-
Posts
28631 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tatankas
-
Nakarmcie psiaka na tablica.pl-DZIŚ ostatni dzień: BYDGOSZCZ-nakarmione już 42 psy,zostały tylko te: Skrat 89%: http://tablica.pl/oferta/scrat-ze-schroniska-w-bydgoszczy-IDzze9.html Pimpon 58%: http://tablica.pl/oferta/pimpon-ze-schroniska-w-bydgoszczy-IDzzcx.html Nigel 41%: http://tablica.pl/oferta/nigel-ze-schroniska-w-bydgoszczy-IDzzbD.html Marla 35%: http://tablica.pl/oferta/marla-ze-schroniska-w-bydgoszczy-IDzzan.html GDYNIA-nakarmione już 42 psy,zostały tylko te: Tamara 44%: http://tablica.pl/oferta/tamara-ze-schroniska-w-gdyni-IDzz1x.html Miron 35%: http://tablica.pl/oferta/miron-ze-schroniska-w-gdyni-IDzz3b.html Govinda 35%: http://tablica.pl/oferta/govinda-ze-schroniska-w-gdyni-IDzz0b.html
-
[quote name='ageralion']Kurcze nie mam pojecia gdzie sie zaklada watki pseudo... :([/QUOTE] Wątek założyłam wczoraj,zaraz wkleję link,a teraz zaproszę [url]http://www.dogomania.pl/threads/219733-Pseudo-w-Barlinku-trzeba-t%C4%85-rozmna%C5%BCalni%C4%99-w-ko%C5%84cu-zamkn%C4%85%C4%87!!!?p=18234441#post18234441[/url] [B][SIZE=4]Nakarmcie psiaka na tablica.pl-DZIŚ ostatni dzień:[/SIZE] [COLOR=red]BYDGOSZCZ-nakarmione już 42 psy,zostały tylko te:[/COLOR] Skrat 89%: [URL]http://tablica.pl/oferta/scrat-ze-schroniska-w-bydgoszczy-IDzze9.html[/URL] Pimpon 58%: [URL]http://tablica.pl/oferta/pimpon-ze-schroniska-w-bydgoszczy-IDzzcx.html[/URL] Nigel 41%: [URL]http://tablica.pl/oferta/nigel-ze-schroniska-w-bydgoszczy-IDzzbD.html[/URL] Marla 35%: [URL]http://tablica.pl/oferta/marla-ze-schroniska-w-bydgoszczy-IDzzan.html[/URL] [COLOR=red]GDYNIA[/COLOR][/B][B][COLOR=red]-nakarmione już 42 psy,zostały tylko te:[/COLOR][/B][B] Tamara 44%: [URL]http://tablica.pl/oferta/tamara-ze-schroniska-w-gdyni-IDzz1x.html[/URL] Miron 35%: [URL]http://tablica.pl/oferta/miron-ze-schroniska-w-gdyni-IDzz3b.html[/URL] Govinda 35%: [URL]http://tablica.pl/oferta/govinda-ze-schroniska-w-gdyni-IDzz0b.html[/URL] Puszek 36%: [URL]http://tablica.pl/oferta/puszek-ze-schroniska-w-gdyni-IDzyYB.html[/URL][/B]
-
Pseudo w Barlinku-trzeba tą rozmnażalnię w końcu zamknąć!!!
tatankas replied to tatankas's topic in Pseudohodowle
Rezerwacja jeszcze jeden post. -
Otworzyłam temat,mam nadzieje,że zgłoszą się osoby,które też wzięły psy stamtąd: [url]http://www.dogomania.pl/threads/219733-Pseudo-w-Barlinku-trzeba-t%C4%85-rozmna%C5%BCalni%C4%99-w-ko%C5%84cu-zamkn%C4%85%C4%87!!!?p=18234441#post18234441[/url]
- 78403 replies
-
Pseudo w Barlinku-trzeba tą rozmnażalnię w końcu zamknąć!!!
tatankas replied to tatankas's topic in Pseudohodowle
Rezerwacja postu na wszelki wypadek. -
Pseudo w Barlinku-trzeba tą rozmnażalnię w końcu zamknąć!!!
