-
Posts
28631 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tatankas
-
Och jak dobrze,że już jesteś,tak bardzo wszystkie tęskniłyśmy za tobą.Niestety tak to jest z naszymi boksiami,że żyją o wiele za krótko,Ty masz gdzie pójść,pogadać z Jenny,ja niestety swoją musiałam oddać do spalenia,nie chciałam innych zwierzaków narażać na wirusa białaczki,na jakiego moja odeszła i zakopywać jej w lesie,a niestety swojego podwórka nie posiadam :( choć wtedy byłaby obawa o moje zwierzaki. Trzymaj się Kapselku,piękny wiek dla boksia,ale o ile lat za mało jak dla nas właścicieli :(
-
KIRA ODESZŁA-nie mogę w to uwierzyć :(:(:(
tatankas replied to tatankas's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja znów słyszałam,że jedna z dogomaniaczek latała za swoją sunią z patelnią :D:D:D by pobrać mocz i też się super sprawdzało :):):) -
[quote name='Marta666']Według mnie nie jest to rozwiązanie. To,że kogoś stać na psa za 10 tysięcy nie oznacza,że zapewni mu to co potrzeba. Znam faceta,który sprowadził sobie jednego psa z zagranicy,po drugiego jechał na Śląsk. Ten pierwszy to obecnie podwórkowy burek,a drugi pewnie do dziś leje w mieszkaniu,bo nie ma się kto nim zająć,a gosposia posprząta. Ja za swojego psa dałam niewiele,a w mojej rodzinie jest traktowany jako pełnoprawny członek rodziny. Podatek?znam mnóstwo ludzi,którzy chowali psy po szopach gdy sąsiedzi informowali,że chodzi ktoś z urzędu i sprawdza czy pies w danym domu/mieszkaniu jest. A płacili jak zwykle Ci uczciwi....[/QUOTE] Dokładnie tak,wszyscy znamy "wspaniały" hotel dla zwierząt między Szczecinem a Policami,w którym psiaki mają[B] jak [/B]każdy wie,a pan sprowadził sobie teraz dwa cudne psiaki do hodowli za kilka tysięcy.Aż mi ich szkoda. Moja ruda jest też za grosze,a podatek za nią płacę,myślę,że u nas też jej jest dobrze. Wielu ludzi co mają kasę nie płacą za psiaki,bo nie chce im się gdzieś tam łazić i płacić,nie zgłaszają psiaków.Nie trzeba podwyższać ceny,wystarczy w prawie wymusić na właścicielach obowiązek chipowania psów,a potem stworzyć ewidencję jedną i co roku wysyłać rachunek-podatek,wiesz ile to by było kasy.
-
No pięknie po prostu,ale zazdroszczę.U mnie dziecko najmłodsze chorobę lokomocyjną ma,więc jak na razie dalsze wyjazdy poszły w las-zwiedzamy Polskę,a u nas takich krajobrazów ni ma :(
-
A ja zapraszam ponownie na bazarek w całości na Kinia:loveu::loveu::loveu:: http://www.dogomania.pl/threads/206146-ZAPRASZAM-NOWE-BOLERKA-SWETERKI-i-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-na-boksia-z-niedow%C5%82adem-KINGa-do-01.05. Już mamy 409zł :crazyeye:z bazarku podliczając opcje kup teraz i licytacje,a do spłacenia wszystkich kosztów Szczecińskiej kliniki,transportu i 250zł,które przesłałam do Oli zostało niecałe 104zł:multi::multi::multi::multi::multi: To już grosze:eviltong:,jeżeli brać pod uwagę,że mieliśmy do spłaty 800zł.Teraz sprężyć się musimy z pieniążkami na wózek,ale jeżeli z tymi kosztami dałyśmy sobie radę,to i z tym damy :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='tatankas']1. IMIĘ: Foks 2. PŁEĆ: pies 3. RASA: mieszaniec 4. WIELKOŚĆ: mały 5. UMASZCZENIE: biszkoptowy 6. WIEK: ok. 2 lata 7. STAN ZDROWIA: bardzo dobry – odpchlony i odrobaczony 8. KASTRACJA/STERYLIZACJA: nie 9. UPODOBANIA I NAWYKI : Foks z niewiadomych powodów stracił dom. Osoba, która obecnie się nim opiekuje, widząc jego strach i smutek postanowiła stworzyć mu dom tymczasowy, gdyż nie może mieć pieska na stałe. Okazało się że Foks to wspaniały przyjaciel. Jest psem idealnym. Kocha dzieci, uwielbia się z nimi bawić. Na koty, króliki jest obojętny. Z psami musi się przywitać. Foksiu jest radosny i wesoły ale nie nachalny. Nie szczeka, nie niszczy, cierpliwie czeka na swojego opiekuna, nie załatwia się w domu. Śpi spokojnie na swoim posłaniu a najlepiej w butach. Jedyne czego się boi to mężczyzn, szybkich ruchów i hałasów, ale z każdym dniem jest coraz lepiej i gdy już znajdzie swój kąt na pewno się otworzy, poczuje się pewniej, bo przecież miłość potrafi zdziałać cuda. Jest kochany, grzeczny, uwielbia być pieszczony. Poszukujemy Foksiowi domu, w którym będzie kochany i szanowany, a na pewno będzie wspaniałym, wiernym i oddanym przyjacielem na wiele lat. TELEFON KONTAKTOWY: Oferta Toz Police 888 816 843 Psiak pilnie szuka domu tymczasowego,pani,która go znalazła i przygarnęła z nieznanych nam powodów stwierdziła,że już nie może się nim zajmować :( A najlepszy byłby domek stały dla tego szkraba,bo psiak naprawdę mały jest i bezproblemowy :)
-
Viki- kolejny szkielet - Fundacja SOS Bokserom
tatankas replied to Kapsel's topic in Już w nowym domu
Co u Viki??? Wesołych świąt :) -
Jak nie urok to ......Alinko trzymaj się,Kapselku zdrowiej,taka piękna pogoda,niech Alinka już się nie martwi ....
