Jump to content
Dogomania

tatankas

Members
  • Posts

    28631
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by tatankas

  1. [quote name='olly']Dziś lecę do Michała, to więcej filmików będzie, jak wrzuci je na YouTube. Tatakas, przesłałam Tobie foto Kinia ze spacerku nad rzeką :) A ten boksio do oddania to młodziak czy dziadzio? załatwiaj foto i opis, wrzucimy go na stronkę.[/QUOTE] Z rozmowy wywnioskowałam,że młody,około 2-3 lata,potrzebuje silniejszej ręki i szkolenia. Czekam na filmiki :):):)
  2. [quote name='olly']no to proszę :) [url]http://www.youtube.com/watch?v=NRAlw1MxFTo[/url][/QUOTE] To już wynalazłam i oglądałam też już,dalej mało :) No a druga sprawa,że dziś dostałam kolejny telefon o bokserku potrzebującym nowego domku,jak będę coś więcej wiedziała to założę temat,boksio jest w domku stałym w Gryfinie,państwo będą go trzymać do czasu znalezienia mu nowego domku,po prostu mają z nim problemy wychowawcze i muszą go oddać,został przez nich znaleziony rok temu i przygarnięty.Więcej napiszę,jak już będę wiedziała więcej :)
  3. [quote name='Maruda666']Kiniu, z bazarku będzie dla ciebie prawie 50zł - będzie może na jedno pływanko ;)[/QUOTE] Dziękujemy Maruda666:loveu::loveu::loveu: Olu-mam niedosyt patrzenia na Kiniusiowe spacerki,kcem jeszcze:lol::lol::lol:
  4. [quote name='toska_latte']Nie mam pomyslu na ONka :( mysle i mysle, ale nie mam chwilowo nikogo, kto jeszcze moglby byc dt, wszyscy zapsieni :( Martus, strasznie mi przykro z powodu Agatki :calus:... Za to ustalilysmy, ze boksiolek trafia na ten tydzien do mnie, wiec chociaz jeden problem zostanie rozwiazany :)[/QUOTE] Boziu toska_latte-jesteś kochana :):):)
  5. [quote name='olly']Kochani, jest nadzieja, że Kinio będzie chodził, nawet może sobie pobiega :) King z dnia na dzień jest coraz silniejszy, nie wiem, jak to się dzieje, ale on młodnieje. Zachowanie szczeniaka, zabawy piłką, sznurem.. nie może usiedzieć w jednym miejscu :) Od ostatniej dawki sterydów przytył już 2 kg!!!!! Apetyt ogromniasty!!! [U]Wizyta w lecznicy:[/U] Na dzień dobry podeszła do mnie Pani i zapytała, czy ten bokser to Kiniu z Fundacji, Pani go wycałowała, wymiziała, i takie tam... Następnie wyszedł wet. Słodki z gabinetu i kazał Kiniusia włożyć do wózka, wyszedł przed lecznicę, a za nim wszyscy oczekujący, było około 20 osób, którzy oglądali naszego boksia, jak śmiga na wózku :)King oczywiście był mega szczęśliwy, że jest w centrum uwagi :) Potem standardowo wielkie przywitanie z pracownikami Kliniki (bez tego się nie obeszło), a potem już wizyta w gabinecie (.....) No i same pozytywne informacje: 1. Kinio ma odruch kopulacyjny, czyli ten, który jest odpowiedzialny za samodzielne oddawanie moczu, za kilka dni wyciągamy cewnik i sprawdzamy, czy Kinio zacznie siusiać sam 2. Organizm, który nie ma czucia wewnętrznego wykształca sobie czucie oboczne (u Kinia staje się to w zaskakująco ekspresowym tempie), sam lekarz był zdziwiony!! Jeśli tak będzie dalej, to jest możliwość, że Kiniuś będzie chodził!