Jump to content
Dogomania

tatankas

Members
  • Posts

    28631
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by tatankas

  1. Ratują,ratują-wszyscy optymistycznie nastawieni i może domek będzie-pani,która ma przekazać sweterki na bazarek zakochana w Kiniu tak jak my,a może i bardziej.Ale więcej napisze Ola:multi::multi::multi: Dostałam rzeczy na bazarek dla Kinia od Enigma79,oraz przyszło właśnie 25zł na konto,też od naszej Enigmy79:loveu::loveu::loveu: A trzecia ważna sprawa,to właśnie wróciłam ze schroniska-Kiniu już mój i nikomu nie oddam.Mam podpisaną umowę adopcyjną na boksia specjalnej troski :multi::multi::multi:
  2. Moja wiara w cuda nakarmiona :)Szczególnie przez tą łapkę kopiącą :) Spoko-zdjęcia jutro wkleję :) smsa już wysłałam :)
  3. [quote name='agaga21']cudne! [URL]https://lh5.googleusercontent.com/_tFu5_i8VrLs/TaXfQhvlcyI/AAAAAAAABis/zb2bT071ajM/s640/DSC_6179.jpg[/URL] a to na ani konkurs!:cool3::cool3: [URL="https://lh3.googleusercontent.com/_tFu5_i8VrLs/TaXfbNs5pdI/AAAAAAAABiw/Pjs-cbp5VGo/s640/DSC_6188.JPG"][/URL][URL]https://lh3.googleusercontent.com/_tFu5_i8VrLs/TaXspQUQTiI/AAAAAAAABkQ/_-lR2PFK1vs/s640/DSC_6188.NEF.jpg[/URL] o, widzę, że pańcia się w końcu też załapała :) [URL]https://lh3.googleusercontent.com/_tFu5_i8VrLs/TaXpZbF4TgI/AAAAAAAABj4/RfYhnEP3t4Y/s640/DSC_6309.NEF.jpg[/URL][/QUOTE] Zgadzam się z tobą we wszystkim agaga21,co do każdego zdjęcia.Sama chciałam dać zdjątko swojego rudzielca na ten bazar,ale z tymi widokami moje nie mają szans.U nas od trzech dni leje i szaro straszliwie i nie da się ładnego zdjęcia wiosennego zrobić :(
  4. To moje wypociny dzisiejsze z naszego forum Polickiego: [QUOTE]Jestem zbulwersowana tym,co usłyszałam dopiero od swojej pani prezes.Nasza kablówka,która robiła reportaż o psiaku a sam koniec podsumowała,że to wina Towarzystwa Opieki nad zwierzętami,że pies padł,bo nie pojechałyśmy zaraz po zgłoszeniu do niego. Po pierwsze zgłoszenie otrzymaliśmy w poniedziałek od straży miejskiej,gdzie nasza pani prezes była akurat w szpitalu u swoich dziadków.Zgłoszenie dotyczyło przetrzymywania w komórce psa,który jest głodzony.Nikt nie sądził,że pies jest aż w tak złym stanie i nawet nie wiadomo od jakiego czasu pies tam już leżał.Jeden dzień raczej by go nie uratował. Po drugie nasza gmina nie pochwaliła się,że od początku roku nie otrzymaliśmy jeszcze dotacji na naszą działalność-leczymy i żywimy zwierzaki,które są już pod naszą opieką z własnych pieniędzy,jeździmy na interwencje za własne pieniądze. Po trzecie ludzie wzywający nas na interwencje myślą,że to nasz obowiązek być na wezwanie zaraz już i gdzie ludzie sobie zażyczą,są przy tym strasznie niemili,wulgarni,że za co my pieniądze bierzemy. Więc powtarzam po raz kolejny-wszystkie