Jump to content
Dogomania

tatankas

Members
  • Posts

    28631
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by tatankas

  1. [quote name='toska_latte']Melduje, ze pieniazki dla Nadziej Amstaffa juz dotarly, serdecznie Wam dziekujemy! :loveu:[/QUOTE] A więc zapisuję i na zdrówko :) [INDENT] [SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red]Październik wpłaty: [COLOR=black]Enigma79-[COLOR=red]50zł[/COLOR]-stała za październik i listopad,oraz jednorazowe [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]ilo-[COLOR=red]53zł[/COLOR]-stała za październik,oraz jednorazowo[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B] [/SIZE] [SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black]jolam-[COLOR=red]100zł[/COLOR]-jednorazowo [/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black]Agnieszka W. ze Szczecina-[COLOR=red]45zł[/COLOR]-jednorazowo [/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black]Od Marty z Gryfina-[COLOR=red]30zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black]-jednorazowo[/COLOR][/COLOR][/B] [/SIZE] [SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black]some-[COLOR=red]30zł[/COLOR]-[/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]stała za październik i listopad,oraz jednorazowe[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black] [/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B]agnieszka32-[COLOR=red]50zł[/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]-stała za październik[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B] [/SIZE] [SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black]bilety sprzedane od pszczółki Enigmy79 ;-)-[COLOR=red]50zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black]-jednorazowo[/COLOR][/COLOR][/B] [/SIZE] [SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black]sylwia637-[COLOR=red]30zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black]-jednorazowo[/COLOR][/COLOR][/B] [B]stan konta październik:[COLOR=red]438zł[/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black] [/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=blue]Wydatki październik:[/COLOR] [/COLOR][/COLOR][/B][COLOR=blue][COLOR=black]transport Miśka do hoteliku[COLOR=red]-150zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=slategray]ZAPŁACONY[/COLOR][/B] [/SIZE] [SIZE=2][COLOR=blue][COLOR=black]hotel październik[/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=blue][COLOR=black](od 20.10-20.11)[/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red]-200zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=slategray]ZAPŁACONY[/COLOR][/B] __________________________________________________ [/SIZE] [SIZE=2][COLOR=blue][COLOR=black]Zostało z października [COLOR=red]88zł [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red]Listopad wpłaty:[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B] [/SIZE] [SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black]chita-[COLOR=red]100zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black]-jednorazowo[/COLOR][/COLOR][/B] [/SIZE] [SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black]bazarek cegiełkowy basti-[COLOR=red]65zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black]-jednorazowo[/COLOR][/COLOR][/B] [/SIZE] [SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]ilo-[COLOR=red]35zł[/COLOR]-stała za listopad,oraz jednorazowo[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B] [/SIZE] [SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black]MILA*ADA-[COLOR=red]10zł[/COLOR]-jednorazowo[/COLOR][/COLOR][/B] [/SIZE] [SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black]Daisy_-[COLOR=red]30zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black]-jednorazowo [/COLOR][/COLOR][/B][B]olga03-[COLOR=red]25zł[/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]-stała