tatankas posted a topic in Pseudohodowle
Dziś dostałam wiadomość na gg.Zgłosili się do mnie właściciele szczeniaka amstaff: [QUOTE]Zakładam temat dla przestrogi innych ludzi w imieniu znajomych którzy w tej chwili przeżywają swoją tragedie niedawno kupili u wyżej wymienionych 7 tygodniową suczkę w typie ast. która zmarła po kilku dniach na parwowiroze. Szczeniak musiał przyjechać już chory z hodowli na co wskazuję czas inkubacji choroby i opinia weterynaryjna. Już pierwsza noc w domu sunia świszczała przy oddychaniu,polecieli do weta okazało się że ma kaszel kennelowy dostała antybiotyk dwa dni później już wymiotowała i była apatyczna zrobili badania krwi ... walczyli o życie psa,znajduję się surowica mała miała przetaczaną krew była pod kroplówkami niestety po kilku dobach zmarła im na rękach jedyne na co było stać "hodowczynie" to rozłączenie połączenia. "Hodowczynie" bo w końcu ci ludzie są zarejestrowani w związku kynologicznym w dodatku mnożą dwie inne rasy bez żadnych badań i dokumentów sprzedając na allegratce mioty doprowadzając do tego że ich "hodowle" opuszcza psiak chory na parwowiroze z kaszlem kennelowym. Do tego ich kilkuletni zdrowy dotychczas pies nabawił się wymiotów,a dorosła suczka znajomych która miała kontakt tylko ze szczeniakiem (nie z ich dorosłym psem) mocno się dziś rozchorowała wymioty,biegunki. Kobieta wkładała im do głowy już od pierwszego telefonu że rodowód jest tylko na wystawy a jej psy (rodzice szczeniąt) go mają,na miejscu okazało się że metryki nie są do wglądu bo nie jeżdżąc na wystawy się ich nie ma [IMG]http://www.forum.amstaff.tox.pl/images/smiles/icon_exclaim.gif[/IMG] [IMG]http://www.forum.amstaff.tox.pl/images/smiles/icon_question.gif[/IMG] niespójności było tu wiele. Suczka miała być okazem zdrowia dodatkowo za okazyjną cenę 800zł bez kosztów dojazdu po psach z rodowodem. [/QUOTE]Przeczytajcie sobie z forum amstaff więcej: [URL]http://www.forum.amstaff.tox.pl/topics2/3311.htm#54464[/URL] Z tej pseudo hodowli jest także moja ruda Nikita,nie wiem,co by się stało,gdybym jej nie wzięła :-( Muszę założyć temat i w końcu coś z tym zrobić trzeba.Jestem w kontakcie z właścicielami suczki,która odeszła,oni ze Szczecina są .Znacie może kogoś z Barlinka???? Moja sunia jest z tego samego pseudo.Próbowałam coś z tym zrobić na samym początku,gdy moja sunia była jeszcze mała-2 lata temu,niestety na dogo swobodnie się poruszam od niedawna,nie wiedziałam gdzie się zgłosić z tym,oprócz tego,że pisałam do izby weterynaryjnej w zachodniopomorskim,skąd i tak nie dostałam odpowiedzi na swój mail-nie zrobiłam wtedy niestety nic. tu pisałam [URL]http://www.wiw.szczecin.pl/[/URL] na adres [EMAIL="[email protected]"] [email protected] [/EMAIL] Pisałam na forum bokserów,by ostrzec ludzi,żeby nie kupowali stamtąd psiaków,niektóre moje posty z tego forum: [URL]http://forum.boksery.pl/topics10/zanim-kupisz-szczeniaka-tylko-do-kochania-vt2581,450.htm[/URL] z 29 listopada 2009roku posty: [QUOTE]moja suczka 10 lat temu kosztowała 300zł,podobno była po rodowodowych rodzicach ale się na rodowód nie załapała,nie znam się,więc nie wiem jak to jest,była kochana tak bardzo jakby kosztowała miliony.obecną suczkę mam od 3 tygodni też z hodowli,niestety z takiej pseudo,nie wiedziałam o tym,puki po nią nie pojechałam(mieszkam koło Szczecina i zaznaczam,że chciałam boksera ze schroniska ale u nas w całym zachodniopomorskim nie było żadnego boksera do adopcji a musiałam mieć psa od zaraz,jeżeli ktoś miał boksera przez 10 lat i go stracił,wie,że tydzień bez niego to jak pół życia)smród,szczeniaki w klatkach.nie znające dotyku człowieka.jak mi przynieśli taką sparaliżowana kulkę i dali do rąk,to nie mogłam zrobić nic innego,jak wziąć psa,zapłacić i uciec z nim jak najdalej stamtąd.zapłaciłam 500zł.po powrocie zaraz do weta.okazało się ,że pies ma robaki,kaszel kenelowy i jest przeziębiony(oraz lekko niedożywiony).teraz to już całkiem inny pies,radosny,prawie zdrowy(przeziębienie