Jump to content
Dogomania

tatankas

Members
  • Posts

    28631
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by tatankas

  1. Super,że wszystko dobrze.Co do puszek,ja zamawiając karmę przez internet też dostaję gratisy zawsze w postaci puszek,moja ruda dostała w jeden dzień i zwymiotowała,otem cały dzień chodziła,wylizywała wszystkie kąty,a na dworze nie była zainteresowana jak zwykle zabawą i załatwianiem się tylko trawę wsuwała zawzięcie.Nie skojarzyłam tego z puszką,którą dostała,tylko zwaliłam na jej żarłoczność,bo wsunęła i 3 sekundy karmę z puszki.Na drugi dzień dostała o połowę mniej i było to samo,dopiero wtedy skojarzyłam.Puszki poszły do psiaków znajomej,którym nic nie było.Teraz już wiem,że mój rudzielec nie toleruje w ogóle puszek,jest tylko na suchej.Może z twoim jest to samo,co w sumie jest dobrą wiadomością,bo wystarczy tylko nie podawać im puszek i będzie ok :)
  2. Już nieaktualne,znalazł się właściciel.Teraz szukamy transportu dla tej boksi.Boksia jest w Myśliborzu,olly już dzwoni do pani,która była zainteresowana adopcją bokserki,może jej się spodoba ta sunia.Jak tak to będziemy szukać transportu z Myśliborza do Bornego Sulinowa(180km),jeżeli nie to szukamy transportu z Myśliborza do Bydgoszczy(250km) :(
  3. tatankas