za listopad[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black] Yana-[COLOR=red]20zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black]-jednorazowo [/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black]Marta i Karol-[COLOR=red]30zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black]-jednorazowo[/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B] agnieszka32-[COLOR=red]50zł[/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]-stała za listopad[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][B] stan konta listopad:[COLOR=red]453zł[/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black] [/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=blue]Wydatki listopad:[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B] [/SIZE] [SIZE=2][COLOR=blue][COLOR=black]hotel listopad[/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=blue][COLOR=black](od 20.11-20.12)[/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red]-200zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=slategray]ZAPŁACONY[/COLOR][/B] __________________________________________________ [/SIZE] [SIZE=2][COLOR=blue][COLOR=black]Zostało z listopada [COLOR=red]253zł [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red]Grudzień wpłaty:[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B] [/SIZE] [SIZE=2][B]tatankas bazarek-[COLOR=red]131zł [/COLOR][/B][B]olga03-[COLOR=red]25zł[/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]-stała za grudzień(nawet pw nie musiałam wysyłać ;-))[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black] [/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]ilo-[COLOR=red]40zł[/COLOR]-stała za grudzień,oraz jednorazowo[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B] [/SIZE] [SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black]Marta i Karol-[COLOR=red]30zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black]-jednorazowo[/COLOR][/COLOR][/B] [/SIZE] [SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]Enigma79-[COLOR=red]40zł[/COLOR]-stała za grudzień,styczeń[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B] [/SIZE] [SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black]pani Lidia z Polic-[COLOR=red]30zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black]-jednorazowo na lepszy nowy rok :smile:[/COLOR][/COLOR][/B] [/SIZE] [SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]some-[COLOR=red]30zł[/COLOR]-stała za grudzień,styczeń+jednorazowo[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black](nawet pw nie musiałam wysyłać,kolejna rzetelna firma ;-))[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B] [/SIZE] [SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black]Daisy_-[COLOR=red]20zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black]-jednorazowo[/COLOR][/COLOR][/B] [/SIZE] [SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=blue]Wydatki grudzień:[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B] [/SIZE] [SIZE=2][COLOR=blue][COLOR=black]hotel grudzień[/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=blue][COLOR=black],szczepienia,chip-razem[/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red]-200zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=slategray]ZAPŁACONY[/COLOR][/B] __________________________________________________[/SIZE][SIZE=2] [/SIZE] [SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=2]Stan konta teraz [/SIZE][COLOR=red][SIZE=2]399zł[/SIZE] Wysyłam pieniążki na psiaki: [/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE]110zł na Nadzieję amstaffa ze Szczecina[COLOR=magenta][U][B] PIENIĄŻKI DOTARŁY:multi:[/B] [/U][B][U] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/182926"]RATUJEMY SZCZECIŃSKIE ASTY-NADZIEJA AMSTAFFA[/URL][/U][/B][/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/threads/182926"] [/URL] 