-
Piękne i ruda sunia(mam do rudych słabość) i psiak.Z chęcią by się wszystkie bidy do siebie zabrało,ale w końcu miałyby jak u tej rodzinki,więc lepiej się nie pakować.Najważniejsze,to zrobić im ładne ogłoszenia.Jak coś będę coś wiedziała,to dam znać,na pewno o ślicznotach nie zapomnę.
- 78403 replies
-
[quote name='kora78']wesołych Świat Ala :)[/QUOTE] Ja również się przyłączę-wesołych świąt kochana :)
-
A śmiga,jak na razie powolutku,ale śmiga :):):) Wesołych świąt również tobie,oraz wszystkim ciotkom i wujkom dogomaniakom :):):) Na pierwsze i drugie pytanie odpowie Ola szczególowo,z tego co wiem,to niby odsikiwać ręcznie można i tak było robione na początku,ale tylko połowa moczu spływała,a lekarz stwierdził,że jednak cewnik będzie lepszy,bo takie wyciskanie deformuje pęcherz,oraz może się przyczynić do jego pęknięcia.A Kiniu i tak ma ogromny stan zapalny i wydaje nam się ,że właśnie od złogów na dnie pęcherza,bo zebrały się bakterie na dnie i osad,więc najlepszym dla niego wyjściem był cewnik i podanie antybiotyku :) Hej Izadora7,jak tam allegro na wózeczek idzie,może wkleisz linka do allegro :):):)
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/774/ba61d847edeb9e43med.jpg[/IMG][/URL] I jeszcze kilku koleżków :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/803/23976a5ecbd4315bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/822/e5821e660c69ecdfmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/624/c71a11098675e4d8med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/624/37d81ae823b718cdmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/820/7dfd23b2665dd692med.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/822/cb1c14e1ffefd85fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/820/fe14e9c6214f48e4med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/821/d729b9182eaf4a59med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/800/c4ed451649fabd28med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/822/52350cd71de27805med.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/624/d1aac8e610e402a2med.jpg[/IMG][/URL] Opluta świnka :):):) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/769/cd4604cc72eec54emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/769/93946f095389e024med.jpg[/IMG][/URL] Zabawa frisbee: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/821/ef8d3872e235b157med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/774/ad66ae0fdb0b3192med.jpg[/IMG][/URL]
-
Nasza grupa na szkoleniu :D [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/814/693a5be610e33cbbmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/769/24b410b0d7d8032bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/800/cea8a22d1e874b54med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/820/503eadcad905601dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/820/083cb31cb19af909med.jpg[/IMG][/URL]
-
Spacerek 22.04.2011.Hipnotyzujące gołąbki byłyśmy karmić,Nikita zaczarowana hihihi [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/822/1551e24ce0d41f9cmed.jpg[/IMG][/URL] Nie tylko ruda miała ochotę pogonić ptaszka :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/774/18d6dffd4bd51a51med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/803/cf38ed65ede619e0med.jpg[/IMG][/URL] Czuwa: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/814/7529346e137a8916med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/821/15a801c1702df5e1med.jpg[/IMG][/URL]
-
Leniuch spasiony-domowe pielesze :p [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/821/f73c66bc7868bde9med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/624/756881152e4c17efmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/624/f0e740a615daf15emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/774/7d73b243cf99cb71med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/814/9b38c2274294aab4med.jpg[/IMG][/URL]