pieniądze jakie dostajemy z gminy są przeznaczone na leczenie,kastrację,sterylizację i wyżywienie oraz utrzymanie zwierzaków.My z tytułu wykonywanej pracy nie otrzymujemy wynagrodzenia,mamy własne rodziny,własne obowiązki domowe,jesteśmy cztery kobietki stałe,które pomagają na okrągło i kilka osób,które coś tam pomogą raz czy dwa razy w miesiącu.To jest wolontariat,a wolontariat polega na tym,że pomagamy wtedy,kiedy mamy czas,a często musimy zaniedbywać obowiązki domowe,żeby pomóc danemu zwierzakowi.Chcecie mieć osoby,które zajmą się tym 24 godziny na dobę-zgłoście do gminy,że potrzebne są takie stanowiska i takie osoby na etacie,albo zapraszamy do współpracy i pomagania nam.Nikt na pewno nie zostanie odprawiony z kwitkiem,jeżeli zgłosi swoją chęć pomagania,wsparcia nas w działaniach. Dlaczego nikt nie wini właścicieli psiaka o zaniedbanie,nikt nie wini gminy,że nie mają etatów dla inspektorów dla zwierząt,którzy będą w pracy to będą dostępni całą dobę.Dlaczego nie mamy samochodów interwencyjnych,którymi moglibyśmy jeździć na interwencje,a nie lecieć z jednego końca Polic na drugi,bo dostałyśmy zgłoszenie i ktoś twierdzi,że MUSIMY być tu i teraz.Że nie otrzymaliśmy jeszcze dotacji,a już kwiecień.Dlaczego nikt nie wini straży miejskiej,która zgłoszenie dostała podobno w sobotę,a zawiadomiła nas dopiero w poniedziałek.W weekendy nie pracujemy,mamy więcej czasu i możemy się wyrwać z domu.Dlaczego nikt nie wini sąsiadów,że tak długo czekali z zawiadomieniem kogokolwiek,choć pewno wycie i piszczenie psiaka słychać było nie od 2-3 dni,ale od tygodni,o ile nie od miesięcy. I na koniec tylko napiszę,że takie zachowania wobec nas,ludzi,którzy poświęcają cały swój wolny czas na pracę społeczną,bo wolontariat jest pracą,zniechęca nas do tej pracy.Zastanówcie się ludzie co robicie,bo dziewczyny mają tyle problemów,tyle niemiłych sytuacji,że choć sprawia im to co robią satysfakcję i nie oczekują poklasku,to są zdecydowane zakończyć pomoc jeżeli tak dalej będzie. I PYTANIE-DO KOGO WTEDY SIĘ ZWRÓCICIE O POMOC???[/QUOTE]
  5. [quote name='ageralion']Usiadlam dzisiaj i podliczylam wszystkie nie zamkniete bazarki Blacky. Jak uda sie juz je porozliczac, stan konta zwiekszy sie o 614zl. Wyszlo mi tez, ze nie dopisalam na poczatku roku w wydatkach trzech pozycji [COLOR=red][B]-109,79zl[/B][/COLOR] - karma dla Albina (10.01) [COLOR=red][B]-140zl[/B][/COLOR] - Kira wyprawka i jedzenie (10.01) [COLOR=red][B]-82,77zl[/B][/COLOR] - Karma dla Kiry (02.02) Dzisiaj doszly tez pieniazki za bazatek tatankas i za pisanki od rzabynsky [COLOR=lime][B]+125,50zl[/B][/COLOR] - bazarek tatankas (13.04) [COLOR=lime][B]+25zl[/B][/COLOR] - pisanki rzabynsky (13.04) [B][SIZE=4]Razem stan konta na chwilę obecną to:[/SIZE] [/B][B][SIZE=4][COLOR=darkorange]+306,59zl[/COLOR][/SIZE][/B] plus 614zl, ktore wisza w powietrzu, poki nie rozliczymy bazarkow Blacky. Teoretycznie mamy wiec 920zl na koncie psiakow...[/QUOTE] No to chociaż na hoteliki jest :),choć wiem,że zawsze mało niestety :(