110zł na TOZ Police [COLOR=magenta][B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/196216-TOZ-quot-Ko%C5%82o-quot-w-POLICACH-szczeniaki-psiaki-kociaki-i-inne-nasze-zwierzaki"]TOZ POLICE[/URL] [/B][/COLOR] 179zł na Kinga [COLOR=magenta][U][B]PIENIĄŻKI DOTARŁY:multi:[/B][/U][/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/205685-Bokser-KING-ju%C5%BC-nigdy-nie-b%C4%99dzie-chodzi%C5%82-%28-ZBIERAMY-NA-W%C3%93ZEK-SOS-Bokserom"][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/6615/kingpw.jpg[/IMG][/URL] [/INDENT]
  2. 1. IMIĘ: Bąbel 2. PŁEĆ: pies 3. RASA: mieszaniec 4. WIELKOŚĆ: będzie mniejszy 5. UMASZCZENIE: jak na zdjęciu 6. WIEK: ok. 3 m-cy 7. STAN ZDROWIA: dobry (odpchlony i odrobaczony) 8. KASTRACJA/STERYLIZACJA: nie 9. UPODOBANIA I NAWYKI: Bąbel to prześmieszny 3 m-czny szczeniak. Ma piękne umaszczenie i cudne oczy. Jest karny, szybko się uczy a jak mu sie coś nie spodoba to poszczekuje. Pilnuje porządku;);.Jak przystało na takiego malucha jest ciekawy świata. Lubi się bawić, dobrze zjeść i pospać. Poszukujemy Bąbelkowi domu, w którym będzie kochany i szanowany, a na pewno będzie wspaniałym, wiernym i oddanym przyjacielem na wiele lat. Zastrzegamy sobie prawo do kontroli przed i po -adopcyjnej. Oferta TOZ Police Irena 501 803 646 1. IMIĘ: Psotka 2. PŁEĆ: kotka 3. RASA: europejska 4. WIELKOŚĆ: typowa dla kota 5. UMASZCZENIE: jak na zdjęciu 6. WIEK: ok. 5 m-cy 7. STAN ZDROWIA: bardzo dobry 8. KASTRACJA/STERYLIZACJA: nie (wkrótce na koszt TOZ Police) 9. UPODOBANIA I NAWYKI : Psotka to urocza, koteczka o przepięknym umaszczeniu i wdzięcznym spojrzeniu. Koteczka ma w sobie dużo radości i pogody ducha. Niezwykle towarzyska, żywiołowa "gadatliwa". Uwielbia wszelkie pieszczoty: głaskanie, przytulanie, drapanie za uszkiem. Ponad wszystko uwielbia towarzystwo człowieka. Obecność innych zwierząt jej nie przeszkadza - bardzo ładnie dogaduje się z innymi kotami i psami. Wzorowo korzysta z kuwetki. Koteczka jest zdrowa, dba o swoja higienę. Ponadto jest odrobaczona i odpchlona Psotka szuka przyjaznego domku i kochających opiekunów, którzy okażą jej dużo opieki i miłości. Zastrzegamy sobie prawo do kontroli przed i po-adopcyjnej. Oferta TOZ Police 888 816 843
  3. IMIĘ: Dudek PŁEĆ: kocurek RASA: europejska WIELKOŚĆ: odpowiednia do wieku UMASZCZENIE: jak na zdjęciu WIEK: ok. 12 m-cy STAN ZDROWIA: bardzo dobry KASTRACJA/STERYLIZACJA: tak UPODOBANIA I NAWYKI: Gdybym mógł opowiedzieć Wam moją historię, zacząłbym od swojej długiej wędrówki. Kiedyś miałem dom. Po długich podróżach znalazłem się na ulicy, gdzie zaopiekowali się mną dobrzy ludzie. Teraz mieszkam w domu tymczasowym i szukam kochającej rodziny. Jestem bardzo przytulnym kotkiem. Uwielbiam głakanie i obecność człowieka, potrafię zasnąć u niego na kolanach mrucząć z rozkoszy. Mieszkam w pokoju z trzema kotkami, jeśli nie wchodzą mi w drogę akceptuję je. Lubię wyzwania, dlatego im wyżej wejdę tym jestem szczęśliwszy. Wzorowo korzystam z kuwety i nie jestem wybredny w kwestii jedzenia. Mógłbym powiedzieć, że z zamiłowania jestem kucharzem, ponieważ uwielbiam wtrącać się w przygotowywanie posiłków przez moich opiekunów. OFERTA TOWARZYSTWA OPIEKI NAD ZWIERZĘTAMI KOŁO W POLICACH Kontakt: 888 816 843 1. IMIĘ: Piorun 2. PŁEĆ: pies 3. RASA: mieszaniec 4. WIELKOŚĆ: będzie średni 5. UMASZCZENIE: jak na zdjęciu 6. WIEK: ok. 5 m-cy 7. STAN ZDROWIA: dobry – zaszczepiony 8. KASTRACJA/STERYLIZACJA: nie 9. UPODOBANIA I NAWYKI: Piorun to 5 m-czy śliczny szczeniak. Jest bardzo mądry i lubi się uczyć. Jak przystało na szczeniaka wszystko go interesuje, jest ciekawy świata. Jest bardzo towarzyski i przytulaśny. Szukamy dla niego odpowiedzialnych opiekunów. Spragniony jest ciepła i miłości człowieka. Będzie świetnym kompanem do spacerów. Niewiele mu potrzeba, ot miłości ze strony człowieka, miseczkę jedzenia i ciepły kąt. W zamian odda całe swoje serce, przyjaźń i wierność. Piorun czeka na swój szczęśliwy domek pełen kochających ludzi. Zastrzegamy sobie prawo do kontroli przed i po-adopcyjnej. Oferta Toz Police 514 032 196 <- Kliknij aby powiększyć <- Kliknij aby powiększyć
