-
Posts
28631 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tatankas
-
Misiek już w swojm domku w Warszawie szczęśliwy :):):)
tatankas replied to tatankas's topic in Już w nowym domu
[quote name='Martka:)']Rozumiem, to jak będzie coś wiadomo to prosze o wieści na forum :)[/QUOTE] Jak tylko się czegoś dowiem,to dam znać,przez kilka ostatnich dni mieliśmy zasyp szczeniaków i suk szczennych,5 szczylów miesięcznych chcieli ubić,trzeba było na gwałt szukać domów tymczasowych lub stałych,więc zawalone trochę,ale już spokojniej się robi ;) -
[quote name='chita']o rany a co to za maly, śliczny wypierdek:loveu: jak nikitke zaczepia do zabawy:cool3: [url]http://images50.fotosik.pl/1256/054a9f1cc9411308med.jpg[/url][/QUOTE] Niki ma prywatną drapaczkę pleców :):):)
-
[quote name='olly']Dostałam dziś rano przelew od tatankas 131zł, już uregulowałam większość długu za rehabilitację. Po dzisiejszym zabiegu Kinio będzie na minusie 69zł. Dziękuję za pieniążki :)[/QUOTE] Bardzo się cieszę,a 69zł to nie 240zł,więc ok,żeby nam się udało choć trzecie miejsce zająć na bazarku foto -link duuuuuży w moim podpisie(zdjęcie 17) to by było znów troszkę na plusie,bo stówkę można byłoby wygrać,dowiemy się po 3 grudnia,bo 3 grudnia koniec głosowania :)
-
Z wizytą u podopiecznego TOZ: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/1248/ada5a84465482407med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/1256/054a9f1cc9411308med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/1247/c1bd33122d41264fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/1248/fb79522cabb68d74med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/1193/2def35ad47783449med.jpg[/IMG][/URL]
-
Misiek już w swojm domku w Warszawie szczęśliwy :):):)
tatankas replied to tatankas's topic in Już w nowym domu
[quote name='Martka:)']Mam jeszcze jedno pytanie, znalazłam aktualne ogłoszenie Misia z dn. 30. listopada na stronie tablica.pl, gdzie jest napisane, że trzeba wydostać Misia z kwarantanny i znaleźć dom.... i już sama nie wiem o co chodzi...czy ta adopcja jest pewna i o co chodzi z tą kwarantanną, przecież jest już bezpieczny w hoteliku... proszę niech mnie ktoś oświeci;)ciągle myślę o Misiu a tu nikt mi nie odpisuje, naprawdę przejęłam się jego losem.. Ps po wypłacie wpłacę parę groszy:)[/QUOTE] Przepraszam,ogłoszenie ja robiłam i nie zdjęłam.Czekamy na Sylwia637,to ona ma decydujący głos w sprawie adopcji Miśka.Ja tu tylko sprzątam. [INDENT] [SIZE=3][B][COLOR=blue]Deklaracje stałe:[/COLOR] ilo-30zł [/B][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray]ZAPŁACONY PAŹDZIERNIK[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray],LISTOPAD,[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE] [SIZE=3][B] Enigma79-20zł[SIZE=1][COLOR=slategray] ZAPŁACONY PAŹDZIERNIK,LISTOPAD,[/COLOR][/SIZE] agnieszka32-50zł [/B][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray]ZAPŁACONY PAŹDZIERNIK[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray],LISTOPAD,[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE] [SIZE=3][B] some-10zł [/B][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray]ZAPŁACONY PAŹDZIERNIK,LISTOPAD,[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE] [B][SIZE=3]olga03-25zł[/SIZE][/B] [SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray]ZAPŁACONY LISTOPAD,GRUDZIEŃ[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black] [COLOR=red][SIZE=4]Październik wpłaty:[/SIZE] [COLOR=black]Enigma79-[COLOR=red]50zł[/COLOR][SIZE=1]-stała za październik i listopad,oraz jednorazowe [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]ilo-[COLOR=red]53zł[/COLOR]-[SIZE=1]stała za październik,oraz jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]jolam-[COLOR=red]100zł[/COLOR]-[SIZE=1]jednorazowo [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]Agnieszka W. ze Szczecina-[COLOR=red]45zł[/COLOR]-[SIZE=1]jednorazowo [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]Od Marty z Gryfina-[COLOR=red]30zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=3]some-[COLOR=red]30zł[/COLOR]-[/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black][SIZE=1]stała za październik i listopad,oraz jednorazowe[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1] [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B]agnieszka32-[COLOR=red]50zł[/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]-[SIZE=1]stała za październik[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]bilety sprzedane od pszczółki Enigmy79 ;-)-[COLOR=red]50zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]sylwia637-[COLOR=red]30zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [B]w sumie wpłaty październik:[COLOR=red]438zł[/COLOR][/B][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1] [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4][COLOR=blue]Wydatki październik:[/COLOR][/SIZE] [/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4]transport Miśka do hoteliku[COLOR=red]-150zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray]ZAPŁACONY[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4]hotel październik[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4](od 20.10-20.11)[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4][COLOR=red]-200zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray]ZAPŁACONY[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE] __________________________________________________ _________________ [SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5]Zostało z października [COLOR=red]88zł [/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][SIZE=4]Listopad wpłaty:[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=3]chita-[COLOR=red]100zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=3]bazarek