  6. Ja na pewno będę czekać,bo i tak nie zasnę puki się czegoś nie dowiem,a rano nie będę mogła być na kompie,bo do Szczecina jadę z córą do ortodonty,bo n tym moim zadupiu nic nie ma :(
  7. Dzięki Olu,że napisałaś,ja nie mogłam,po prostu ani mi to przez palce,ani przez usta nie chce przejść.:placz::placz::placz:
  8. Zdjęcia kolejne od Oli.Ona już zakochana w nim,tak jak ja,błagamy o pomoc !!! Agatko dziękuję :) Nieczynne nóżki :( Chyba mój materacyk mu się spodobał,na pewno wygodniej mu na nim,niż w tym zaszczanym kocyk,w którym go ze schroniska wyciągnęłam :
  9. Wiemy Nutusiu,wiemy,sama masz dwie bidy boksiowe u siebie kochana:) A badania i tak po kosztach załatwiła mi znajoma,więc z nią nie mam jak się targować.Damy radę :)
  10. [quote name='andegawenka']...bedę fundatorem :calus:, tylko bazarek ma krótki termin:roll:[/QUOTE] Dlatego na razie tylko zapisałam,jak będzie o co powalczyć,to na pewno wezmę udział :)
  11. No właśnie NUtusiu-marzenia ściętej głowy.Część transportu opłaciłam ja,część Enigma79,no i bazarek już się ruszył,więc transport już spłacony i jeszcze kawałeczek na rachunek będzie,ale to dalej tylko kropla w morzu potrzeb.Już zbieram fanty na następny bazarek.Mam nadzieję,że uda się spłacić te rachunki a także wspomóc fundację Sos Bokserom,którą czekają kolejne,sam tomograf to koszt-po ogromnej zniżce-500zł.Jeżeli ktoś mógłby się dołożyć do badania to wysyłać pieniążki na konto Fundacji :)
  12. [quote name='andegawenka']Tatankas masz foty wiosenne ;) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/205996-Bazarek-fotograficzny-V-WIOSENNA-EDYCJA-DO-03.05-DO-P%C3%93%C5%81NOCY-%29?p=16693057#post16693057[/URL][/QUOTE] Zawsze na szybkiego coś można zrobić,zobaczymy jak się bazarek rozwinie i czy się będzie opłacało,niestety ja teraz nie mogę ryzykować nawet złotówki :(
  13. [B][COLOR=blue]ZAPRASZAM NA SZYBKI BAZAR Z NOWĄ BIŻUTERIĄ I KOSMETYKAMI DLA BOKSIA Z NIEDOWŁADEM KOŃCZYN-DZIŚ OTWARTY,ZAMYKAMY W NIEDZIELĘ JUŻ: [url]http://www.dogomania.pl/threads/206019-BAZAR-nowej-bi%C5%BCuterii-kosm-YVES-ROCHER-gry-na-boksia-z-niedow%C5%82adem-KINGa-do-17.04.?p=16690744#post16690744[/url][/COLOR][/B]
  14. [B][COLOR=blue]NIEŚMIAŁO ZAPRASZAM NA SZYBKI BAZAR Z NOWĄ BIŻUTERIĄ I KOSMETYKAMI DLA BOKSIA Z NIEDOWŁADEM KOŃCZYN-DZIŚ OTWARTY,ZAMYKAMY W NIEDZIELĘ JUŻ: [url]http://www.dogomania.pl/threads/206019-BAZAR-nowej-bi%C5%BCuterii-kosm-YVES-ROCHER-gry-na-boksia-z-niedow%C5%82adem-KINGa-do-17.04.?p=16690744#post16690744[/url][/COLOR][/B]