  4. Kolejny psiak przybłąkał się do jednego z Polickich warsztatów.Wygląda jak Owczarek kaukazki.Więcej informacji o psie pod num.tel.535007906 Jeżeli ktoś zna psiaka,to prosimy o telefon do pana,który psiaka zgłosił nam lub do nas ;)
  5. W Węgorniku (okolice Tanowa) znalazł się duży wilczur, na oko wygląda na młodego. Piesek jest bardzo zadbany i wyjątkowo posłuszny. Właściciele psa są proszeni o pilny kontakt: 501 632 885
  6. [quote name='ageralion']O rany jakie robale!!! Przerazajace... A ja mam super wiesci, maa nie musi jechac do Szczecina, bo znalazla dom :cunao:Wiecej napisze duina, lale dom na 99% sobie z mala poradzi, a malutka bedzie na oku... wczoraj az zasnac nie moglam, jak dostalam wiadomosc o polnocy :evil_lol:[/QUOTE] Takie wiadomości po północy to sama radość :):):),gorzej,jak są złe o tej porze i człowiek nie ma jak im zaradzić do rana,a z głowy nie wychodzą :(
  7. Kochana Olu dostałam zgodzę od darczyńców dla Miśka z Polic(już w nowym domku) by część pieniążków przekazać na Kinia naszego-wyszło dla niego 179zł,które z mojego konta wyszły dziś wcześnie rano,więc powinny niedługo być u ciebie.Potwierdź na wątku Miśka jak pieniążki do Ciebie dojdą : http://www.dogomania.pl/threads/216223-Misiek-ju%C5%BC-w-swojm-domku-w-Warszawie-szcz%C4%99%C5%9Bliwy-%29-%29-%29/page8 Na zdrówko Kiniu :):):)
  8. Właśnie otrzymałyśmy w spadku po Miśku 110zł-dziewczyny potwierdźcie na wątku Miśka jak pieniążki do was dojdą: [url]http://www.dogomania.pl/threads/216223-Misiek-ju%C5%BC-w-swojm-domku-w-Warszawie-szcz%C4%99%C5%9Bliwy-%29-%29-%29/page8[/url]
  9. Właśnie na konto ttb poszło 110zł spadku po Miśku z Polic ;)Dziewczyny potwierdźcie na wątku,jak pieniążki dojdą na konto,bo z mojego już wyszły :) Tu: [url]http://www.dogomania.pl/threads/216223-Misiek-ju%C5%BC-w-swojm-domku-w-Warszawie-szcz%C4%99%C5%9Bliwy-%29-%29-%29/page8[/url]
  10. Właśnie zrobiłam przelew za hotel w Szczecinku,drugi dla Kinga,trzeci dla Nadziei Amstaffa-pieniążki na TOZ Police przekażę jutro osobiście naszej pani prezes,wszystkie pięniążki powinny być jutro już do użytku psiaków :):):)
  11. [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][SIZE=4]Październik wpłaty:[/SIZE] [COLOR=black]Enigma79-[COLOR=red]50zł[/COLOR][SIZE=1]-stała za październik i listopad,oraz jednorazowe [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]ilo-[COLOR=red]53zł[/COLOR]-[SIZE=1]stała za październik,oraz jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]jolam-[COLOR=red]100zł[/COLOR]-[SIZE=1]jednorazowo [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]Agnieszka W. ze Szczecina-[COLOR=red]45zł[/COLOR]-[SIZE=1]jednorazowo [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]Od Marty z Gryfina-[COLOR=red]30zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=3]some-[COLOR=red]30zł[/COLOR]-[/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black][SIZE=1]stała za październik i listopad,oraz jednorazowe[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1] [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B]agnieszka32-[COLOR=red]50zł[/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]-[SIZE=1]stała za październik[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]bilety sprzedane od pszczółki Enigmy79 ;-)-[COLOR=red]50zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]sylwia637-[COLOR=red]30zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [B]stan konta październik:[COLOR=red]438zł[/COLOR][/B][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1] [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4][COLOR=blue]Wydatki