jeszcze leczymy)i na pewno szczęśliwy.już dużo poszło na weta,leki,witaminy i inne rzeczy,jestem za to pewna w 100% że nigdy nie trafi na ulicę,do schroniska,a także ,że nie zostanie suką rozpłodową,bo zaraz po pierwszej cieczce idziemy na sterylkę.tak więc wszystkich nie uratuję,ale choć tego..... .....chciałam adoptować ale nie było,co do mojej staruszki,mimo,że była chora na bialaczkę(a co za tym idzie przez rok chodziłam na spacery ze szkieletem,choć jadła bardzo dużo)ludzie wytykali mnie na spacerach palcami,pies był co miesiac u weta i co miesiąc przyjmował mnie z otwartymi ustami,że ten pies jeszcze żyje,a co dopiero chodzi.pod koniec spacerki co 3 godziny i w nocy obowiązkowo.i to wszystko dla psa za 300zł...... ......ale kupując psa za 500zł,te zaoszczędzone 1000zł mogę przeznaczyć właśnie na te rzeczy,rodowodowe psy też chorują,a czy będzie miał trochę dłuższą mordkę nie ma dla mnie żadnego znaczenia. ...... .......tak ale z pseudohodowli szczeniaka może kupić także inny fan łatwego zarobku,założyć nową pseudohodowlę i traktować następną sukę jak maszynkę do pieniędzy,ja swojej tego oszczędziłam i dzięki temu będzie o kilkadziesiąt,o ile nie po paru latach kilkaset boksiów w schroniskach mniej ,więc nie potępiajcie.popierajcie takich ludzi,którzy kupują z takich miejsc,ale pod warunkiem,że jak przyjdzie czas,to pies/suka zostanie wysterylizowana,jak ja mam zamiar zrobić. ....... ......myślisz,że wiedziałam,że to pseudohodowla,nie wiedziałam bo bym na pewno nie przejechała ponad 100km po psa.ale ty jej nie widziałaś,gdy mi ją postawili pod nogi,jej nogi się rozjechały i tak leżała nieruchomo.po stracie mojej staruszki(miała 10lat i musiałam ją uśpić,przez ostatni rok żyła z białaczką,choć dawali jej dwa tygodnie)po tym,jak mojemu staremu rudzielcowi pomóc nie mogłam,tego małego nieszczęścia nie mogłam tak po prostu zostawić.nie jestem z tego dumna ,że wzięłam z pseudohodowli,ale się cieszę,że ją uratowałam ..... .....to jakieś ukraińce były,matki tam nie było,tylko szczeniaki,mnie po prostu zatkało,jak szczeniaczki można trzymać w klatkach:były boksery,ale także buldogi francuskie i shi-tzu. ..... ....na forum trafiłam,bo szukałam wiadomości na dogomani o kaszlu kenelowym i przeziębieniu,z takimi objawami psa przywiozłam do domu,już jest po 5-ciu seriach zastrzyków i aktualnie na baktrimie dla dzieci od piątku,czyli 3 tygodnie leczenia.a oprócz tego już dwa razy odrobaczana,bo choć tam ja odrobaczali trzy razy to i tak robaki sie znów pojawiły. ... .....nie po to pisze w jakich warunkach był ten pies,by się tym chwalić,ale właśnie po to,aby ludzie wiedzieli,z czym wiąże się właśnie taka pseudohodowla.mnie akurat stać na to aby co drugi dzień jeździć do weterynarza na leczenia psa już od miesiąca,ale jak ktoś sobie nie zdaje sprawy z tego,że kupując psa z hodowli z prawdziwego zdarzenia przynajmniej mamy pewność,że pies będzie zdrowy,bo tu przecież nie chodzi tylko o papier,ale o to aby mieć pieska na całe życie do kochania. ..... [/QUOTE]I moja sunia jak do mnie trafiła: [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=a88ffc84d9b91fef"][IMG]http://images37.fotosik.pl/235/a88ffc84d9b91fefm.jpg[/IMG][/URL] -
[quote name='ageralion']Rozmawialam z wlascicielem suni juz od kilku dni, bo napisali do nas w sprawie surowicy. Mialam taka nadzieje, ze sunia przezyje ale niestety nie udalo sie jej :( Dobrze odzywiona szczylka, zadbana itd powinna przezyc, a tutaj niestety wyszlo inaczej, tylko dlaczego?[/QUOTE] Kochana podpowiedz mi gdzie tu na dogo mogę założyć wątek o tej pseudo,bo trzeba coś z tym w końcu zrobić :(
-
Przeczytajcie sobie z forum amstaff: [url]http://www.forum.amstaff.tox.pl/topics2/3311.htm#54464[/url] Z tej pseudo hodowli jest także moja ruda Nikita,nie wiem,co by się stało,gdybym jej nie wzięła :( Muszę założyć temat i w końcu coś z tym zrobić trzeba.Jestem w kontakcie z właścicielami suczki,która odeszła,oni ze Szczecina są .Znacie może kogoś z Barlinka????