    Kapsel & Jenny

    Dziewczyny-piękna ruda sunia szuka domu,jutro trafi do schronu: [url]http://tablica.pl/oferta/do-jutra-dom-pozniej-schronisko-pilnie-potrzebna-pomoc-IDBgOj.html[/url] Macie jakieś pomysły,ja zaraz piszę do dziewczyny z Myśliborza,która jest z dogo,może coś pomorze :(
  4. śliczna ruda boksia szuka domu na już-wyląduje w schronisku jutro-Myślibórz: [url]http://tablica.pl/oferta/do-jutra-dom-pozniej-schronisko-pilnie-potrzebna-pomoc-IDBgOj.html[/url]
  5. olly-widziałaś tą rudą sunię: http://tablica.pl/oferta/do-jutra-dom-pozniej-schronisko-pilnie-potrzebna-pomoc-IDBgOj.html
  6. Tak,tak-trzymamy kciuki i musi być dobrze.Z moją też miałam przeboje,też miała prześwietlenia,prześwietlenia z kontrastem,potem usg,badania krwi.A po trzech dniach jej przeszło.Jakiś wirus był,oby u Albinka też był tylko jakiś niegroźny wirus.
  7. [quote name='chita']ooo:) my sie jutro widzimy:cool3: kabelka nimam ale cos pomysle, a niunia ma na imie Amelka (chociaz powinna byc Maryja bo ma ryja i ciagle sie drze:evil_lol:),ale jest cuuuuuuudna, tylko niestety jeszcze w szpitalu bo miala bialko w moczu ale juz chyba jutro pojedzie do domku:)[/QUOTE] [quote name='unikatowydiament']Gratulacje bratanicy,a Amelia to bardzo piękne imię :)[/QUOTE] [quote name='bira']Piękne, piękne, tylko Amelki to diabełki ;-) Moja bratanica też Amelka :-)[/QUOTE] Niestety Amelka to moja najmłodsza córcia,imię może piękne,też mi się bardzo podobało,teraz by bardziej pasowało właśnie Diablica,Wścieklizna i.t.p....
  8. [quote name='toska_latte']O dwoch pierwszych psiakach juz slyszalysmy, srodkowa sunia moim zdaniem nie ma niz z bulla, czwartego psiaka widziala i oceniala nasza Asia, jedynie tego piateko zupelnie nie kojarze… Mamy dobre wiadomosci, od dzisiaj (a raczej juz przed swietami) jestesmy oficjalnie dzialajacym stowarzyszeniem, w koncu, po pol roku walki, zarejestrowali nas i nadali KRS:multi::multi::multi::sweetCyb::cunao:[/QUOTE] No w końcu-gratuluję dziewczyny :)
  9. Ja również bardzo dziękuję w imieniu Kinga:multi::multi::multi:Kochane cioteczki:loveu::loveu::loveu:
  10. Zabezpieczony finansowo na pewno jak na razie,zobaczymy ile wyniosą koszta kastracji,szczepień i chipowania,ale na wszystko powinno starczyć,jak na razie nie wysyłam pw z numerem konta,bo nie ma takiej potrzeby :)A i przyszła kolejna wpłata dla Miśka na moje konto,od pani Lidki z Polic na lepszy nowy rok :):):) Serdecznie dziękujemy :) [INDENT] [INDENT] [SIZE=3][B][COLOR=blue]Deklaracje stałe:[/COLOR] ilo-30zł [/B][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray]ZAPŁACONY PAŹDZIERNIK[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray],LISTOPAD,GRUDZIEŃ[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE] [SIZE=3][B] Enigma79-20zł[SIZE=1][COLOR=slategray] ZAPŁACONY PAŹDZIERNIK,LISTOPAD,GRUDZIEŃ,STYCZEŃ,[/COLOR][/SIZE] agnieszka32-50zł [/B][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray]ZAPŁACONY PAŹDZIERNIK[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray],LISTOPAD,[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE] [SIZE=3][B] some-10zł [/B][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray]ZAPŁACONY PAŹDZIERNIK,LISTOPAD,[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE] [B][SIZE=3]olga03-25zł[/SIZE][/B] [SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray]ZAPŁACONY LISTOPAD,GRUDZIEŃ[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black] [COLOR=red][SIZE=4]Październik wpłaty:[/SIZE] [COLOR=black]Enigma79-[COLOR=red]50zł[/COLOR][SIZE=1]-stała za październik i listopad,oraz jednorazowe [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]ilo-[COLOR=red]53zł[/COLOR]-[SIZE=1]stała za październik,oraz jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]jolam-[COLOR=red]100zł[/COLOR]-[SIZE=1]jednorazowo [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]Agnieszka W. ze Szczecina-[COLOR=red]45zł[/COLOR]-[SIZE=1]jednorazowo [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]Od Marty z Gryfina-[COLOR=red]30zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=3]some-[COLOR=red]30zł[/COLOR]-[/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black][SIZE=1]stała za październik i listopad,oraz jednorazowe[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1] [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B]agnieszka32-[COLOR=red]50zł[/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]-[SIZE=1]stała za październik[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]bilety sprzedane od pszczółki Enigmy79 ;-)-[COLOR=red]50zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]sylwia637-[COLOR=red]30zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [B]stan konta październik:[COLOR=red]438zł[/COLOR][/B][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1] [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4][COLOR=blue]Wydatki październik:[/COLOR][/SIZE] [/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4]transport Miśka do hoteliku[COLOR=red]-150zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray]ZAPŁACONY[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4]hotel październik[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4](od 20.10-20.11)[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4][COLOR=red]-200zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray]ZAPŁACONY[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE] __________________________________________________ _________________ [SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5]Zostało z października [COLOR=red]88zł [/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][SIZE=4]Listopad wpłaty:[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=3]chita-[COLOR=red]100zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=3]bazarek cegiełkowy basti-[COLOR=red]65zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]ilo-[COLOR=red]35zł[/COLOR]-[SIZE=1]stała za listopad,oraz jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]MILA*ADA-[COLOR=red]10zł[/COLOR]-[SIZE=1]jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]Daisy_-[COLOR=red]30zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][B][SIZE=3]olga03-[COLOR=red]25zł[/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]-[SIZE=1]stała za listopad[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black] Yana-[COLOR=red]20zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]Marta i Karol-[COLOR=red]30zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B] agnieszka32-[COLOR=red]50zł[/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]-[SIZE=1]stała za listopad[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][B] stan konta listopad:[COLOR=red]453zł[/COLOR][/B][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1] [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4][COLOR=blue]Wydatki listopad:[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4]hotel listopad[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4](od 20.11-20.12)[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4][COLOR=red]-200zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray]ZAPŁACONY[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE] __________________________________________________ __________________ [SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5]Zostało z listopada [COLOR=red]253zł [/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][SIZE=4]Grudzień wpłaty:[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B]tatankas bazarek-[COLOR=red]131zł [/COLOR][/B][/SIZE][B][SIZE=3]olga03-[COLOR=red]25zł[/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]-[SIZE=1]stała za grudzień(nawet pw nie musiałam wysyłać ;-))[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black] [/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]ilo-[COLOR=red]40zł[/COLOR]-[SIZE=1]stała za grudzień,oraz jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]Marta i Karol-[COLOR=red]30zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]Enigma79-[COLOR=red]40zł[/COLOR]-[SIZE=1]stała za grudzień,styczeń[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]pani Lidia z Polic-[COLOR=red]30zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo na lepszy nowy rok :)[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [B]stan konta grudzień:[COLOR=red]549zł[/COLOR][/B] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4][COLOR=blue]Wydatki grudzień:[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4]szczepienie,odrobaczenie,chipowanie[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4][COLOR=red]-???zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4]hotel grudzień[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4](od 20.12.2011-20.01.2012)[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4][COLOR=red]-200zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE] __________________________________________________ ____________________ [SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5]Aktualny stan konta [COLOR=red]349zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE] [/INDENT] [/INDENT]