październik:[/COLOR][/SIZE] [/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4]transport Miśka do hoteliku[COLOR=red]-150zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray]ZAPŁACONY[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4]hotel październik[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4](od 20.10-20.11)[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4][COLOR=red]-200zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray]ZAPŁACONY[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE] __________________________________________________ _________________ [SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5]Zostało z października [COLOR=red]88zł [/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][SIZE=4]Listopad wpłaty:[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=3]chita-[COLOR=red]100zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=3]bazarek cegiełkowy basti-[COLOR=red]65zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]ilo-[COLOR=red]35zł[/COLOR]-[SIZE=1]stała za listopad,oraz jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]MILA*ADA-[COLOR=red]10zł[/COLOR]-[SIZE=1]jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]Daisy_-[COLOR=red]30zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][B][SIZE=3]olga03-[COLOR=red]25zł[/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]-[SIZE=1]stała za listopad[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black] Yana-[COLOR=red]20zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]Marta i Karol-[COLOR=red]30zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B] agnieszka32-[COLOR=red]50zł[/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]-[SIZE=1]stała za listopad[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][B] stan konta listopad:[COLOR=red]453zł[/COLOR][/B][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1] [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4][COLOR=blue]Wydatki listopad:[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4]hotel listopad[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4](od 20.11-20.12)[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4][COLOR=red]-200zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray]ZAPŁACONY[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE] __________________________________________________ __________________ [SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5]Zostało z listopada [COLOR=red]253zł [/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][SIZE=4]Grudzień wpłaty:[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B]tatankas bazarek-[COLOR=red]131zł [/COLOR][/B][/SIZE][B][SIZE=3]olga03-[COLOR=red]25zł[/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]-[SIZE=1]stała za grudzień(nawet pw nie musiałam wysyłać ;-))[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black] [/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]ilo-[COLOR=red]40zł[/COLOR]-[SIZE=1]stała za grudzień,oraz jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]Marta i Karol-[COLOR=red]30zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]Enigma79-[COLOR=red]40zł[/COLOR]-[SIZE=1]stała za grudzień,styczeń[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]pani Lidia z Polic-[COLOR=red]30zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo na lepszy nowy rok :smile:[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]some-[COLOR=red]30zł[/COLOR]-[SIZE=1]stała za grudzień,styczeń+jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black][SIZE=1](nawet pw nie musiałam wysyłać,kolejna rzetelna firma ;-))[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]Daisy_-[COLOR=red]20zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4][COLOR=blue]Wydatki