://www.dogomania.pl/threads/200646-Zapraszam-na-bazarek-dla-TTB-Szczecin-i-Bajk%C4%99-szczeniaka-z-krzywic%C4%85-do-30.01.2011[/url] Prowadzę też drugi bazarek dla bokserki Lili,TTB Szczecin i na transport dla Polickich zwierzaków: [url]http://www.dogomania.pl/threads/200376-ZAPRASZAM!-na-boksie-ttb-Szczecini-i-transport-dla-Polickich-zwierzak%C3%B3w-do-30.01.2011[/url] Oba bazarki prowadzę ja i większość rzeczy u mnie w domu,więc za przesyłkę zapłacisz tylko raz.ZAPRASZAM!!!
  20. Cioteczki zapraszam na bazarek na psiaki z TTB Szczecin,oraz dla Bajki-6 miesięcznej suni z krzywicą: [url]http://www.dogomania.pl/threads/200646-Zapraszam-na-bazarek-dla-TTB-Szczecin-i-Bajk%C4%99-szczeniaka-z-krzywic%C4%85-do-30.01.2011[/url] Prowadzę też drugi bazarek dla bokserki Lili,TTB Szczecin i na transport dla Polickich zwierzaków: [url]http://www.dogomania.pl/threads/200376-ZAPRASZAM!-na-boksie-ttb-Szczecini-i-transport-dla-Polickich-zwierzak%C3%B3w-do-30.01.2011[/url] Oba bazarki prowadzę ja i większość rzeczy u mnie w domu,więc za przesyłkę zapłacisz tylko raz.ZAPRASZAM!!!
  21. Ja mogę się podpytać męża,czy pojedzie za zwrot kosztów,bo już w tym miesiącu za dużo straciłam na psiaki,a impreza pod koniec miesiąca,ale nic nie obiecuję.No i jak pies się zachowuje w samochodzie,bo jak coś,to czy w kenelu byście mi ją dały do samochodu.
  22. Postaramy się pomóc jak zwykle,jak można pozbyć się psiaka po 8 latach.Nie rozumiem,można szukać przecież pomocy w Tozach,prosić o wsparcie finansowe,cokolwiek,a nie od razu usypiać!
  23. No miejmy nadzieję,że już z górki.Trzymamy kciuki za wyzdrowienie.
  24. Super,to poprawiam,teraz już będzie ponad 2200,a nie prawie,dzięki Mysza2
  25. i JAK TAM EMMA,właśnie pod artykułem napisałam wywód swój .Nie mogłam tego bez komentarza zostawić.Trzymaj się suniu.
×
×
  • Create New...