-
Przeczytajcie sobie z forum amstaff: [url]http://www.forum.amstaff.tox.pl/topics2/3311.htm#54464[/url] Z tej pseudo hodowli jest także moja ruda Nikita,nie wiem,co by się stało,gdybym jej nie wzięła :( Muszę założyć temat i w końcu coś z tym zrobić trzeba.Jestem w kontakcie z właścicielami suczki,która odeszła,oni ze Szczecina są .Znacie może kogoś z Barlinka????
-
Przeczytajcie sobie z forum amstaff: http://www.forum.amstaff.tox.pl/topics2/3311.htm#54464 Z tej pseudo hodowli jest także moja ruda Nikita,nie wiem,co by się stało,gdybym jej nie wzięła :( Muszę założyć temat i w końcu coś z tym zrobić trzeba.Jestem w kontakcie z właścicielami suczki,która odeszła,oni ze Szczecina są .Znacie może kogoś z Barlinka????
-
Przeczytajcie sobie z forum amstaff: [url]http://www.forum.amstaff.tox.pl/topics2/3311.htm#54464[/url] Z tej pseudo hodowli jest także moja ruda Nikita,nie wiem,co by się stało,gdybym jej nie wzięła :( Muszę założyć temat i w końcu coś z tym zrobić trzeba.Jestem w kontakcie z właścicielami suczki,która odeszła,oni ze Szczecina są .Znacie może kogoś z Barlinka????
- 78403 replies
-
Przeczytajcie sobie z forum amstaff: [url]http://www.forum.amstaff.tox.pl/topics2/3311.htm#54464[/url] Z tej pseudo hodowli jest także moja ruda Nikita,nie wiem,co by się stało,gdybym jej nie wzięła :( Muszę założyć temat i w końcu coś z tym zrobić trzeba.Jestem w kontakcie z właścicielami suczki,która odeszła,oni ze Szczecina są .Znacie może kogoś z Barlinka????
-
Przeczytajcie sobie z forum amstaff: [url]http://www.forum.amstaff.tox.pl/topics2/3311.htm#54464[/url] Z tej pseudo hodowli jest także moja ruda Nikita,nie wiem,co by się stało,gdybym jej nie wzięła :( Muszę założyć temat i w końcu coś z tym zrobić trzeba.Jestem w kontakcie z właścicielami suczki,która odeszła,oni ze Szczecina są .
-
[B]Nakarmcie psiaka na tablica.pl[U][/U][/B][URL="http://tablica.pl/oferta/puszek-ze-schroniska-w-gdyni-IDzyYB.html"][/URL]
- 78403 replies
-
[quote name='Asiaczek']Przed chwilą sprawdziłam i Johny jest juz nakarmiony!!!! pzdr.[/QUOTE] [quote name='Alicja']Ja dziś nakarmiłam Johniego :)[/QUOTE] Już uaktualniłam post na górze,żeby nowego nie wklejać,bo one dość długie ;) [quote name='anetta']Świetna ta akcja :multi: Klikam codziennie. Teraz już są nowe pieski do nakarmienia. [url]http://images8.fotosik.pl/2931/2187bf8dbdb6db66.jpg[/url] :evil_lol:[/QUOTE] Nowe psiaki też już dodane ;)Ale wciąż karmimy te z największą liczbą procentową :)
- 78403 replies
-
Jestem na wątku,jestem z TOZ Police,ale spokojnie możesz się skontaktować z TOZ Szczecin.Oni poproszą cię o wypełnienie ankiety na temat psiaka(znasz jego charakter,do jakiego domu się nadaje?) i przesłanie zdjęć.Podejdź jeśli możesz do schronu i zrób mu kilka ładnych zdjęć,Toz Szczeciński jest niedaleko schronu,więc też możesz tam pójść.Dziewczyny na pewno doradzą co i jak.Tu na ich stronce masz wszystkie potrzebne informacje,telefony też tam do nich znajdziesz: [url]http://www.toz.szczecin.pl/?id=pomoc[/url]
-