grudzień:[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4]hotel grudzień[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4],szczepienia,chip-razem[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4][COLOR=red]-200zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray]ZAPŁACONY[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE] __________________________________________________ ____________________ [SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5]Stan konta teraz [COLOR=red]399zł Wysyłam pieniążki na psiaki: [/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE]110zł na Nadzieję amstaffa ze Szczecina [COLOR=magenta][B][U] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/182926"]RATUJEMY SZCZECIŃSKIE ASTY-NADZIEJA AMSTAFFA[/URL][/U][/B][/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/threads/182926"] [/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/182926"] [/URL] 110zł na TOZ Police [COLOR=magenta][B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/196216-TOZ-quot-Ko%C5%82o-quot-w-POLICACH-szczeniaki-psiaki-kociaki-i-inne-nasze-zwierzaki"]TOZ POLICE[/URL] [/B][/COLOR] 179zł na Kinga [URL="http://www.dogomania.pl/threads/205685-Bokser-KING-ju%C5%BC-nigdy-nie-b%C4%99dzie-chodzi%C5%82-%28-ZBIERAMY-NA-W%C3%93ZEK-SOS-Bokserom"][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/6615/kingpw.jpg[/IMG][/URL]
  12. Boże i te psy w domu mieszkały,pamiętam parę lat temu na jednym z zakładów niedaleko mnie oszczeniła się suka,wszystkie szczeniaki padły zaraz po porodzie,jeden szczeniak przeżył,przynieśli mi taką kruszynkę na jedną rękę-trzy godziny miała i mówili bierz,albo też padnie.Była u mnie około miesiąca,ładnie odchowaną przejęła teściowa,bo właśnie takimi robalami zaczęła zapodawać,a ja niestety wtedy raczkujące dziecko miałam i wszystko się mogło zdarzyć ;)Sunia dożyła 4 lat na tym właśnie pobliskim zakładzie,póki czujników ruchu nie założyli i poszła innego zakładu pilnować :( Ale przeżyła:)Ale to pies typowo zakładowa przybłęda był,a tu domowe pupile w takim stanie-porażka.Będzie dobrze,ona jest cudna :)
  13. Zapisuję malutką,mam nadzieję,że jej się uda :)
  14. [quote name='tatankas']Dziękuję mariamc.a więc podział jest taki: 100zł na Nadzieję amstaffa ze Szczecina 100zł na TOZ Police 179zł na Kinga Wczoraj niestety do mnie faktura nie dotarła,nasza pani prezes ma urwanie głowy ponieważ dwie z nas pięciu są niedostępne,ja mam chore dzieci w domu i też wyjść z domu nie mogę,jedna pracuje.Wszystkie sprawy TOZ spadły na jedną osobę,dodatkowo jeszcze pani prezes dostarcza mi koperty do wysyłek bazarkowych i wysyła paczki,więc urwanie głowy ma.Jak tylko dostanę fakturę to robię przelewy za hotel i na wszystkie psiaki.[/QUOTE] [B]Właśnie doszedł przelew od [/B][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]Daisy_[/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][B]-[COLOR=red]20zł[/COLOR] dla Miśka na nowy rok,to niech [/B][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]Daisy_[/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][B] się wypowie na jakie zwierzaki to przekazać!!![/B]
  15. [quote name='mariamc']Z ostatnie faktury Misia jest opłacone szczepienia, odrobaczanie i czip. Ponieważ Rolnik zdobył sponsora , ewentualną kasę przekazujemy na Kinga.[/QUOTE] Dziękuję mariamc.a więc podział jest taki: 100zł na Nadzieję amstaffa ze Szczecina 100zł na TOZ Police 179zł na Kinga Wczoraj niestety do mnie faktura nie dotarła,nasza pani prezes ma urwanie głowy ponieważ dwie z nas pięciu są niedostępne,ja mam chore dzieci w domu i też wyjść z domu nie mogę,jedna pracuje.Wszystkie sprawy TOZ spadły na jedną osobę,dodatkowo jeszcze pani prezes dostarcza mi koperty do wysyłek bazarkowych i wysyła paczki,więc urwanie głowy ma.Jak tylko dostanę fakturę to robię przelewy za hotel i na wszystkie psiaki.
