-
Posts
28631 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tatankas
-
[b]Oferta prywatna![/b] Witam!Mam do oddania suczkę beagla tricolor,bez rodowodu,Moli ma 3 lata,uwielbia dzieci,dużo biegać.Jest bardzo spokojna. nr tel.602292926 [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/1283/4a82f312018877b5med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/1256/300024c526ad7db4med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/1251/7e54ade6b4df8be6med.jpg[/IMG][/URL] [B]ZAGINĘŁA[/B] W noc sylwestrową zaginęła suczka- czarny kundelek, średniej wielkości, sierść kręcona, suczka jest dość "gruba", miała czerwoną obroże z cyrkoniami, wabi się Dora. Wystraszyła się hukiem fajerwerków, pobiegła w stronę Starego Rynku ulicą Kołłątaja. Piesek nie jest groźny, ale też nieufny do obcych. Jeżeli ktoś zauważy lub znajdzie pieska proszę o kontakt pod numerem telefonu 661914991. Oczywiście za znalezienie pieska gwarantuje nagrodę. [img]http://images43.fotosik.pl/1289/d87bab68165db365med.jpg[/img]
-
[quote name='Yana']Moim jednak najlepiej służy royal. Yana była kiedyś też na Acanie dla psów pracujących. Jutro odbieram worek orijena, słyszałam wiele dobrych opinii o tej karmie, ma dużą zawartośc białka i mam nadzieje, że podpasuje Meli.[/QUOTE] Moja była na samym początku na Royalu,potem na acanie,jadła też brita,boscha,a purinę dog chow kupiliśmy bo akurat trzeba było pasa zacisnąć,dzieciakom książki kupić ,a na dwie to około 600zł + wyprawki,tornistry.Miała tylko miesiąc jeść i wrócić z powrotem na lepszą karmę,ale jak po miesiącu ją zważyłam i było 3kg więcej to zostaliśmy na niej.Rok czasu ważyła 24kg i ani grama więcej,wyglądała jak szkieletor,jeszcze trochę i można było się anatomii na niej uczyć.Teraz waży 29,5kg i musimy karmę wydzielać,bo już jadła około 0,5kg dziennie albo i więcej tak jej wciąż smakuje :)
-
Fundacja SOS bokserom. Boksery i mixy bokserów do adopcji !
tatankas replied to gazzy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bolsbokser']Wlasnie mialam takie zestawienie zrobic. Jeszcze poszperam. Na pewno viki ma watek. a mozesz skasowac wyrazy "watek" i podlinkowac same imiona ?[/QUOTE] Zrobione,Viki na pewno ma swój wątek,tylko już nie mogłam znaleźć ;) Pewnie jest więcej psiaków,ale trzeba je regularnie dodawać,więc jak są,to kopiujcie listę i dopisujcie :) -
Fundacja SOS bokserom. Boksery i mixy bokserów do adopcji !
tatankas replied to gazzy's topic in Już w nowym domu
[B]Kontakt w sprawie adopcji : [/B] [B]Germaine : 609-002-500[/B] [B]* [/B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/214943-15-letnia-strauszka-bokserka-Bunia-prosi-o-ostatnie-dni-%C5%BCycia-%28%28%28?highlight=bokserka+bunia"]Bunia[/URL] [B]* [/B]Viki [B]* [/B]Zula [B]* [/B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/196807-10-letni-bokser-Mike-uratowany-od-u%C5%9Bpienia-Fundacja-SOS-Bokserom?highlight=bokser+mike"]Mike[/URL] [B]* [/B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/194606-Bokser-Floyd-nie-dosy%C4%87-%C5%BCe-taki-stary-to-jeszcze-taki-brzydki.?highlight=bokser+Floyd"]Floyd[/URL] [B]* [/B]Astor [B]* [/B]Tajson [B]* [/B]Rambo [B]* [/B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/186741-Bokser-to-czy-traktor-8-latek-juz-w-DT-zbieramy-na-diagnostyke-i-leczenie"]Horus[/URL] [B]* [/B]Massi [B]* [/B]Lala [B]* [/B]Bolek [B]* [/B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/182039-Bo-schronisko-o-nim-zapomnia%C5%82o....-poranione-wyg%C5%82odzone-Fundacja-SOS-Bokserom"]Drops[/URL] [B]* [/B]Bysio [B]* [/B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/181495-FRANEK-wyrzucony-w-kagaA-cu-juA-pod-opiekAE-SOS-Bokserom?p=14263446#post14263446"]Franek[/URL] [B]* [/B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/186508-Diego...Szukamy-DS.-Og%C5%82oszenia-pilnie-potrzebne.?highlight=bokser+diego"]Diego[/URL] [B]* [/B]Chilli [B]* [/B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/219308-Dramat-ps%C3%B3w-%21-Rozbicie-pseudohodowli-w-Wielkopolsce-%21%21%21-Fundacja-SOS-bokserom"]Boguś,Luna i Astra[/URL] [B]* [/B] [B]* [/B] [B]* [/B] [B]* [/B] [B]* [/B] [B]* [/B] [B]* [/B] [B]Ala: 602-800-810[/B] [B]* [/B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/212074-Pyzunia-uratowana-%21-Poza-schronem-jedzie-do-dt.-%29-Pyza-ma-dom."]Pyza[/URL] [B]* [/B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/215741-GRUNIA-bokserka-ofiara-wakacyjnych-wyjazd%C3%B3w."]Grunia[/URL] [B]* [/B]Bambo [B]* [/B]Maksio [B]Ola: 794-505-400[/B] [B]* [/B]Aiko [B]* [/B]Miro [B]* [/B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/212339-Cezar-ju%C5%BC-w-nowym-domu-%29%29%29-Hura%21%21%21%21%21%21%21%21%21?highlight=bokserka+bunia"]Cezar[/URL] [B]* [/B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/205685-Bokser-KING-dosta%C5%82-porsche-i-nogi-ruszy%C5%82y-zbieramy-na-rehabilitacj%C4%99%21%21%21"]Kinio/King[/URL] [B]*[/B] Nobel [B]* [/B]Majlo [B]* [/B] [B]* [/B] [B]Joanna: 607-329-932[/B] [B]* [/B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/196616-boksiowaty-Bodzio-koczowal-przy-ulicy-w-dt-od-zimy"]Bodzio[/URL] [B]* [/B] [B]* [/B] [B]* Będę szukać jeszcze i podlinkowywać ;) [/B] -