Do wykarmienia jeszcze tylko psy z BYDGOSZCZY: BYDGOSZCZ: 1.Szyszka 100%-nakarmiona :jupi: 2.Liza 100%-nakarmiona :jupi: 3.Amel 100%-nakarmiony :jupi: 4.Amant 100%-nakarmiony :jupi: 5.Liza 100%-nakarmiona :jupi: 6.Żuczek 100%-nakarmiony :jupi: 7.Sezam 100%-nakarmiony :jupi: 8.Fizia 100%-nakarmiona :jupi: 9.Hopper 100%-nakarmiony :jupi: 10.Pusio 100%-nakarmiony :jupi: 11.Żaba 100%-nakarmiona :jupi: 12.Ara 100%-nakarmiona :jupi: 13.Piksel 100%-nakarmiony :jupi: 14.Bella 100%-nakarmiona :jupi: 15.Astra 100%-nakarmiona :jupi: 16.Tibo 100%-nakarmiony :jupi: 17.Riko 100%-nakarmiony :jupi: 18.Baster 100%-nakarmiony :jupi: 19.Norris 100%-nakarmiony :jupi: 20.Aza 100%-nakarmiona :jupi: 21.Karat 100%-nakarmiony :jupi: 22.Suzi 100%-nakarmiona :jupi: 23.Mania 100%-nakarmiona :jupi: 24.Mrówka 100%-nakarmiona :jupi: 25.Bobi 100%-nakarmiony :jupi: 26.Johnny 100%-nakarmiony :jupi: 27.Buszka 100%-nakarmiona :jupi: 28.Cykor 100%-nakarmiony :jupi: Carbo 98%: http://tablica.pl/oferta/carbo-ze-schroniska-w-bydgoszczy-IDxDCT.html Mickey 93%: http://tablica.pl/oferta/mickey-ze-schroniska-w-bydgoszczy-IDxFqx.html Felek 92%: http://tablica.pl/oferta/felek-ze-schroniska-w-bydgoszczy-IDxDUP.html Figa 91%: http://tablica.pl/oferta/figa-ze-schroniska-w-bydgoszczy-IDxDVw.html Kierka 90%: http://tablica.pl/oferta/kierka-ze-schroniska-w-bydgoszczy-IDxEDR.html Diego 91%: http://tablica.pl/oferta/diego-ze-schroniska-w-bydgoszczy-IDxDLj.html Kora 90%: http://tablica.pl/oferta/kora-ze-schroniska-w-bydgoszczy-IDxEGl.html Gamgee 89%: http://tablica.pl/oferta/gamgee-ze-schroniska-w-bydgoszczy-IDxEet.html Leila 87%: http://tablica.pl/oferta/leila-ze-schroniska-w-bydgoszczy-IDxEI3.html Kemi 87%: http://tablica.pl/oferta/kemi-ze-schroniska-w-bydgoszczy-IDxEC1.html Frytka 86%: http://tablica.pl/oferta/frytka-ze-schroniska-w-bydgoszczy-IDxEbW.html Maggie 86%: http://tablica.pl/oferta/maggie-ze-schroniska-w-bydgoszczy-IDxF17.html Falco 86%: http://tablica.pl/oferta/falco-ze-schroniska-w-bydgoszczy-IDxDTz.html
-
[quote name='agaga21']ja dziś fige karmiłam :)[/QUOTE] Kochane tak jak pisałam wcześniej-najlepiej klikać na psiaka z największym procentem,bo schronisko otrzyma karmę tylko wtedy,gdy będzie zapełniona cała kość-100%,gdy będzie nawet 1%-99% to psiak nie otrzyma nic,więc najpierw karmimy psiaki,które mają najwięcej,wtedy większa pewność,że w ogóle coś dostaną bo dojdziemy do setki.
-
Ferajna z Czarcich Rewirów - czyli Biały Bokser, Tosa i CAO
tatankas replied to Bolsbokser's topic in Foto Blogi
Skąd my to znamy: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-BD4Wv1ijdhU/TujeWumzHaI/AAAAAAAAE68/rbxPQJG_sLo/s512/DSC_4437_retm.jpg[/IMG] Aha już wiem: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images40.fotosik.pl/1186/58d7cf5e3c1afd79med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images50.fotosik.pl/987/9e62b5b135c4893emed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images49.fotosik.pl/893/2ab0e8fd4ba13d34med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images47.fotosik.pl/889/1e9cbc57a9ce5391med.jpg[/IMG][/URL] Ach te boksiowe języki:):):) -