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale potrzebna jest rehabilitacja!! Tak jak pisała Tatankas to koszt 700 zł. Rehabilitację przeprowadzałby sam dr Słodki. Zabiegi, jakie zalecił: galwanizacja, elektrostymulacja mięśniowa. 3. Dziś Kiniuś miał wymieniany cewnik na nowy, tym razem cewniczek jest przyszyty do brzuszka, bo pęcherz w końcu wrócił do normalnych rozmiarów i cewnik nie zmieścił się cały do przewodu moczowego, a jakby go ucięli, to mógłby podrażniać tą końcówką ścianę pęcherza. A na koniec historia jamnika, pacjenta dr Słodkiego. Jamnik miał takie same objawy, pojechał do dr M. który zalecił eutanazję... Właścicielka psa nie zgodziła się, jamnik przeszedł leczenie takie jak Kinio, nie poskutkowało. Ale po kilku dniach u jamnika zaczęło wykształcać się czucie oboczne. Jamnik przeszedł rehabilitację, a teraz już chodzi...!!!!!!!!!!!!!!!!! Kochani, jest szansa, że Kiniu stanie jeszcze na swoje łapuchy. On tak bardzo się stara, tak bardzo chce, tak bardzo walczy...[/QUOTE] Ja się tak starałam,żeby wszystko co mi powiedziałaś dokładnie opisać,a ty nie wytrzymałaś i musiałaś dziś jeszcze wejść.hihihi.Kochana jesteś :)
  6. Dziewuchy zapraszam na ogólny wątek boksiów z SOS Bokserom: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/205451-Fundacja-SOS-bokserom.-Boksery-i-mixy-bokser%C3%B3w-do-adopcji-"]http://www.dogomania.pl/threads/205451-Fundacja-SOS-bokserom.-Boksery-i-mixy-bokser%C3%B3w-do-adopcji-[/URL] Nutusiu mam już pieniążki z dwóch bazarków na twoje dziewuchy w sumie wyszło 329,80zł,teraz zastanawiam się,czy przesłać pieniążki tobie,czy na konto fundacji,nie wiem,czy masz teraz jakieś wydatki,czy nie???Decyduj :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/205482-ZAKO%C5%83CZONY-ROZLICZAMY-na-ONk%C4%99-Lucy-i-bokserki-Nutusi[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/204597-ZAKO%C5%83CZONY-ROZLICZAMY-DLA-DZIEWUSZKI-ZABAWKI-boksia-LILI-i-inne-podopieczne-Nutusi[/url]
  7. Super,że już stronka czynna,będzie gdzie się rozliczać z bazarków,jak będą na sos ogólnie robione.A fundacja ma mnogo wydatków przy takiej kupie psiaków :) Zapraszamy do nas,psiaki potrzebują waszej pomocy,fundacja bez was nie ma szansy przetrwać!!!
  8. Przed 22.00 zadzwoniła do mnie Ola informując,że dopiero wrócili z kliniki,Kiniu odzyskuje odruchy oboczne,ma odruchy kopulacyjne,co może oznaczać,że niedługo zacznie samodzielnie funkcjonować pęcherz,a także,że ciało w niewiadomy sposób się regeneruje,jest mała nadzieja jak na razie,że jednak zacznie chodzić,ale potrzebna rehabilitacja ,w klinice są zakochani wszyscy w Kiniu,chcą zacząć jak najszybciej,lekarz załatwił rehabilitację po kosztach,za 10 zabiegów zamiast 1500zł zapłacilibyśmy 700zł,ale potrzebne wspomożenie fundacji,bo ma tyle wydatków,że kwiczy.Kto może przesłać grosz,to prosimy bardzo,kto może wystawić bazarek to będziemy bardzo wdzięczne. Z opowiadania Oli wiem,że KInia na miejscu nie można utrzymać,jest teraz jak stare ADHD :):):) Dziś już Ola nie da rady napisać,bo ma jeszcze kupę pracy do wykonania i mnogo telefonów,ale jutro pewnie się odezwie i napisze więcej,albo sprostuje moje błędy.Boziu tak bardzo się cieszę,może nasz KING jeszcze pobiega :):):)