  16. tatankas

    Kapsel & Jenny

    [quote name='marta0731']Alinka, Ty nasza najlepsza Boksiowa Cioteczko, stooooooooo lat i wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!!!!:Rose::Rose::Rose::calus::calus::calus: :new-bday::new-bday::new-bday:[/QUOTE] [quote name='Kapsel']Ło matko skąd Martus wiedziałaś??? :oops::oops::oops: W pewnym wieku nie przyznaje sie do urodzin :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: ale bardzo dziekuje za życzenia!!![/QUOTE] To ja się przyłączę do rzyczeń-wszystkiego co najlepsze dla ciebie :Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose: Jak to się nie przyznawać,ja mam 18 lat już po raz pi.....cicho ;)
  17. [quote name='agnieszka32']To aż nieprawdopodobne, że tak tam u Was pięknie! :-o A ta rolna droga wygląda lepiej, niż nasze autostrady :evil_lol: [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-W88Db3zpYR4/Tw4AeawJlNI/AAAAAAAADvA/htdM6lUD7kQ/s640/_DSC0390.JPG[/URL][/QUOTE] [quote name='bira']O matuchno... ale u Was pięknie... boziu, jakie widoki, słońce... wszystko...oj nie ma sprawiedliwości ;-) A Arinka szczęśliwa i piękna :-) Wspaniale ogląda się takie zdjęcia. Ale wyślij tutaj trochę słońca, bo już zapomniałam jak wyglądało........ Agnieszka, to samo sobie pomyślałam... wiejska droga w lepszym stanie niż autostrada w Pl ;-)[/QUOTE] MARZENIE-żeby każda nasza Polska droga wyglądała jak ta wasza wiejska,nosz kurczaczku chyba wszystkie prawko mają,bo o tym samym pomyślałam co wy,jak tą rolną drogę ujrzałam ;)
  18. [quote name='olga03']Jezeli o mnie chodzi to ja cala sume przekazuje tatankas -ona zadala sobie trud z zbieala kase wiec niech teraz robi z nia to co uwaza za najsluszniejsze. Pozdrawiam i czekam na informacje o watku o dobroszu. Olga[/QUOTE] Dziękuję za zaufanie:loveu:To wiele dla mnie znaczy:oops:
  19. [quote name='chita']to mnie wlasnie w swieta hmm zdziwilo...tu ciemno jest po 17, dzien masakrycznie krotki, nie wiem po co ta cala zmiana czasu, w przeszlosci to moze mialo sens, obecnie mamy chyba tylko wyzsze rachunki za prad;) btw [B]jesli ktos jeszcze nie glosowal moze zechce oddac glos na Klembow, psiaki glodują... [URL="http://www.dogomania.pl/threads/220736-KrakVet-wybieramy-kandydata-na-stycze%C5%84?p=18370618#post18370618"]http://www.dogomania.pl/threads/220736-KrakVet-wybieramy-kandydata-na-stycze%C5%84?p=18370618#post18370618[/URL][/B][/QUOTE] Proszę bardzo-zagłosowane na Klembow ;)
  20. Cudne zdjęcia,cudny list-bardzo się cieszę,że się Miśkowi udało :)Oby wszystkim psiakom udawało się znaleźć tak wspaniałe domki :)
  21. Ja również serdecznie dziękuję i zapisuję w rozliczeniu :):):)
  22. A u nas szarówa wydaje się od wieczności.Do tego wciąż pada lub mży.Masakra po prostu,aż się zdjęć nie chce robić,ciemno jak w d.... już od 16.00
  23. Arinka jak zwykle piękna,otoczenie również,zdjęcia super,ale najbardziej mi brakuje też błękitnego nieba :)
  24. Trzeba napisać do moderatora,od miesięcy nikt nie uaktualniał tu wpisów w pierwszym poście.Ten temat nie ma sensu bycia w takim razie.
