Jump to content
Dogomania

tatankas

Members
  • Posts

    28631
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by tatankas

  1. Biedna moja Lilunia-Frania bo tam przyjadę i będziesz miała ze mną do czynienia-też potrafię gryźć :D
  2. [quote name='ageralion']Tak, wiem...[/QUOTE] To napiszcie to na wątku bazarkowym,to się ludzie uspokoją i będą czekać.To niezależne od niej było i niech nam zdrowieje :)
  3. A Malwinka już dorodna pannica,nie to co było widać w schronisku :)
  4. tatankas

    Kapsel & Jenny

    Zaryczałam sie normalnie,tak mi przykro Alinko kochana,wiem co przeżywasz.Trzymaj się,z czasem minie ten ból choć częściowo :(:(:(
  5. [quote name='Pankracy']dziękuję za wiadomość - mam nadzieję że osoba która spowodowała smierć tego maleństwa odpowie za to aby takich sytuacji nie było już wiecej...pozdrawiam i trzymam kciuki[/QUOTE] Też mam taką nadzieję :)
  6. [quote name='Pankracy']Czy ta osoba odpowie za ten ten czyn???[/QUOTE] Robimy wszystko,żeby tak było,żeby psiak nie umarł na darmo.Ciałko zostało zawiezione do Szczecina na obdukcję,została wezwana policja,spisany został protokół i zrobione zdjęcia dowodowe,nasza pani prezes na komendzie spędziła wczoraj kilka godzin.
  7. [quote name='choleraa']Noooo nie.... gdybym wiedziała, ze to sie tak skonczy nie tknęłabym tak bezmyslnie tych guzikow.... na klawiaturze:evil_lol:[/QUOTE] hihihi Zapraszam i ja na kolejny bazarek-ceny kup teraz ustalasz sobie sama : [url]http://www.dogomania.pl/threads/205522-WI%C4%98KSZO%C5%9A%C4%86-OPCJI-KUP-TERAZ-USTALASZ-SOBIE-SAM-na-TTB-Szczecin-do-17.04?p=16644999#top[/url]
  8. [quote name='choleraa']haha!!! Zapraszam na moj pierwszy w zyciu bazar!!!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/205519-Psio-kocie-gad%C5%BCety-na-TTBS-do-polnocy-12.04?p=16644887#post16644887[/url] I jak, i jak??? :D[/QUOTE] I super.Gratuluję-straciłaś dziewictwo bazarkowe :D
  9. Bidula.Trzymam za nią kciuki:(
  10. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/780/e4e691993cbd65ac.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/762/4e504c16e0569ac1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/781/53f288d64833d519.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/775/e0f1794fb8425afc.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/597/95eef0185e52517f.jpg[/IMG][/URL] Ale chłopak ma szczęście.Sama bym z taką rodzinką zamieszkała z chęcią.Bardzo się cieszę :D:D:D
  11. Dostałam wiadomości o Bigosie: [QUOTE]W dniu dzisiejszym byłem odwiedzić Bigosa w jego domu :) Jak przyjechałem chwile poczekałem cierpliwie pod bramką, ponieważ cała rodzina była na spacerze :) Bigos jest przeszczęśliwym boksiem :) Ma taki dom, o jakim każdy boksio marzy. Ludzi, których oczkiem w głowie jest Bigos. Ma swoje skóry, na których się kładzie, miejsce, gdzie może wybiegać się, jak tylko ma na to ochotę i najmilsze jego zajęcie wylegiwanie się na dworze na słońcu :) Ma swoje piłki, które przynosi i biega za nimi. Swojej rodzinie, mimo bardzo dużej działki, na której mieszkają, funduje spacery poza jej teren, nie chce, żeby mieli pracę związaną ze sprzątaniem po nim. Bigos jest kochany, szczęśliwy i z wielką radością życzę Państwu długich lat spędzania przy zabawie i tuleniu.[/QUOTE]Zaraz powklejam zdjęcia :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/782/8d6ac4b68c049b5c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/735/05acdfc409dfb7ac.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/773/3f5e05a58725de5c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/781/7452f96961137981.jpg[/IMG][/URL]
