Jump to content
Dogomania

tatankas

Members
  • Posts

    28631
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by tatankas

  1. To tylko się cieszyć,bo może już być tylko lepiej ;)
  2. [quote name='sabinka40']Dzidzia boksiowa i jeszcze kicha....cioteczki ratujcie go:modla:[/QUOTE] Ratują,ratują,tylko go ze schronu nie chcą wypuścić,dopiero w piątek,więc musimy czekać ;)
  3. [quote name='Nutusia']Rekonwalescencja w takich warunkach?!?!?!? Sama bym się dała... wysterylizować! ;)[/QUOTE] hehehe-ja też,ja też :D [quote name='andegawenka']No wiesz? Ciebie trzeba rozmnażać albo w ostateczności klonować:loveu:;)[/QUOTE] A widzisz,ja już mam trzy swoje klony,więc starczy :p
  4. Sunia jest naprawdę śliczna,tym bardziej mnie szlag trafia,że właściciele ją zostawili,jak mogli takie cudo :(
  5. [quote name='kamilqax95x']marzy mi się takie jak w Szczecinku, ale to nie możliwe :( ehhh ta głupia naiwność :([/QUOTE] Możliwe,możliwe,tylko przy okazji powinni wymienić cały personel na ludzi z sercem do zwierząt,a nie z wężem w kieszeni :(
  6. Poszło już,pewnie już u Ciebie,bo ten sam bank ;)
  7. No mówiłam,że to długo nie zajmie ;)
  8. [quote name='Franca81']Warszawski PALUCH - chyba aktualna baza (bo ostatnio coś szwankuje) [IMG]http://napaluchu.pl/foto/011200198_mini.jpg[/IMG] [FONT=arial][SIZE=2][COLOR=#003366][FONT=arial][SIZE=2][FONT=verdana][SIZE=1][B]ID[/B]: 0173/12/P [B]Gatunek[/B]: PIES [ BOKSER ] [ samica ] [B]Masc[/B]: brązowa [B]Skad[/B]: Sm z ul Czeremchowej [IMG]http://napaluchu.pl/foto/011200197_mini.jpg[/IMG] [/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=arial][SIZE=2][COLOR=#003366][FONT=arial][SIZE=2][FONT=verdana][SIZE=1][B]ID[/B]: 0172/12/P [B]Gatunek[/B]: PIES [ BOKSER ] [ samiec ] [B]Masc[/B]: brązowy biały żabot [B]Skad[/B]: Sm z ul Czeremchowej [B]Znaki[/B]: kufa czarno biała[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT] Sądząc po numerze ID to złapane razem (ulica SM też ta sama). Wiadomo co z małym? Na filmiku zauważyłam, że mały kicha kilka razy...[/QUOTE] Jeszcze tego samego dnia dałam znać ciotkom boksiowym,miały następnego dnia jakieś dziewczyny się przejść do schroniska i go wypatrzeć.Muszę się podpytać jak tam ;)
  9. [quote name='Kapsel']Taaaak prawie wszystkie boksioły myślą, że jamnikami są :-D:-D:-D a szczególnie gdy na kolanka chcą :evil_lol:[/QUOTE] Jak do mnie raz koleżanka przyszła,ruda moja hop na kolanka,a koleżanka szok i mówi:" Nosz kur.... Yoreczek na kolanka hopsnął !" :D:D:D
  10. Same dobre wieści,oby tak dalej :)
  11. No to można trochę odetchnąć:cool3::multi::multi::multi:
  12. [B]onga[/B] dobrze cię rozumiem,co to znaczy zapach szczeniaka-uwielbiam go :) Faktycznie młody sczupaczek,ale moja ruda była identyczna,ona ważyła niecałe 3kg jak do mnie trafiła w wieku ponad 2 miesięcy,a teraz bydle 30kg bez drobnych ;)
  13. [quote name='giselle4'][FONT=Calibri]Kolejny dramat psa, którego rodzina nie uwzględniła w swoich wyjazdowych planach. Zbyt dużo formalności, załatwiania, a przecież to tylko pies. Dzień przed wyjazdem „kochana” familia zadzwoniła do schroniska dla zwierząt celem oddania swojej bokserki Roxy. Niestety schronisko odmówiło, więc rodzinka wpadła na genialny pomysł przywiązania i porzucenia psa.[/FONT] [FONT=Calibri]I tak Roxy trafiła do mnie. Jest 3-letnią suką, zaszczepioną, odrobaczoną, uszy i ogon – niekopiowane. Posiada książeczkę zdrowia- to tyle co jej zostało po poprzednich właścicielach oraz wielka tęsknota. Gdy zapomina jest skoczna i całuśna, radosna. Do dzieci przyjazna, zachowuje czystość w domu, jednak nie toleruje innych psów. [/FONT] [FONT=Calibri]Nie mogłam pozostać obojętna na jej tragedię, dlatego przygarnęłam Roxy. Niestety mam już psa- również bokserkę, która bardzo źle znosi pobyt innego zwierzęcia w domu, więc muszą być separowane od siebie, dlatego też bardzo pilnie poszukuję nowej, prawdziwej rodziny dla Roxy. Najlepiej kogoś znającego rasę, kto wie, że bokser jest jak małe dziecko-delikatne, a zarazem żywiołowe, wrażliwe oraz niezwykle radosne.[/FONT] [FONT=Calibri] [/FONT] [CENTER][CENTER][FONT=Calibri]Kontakt do mnie:[/FONT] [FONT=Calibri]664 315 852[/FONT] [FONT=Calibri]502 298 088[/FONT] [FONT=Calibri]Nie odpisuję na sms’y.[/FONT] [FONT=Calibri][U]Proszę o przemyślane decyzje[/U]![/FONT] [FONT=Calibri]Przed adopcją Roxy zostanie wysterylizowana, by uchronić ją przed pseudohodowcami.[/FONT][/CENTER] Wizyty: 7 pomozcie z ogloszeniami----prosze[/CENTER][/QUOTE] Kochana a można mail do ciebie,to porobię jej parę ogłoszeń;) [quote name='monia&nero']Jestem na zaproszenie. Serce mnie boli jak widzę smutne oczy Roxy! Co za "ludzie":angryy: [URL]http://www.facebook.com/events/304999966218193/[/URL] Zrobilam wydarzenie na FB. Nie wiem czy dobrze bo robie pierwszy raz. Udostępniajcie![/QUOTE] Wydarzenie udostępnione :)Zaproszenia do moich znajomych wysłane ;)Sunia piękna,musowo znajdzie szybko nowy domek.Ja sobie nie wyobrażam,by swojego rudzielca zostawić na wakacje u kogoś i jak możemy,to jedziemy zawsze z nią,a co dopiero zostawić na zawsze nie wiadomo gdzie.Ci ludzie serca nie mają :( [quote name='giselle4']wczoraj mialam bliskie spotkanie z glebą i łapka mi troche zrobila sie większa lekarz powiedzial ze do adopcji Roxy sie zagoi...wiec jestem dobrej mysli[/QUOTE] Kochana ja przed wczoraj w nocy miałam bliskie spotkanie ze ścianą.Nie wiem,jak to zrobiłam,ale gdy wracałam do łóżka w nocy(byłam za potrzebą ;)) chyba przysnęłam idąc,bo zamiast wejść drzwiami do sypialni,wlazłam w ścianę.Cały wczorajszy dzień zastanawiałam się dlaczego tak mnie boli łuk brwiowy,koło wieczora sobie dopiero przypomniałam.Najlepsze w tym wszystkim jest to,że teraz guza jak diabli mam,no bo przecież tak zaspana byłam,że nawet nie poszłam nic przyłożyć zimnego do twarzy,tylko do łóżka i dalej lulu :D:D:D
  14. No to ja trzecia,mam parę zdjęć z wakacji twoich psiaków,to też wstawię,jak tylko czas znajdę ;)
  15. [quote name='ageralion']Jakos sobie dawalyscie rade bez nas... ;)[/QUOTE] To napiszę tak-te psiaki nie dałyby rady bez was,bo pewnie by do Sierakowa trafiły :(
  16. Dobrze by było mu jeszcze marchewki do gotowanego dodawać,oczywiście też gotowanej.Ja swojej podawałam 1/3 mięsa,1/3 ryżu i 1/3 marchewki.
  17. No to czekać tylko aż mężuś stopnieje.Mój też tak mówił chyba przez pierwsze 2 tygodnie,że nie wpuści,że ma swoje miejsce,a teraz jest tak: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images35.fotosik.pl/419/0de6b34f53b538a4med.jpg[/IMG][/URL] i tak [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images36.fotosik.pl/202/8a53472301bcd010med.jpg[/IMG][/URL] i tak: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images49.fotosik.pl/407/7f839d2a6040809emed.jpg[/IMG][/URL] i tak: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images49.fotosik.pl/602/f753dac0a1b762abmed.jpg[/IMG][/URL] I jak myślisz-które to jej posłanie??? Odpowiedź bardzo prosta-żadne z tych,na których leży :D:D:D
  18. tatankas