  9. Ja również z wami.Ada-Malwinka miała wielkie szczęście,że trafiła do Ciebie,więc musi się skończyć dobrze.Co do obaw,to ja też strasznie się bałam przed sterylką,prawie sr.... w gacie,a mąż mi wcale nie ułatwiał gderając,że jak coś się psu stanie to będzie tylko i wyłącznie moja wina.Na szczęście przeszła zabieg bez zarzutu,szybko się zagoiło wszystko,a teraz po pół roku prawie blizny nie widać.Będze i u ciebie dobrze :)
  10. Zatkało mnie,jak do mnie Ola ze spacerku zadzwoniła i płakała,że KInio przebiera nogami,mówię jej,że tyle osób go kocha,że może cud się stał .Jestem bardzo szczęśliwa :):):)
  11. Dziewczyny-nie wiem jak wam to powiedzieć,pół dnia łażę struta:placz::placz::placz:,ale muszę napisać-szczurek mi zwiał:placz::placz::placz:.Po wczorajszej rozmowie z alice midnight dziś około południa wzięłam dzieciaki i szczurka w klatce,chciałam do weta iść go zbadać,czy chorubska żadnego nie ma,najpierw zniosłam klatkę i postawiłam przed klatką w bloku,weszłam na półpiętro po wózek z dzieckiem i gdy schodziłam podbiegł do klatki jakiś wałęsający się mieszaniec wilczura i uderzył w klatkę:angryy::angryy::angryy:,spód się odczepił i szczurek zwiał przed psem prosto w las(ode mnie od klatki jakieś 30 metrów),szukałam go kilka godzin z dziećmi,potem doszły koleżanki z Tozu mojego,bezskutecznie,wieczorem idę jeszcze po okolicznych klatkach rozwiesić plakaty,może ktoś go znajdzie znowu.Tak bardzo chciałam go uratować,mówiłam mu wczoraj,że już jest u mnie,już jest bezpieczny i żeby się nie bał,a tu dziś takie coś:placz::placz::placz:Jestem załamana:placz::placz::placz:
  12. A przepraszam-czego się ksiądz naćpał,napalił,czy nawąchał bo ja nie wiem???:D:D:D
  13. Bardzo się cieszę,że się odezwałaś,bo już miałam dzwonić :) Kinio mądry chłopak,wie,że już lepiej nie będzie i cieszy się całym sobą tym co ma :) Trzymamy za niego wciąż kciuki i czekamy na filmik :)
  14. [quote name='phase']niestety niektórzy ludzie to stołki. -.- A koszatniczki są super, moja koleżanka ma dwie. :) To zdjęcie jest naajlepsze !! :) [url]http://images37.fotosik.pl/782/d8d3c8e34dd499bemed.jpg[/url] Szczurek też piękny, mam słabość do szczurowatych.Oby był grzeczny i szybko znalazł domek. ;)[/QUOTE] To zdjęcie wygrało konkurs fotograficzny na forum koszatniczkowym :) Szczurek ma już swój temat na dogo: [url]http://www.dogomania.pl/threads/206806-Szczurek-bia%C5%82o-czarny-znaleziony-w-Policach[/url]!!!
  15. [quote name='toska_latte']Marta wrzucila informacje na oficjalny profil TTBS razem z linkiem do watku na dogo - mozna udostepniac u siebie [url]http://www.facebook.com/profile.php?id=100001406993700[/url].[/QUOTE] Udostępnione :)
  16. Dziewczyny zapraszam do mojego podopiecznego aktualnego,tym razem szczurka: [url]http://www.dogomania.pl/threads/206806-Szczurek-bia%C5%82o-czarny-znaleziony-w-Policach[/url]!!! Może ktoś się zna i coś doradzi,bo akurat szczura jeszcze nigdy nie miałam :)
  17. Założyłam szczurkowi wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/206806-Szczurek-bia%C5%82o-czarny-znaleziony-w-Policach[/url]!!!