Dziewczyny wybaczycie,ale muszę wkleić: Może to nie bazarek,ale wiele cioteczek tu przychodzi,więc zareklamuję.Tablica.pl karmi zwierzaki ze schroniska w Bydgoszczy i Gdyni,wystarczy kliknąć raz dziennie,by pomóc psiakom otrzymać karmę.Zrobiłam zestawienie,ponad 30 psów ze schroniska w Gdyni i 10 psów ze schroniska w Bydgoszczy dostanie już karmę,ale postarajmy się,by było ich więcej,akcja trwa tylko do 19 grudnia,głosujcie na psiaki z Bydgoszczy,bo one tak mało mają,a żeby otrzymał pies karmę kość musi być zapełniona w 100%: BYDGOSZCZ: 1.Szyszka 100%-nakarmiona :jupi: 2.Liza 100%-nakarmiona :jupi: 3.Amel 100%-nakarmiony :jupi: 4.Amant 100%-nakarmiony :jupi: 5.Liza 100%-nakarmiona :jupi: 6.Żuczek 100%-nakarmiony :jupi: 7.Sezam 100%-nakarmiony :jupi: 8.Fizia 100%-nakarmiona :jupi: 9.Hopper 100%-nakarmiony :jupi: 10.Pusio 100%-nakarmiony :jupi: Żaba 85%: http://tablica.pl/oferta/zaba-ze-schroniska-w-bydgoszczy-IDxFQN.html Ara 80%: http://tablica.pl/oferta/ara-ze-schroniska-w-bydgoszczy-IDxDht.html Piksel 80%: http://tablica.pl/oferta/piksel-ze-schroniska-w-bydgoszczy-IDxFE5.html Bella 78%: http://tablica.pl/oferta/bella-ze-schroniska-w-bydgoszczy-IDxDvX.html Astra 74%: http://tablica.pl/oferta/astra-ze-schroniska-w-bydgoszczy-IDxDkj.html Aza 71%: http://tablica.pl/oferta/aza-ze-schroniska-w-bydgoszczy-IDxDlb.html Leila 66%: http://tablica.pl/oferta/leila-ze-schroniska-w-bydgoszczy-IDxEI3.html Suzi 65%: http://tablica.pl/oferta/suzi-ze-schroniska-w-bydgoszczy-IDxFLJ.html Riko 69%: http://tablica.pl/oferta/riko-ze-schroniska-w-bydgoszczy-IDxFHn.html Mania 65%: http://tablica.pl/oferta/mania-ze-schroniska-w-bydgoszczy-IDxFeT.html Tibo 63%: http://tablica.pl/oferta/tibo-ze-schroniska-w-bydgoszczy-IDxFOw.html Norris 62%: http://tablica.pl/oferta/norris-ze-schroniska-w-bydgoszczy-IDxFCt.html Kora 61%: http://tablica.pl/oferta/kora-ze-schroniska-w-bydgoszczy-IDxEGl.html Kierka 61%: http://tablica.pl/oferta/kierka-ze-schroniska-w-bydgoszczy-IDxEDR.html Karat 61%: http://tablica.pl/oferta/karat-ze-schroniska-w-bydgoszczy-IDxEnJ.html Johnny 61%: http://tablica.pl/oferta/johnny-ze-schroniska-w-bydgoszczy-IDxEid.html Bobi 61%: http://tablica.pl/oferta/bobi-ze-schroniska-w-bydgoszczy-IDxDzf.html Mrówka 61%: http://tablica.pl/oferta/mrowka-ze-schroniska-w-bydgoszczy-IDxFwt.html Baster 61%: http://tablica.pl/oferta/baster-ze-schroniska-w-bydgoszczy-IDxDuh.html Frytka 61%: http://tablica.pl/oferta/frytka-ze-schroniska-w-bydgoszczy-IDxEbW.html Felek 61%: http://tablica.pl/oferta/felek-ze-schroniska-w-bydgoszczy-IDxDUP.html Cykor 62%: http://tablica.pl/oferta/cykor-ze-schroniska-w-bydgoszczy-IDxDIL.html Falco 61%: http://tablica.pl/oferta/falco-ze-schroniska-w-bydgoszczy-IDxDTz.html Maggie 62%: http://tablica.pl/oferta/maggie-ze-schroniska-w-bydgoszczy-IDxF17.html Kemi 61%: http://tablica.pl/oferta/kemi-ze-schroniska-w-bydgoszczy-IDxEC1.html Gamgee 61%: http://tablica.pl/oferta/gamgee-ze-schroniska-w-bydgoszczy-IDxEet.html Diego 61%: http://tablica.pl/oferta/diego-ze-schroniska-w-bydgoszczy-IDxDLj.html Carbo 61%: http://tablica.pl/oferta/carbo-ze-schroniska-w-bydgoszczy-IDxDCT.html Buszka 61%: http://tablica.pl/oferta/buszka-ze-schroniska-w-bydgoszczy-IDxDAX.html Mickey 61%: http://tablica.pl/oferta/mickey-ze-schroniska-w-bydgoszczy-IDxFqx.html Figa 61%: http://tablica.pl/oferta/figa-ze-schroniska-w-bydgoszczy-IDxDVw.html GDYNIA 1.szczypior ma już 100%-nakarmiony :jupi: 2.Amigo 100%-nakarmiony :jupi: 3.Kajtek 100%-nakarmiony :jupi: 4.Miszno 100%-nakarmiony :jupi: 5.Nero 100%-nakarmiony :jupi: 6.Hienryk 100%-nakarmiony :jupi: 7.Tofik 100%-nakarmiony :jupi: 8.Rambo 100%-nakarmiony :jupi: 9.Lander 100%-nakarmiony :jupi: 10.Holiszek 100%-nakarmiony :jupi: 11.Miszno 100%-nakarmiony :jupi: 12.Brutus 100%-nakarmiony :jupi: 13.Szakti 100%-nakarmiony :jupi: 14.Dziadzio 100%-nakarmiony :jupi: 15.Gryzolda 100%-nakarmiona :jupi: 16.Malina 100%-nakarmiona :jupi: 17.Dino 100%-nakarmiony :jupi: 18.Tołdi 100%-nakarmiony :jupi: 19.Bemol 100%-nakarmiony :jupi: 20.Knyx 100%-nakarmiony :jupi: 21.Costner 100%-nakarmiony :jupi: 22.Astrolog 100%-nakarmiony :jupi: 23.Grot 100%-nakarmiony :jupi: 24.Izolda 100%-nakarmiona :jupi: 25.Gandi 100%-nakarmiony :jupi: 26.Poker 100%-nakarmiony :jupi: 27.Mustav 100%-nakarmiony :jupi: 28.Kriszna 100%-nakarmiona :jupi: 29.Ben 100%-nakarmiony :jupi: 30.Wandal 100%-nakarmiony :jupi: 31.Drago 100%-nakarmiony :jupi: Miller 95%: http://tablica.pl/oferta/miller-ze-schroniska-w-gdyni-IDxJIT.html Elza 79%: http://tablica.pl/oferta/elza-ze-schroniska-w-gdyni-IDxJvj.html Pies Oszust 76%: http://tablica.pl/oferta/pies-oszust-ze-schroniska-w-gdyni-IDxHfL.html Lisek 72%: http://tablica.pl/oferta/lisek-ze-schroniska-w-gdyni-IDxJgP.html Rocky 68%: http://tablica.pl/oferta/rocky-ze-schroniska-w-gdyni-IDxJxZ.html Pako 65%: http://tablica.pl/oferta/pako-ze-schroniska-w-gdyni-IDxJm1.html Tiger 62%: http://tablica.pl/oferta/tiger-ze-schroniska-w-gdyni-IDxJsz.html Dromax 61%: http://tablica.pl/oferta/dromax-ze-schroniska-w-gdyni-IDxJox.html Maks 61%: http://tablica.pl/oferta/maks-ze-schroniska-w-gdyni-IDxHj5.html Taran 61%: http://tablica.pl/oferta/taran-ze-schroniska-w-gdyni-IDxHi1.html
-
Alicjo na pewno mi wybaczysz :) [B]Może to nie bazarek,ale wiele cioteczek tu przychodzi,więc zareklamuję.Tablica.pl karmi zwierzaki ze schroniska w Bydgoszczy i Gdyni,wystarczy kliknąć raz dziennie,by pomóc psiakom otrzymać karmę.Zrobiłam zestawienie,ponad 30 psów ze schroniska w Gdyni i 10 psów ze schroniska w Bydgoszczy dostanie już karmę,ale postarajmy się,by było ich więcej,akcja trwa tylko do 19 grudnia,głosujcie na psiaki z Bydgoszczy,bo one tak mało mają,a żeby otrzymał pies karmę kość musi być zapełniona w 100%: [/B][SIZE=1][B][SIZE=3]BYDGOSZCZ [/SIZE][/B][/SIZE]-doszły nowe psiaki[SIZE=1] 1.Szyszka 100%-nakarmiona 2.Liza 100%-nakarmiona 3.Amel 100%-nakarmiony 4.Amant 100%-nakarmiony 5.Liza 100%-nakarmiona 6.Żuczek 100%-nakarmiony 7.Sezam 100%-nakarmiony 8.Fizia 100%-nakarmiona 9.Hopper 100%-nakarmiony 10.Pusio 100%-nakarmiony 11.