  15. [B][COLOR=blue]NIEŚMIAŁO ZAPRASZAM TYM RAZEM NA SZYBKI BAZAR Z NOWĄ BIŻUTERIĄ I KOSMETYKAMI DLA BOKSIA ZE SZCZECINA Z NIEDOWŁADEM KOŃCZYN-DZIŚ OTWARTY,ZAMYKAMY W NIEDZIELĘ JUŻ: [url]http://www.dogomania.pl/threads/206019-BAZAR-nowej-bi%C5%BCuterii-kosm-YVES-ROCHER-gry-na-boksia-z-niedow%C5%82adem-KINGa-do-17.04.?p=16690744#post16690744[/url][/COLOR][/B]
  16. ZAPRASZAM NA SZYBKI BAZAR Z NOWĄ BIŻUTERIĄ I KOSMETYKAMI DLA NASZEGO KRÓLA-DZIŚ OTWARTY,ZAMYKAMY W NIEDZIELĘ JUŻ: http://www.dogomania.pl/threads/206019-BAZAR-nowej-bi%C5%BCuterii-kosm-YVES-ROCHER-gry-na-boksia-z-niedow%C5%82adem-KINGa-do-17.04.?p=16690744#post16690744
  17. I wszystko do D....Z tego co rozmawiałam z Olą,to i kontrast-mielografia robiona w Szczecinie i tomograf robiony dzisiaj były robione nie od tej strony,co trzeba.Podobno badał go najlepszy neurolog od kręgosłupa z możliwych i stwierdził,że nie ten odcinek kręgosłupa mu wszyscy badali i prześwietlali,jak oglądał zdjęcia,to pokazał przestrzeń poza zdjęciem,które powinien obejrzeć i które jego zdaniem prawdopodobnie zostało uszkodzone,to nie dolna część kręgosłupa,ale górna,więc wszystkie badania jakie do tej pory były robione można do kosza wrzucić,trzeba zacząć wszystko od początku.Dziś miał też badania krwi,okazało się,że ma bardzo wysoki poziom leukocytów,co oznacza albo bardzo silne zapalenie,albo raka :( Miejmy nadzieję,że to pierwsze.Poza tym psiak ma takie odleżyny jakby leżał co najmniej kilka tygodni,a nie kilka dni i lekarz był zszokowany,gdy się dowiedział,że psiak trafił do schroniska 31.03.2011 jeszcze na własnych nogach.Ma również problemy z wypróżnianiem.Koszta diagnozowania psiaka już możemy liczyć w 1000zł,więc prosimy o datki na konto sos boksery dla KINGa lub na moje konto,byśmy mogli spłacić dług z kliniki Szczecińskiej i za transport.Rzeczy na bazarki,albo organizacja bazarków dla Kinia mile widziane :)
  18. Trzymamy kciuki najmocniej jak umiemy:thumbs::thumbs::thumbs:
  19. [quote name='ageralion']Jak tylko dojdzie, napisze na watku i dodam do rozliczen :)[/QUOTE] Super,ode mnie przed chwilą wyszedł z konta :)
  20. U nas Gugała z Cichockim,ale z zawał rdzenia to właśnie są takie objawy,może nie pójść do końca życia na nogi,a może też po 3 tygodniach wstać,całkiem jak w życiu,raz pod górkę,a raz z :) Na szczęście Germaine stwierdziła,że się nie poddajemy :)