[quote name='Rudamania']Dobre cioteczki potrzebna Nam chętna ooba z Bydgoszczy i okolic do przeprowadzenia PA London ma szanse na fajny domek!!!!! PS. W razie czego walic na PW to podam dane do PA[/QUOTE] Z Bydgoszczy jest : olly paulinken Kara. DarkWater michu pepsicola w deszczu rosnę Napisz do tych osób,któraś się na pewno zgodzi ;)
-
Misiek już w swojm domku w Warszawie szczęśliwy :):):)
tatankas replied to tatankas's topic in Już w nowym domu
Otrzymałam pieniążki od some 30zł -deklaracja za grudzień i styczeń.Serdecznie dziękujemy :) [INDENT] [INDENT] [SIZE=3][B][COLOR=blue]Deklaracje stałe:[/COLOR] ilo-30zł [/B][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray]ZAPŁACONY PAŹDZIERNIK[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray],LISTOPAD,GRUDZIEŃ[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE] [SIZE=3][B] Enigma79-20zł[SIZE=1][COLOR=slategray] ZAPŁACONY PAŹDZIERNIK,LISTOPAD,GRUDZIEŃ,STYCZEŃ,[/COLOR][/SIZE] agnieszka32-50zł [/B][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray]ZAPŁACONY PAŹDZIERNIK[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray],LISTOPAD,[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE] [SIZE=3][B] some-10zł [/B][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray]ZAPŁACONY PAŹDZIERNIK,LISTOPAD,GRUDZIEŃ,STYCZEŃ[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE] [B][SIZE=3]olga03-25zł[/SIZE][/B] [SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray]ZAPŁACONY LISTOPAD,GRUDZIEŃ[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black] [COLOR=red][SIZE=4]Październik wpłaty:[/SIZE] [COLOR=black]Enigma79-[COLOR=red]50zł[/COLOR][SIZE=1]-stała za październik i listopad,oraz jednorazowe [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]ilo-[COLOR=red]53zł[/COLOR]-[SIZE=1]stała za październik,oraz jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]jolam-[COLOR=red]100zł[/COLOR]-[SIZE=1]jednorazowo [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]Agnieszka W. ze Szczecina-[COLOR=red]45zł[/COLOR]-[SIZE=1]jednorazowo [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]Od Marty z Gryfina-[COLOR=red]30zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=3]some-[COLOR=red]30zł[/COLOR]-[/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black][SIZE=1]stała za październik i listopad,oraz jednorazowe[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1] [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B]agnieszka32-[COLOR=red]50zł[/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]-[SIZE=1]stała za październik[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]bilety sprzedane od pszczółki Enigmy79 ;-)-[COLOR=red]50zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]sylwia637-[COLOR=red]30zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [B]stan konta październik:[COLOR=red]438zł[/COLOR][/B][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1] [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4][COLOR=blue]Wydatki październik:[/COLOR][/SIZE] [/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4]transport Miśka do hoteliku[COLOR=red]-150zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray]ZAPŁACONY[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4]hotel październik[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4](od 20.10-20.11)[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4][COLOR=red]-200zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray]ZAPŁACONY[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE] __________________________________________________ _________________ [SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5]Zostało z października [COLOR=red]88zł [/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][SIZE=4]Listopad wpłaty:[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=3]chita-[COLOR=red]100zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=3]bazarek cegiełkowy basti-[COLOR=red]65zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]ilo-[COLOR=red]35zł[/COLOR]-[SIZE=1]stała za listopad,oraz jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]MILA*ADA-[COLOR=red]10zł[/COLOR]-[SIZE=1]jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]Daisy_-[COLOR=red]30zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][B][SIZE=3]olga03-[COLOR=red]25zł[/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]-[SIZE=1]stała za listopad[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black] Yana-[COLOR=red]20zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]Marta i Karol-[COLOR=red]30zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B] agnieszka32-[COLOR=red]50zł[/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]-[SIZE=1]stała za listopad[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][B] stan konta listopad:[COLOR=red]453zł[/COLOR][/B][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1] [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4][COLOR=blue]Wydatki listopad:[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4]hotel listopad[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4](od 20.11-20.12)[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4][COLOR=red]-200zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray]ZAPŁACONY[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE] __________________________________________________ __________________ [SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5]Zostało z listopada [COLOR=red]253zł [/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][SIZE=4]Grudzień wpłaty:[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B]tatankas bazarek-[COLOR=red]131zł [/COLOR][/B][/SIZE][B][SIZE=3]olga03-[COLOR=red]25zł[/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]-[SIZE=1]stała za grudzień(nawet pw nie musiałam wysyłać ;-))[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black] [/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]ilo-[COLOR=red]40zł[/COLOR]-[SIZE=1]stała za grudzień,oraz jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]Marta i Karol-[COLOR=red]30zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]Enigma79-[COLOR=red]40zł[/COLOR]-[SIZE=1]stała za grudzień,styczeń[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]pani Lidia z Polic-[COLOR=red]30zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo na lepszy nowy rok :smile:[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]some-[COLOR=red]30zł[/COLOR]-[SIZE=1]stała za grudzień,styczeń+jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black][SIZE=1](nawet pw nie musiałam wysyłać,kolejna rzetelna firma ;-))[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black] [/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [B]stan konta grudzień:[COLOR=red]579zł[/COLOR][/B] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4][COLOR=blue]Wydatki grudzień:[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4]szczepienie,odrobaczenie,chipowanie[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4][COLOR=red]-???zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4]hotel grudzień[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4](od 20.12.2011-20.01.2012)[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4][COLOR=red]-200zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE] __________________________________________________ ____________________ [SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5]Aktualny stan konta [COLOR=red]379zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE] [/INDENT] [/INDENT] -
[quote name='olly']Landi w nowym domu: http://www.sosbokserom.com.pl/index.php/pl/component/psy/?task=pokaz&pies_id=914#2_01 Cieszę się bardzo,to była akcja na wariackich papierach,dosłownie miałyśmy z olly kilka godzin na znalezienie domku i transportu,oraz zebranie pieniążków na transport.Bardzo się cieszę,że się udało.Niech sunia żyje szczęśliwie w nowym domku :)
-
Wpadłam również z życzeniami [URL="http://smajliki.ru/smilie-481652487.html"][IMG]http://s5.rimg.info/ed2eff3c85d7596720ec0df3a16e9050.gif[/IMG][/URL]
-
Ja też się dołączam do życzeń [URL="http://smajliki.ru/smilie-481652487.html"][IMG]http://s5.rimg.info/ed2eff3c85d7596720ec0df3a16e9050.gif[/IMG][/URL]
- 78403 replies
-
Ja z rudą swoją też miałam problemy,z suchymi kombinowałam co i rusz.Pewnie niektórzy naskoczą na mnie co za gówienko psu daję,ale ona teraz na PURINIE DOG CHOW jagnięcina z ryżem jest i w końcu skończyły się problemy skórne,nie ma problemów żołądkowych,chętnie je ją do czystej miski za każdym razem jak nasypię(kiedyś micha stała cały dzień,teraz muszę jej wydzielać,bo już się tłuścioch robił) a co najważniejsze,że nie jest już taka chuda,ładnie przybrała na wadze,co nawet po sterylizacji nie chciało nastąpić.