  11. Pieniążki doszły.Dziękuję Aga,jutro zadzwonię do dziewczyny,która jest w kontakcie z panią zainteresowaną adopcją Miśka,z tego co aktualnie wiem,to jak tylko Misiek będzie na tyle zresocjalizowany pojedzie do adopcji do tej pani,nawet już są uzbierane pieniążki na jego transport :) [INDENT] [INDENT] [SIZE=3][B][COLOR=blue]Deklaracje stałe:[/COLOR] ilo-30zł [/B][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray]ZAPŁACONY PAŹDZIERNIK[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray],LISTOPAD,GRUDZIEŃ[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE] [SIZE=3][B] Enigma79-20zł[SIZE=1][COLOR=slategray] ZAPŁACONY PAŹDZIERNIK,LISTOPAD,GRUDZIEŃ,STYCZEŃ,[/COLOR][/SIZE] agnieszka32-50zł [/B][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray]ZAPŁACONY PAŹDZIERNIK[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray],LISTOPAD,[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE] [SIZE=3][B] some-10zł [/B][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray]ZAPŁACONY PAŹDZIERNIK,LISTOPAD,[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE] [B][SIZE=3]olga03-25zł[/SIZE][/B] [SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray]ZAPŁACONY LISTOPAD,GRUDZIEŃ[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black] [COLOR=red][SIZE=4]Październik wpłaty:[/SIZE] [COLOR=black]Enigma79-[COLOR=red]50zł[/COLOR][SIZE=1]-stała za październik i listopad,oraz jednorazowe [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]ilo-[COLOR=red]53zł[/COLOR]-[SIZE=1]stała za październik,oraz jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]jolam-[COLOR=red]100zł[/COLOR]-[SIZE=1]jednorazowo [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]Agnieszka W. ze Szczecina-[COLOR=red]45zł[/COLOR]-[SIZE=1]jednorazowo [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]Od Marty z Gryfina-[COLOR=red]30zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=3]some-[COLOR=red]30zł[/COLOR]-[/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black][SIZE=1]stała za październik i listopad,oraz jednorazowe[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1] [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B]agnieszka32-[COLOR=red]50zł[/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]-[SIZE=1]stała za październik[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]bilety sprzedane od pszczółki Enigmy79 ;-)-[COLOR=red]50zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]sylwia637-[COLOR=red]30zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [B]stan konta październik:[COLOR=red]438zł[/COLOR][/B][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1] [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4][COLOR=blue]Wydatki październik:[/COLOR][/SIZE] [/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4]transport Miśka do hoteliku[COLOR=red]-150zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray]ZAPŁACONY[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4]hotel październik[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4](od 20.10-20.11)[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4][COLOR=red]-200zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray]ZAPŁACONY[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE] __________________________________________________ _________________ [SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5]Zostało z października [COLOR=red]88zł [/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][SIZE=4]Listopad wpłaty:[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=3]chita-[COLOR=red]100zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=3]bazarek cegiełkowy basti-[COLOR=red]65zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]ilo-[COLOR=red]35zł[/COLOR]-[SIZE=1]stała za listopad,oraz jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]MILA*ADA-[COLOR=red]10zł[/COLOR]-[SIZE=1]jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]Daisy_-[COLOR=red]30zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][B][SIZE=3]olga03-[COLOR=red]25zł[/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]-[SIZE=1]stała za listopad[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black] Yana-[COLOR=red]20zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]Marta i Karol-[COLOR=red]30zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B] agnieszka32-[COLOR=red]50zł[/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]-[SIZE=1]stała za listopad[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][B] stan konta listopad:[COLOR=red]453zł[/COLOR][/B][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1] [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4][COLOR=blue]Wydatki listopad:[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4]hotel listopad[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4](od 20.11-20.12)[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4][COLOR=red]-200zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray]ZAPŁACONY[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE] __________________________________________________ __________________ [SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5]Zostało z listopada [COLOR=red]253zł [/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][SIZE=4]Grudzień wpłaty:[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B]tatankas bazarek-[COLOR=red]131zł [/COLOR][/B][/SIZE][B][SIZE=3]olga03-[COLOR=red]25zł[/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]-[SIZE=1]stała za grudzień(nawet pw nie musiałam wysyłać ;-))[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black] [/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]ilo-[COLOR=red]40zł[/COLOR]-[SIZE=1]stała za grudzień,oraz jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]Marta i Karol-[COLOR=red]30zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]Enigma79-[COLOR=red]40zł[/COLOR]-[SIZE=1]stała za grudzień,styczeń[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [B]stan konta grudzień:[COLOR=red]519zł[/COLOR][/B] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4][COLOR=blue]Wydatki grudzień:[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4]szczepienie,odrobaczenie,chipowanie[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4][COLOR=red]-???zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4]hotel grudzień[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4](od 20.12.2011-20.01.2012)[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4][COLOR=red]-200zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE] __________________________________________________ ____________________ [SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5]Aktualny stan konta [COLOR=red]319zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE] [/INDENT] [/INDENT]
  12. tatankas