Żaba 100%-nakarmiona 12.Ara 100%-nakarmiona 13.Piksel 100%-nakarmiony 14.Bella 100%-nakarmiona 15.Astra 100%-nakarmiona 16.Tibo 100%-nakarmiony 17.Riko 100%-nakarmiony 18.Baster 100%-nakarmiony 19.Norris 100%-nakarmiony 20.Aza 100%-nakarmiona 21.Karat 100%-nakarmiony 22.Suzi 100%-nakarmiona 23.Mania 100%-nakarmiona [/SIZE] [SIZE=1]24.Bobi[/SIZE] [SIZE=1]100%-nakarmiony [/SIZE][SIZE=1] 25.Mrówka 100%-nakarmiona[/SIZE][SIZE=1] 26.Johnny 100%-nakarmiony 27.Buszka 100%-nakarmiona 28.Cykor 100%-nakarmiony 29.Carbo 100%-nakarmiony 30.Mickey 100%-nakarmiony 31.Felek 100%-nakarmiony [/SIZE] [B] Figa 97%: [URL]http://tablica.pl/oferta/figa-ze-schroniska-w-bydgoszczy-IDxDVw.html[/URL] Diego 94%: [URL]http://tablica.pl/oferta/diego-ze-schroniska-w-bydgoszczy-IDxDLj.html[/URL] Kora 92%: [URL]http://tablica.pl/oferta/kora-ze-schroniska-w-bydgoszczy-IDxEGl.html[/URL] Kierka 91%: [URL]http://tablica.pl/oferta/kierka-ze-schroniska-w-bydgoszczy-IDxEDR.html[/URL] Gamgee 90%: [URL]http://tablica.pl/oferta/gamgee-ze-schroniska-w-bydgoszczy-IDxEet.html[/URL] Kemi 89%: [URL]http://tablica.pl/oferta/kemi-ze-schroniska-w-bydgoszczy-IDxEC1.html[/URL] Maggie 89%: [URL]http://tablica.pl/oferta/maggie-ze-schroniska-w-bydgoszczy-IDxF17.html[/URL] Leila 88%: [URL]http://tablica.pl/oferta/leila-ze-schroniska-w-bydgoszczy-IDxEI3.html[/URL] Frytka 87%: [URL]http://tablica.pl/oferta/frytka-ze-schroniska-w-bydgoszczy-IDxEbW.html[/URL] Falco 87%: [URL]http://tablica.pl/oferta/falco-ze-schroniska-w-bydgoszczy-IDxDTz.html[/URL] Szaman 85%: [URL]http://tablica.pl/oferta/szaman-ze-schroniska-w-bydgoszczy-IDzzfn.html[/URL] Pimpon 21%: [URL]http://tablica.pl/oferta/pimpon-ze-schroniska-w-bydgoszczy-IDzzcx.html[/URL] Nigel 14%: [URL]http://tablica.pl/oferta/nigel-ze-schroniska-w-bydgoszczy-IDzzbD.html[/URL] Skrat 13%: [URL]http://tablica.pl/oferta/scrat-ze-schroniska-w-bydgoszczy-IDzze9.html[/URL] Marla 13%: [URL]http://tablica.pl/oferta/marla-ze-schroniska-w-bydgoszczy-IDzzan.html[/URL] [/B][SIZE=1] [/SIZE][SIZE=3][B]GDYNIA [/B][/SIZE]-doszły nowe psiaki [SIZE=1]1.szczypior ma już 100%-nakarmiony 2.Amigo 100%-nakarmiony 3.Kajtek 100%-nakarmiony 4.Miszno 100%-nakarmiony 5.Nero 100%-nakarmiony 6.Hienryk 100%-nakarmiony 7.Tofik 100%-nakarmiony 8.Rambo 100%-nakarmiony 9.Lander 100%-nakarmiony 10.Holiszek 100%-nakarmiony 11.Miszno 100%-nakarmiony 12.Brutus 100%-nakarmiony 13.Szakti 100%-nakarmiony 14.Dziadzio 100%-nakarmiony 15.Gryzolda 100%-nakarmiona 16.Malina 100%-nakarmiona 17.Dino 100%-nakarmiony 18.Tołdi 100%-nakarmiony 19.Bemol 100%-nakarmiony 20.Knyx 100%-nakarmiony 21.Costner 100%-nakarmiony 22.Astrolog 100%-nakarmiony 23.Grot 100%-nakarmiony 24.Izolda 100%-nakarmiona 25.Gandi 100%-nakarmiony 26.Poker 100%-nakarmiony 27.Mustav 100%-nakarmiony 28.Kriszna 100%-nakarmiona 29.Ben 100%-nakarmiony 30.Wandal 100%-nakarmiony 31.Drago 100%-nakarmiony 32.Miller 100%-nakarmiony 33.Elza 100%-nakarmiona 34.Rocky 100%-nakarmiony 35.Pies Oszust 100%-nakarmiony 36.Lisek 100%-nakarmiony 37.Tiger 100%-nakarmiony 38.Taran 100%-nakarmiony 39.Pako 100%-nakarmiony 40.Dromax 100%-nakarmiony 41.Maks 100%-nakarmiony Ćwiek 25%: [URL]http://tablica.pl/oferta/cwiek-ze-schroniska-w-gdyni-IDzz4R.html[/URL] Tamara 17%: [URL]http://tablica.pl/oferta/tamara-ze-schroniska-w-gdyni-IDzz1x.html[/URL] Miron 13%: [URL]http://tablica.pl/oferta/miron-ze-schroniska-w-gdyni-IDzz3b.html[/URL] Govinda 13%: [URL]http://tablica.pl/oferta/govinda-ze-schroniska-w-gdyni-IDzz0b.html[/URL] Puszek 13%: [URL]http://tablica.pl/oferta/puszek-ze-schroniska-w-gdyni-IDzyYB.html[/URL] [/SIZE]
- 78403 replies