  25. [quote name='sylwia637']Ja chciałabym dodac jeszcze jedną bardzo ważną - myslę:) -kwestię. Kobieta która adoptowała Misia (p. Syli) wraz z p. Magdą, ktora była opiekunką Misia, nie wzięły żadnych pieniążków za transport, no i nie było tez kastracji Misia. Poprosiły one by pieniążki które pozostaną z Misia, przekazać na psiaka, który został znaleziony na stacji. Został on nazwany [B][U]Dobrosz[/U][/B]. Na ten moment nie wiem jeszcze jak się Dobrosz miewa, p. Danusia (kiero Szczecinka)poprosiła by założyć mu wątek na dogo, jednakże czekamy na zdjęcia od niej i na jakies szczegóły. I w związku z tym mam pytanie, czy bylaby szansa, by jednak pieniązki przekazać na Dobrosza. Wiem ze każda z fundacja liczy się z groszem, ale jednak w tej sytuacji to uwazam byłby najlepszy pomysł. Czekam na wasze opinie:)[/QUOTE] Z tego co wiem,to prosiły,żeby pieniążki poszły na inne potrzebujące psiaki,w tym Dobrosza.A ty napisałaś ,żeby całe pieniądze na niego poszły,gdybyś napisała,żeby włączyć Dobrosza do podziału to nie byłoby problemu. [quote name='sylwia637']Ja niczego nikomu nie narzucam, opisałam całą sprawe, przekazałam prośbę Pani, kóra adoptowała Misia. Ja zdaje sobie sprawe ze jest bardzo duzo zwierzaków w potrzebie, i dlatego napisałam ze czekam na opinie innych osób. Moja propozycja była taka jaka przedstawiłam wyżej, ale nie napisałam ze [U]tak ma byc[/U]. Zostało mi zarzucone telefonicznie, ze ja sama zdecydowałam na co pójda te pieniązki, wiec jeszcze raz wytłumacze, ze taka była prosba Pani adoptującej Misia, która tez znalazła psa na stacji Dobrosza. Ale w dalszej części napisałam również ze chciałabym poznać zdanie innych.[/QUOTE] Wiesz dobrze,że jak potrzebne były wiadomości o Miśku,to musiałam się dopraszać telefonicznie o wieści o nim od Ciebie.Masz mój telefon,czemu nie zadzwoniłaś przed wyskoczeniem z propozycją na dogo. Sos bokserom zawsze pomaga mi jak są jakieś boksery w okolicy,uważałam więc,że trzeba ich też wspomóc jak zostały pieniądze,szczególnie,że ciotki boksiowe też nas przy Miśku wspomogły,a King jest ze schroniska Szczecińskiego i gdyby nie ta fundacja to nie było by go z nami już dawno.Na dzień dzisiejszy ma dług w wysokości 1000zł. Stowarzyszenie Nadzieja amstaffa już dwa psiaki od nas wzięła z Polic:Kirę(niestety już za TM),a teraz młodą sunię Drakę,która z końcem stycznia traci darmowy dom tymczasowy i nie wiadomo co z nią dalej będzie.Mają miesięcznie do opłacenia 800zł na hotele dla psów+wyżywienie tych i innych na dt. Nasz toz Policki wiesz w jakiej jest sytuacji,wiecznie brakuje pieniędzy na wszystko.Karmę,żwirek,sterylizacje i leczenie zwierzaków.Wiecznie jesteśmy na minusie i każde 10zł jest cenne.Robię bazarek za bazarkiem,dom mam zasypany bazarkowymi rzeczami,a to wciąż mało. Wydawało mi się,że to sprawiedliwy podział dla wszystkich i ludzie się ze mną zgodzili,a tu nagle ty wyskakujesz mi z propozycją,żeby całą kwotę przeznaczyć na innego psiaka.Tak jak napisałam,piszę jeszcze raz-co innego byłoby,gdybyś napisała,żeby dołączyć Dobrosza do podziału-on zaczyna od zera.Założysz mu wątek,pozbierasz deklaracje i na pewno będziecie mieli więcej pieniędzy niż każdy z psiaków,które zaproponowałam ja-dlatego się wkurzyłam.Jestem tylko człowiekiem i do tego zwariowanym człowiekiem,który walczy o swoje zwierzaki.Niestety znam swoje ograniczenia i wszystkim zwierzakom nie jestem w stanie pomóc. Wiem,że ostatnia faktura już doszła na kwotę 200zł,jak mi Iza doniesie to zrobię przelew.Zostanie do podziału 379zł.Na Kinga,nadzieję amstaffa i toz Policki proponuję po 100zł,na Dobrosza 79zł.Moim zdaniem to będzie sprawiedliwy podział.Wspomożemy te trzy cele i dla Dobrosza na dobry start będzie,gdzie wiele z tych psiaków,które mają już wątki zaczynały od długów,a Dobrosz na dzień dobry będzie na plusie i jest cały miesiąc na zbieranie funduszy dla niego,by tak zostało.
×
×
  • Create New...