Jump to content
Dogomania

tatankas

Members
  • Posts

    28631
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by tatankas

  1. Nutusiu,jak by było nas stać,to pewnie każda z nas byłaby bezpłatnym domem tymczasowym,niestety nie zawsze wychodzi,ale nawet płatny dom powinien być domem i często jest,na pewno lepszym niż schronisko lub hotel.Ja tam bym chciała kiedyś coś rozkręcić w tym temacie,ale najpierw muszę zacząć zarabiać niestety,bo za darmo nic nie ma teraz,a dzieci i żywić i ubierać trzeba,dokładnie jak z psiakami-trzeba karmić,pielęgnować i kochać-w hotelu czy schronisku tego na pewno nie dostaną,a w dobrym domku tymczasowym,nawet jeżeli on płatny to mają to wszystko i mogą dochodzić do siebie,rozwijać się i zaczynają ufać :)
  2. Super,że tak szybko znalazł się dla cudnego chłopaka domek :)
  3. A i jeszcze od kilku dni na oknie naszej siedziby widnieje ogłoszenie: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/744/4502ed6e102f0891med.jpg[/IMG][/URL]
  4. [quote name='Agata Dymer']taka byłam zawieszona w smutku, że nie miałam siły pisać sobota płacz, niedziela walka z emocjami, czyli totalny dół, poniedziałkowy poranek ze łzami i cały dzień chodziłam jak struta. i w drodze do Szczecina dowiedziałam się kto jest tym zakochanym TO MÓJ DANIEL!!!!!!!!! JESTEM TAK SZCZĘŚLIWA, ŻE BYM STAŁA I SIĘ DARŁA NA ULICY ŻEBY WYKRZYCZEĆ CAŁEMU ŚWIATU TĄ WSPANIAŁĄ WIADOMOŚĆ.[/QUOTE] A teraz ja ryczę,na całe szczęście z twojej radości,oj poprzytulamy się w niedzielę na marszu :D
  5. [quote name='Agata Dymer']DZIEWCZYNY ja wiem kto chce tego psa!!! od soboty siedziałam płakałam, że jakiś ktoś zostanie szczęściarzem, a to MÓJ DANIEL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wy wstręciuchy, co za cudowny spisek. Aż brakuje mi słów taka jestem szczęśliwa :)[/QUOTE] Aż się przez was poryczałam wstrętne spiskowczynie.Ja nic Agatko nie wiedziałam.Cieszę się razem z tobą :D Pełną gębą :D
  6. Dostałyśmy wczoraj wieczorem wiadomość,że w Leningradzie na Wyszyńskiego w Policach lata po klatce królik.Aktualnie przebywa u nas w siedzibie.Królik ma tatuaż w uszach,w razie gdyby się znalazł właściciel będzie on zapytany o numer tatuażu : tel:888-816-843
  7. Dokładnie,jak z Pablusiem,teraz psiak ma wymarzony domek i chłop nie do poznania,tak i z naszym szkielecikiem będzie :)
  8. No i super,u Lili i Frani coraz lepiej :) A co do hotelu Arktyki to się nie dziwię ci,Nutuś ja przeczytałam może ze 3 strony i dałam sobie spokój,jak by to było bliżej mnie,to dopiero dałabym jej popalić,zaraz bym wezwała telewizję i inne media dla udokumentowania i stanęłabym na głowie,bo poniosła za to zasłużoną karę .Biedne psiaki:(
  9. [quote name='dominikabankert']no widzisz Tatankas to dlatego tak Cie polubiłam:loveu: my skorpiony musimy trzymac sie razem;) naprawde ja uwielbiam suczki w rozowych obrozkach musze z moja wyzelka tez sobie taka galeryjke sprawic;)[/QUOTE] Koniecznie zakładaj galerię i podaj linka :)
  10. [quote name='dominikabankert']sliczna ta obróżka moja tez ma rozowa-dziewczynkowa:)[/QUOTE] Mnie też się podoba,ale mąż się wstydzi z nią wychodzić w takim różu,obiecałam mu,że dokupię mu jakieś moro,by obciachu nie było :D ps.Dominika a ja jestem urodzona 13 listopada-obie skorpioniki :D:D:D
  11. [quote name='Germaine']Waży 20 kg i jest CUDOWNY, cieszy się i merda ogonem cały czas, chce się przytulać, uwielbia ściagać sobie moje ubrania, robi z nich stos i kładzie się na nie. Jest bardzo grzeczny, siada i patrzy człowiekowi prosto w oczy a jak tylko zobaczy, że sie na niego spojrzało, biegnie i probuje sie władować na kolana.[/QUOTE] Jeżeli on waży teraz 20kg i tak wygląda,to pewnie jak się go podkarmi to będzie ważył 40kg,bo to widocznie duży boksiołek :)
  12. Ale śliczna :) To może Tiga zostanie u Agatki :p a tą panu byś zaproponowała.Dwa psiaki miałyby domek :)
  13. [quote name='ageralion']Nie placz :( Terenia trafi do naprawde swietnego domu, znam faceta i wiem, ze bedzie jej u niego jak w niebie. Troskliwa opieka, duzo milosci, najlepsze jedzonko... to milosc od pierwszego wejrzenia... obiecuje, ze bedziesz miala z nia kontakt :)[/QUOTE] No właśnie to samo jej tłumaczę na gg :)
  14. [quote name='Agata Dymer']powiedziałam mu... eh... dla tych co są nie w temacie Daniel powiedział, że jak do końca marca nie znajdzie domu 1 kwietnia adoptujemy ją. dowiedziałam się tego dzisiaj. podczas wizyty w Szcz mieliśmy wszystko załatwić. wiecie co zamiast się cieszyć siedzę i wyje... głupota...[/QUOTE] Oj Agatko,nie wiem przez ciebie sama,czy się cieszyć,czy płakać razem z tobą.Taki domek to marzenie każdego psiaka,ale w tej sytuacji :( łączę się w bólu z tobą,wiem jak pokochaliście tą diablicę :)
  15. O moje rodzinne okolice :) W poniedziałek się dokładnie dowiem,gdzie,co i jak :)
  16. A mogłabym się dowiedzieć w jakich okolicach???Będę do pana dzwonić w poniedziałek,to się dowiem dokładnie :)
  17. Tak ,w Policach,lub na ich obrzeżach :)Pan pracuje w Enei-zakład energetyczny w Policach :)
  18. No to super wieści.Zaprosiłaś pana na szkolenie-miesiąc gratis :)
  19. E no dupka o zachodzie-wschodzie słońca najlepsza hihihih :D Latający psiak i do tego jakiś goły,bo bez tych pięknych szeleczek :D
  20. Jak dobrze,że masz chłopa takiego,bo mój to by mnie na balkon razem z psem wystawił :D Chłopak ma szczęście :)
  21. Mam normalnie dreszcze na całym ciele,mój rudzielec stary rok chorował na białaczkę,zanim skróciłam jej cierpienia,ale nawet odchodząc nie wyglądała tak jak ten.Kretyni,bestie i nie wiem jak jeszcze ich nazwać,brak po prostu słów :(
  22. To super,a 8 latka,to już fajna,odpowiedzialna dziewuszka :) sama mam najstarszą 9 letnią córcię,więc wiem,najbardziej odpowiedni wiek na boksia.
  23. No i Biszkopcik pojechał do nowego domku w Lubieniowie :) Opiszę później.Czekam jeszcze na kontakt z panem od nas z Polic,któremu właścicielka wydała Czekoladkę i będę 4 adoptowane :)
×
×
  • Create New...