    Kapsel & Jenny

    [quote name='Kapsel']Bardzo dziękujemy wszystkim za życzenia i pozdrawiamy świątecznie z ciepłego Skive (+12):bye::bye::bye::x-mas:[/QUOTE] Bliżej byś miała do mnie,a u mnie też temperatura nader świąteczna +10 do 12 stopni ;) więc nie ma się czym chwalić ;)
  13. [quote name='Alicja']Mam nadzieję , że śnieg jeszcze spadnie bo Ozzy się nie nacieszył[/QUOTE] U nas śnieg leżał jeden dzień przy temperaturze +1 stopień,wigilia i reszta świąt minęła w temperaturze +10-12 stopni.Jeszcze tak ciepło w grudniu u nas nie było.
  14. Kilka dni mnie nie było,a tu takie smutne wieści.Zapisuję wydatki w rozliczeniu i trzymam kciuki za pupę Kinia.Roboty miałam na tydzień,a wyrobić musiałam się w trzy dni,więc na kompa w ogóle nie dałam rady wejść.Nawet nie miałam jak życzeń złożyć :(
  15. U nas śnieg leżał jeden dzień i temperatura była +1,na drugi dzień temperatura była już +9 i śnieg wcięło ;)więc w ostatniej chwili zdjęcia zrobione ;)
  16. Ja też Tajgusię z ukrycia po cichu doglądam,trzymam kciuki i na zdjęcia czekam :)
  17. [quote name='Alicja']o rany ....jaka fafelka kochana ....:( [url]https://lh3.googleusercontent.com/-jIJk0rmfeUs/TvNHF3h0isI/AAAAAAAABwY/TqMH_npWCn8/s640/IMG_7996.JPG[/url][/QUOTE] Cudna jest :)Na pewno szybko znajdzie domek :)
  18. I trochę gupawki.Zdjęcia zrobione na szybko,bo córa ma jelitówkę,jeszcze przedwczoraj z gorączką była,ale na pół godzinny spacerek poszliśmy oczywiście na sankach :) [URL="http://www.fotosik.pl"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/1267/a775692108203d7cmed.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/1090/2b338688c03ef6d4med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/1287/43945da8b8a500cdmed.jpg[/IMG][/URL] I moja najmłodsza córa-jaka radość ze śniegu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/1278/5051253450f29933med.jpg[/IMG][/URL]
  19. I wczorajsze pierwsze zdjęcia na śniegu,bo pierwszy dzień jak u nas śnieg ;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/1267/aff5f0ad8eeff4a2med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/1235/d430a08528354d87med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/1231/f8cb3a048f1cabacmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/1090/b7b279413bbb3e72med.jpg[/IMG][/URL][/URL]
  20. Nowa obróżka już u nas,na wieczorne spacerki: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/1224/06da42441e035c23med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/1231/275a4e9f568d0a29med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/1224/ca723d1dcc6fb052med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/1223/ac421c318026eda3med.jpg[/IMG][/URL] Lepszych zdjęć niestety nie da się zrobić,to nierealne,by ruda się przez minutę chociaż nie ruszała i w tym samym momencie zaświeciły światełka :D:D:D
  21. [quote name='Yana'] Yana jest bardzo inteligentnym psem, ale to wbrew pozorom wcale nie ułatwia jej szkolenia, gdyż całą swą inteligencję kieruje na wymyślanie nowych sposobów jak tu mnie przechytrzyc i osiągnąc to co ona chce :evil_lol:[/QUOTE] Skąd ja to znam.Jak moja ruda przyzwyczaiła się,że za wykonaną komendę dostaje smaczka,to później gdy uważała,że zasłużyła już na kolejny kawałek trącała mnie nosem w nogę,takie jej puk,puk-no co już pora na kolejny kawałek.Po godzinnym szkoleniu miałam całe udo mokre.A najgorsze jest to by utrzymać powagę przy tym jej pukaniu :D
  22. Piękny,tak jak mój :)
×
×
  • Create New...