  21. 1. IMIĘ: Foks 2. PŁEĆ: pies 3. RASA: mieszaniec 4. WIELKOŚĆ: mały 5. UMASZCZENIE: biszkoptowy 6. WIEK: ok. 2 lata 7. STAN ZDROWIA: bardzo dobry – odpchlony i odrobaczony 8. KASTRACJA/STERYLIZACJA: nie 9. UPODOBANIA I NAWYKI : Foks z niewiadomych powodów stracił dom. Osoba, która obecnie się nim opiekuje, widząc jego strach i smutek postanowiła stworzyć mu dom tymczasowy, gdyż nie może mieć pieska na stałe. Okazało się że Foks to wspaniały przyjaciel. Jest psem idealnym. Kocha dzieci, uwielbia się z nimi bawić. Na koty, króliki jest obojętny. Z psami musi się przywitać. Foksiu jest radosny i wesoły ale nie nachalny. Nie szczeka, nie niszczy, cierpliwie czeka na swojego opiekuna, nie załatwia się w domu. Śpi spokojnie na swoim posłaniu a najlepiej w butach. Jedyne czego się boi to mężczyzn, szybkich ruchów i hałasów, ale z każdym dniem jest coraz lepiej i gdy już znajdzie swój kąt na pewno się otworzy, poczuje się pewniej, bo przecież miłość potrafi zdziałać cuda. Jest kochany, grzeczny, uwielbia być pieszczony. Poszukujemy Foksiowi domu, w którym będzie kochany i szanowany, a na pewno będzie wspaniałym, wiernym i oddanym przyjacielem na wiele lat. TELEFON KONTAKTOWY: Oferta Toz Police 888 816 843
  22. 1. IMIĘ: Emma 2. PŁEĆ: kotka 3. RASA: europejska 4. WIELKOŚĆ: typowa dla kota 5. UMASZCZENIE: czarno- białe 6. WIEK: 6 m-cy 7. STAN ZDROWIA: bardzo dobry 8. KASTRACJA/STERYLIZACJA: nie – wkrótce na koszt TOZ Police 9. UPODOBANIA I NAWYKI : Emma jest słodkim maleństwem, które uwielbia wszelkie pieszczoty: głaskanie, przytulanie, drapanie za uszkiem i po brzuszku. Ma piękne, czarne - białe, lśniące futerko. Kotka jest w pełni zdrowa, bardzo przyjacielska. Dnie spędza na zabawie, spaniu i znów zabawie. Pokochaj Emmę na zawsze i nie pozwól jej długo czekać na szczęście w twoich ramionach. Może taki dom stworzysz jej właśnie Ty? TELEFON KONTAKTOWY: Oferta TOZ Police 888 816 843 1. IMIĘ: Fruzia 2. PŁEĆ: kotka 3. RASA: europejska 4. WIELKOŚĆ: typowa dla kota 5. UMASZCZENIE: czarno- białe 6. WIEK: 6 m-cy 7. STAN ZDROWIA: bardzo dobry 8. KASTRACJA/STERYLIZACJA: nie – wkrótce na koszt TOZ Police 9. UPODOBANIA I NAWYKI : Fruzia to przepięknie umaszczona 6 miesięczna koteczka z cudnym pyszczkiem. Wychowana w domu, przyjazna dla ludzi. Uwielbia kocie zabawy. Jest czyściutka, korzysta z kuwety. Odrobaczona i odpchlona. Szuka przyjaznego domku i kochających opiekunów, którzy okażą jej mnóstwo miłości i trosk. TELEFON KONTAKTOWY: Oferta TOZ Police 888 816 843
  23. To jest wiadomość od Oli jeszcze z wczoraj: A tu zdjątka Kinia: A tu zdjęcia jego towarzysza podróży,którego Ola wyciągnęła chwilę wcześniej z innego schroniska-pies agresywny strasznie podobno:crazyeye: Nie wiem,czy ma swój wątek,najwyżej przeniosę później :oops:
  24. Ja zaraz prześlę z tego bazarku pieniążki: [url]http://www.dogomania.pl/threads/204634-ZAKO%C5%83CZONY-ROZLICZAMY-Ciuch-dla-dzieciaka-ciebie-do-domu-cosik-na-TTB-Szczecin[/url] Została jedna paczuszka do potwierdzenia odbioru,ale nie powinno być problemu :) [COLOR=red][B]Wyszło 125,50zł[/B][/COLOR] Marta potwierdzisz,jak dojdzie przelew :)
×
×
  • Create New...