-
Posts
28631 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tatankas
-
Viki- kolejny szkielet - Fundacja SOS Bokserom
tatankas replied to Kapsel's topic in Już w nowym domu
Trzymamy kciuki :(Biedactwo :( -
[quote name='ageralion']Tutaj widac nasze koszulki od tylu ;) I Nikita jest :) [url]http://www.wszczecinie.pl/reportaze,marsz_nie_milczenia,id-19035.html[/url] A tutaj Amos hehehe [url]http://www.24kurier.pl/Aktualnosci/Szczecin/W-obronie-zwierzat[/url][/QUOTE] I wygląda na nich jak wybrakowana jakaś :D:D:D
-
[quote name='Agata Dymer']a boksia to prawdziwa gwiazda :) dodaj link z TV[/QUOTE] Ach dziękujemy,a więc kawałek nas jest tutaj,na marszu (nie)milczenia w Szczecinie :) [url]http://www.radio.szczecin.pl/index.php?idp=1&idx=70188[/url]
-
[quote name='choleraa']Ooo Nikita ma foto w tym artykule:) Przepraszam, ze tak zwialam, rozladowal mi sie telefon, dzieci marudzily jak cholera, juz nie chcialo mi sie Was gonic, zostalam w domu.. Ale bardzo sie ciesze, ze chociaz do polowy dalismy rade.. Wpadlam do domu w koszulce marszowej i co uslyszalam? "Jak to nie mordercy! Kaja- daj spokoj pomagaj jakiejs bezpiecznej rasie.."- moj tata...[/QUOTE] Kajuś ja ci powiedziałam na marszu i mówię jeszcze raz,że jak ja miałabym iść ze swoimi Szogunkami,to bym w ogóle nie przyszła,więc i tak cię podziwiam,że taki kawał z nimi szłaś :) Mi też bardzo miło było poznać was dziewczyny :)
-
Jak dobrze.Bardzo się cieszę za psiaka :)
-
[quote name='phase']Witam. :) Zawitałam przypadkiem. Zakochałam się w tej fotce !! [url]http://images46.fotosik.pl/611/f14fde915c4accedmed.jpg[/url] :loveu: Nie ma to jak mordka boksera. [url]http://images39.fotosik.pl/739/acae992c2456b165med.jpg[/url] :evil_lol: Dlatego coś w sobie mają. ;)[/QUOTE] Dziękujemy za miłe słowa,boksery to moja miłość od 12 lat i im bardziej je poznaję,tym bardziej kocham :):):)
-
Viki- kolejny szkielet - Fundacja SOS Bokserom
tatankas replied to Kapsel's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kapsel']Tak taka dogowata jest.. moze właściciel chciał doga na posesji, a jak się okazało, ze nie dog to .... miał ją gdzieś :-( Najgorsze jest to, że mimo iż widział że cierpi nie z głodu a z choroby nic nie zrobił, a wręcz awanturował się mocno :shake:[/QUOTE] Jak bym takiego dorwała to pewnie bym poszła siedzieć,a bazarki z za krat bym robiła.Znowu ryczę,bo człowiek walczył o swojego psiaka,by choć dzień dłużej żył bez bólu,choć śmiertelnie chory,a takie bydle nie docenia i zdrowego psiaka traktuje jak przedmiot.Dzięki dziewczyny,że jesteście,bo te psiaki mają przynajmniej szansę na lepsze życie . -
[quote name='Agata Dymer']Fobia? to raczej kojarzy się negatywnie... przynajmniej mi... mam fobię na pokraki (arachnofobię)[/QUOTE] Fobia,czyli strach przed czymś:są różne fobie-strach przed wężami,przed pająkami,przed wysokością,każdy z tych lęków ma swoją nazwę no:przed zamkniętymi pomieszczeniami-klaustrofobia ,więc raczej to odpada :)
-
Właśnie o to mi chodzi,że nazwa Bull łączy te wszystkie rasy w sobie,a amstaff to amstaff.I będzie jak będzie-nie pogniewam się,jak będzie inaczej niż ja chcę,po prostu wypowiadam się jako szary człowieczek,którym jestem,że ta nazwa do mnie przemawia bardziej.Styczność z tymi rasami po raz pierwszy miałam odbierając Kirę od właścicieli szczerze to ja w życiu nie odróżnię pita,reda czy innego od amstaffa,po prostu mnie to nigdy nie interesowało,dla mnie pies,który potrzebuje pomocy,to pies ,który potrzebuje pomocy-nie ważne jakiej rasy.Zanim jeszcze trafiłam na dogomanię sama się obawiałam tych psów,ze względu na opinię ogółu i przez media,a która to opinia się teraz zmienia dopiero.
-
A jak dla mnie to Pogo lub Max.
-
Rozumiem wszystko,tylko ja wprowadzając do domu nawet psa tymczasowicza swojego rudzielca starego ubierałam w kaganiec,nawet szczeniaka.Młodą też zawsze trzymam z daleka.I młoda i stara były bardzo łagodne do innych mniejszych psiaków na dworze,ale w domu broniły swojego i musiało minąć parę godzin zanim się przekonały,że to dla nich żadne zagrożenie i można było je spuścić luzem,zdjąć kaganiec.Niestety taka już natura psiaka.
-
No jakoś nie,z tego co gadałam z dziewczynami na gg najbardziej chwytliwa nazwa była "Na pomoc szczękościskom" i ta nazwa się kilku osobom najbardziej podobała,a tak jak napisałaś,możesz napisać i twoja w tym głowa,żeby pod daną nazwą znaleźć wszystkie rasy,może się ciebie boją,że nie chcą tego napisać i się z tobą kłócić :eviltong::eviltong::eviltong:
-
Niepoważni jacyś ci ludzie.Pies przez pół Polski do nich jechał,a oni się poddają przy pierwszym potknięciu.Może nie warto próbować :(
-
[quote name='Alicja']:lol::lol: włos wypadnie to krwotok cza tamować ;)[/QUOTE] Gorączka 37,2 i obłożnie chory,trza herbatkę do łóżeczka podawać :D:D:D
- 78403 replies
-
[quote name='evelin12']Przebywa w Będzinie to jest woj.śląskie[/QUOTE] Kuczaczku daleko,no to ja nic nie pomogę,myślimy-ogłoszenia ma,to powinno się cosik ruszyć.Trzymamy kciuki za młodego,jest śliczny :)
-
[quote name='evelin12']W Katowicach bywam rzadko.Ja też mam nadzieję że znajdzie domek z dobrymi ludżmi. ;)[/QUOTE] evelin12-w jakim mieście jest pies,czy ktoś mi w końcu odpowie??? Basia1-link nie wchodzi!!!