-
Yana to taka w sam raz,ale Mela to szczypiorek-gdyby mojej tak żebra stały to już bym pasła,no ale ja przewrażliwiona,bo prawie rok latałam ze swoją staruszką,a ona wyglądała jak kościotrup(chorubsko ją zżerało:().Ile twoje laski ważą [B]cioteczko[/B]?
-
[quote name='Cheese']Prosze szybciutko o nr konta na pw, przeleje 50 pln, ale pewnie na koncie będzie dopiero w poniedziałek bo juz pózno, a w sobote i niedziele bank nie pracuje Dziękujemy bardzo,ale właśnie jolam z Myśliborza zaofiarowała,że dla boksi przeleje 50zł na transoprt i już jej konto wysłałam,przed sekundą dosłownie.Bardzo się cieszę,że tyle dobrych serduszek :)Jak tylko boksia dojedzie do swojego nowego domku to przelewam pieniążki na transport :)
-
[quote name='tatankas']Dziewczyny-piękna ruda sunia szuka domu,jutro trafi do schronu: [url]http://tablica.pl/oferta/do-jutra-dom-pozniej-schronisko-pilnie-potrzebna-pomoc-IDBgOj.html[/url] Macie jakieś pomysły,ja zaraz piszę do dziewczyny z Myśliborza,która jest z dogo,może coś pomorze :([/QUOTE] olly załatwiła domek stały,o ile sunia się dogada z mniejszą mieszkającą tam sunią,mamy też już na jutro transport dla niej-koszt wyniesie 110zł,50zł dołożą się jej nowi właściciele,więcej nie mogą,bo ciężko po świętach,a do tego z sunią jeszcze trzeba będzie zaliczyć weterynarza.Czy ktoś może się dołożyć do transportu.Ja mogę 10zł dać,więc brakuje jeszcze 50zł
-
olly załatwiła domek stały,o ile sunia się dogada z mniejszą mieszkającą tam sunią,mamy też już na jutro transport dla niej-koszt wyniesie 110zł,50zł dołożą się jej nowi właściciele,więcej nie mogą,bo ciężko po świętach,a do tego z sunią jeszcze trzeba będzie zaliczyć weterynarza.Czy ktoś może się dołożyć do transportu.Ja mogę 10zł dać,więc brakuje jeszcze 50zł
-
[quote name='tatankas']śliczna ruda boksia szuka domu na już-wyląduje w schronisku jutro-Myślibórz: [url]http://tablica.pl/oferta/do-jutra-dom-pozniej-schronisko-pilnie-potrzebna-pomoc-IDBgOj.html[/url][/QUOTE] Z olly z fundacji sos Bokserom załatwiłyśmy domek stały,o ile sunia się dogada z mniejszą mieszkającą tam sunią,mamy też już na jutro transport dla niej-koszt wyniesie 110zł,50zł dołożą się jej nowi właściciele,więcej nie mogą,bo ciężko po świętach,a do tego z sunią jeszcze trzeba będzie zaliczyć weterynarza.Czy ktoś może się dołożyć do transportu.Ja mogę 10zł dać,więc brakuje jeszcze 50zł :(
-
Misiek już w swojm domku w Warszawie szczęśliwy :):):)
tatankas replied to tatankas's topic in Już w nowym domu
dziś do 20.00 musimy wiedzieć,czy ktoś da radę przewieźć jutro bokserkę sunię z Barlinka(Myśliborza) do Bornego Sulinowa.Jeżeli nie załatwimy transportu to jutro sunia jedzie na kwarantannę do mojego miasta,a tam umieralnia,o ile hycel jej nie zgubi po drodze,bo zabrane przez niego psy znikają :( Może znacie kogoś,kto mógłby pomóc w transporcie.Borne Sulinowo niedaleko Szczecinka!!! -
Potrzebny transport na jutro.Dziś do 20.00 musimy coś wykombinować i dać znać paniom,pod których opieką jest sunia,bo jak nie to jutro przyjeżdża do mnie do miasta na kwarantanne,hycel ją zabiera,a u mnie umieralnia,nie kwarantanna,a hyclowi naszemu często psy giną :-(Tak więc trasa Myślibórz-Borne Sulinowo,jak masz kogoś zmotoryzowanego?