-
Posts
28631 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tatankas
-
Nutusiu,jak by było nas stać,to pewnie każda z nas byłaby bezpłatnym domem tymczasowym,niestety nie zawsze wychodzi,ale nawet płatny dom powinien być domem i często jest,na pewno lepszym niż schronisko lub hotel.Ja tam bym chciała kiedyś coś rozkręcić w tym temacie,ale najpierw muszę zacząć zarabiać niestety,bo za darmo nic nie ma teraz,a dzieci i żywić i ubierać trzeba,dokładnie jak z psiakami-trzeba karmić,pielęgnować i kochać-w hotelu czy schronisku tego na pewno nie dostaną,a w dobrym domku tymczasowym,nawet jeżeli on płatny to mają to wszystko i mogą dochodzić do siebie,rozwijać się i zaczynają ufać :)
-
Super,że tak szybko znalazł się dla cudnego chłopaka domek :)
-
Tiga - znaleziona w centrum miasta pitbullka - ma dom :)
tatankas replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agata Dymer']taka byłam zawieszona w smutku, że nie miałam siły pisać sobota płacz, niedziela walka z emocjami, czyli totalny dół, poniedziałkowy poranek ze łzami i cały dzień chodziłam jak struta. i w drodze do Szczecina dowiedziałam się kto jest tym zakochanym TO MÓJ DANIEL!!!!!!!!! JESTEM TAK SZCZĘŚLIWA, ŻE BYM STAŁA I SIĘ DARŁA NA ULICY ŻEBY WYKRZYCZEĆ CAŁEMU ŚWIATU TĄ WSPANIAŁĄ WIADOMOŚĆ.[/QUOTE] A teraz ja ryczę,na całe szczęście z twojej radości,oj poprzytulamy się w niedzielę na marszu :D -
[quote name='Agata Dymer']DZIEWCZYNY ja wiem kto chce tego psa!!! od soboty siedziałam płakałam, że jakiś ktoś zostanie szczęściarzem, a to MÓJ DANIEL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wy wstręciuchy, co za cudowny spisek. Aż brakuje mi słów taka jestem szczęśliwa :)[/QUOTE] Aż się przez was poryczałam wstrętne spiskowczynie.Ja nic Agatko nie wiedziałam.Cieszę się razem z tobą :D Pełną gębą :D
-
Dokładnie,jak z Pablusiem,teraz psiak ma wymarzony domek i chłop nie do poznania,tak i z naszym szkielecikiem będzie :)
-
No i super,u Lili i Frani coraz lepiej :) A co do hotelu Arktyki to się nie dziwię ci,Nutuś ja przeczytałam może ze 3 strony i dałam sobie spokój,jak by to było bliżej mnie,to dopiero dałabym jej popalić,zaraz bym wezwała telewizję i inne media dla udokumentowania i stanęłabym na głowie,bo poniosła za to zasłużoną karę .Biedne psiaki:(
-
[quote name='dominikabankert']no widzisz Tatankas to dlatego tak Cie polubiłam:loveu: my skorpiony musimy trzymac sie razem;) naprawde ja uwielbiam suczki w rozowych obrozkach musze z moja wyzelka tez sobie taka galeryjke sprawic;)[/QUOTE] Koniecznie zakładaj galerię i podaj linka :)
-
[quote name='dominikabankert']sliczna ta obróżka moja tez ma rozowa-dziewczynkowa:)[/QUOTE] Mnie też się podoba,ale mąż się wstydzi z nią wychodzić w takim różu,obiecałam mu,że dokupię mu jakieś moro,by obciachu nie było :D ps.Dominika a ja jestem urodzona 13 listopada-obie skorpioniki :D:D:D
-
[quote name='Germaine']Waży 20 kg i jest CUDOWNY, cieszy się i merda ogonem cały czas, chce się przytulać, uwielbia ściagać sobie moje ubrania, robi z nich stos i kładzie się na nie. Jest bardzo grzeczny, siada i patrzy człowiekowi prosto w oczy a jak tylko zobaczy, że sie na niego spojrzało, biegnie i probuje sie władować na kolana.[/QUOTE] Jeżeli on waży teraz 20kg i tak wygląda,to pewnie jak się go podkarmi to będzie ważył 40kg,bo to widocznie duży boksiołek :)
-
Tiga - znaleziona w centrum miasta pitbullka - ma dom :)
tatankas replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
[quote name='ageralion']Nie placz :( Terenia trafi do naprawde swietnego domu, znam faceta i wiem, ze bedzie jej u niego jak w niebie. Troskliwa opieka, duzo milosci, najlepsze jedzonko... to milosc od pierwszego wejrzenia... obiecuje, ze bedziesz miala z nia kontakt :)[/QUOTE] No właśnie to samo jej tłumaczę na gg :) -
Tiga - znaleziona w centrum miasta pitbullka - ma dom :)
tatankas replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agata Dymer']powiedziałam mu... eh... dla tych co są nie w temacie Daniel powiedział, że jak do końca marca nie znajdzie domu 1 kwietnia adoptujemy ją. dowiedziałam się tego dzisiaj. podczas wizyty w Szcz mieliśmy wszystko załatwić. wiecie co zamiast się cieszyć siedzę i wyje... głupota...[/QUOTE] Oj Agatko,nie wiem przez ciebie sama,czy się cieszyć,czy płakać razem z tobą.Taki domek to marzenie każdego psiaka,ale w tej sytuacji :( łączę się w bólu z tobą,wiem jak pokochaliście tą diablicę :) -
O moje rodzinne okolice :) W poniedziałek się dokładnie dowiem,gdzie,co i jak :)
-
A mogłabym się dowiedzieć w jakich okolicach???Będę do pana dzwonić w poniedziałek,to się dowiem dokładnie :)
-
Tak ,w Policach,lub na ich obrzeżach :)Pan pracuje w Enei-zakład energetyczny w Policach :)
-
Albin - piekny bialasek wyciagniety ze schroniska znalazl swoj dom
tatankas replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
No to super wieści.Zaprosiłaś pana na szkolenie-miesiąc gratis :) -
E no dupka o zachodzie-wschodzie słońca najlepsza hihihih :D Latający psiak i do tego jakiś goły,bo bez tych pięknych szeleczek :D
- 78403 replies
-
Jak dobrze,że masz chłopa takiego,bo mój to by mnie na balkon razem z psem wystawił :D Chłopak ma szczęście :)
-
Mam normalnie dreszcze na całym ciele,mój rudzielec stary rok chorował na białaczkę,zanim skróciłam jej cierpienia,ale nawet odchodząc nie wyglądała tak jak ten.Kretyni,bestie i nie wiem jak jeszcze ich nazwać,brak po prostu słów :(
-
No i Biszkopcik pojechał do nowego domku w Lubieniowie :) Opiszę później.Czekam jeszcze na kontakt z panem od nas z Polic,któremu właścicielka wydała Czekoladkę i będę 4 adoptowane :)