    Kapsel & Jenny

    Bardzo mi miło:loveu::loveu::loveu:
  19. tatankas

    Kapsel & Jenny

    [quote name='Kapsel']Nie wylądowałabyś pod mostem :cool3::cool3::cool3: co to to nie, w takim przypadku my ciotki boksiowe TZ-ta byśmy eksmitowały i po problemie :diabloti: i dopiero by się zaczęło :evil_lol: same tymczasy byś miała :evil_lol:[/QUOTE] Marzenia :D:D:D
  20. Bardzo się cieszę,że się udało nowy tymczas znaleźć.Dziewczyny nie wiem,jak byśmy sobie w Policach dały radę bez waszej pomocy:loveu::loveu::loveu:
  21. Nawet pokryję koszta wykupu jak będzie trzeba,tylko niech go stamtąd zabiorą plissssssssssssssssssssss
  22. I ja przyleciałam do tego cudnego maluszka :)
  23. tatankas

    Kapsel & Jenny

    [quote name='Kapsel']Zapewne wykorzystamy kontakty ;) Już sprawa jest w toku. Ania DT Kevina i Laili pojedzie jutro do schronu i wszystko wybada.[/QUOTE] Bardzo się cieszę,żebym takie cudo zobaczyła w Szczecińskim schronisku to nawet mój mąż by mnie nie zatrzymał,tak jak było z Rockym( za TM),w najgorszym wypadku razem ze szczylem byśmy pod mostem wylądowali ;)
×
×
  • Create New...