  12. No Nutusiu z bazarku zakończonego jak przyjdą wszystkie przelewy,to będzie około 70zł,a tu masz następny: [url]http://www.dogomania.pl/threads/205482-SUPER-R%C3%93%C5%BBNO%C5%9ACI-na-ONk%C4%99-Lucy-i-bokserki-Nutusi-do-17.04.2011[/url] Pół na pół z Onką,rzeczy podarowała dominikabankert kochana :) Mówiłam,że ci na operację zabazarkuję Liluchy :)
  13. Spoko,ja mam jeszcze dwa bazarki na TTBS nie rozliczone,jakoś ludziom się nie śpieszy.Też będzie parę złotych :)
  14. Poobdzierane łapki: Śliczna martwa mordka: Ciałko,które nigdy nie zaznało ciepła,głaskania,jedzenia: CZY TAK POWINNO WYGLĄDAĆ JEGO ŻYCIE TYLKO DLATEGO,ŻE JEST ZWIERZĘCIEM???
  15. Psiak musiał tam spędzić całe swoje życie,smród po wejściu był okropny: W pomarańczowej miseczce widać różowe granulki-prawdopodobnie trutka na szczury :( Tu ten psiak konał-20 metrów od innych domów i innych ludzi:
  16. Dwie godziny temu dostałam telefon od naszej pani prezes z prośbą o szybki przyjazd na interwencję z aparatem.Była bardzo zdenerwowana,wezwana została policja,straż miejska,nawet kablówka.To co zobaczyłam przyprawiło mnie o łzy w oczach.Sami zobaczcie: Niestety spóźniłyśmy się,choć zgłoszenie anonimowe do straży miejskiej było dopiero wczoraj.Psiak konał z głodu Bóg jeden wie ile czasu,drzwi obdrapane,chciał się wydostać,miski puste,a w nich prawdopodobnie resztki trutki na szczury.Choć brak nam funduszy mamy zamiar zrobić sekcję zwłok szczeniaka(koszt 250zł) aby dowiedzieć się ile czasu pies był głodzony i jaki powód był jego śmierci.Jeżeli ktoś byłby chętny w pomocy nam w tej sprawie lub pomóc pokryć choć część wydatków w tej sprawie-proszę przesyłać pieniądze na konto TOZ: LUKAS Bank S.A. 26 1940 1076 3025 4299 0000 0000
  17. Miejmy nadzieję,że się więcej nie powtórzy i teraz już tylko lepiej będzie :)
  18. [quote name='ageralion']Jestescie szalone i tak samo stukniete jak ja :evil_lol::loveu: To kiedy idziemy na piwo rocznicowe? ;) Byle nie w ta sobote, bo ja mam impre domowa :roll:[/QUOTE] No to by było za szybko,pewnie połówka tak szybko mnie wolnego nie da :) Dajcie mu zapomnieć o tej mordędze z trójką dzieci w tą niedzielę :D:D:D
  19. [quote name='Agata Dymer']:loveu: dziś podpisałam umowę adopcyjną :loveu: dla wszystkich kochających tego czorta założę wątek na dogo w dziale pit :cool3:[/QUOTE] Super,to już jest twoja i nikt ci jej nie odbierze.cieszę się razem z tobą :)
  20. Moje biedne maleństwo :( Ale moja ruda pewnie też by tak postąpiła,ona kocha wszystkie psiaki prawie,ale nie te,co wchodzą do JEJ DIMU I JEJ SAMOCHODU.Wtedy goni je i to równo,nawet te bardzo zaprzyjaźnione.No i ZABAWKI TYPU PIŁKA CZY FRISBEE też są TYLKO JEJ.
  21. [quote name='YxNinaxY']mój był dobry przez 2 dni.. do pierwszego umycia ;) Bo to szamponetka była ;) Lubię rudy kolor..tylko, że u kogoś:lol: Dziewczyny niedługo rocznica TTBS :cool3:[/QUOTE] Już się doczekać nie mogę,mam nadzieję,że znowu mi się uda wyrwać bez ogonków :D Tak po znajomości zaproszę na nowy bazarek dla Polickich zwierzaków-same nowe fanty,zresztą w niedzielę zabrane ze Szczecina: [url]http://www.dogomania.pl/threads/205448-MARKOWE-R%C3%93%C5%BBNO%C5%9ACI-od-pa%C5%84-ze-szpitala-na-Arko%C5%84skiej-na-Polickie-zwierzaki-do-17.04.2011[/url]
  22. Bardzo będzie nam miło-liczę na częstsze spotkania w TTBSowskim gronie :)
  23. O patrzcie ludzie,jeden link a taka dyskusja powstała buhehehe,Marta ty zobacz lepiej jak ja na twoich zdjęciach wyszłam,d... sama albo duża d... z plecami hehehe
  24. [quote name='ageralion']tatankas dawaj foty!! :x:diabloti:[/QUOTE] Proszę bardzo-jak obiecałam: [url]https://picasaweb.google.com/tatankas6/20110404Marsz?authkey=Gv1sRgCLHBp-r4gsHUWA#[/url] i nic nie mam zamiaru kasować,wszystkie się ujawnicie :p
  25. [quote name='YxNinaxY'][URL]http://images41.fotosik.pl/733/a2519cb261704743med.jpg[/URL] :loveu: Jej miny są powalające:lol:[/QUOTE] To fakt,hej Nino-miło cię i u nas zobaczyć :)
×
×
  • Create New...