  18. [quote name='YxNinaxY']Koszatniczki słodkie, astka faktycznie śliczna. O jej właścicielu nie będę nic pisała... A szczurek to pan czy pani? ;) PS. Nikita ma wrażliwe tylne łapki, jak astka ją łapała to się wściekała :D[/QUOTE] Szczurek to chyba on,jak na razie siedzi w kącie klatki i odsypia stresy,nie ruszam go jeszcze,bo nie wiem czy nie ugryzie,a szczura jeszcze w domu nie miałam,jak go przenosiłam do klatki to w rękawicy. Nikita nie jest wrażliwa,ta sunia naprawdę mocno ją łapała za te nogi,ale nigdzie indziej :p
  19. Nasza upierdliwa sąsiadka astka-śliczna,ale strasznie namolna i niestety mało delikatna,w niektórych momentach widać,że Nikitę tak mocno łapie,że się ruda wkurza.A jej właściciel to cymbał,że tak delikatnie powiem,bo gdy pierwszy raz się spotkały,to Niki nie chciała się z nią bawić,w sumie dwie suki,groźnie to wyglądało a gościu stał i się przyglądał.Tu na filmie widać,że pisak poszedł z nami aż do szkoły po dzieci,potem musiałam go odprowadzić pod dom,na szczęście klienta ojciec wyszedł psa szukać,jak synek wrócił bez psa i poszedł sobie jak gdyby nigdy nic na siłownię,ludzie niektórzy to bezmózgowce. [video=youtube;rO4zl2_uWLo]http://www.youtube.com/watch?v=rO4zl2_uWLo[/video] [video=youtube;U7dx7C4I-tk]http://www.youtube.com/watch?v=U7dx7C4I-tk[/video]
  20. I zbliżenie: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/632/b66c3372c0c69420med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/829/438bb7dc01331819med.jpg[/IMG][/URL] A tu nasz sprowadzony dzisiaj tymczasowicz: Kolejny podrzutek nasz,jak na razie u mnie na tymczasie od kilku godzin.Został znaleziony w Policach na ul:Bohaterów Westerplatte między ogródkami przydomowymi.Złapany w karton i dwie godziny przetrzymywany w nim na słońcu,potem dowieziony do nas i wytrząśnięty z kartonu do klatki,ponieważ i pan przywożący i nasza koleżanka z Tozu strasznie się go bały.W klatce w siedzibie wariował jak głupi,co mnie w ogóle nie zdziwiło,bo w siedzibie mnóstwo kotów,zabrałam go do domu i teraz cały stres w spokoju odsypia.Jak się trochę oswoi to będziemy go oglądać.Będziemy rozwieszać ogłoszenia o znalezieniu szczurka w okolicach znalezienia oraz na internecie,jeżeli nie zgłosi się właściciel to szczurek będzie do adopcji :smile: Kontakt w sprawie szczurka:Ada:502-350-461 [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images49.fotosik.pl/828/93fdddad0db5483fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images35.fotosik.pl/632/69b15b0cbef0fa16med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images43.fotosik.pl/829/01d1f642ee3d4de0med.jpg[/IMG][/URL]
  21. A kuku: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/808/acc81544dd1acb0amed.jpg[/IMG][/URL] Bambaryłki: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/830/fb4677d7db2bbfe5med.jpg[/IMG][/URL] Cała wataha :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/808/5e06c5990b581e3emed.jpg[/IMG][/URL] I to co lubią najbardziej-karmienie : [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/777/745a259506c1b9b3med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/829/cd199df993590691med.jpg[/IMG][/URL]
  22. Jeszcze nie przedstawiałam reszty swojej gromady-Koszatniczki: Spryciarz,Piorun,Błysk i Dzikus :D W domku: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/828/28e521ffc4f5c11cmed.jpg[/IMG][/URL] Karmienie: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/782/d8d3c8e34dd499bemed.jpg[/IMG][/URL] I cała reszta : [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/828/ae1ac929269a78c9med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/632/ef4383ead786f889med.jpg[/IMG][/URL] Mój ukochany ślepaczek Spryciarz: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/808/8823d33156f086damed.jpg[/IMG][/URL]
  23. Ale Ozzulec miał super lany poniedziałek,ja tam w niedzielę imprezowałam i lany poniedziałek przespałam :D
  24. Kolejny podrzutek nasz,jak na razie u mnie na tymczasie od kilku godzin.Został znaleziony w Policach na ul:Bohaterów Westerplatte między ogródkami przydomowymi.Złapany w karton i dwie godziny przetrzymywany w nim na słońcu,potem dowieziony do nas i wytrząśnięty z kartonu do klatki,ponieważ i pan przywożący i nasza koleżanka z Tozu strasznie się go bały.W klatce w siedzibie wariował jak głupi,co mnie w ogóle nie zdziwiło,bo w siedzibie mnóstwo kotów,zabrałam go do domu i teraz cały stres w spokoju odsypia.Jak się trochę oswoi to będziemy go oglądać.Będziemy rozwieszać ogłoszenia o znalezieniu szczurka w okolicach znalezienia oraz na internecie,jeżeli nie zgłosi się właściciel to szczurek będzie do adopcji :) Kontakt w sprawie szczurka:Ada:502-350-461
×
×
  • Create New...