cegiełkowy basti-[COLOR=red]65zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]ilo-[COLOR=red]35zł[/COLOR]-[SIZE=1]stała za listopad,oraz jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]MILA*ADA-[COLOR=red]10zł[/COLOR]-[SIZE=1]jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]Daisy_-[COLOR=red]30zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][B][SIZE=3]olga03-[COLOR=red]25zł[/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]-[SIZE=1]stała za listopad[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black] Yana-[COLOR=red]20zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]Marta i Karol-[COLOR=red]30zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B] agnieszka32-[COLOR=red]50zł[/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]-[SIZE=1]stała za listopad[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][B] w sumie wpłaty listopad:[COLOR=red]365zł[/COLOR][/B][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1] [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4][COLOR=blue]Wydatki listopad:[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4]hotel listopad[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4](od 20.11-20.12)[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4][COLOR=red]-200zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4]szczepienie,odrobaczenie,chipowanie[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4][COLOR=red]-???zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE] __________________________________________________ __________________ [SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5]stan aktualny konta [COLOR=red]253zł [/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][SIZE=4]Grudzień wpłaty:[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B]tatankas bazarek-[COLOR=red]131zł [/COLOR][/B][/SIZE][B][SIZE=3]olga03-[COLOR=red]25zł[/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]-[SIZE=1]stała za grudzień(nawet pw nie musiałam wysyłać ;))[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black] [/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [/INDENT] -
Misiek już w swojm domku w Warszawie szczęśliwy :):):)
tatankas replied to tatankas's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][B][COLOR=blue]Deklaracje stałe:[/COLOR] ilo-30zł [/B][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray]ZAPŁACONY PAŹDZIERNIK[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray],LISTOPAD,[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE] [SIZE=3][B] Enigma79-20zł[SIZE=1][COLOR=slategray] ZAPŁACONY PAŹDZIERNIK,LISTOPAD,[/COLOR][/SIZE] agnieszka32-50zł [/B][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray]ZAPŁACONY PAŹDZIERNIK[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray],LISTOPAD,[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE] [SIZE=3][B] some-10zł [/B][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray]ZAPŁACONY PAŹDZIERNIK,LISTOPAD,[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE] [B][SIZE=3]olga03-25zł[/SIZE][/B] [SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray]ZAPŁACONY LISTOPAD,[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black] [COLOR=red][SIZE=4]Październik wpłaty:[/SIZE] [COLOR=black]Enigma79-[COLOR=red]50zł[/COLOR][SIZE=1]-stała za październik i listopad,oraz jednorazowe [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]ilo-[COLOR=red]53zł[/COLOR]-[SIZE=1]stała za październik,oraz jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]jolam-[COLOR=red]100zł[/COLOR]-[SIZE=1]jednorazowo [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]Agnieszka W. ze Szczecina-[COLOR=red]45zł[/COLOR]-[SIZE=1]jednorazowo [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]Od Marty z Gryfina-[COLOR=red]30zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=3]some-[COLOR=red]30zł[/COLOR]-[/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black][SIZE=1]stała za październik i listopad,oraz jednorazowe[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1] [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B]agnieszka32-[COLOR=red]50zł[/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]-[SIZE=1]stała za październik[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]bilety sprzedane od pszczółki Enigmy79 ;-)-[COLOR=red]50zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]sylwia637-[COLOR=red]30zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [B]w sumie wpłaty październik:[COLOR=red]438zł[/COLOR][/B][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1] [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4][COLOR=blue]Wydatki październik:[/COLOR][/SIZE] [/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4]transport Miśka do hoteliku[COLOR=red]-150zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray]ZAPŁACONY[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4]hotel październik[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4](od 20.10-20.11)[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4][COLOR=red]-200zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray]ZAPŁACONY[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE] __________________________________________________ _________________ [SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5]Zostało z października [COLOR=red]88zł [/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][SIZE=4]Listopad wpłaty:[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=3]chita-[COLOR=red]100zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=3]bazarek cegiełkowy basti-[COLOR=red]65zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]ilo-[COLOR=red]35zł[/COLOR]-[SIZE=1]stała za listopad,oraz jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]MILA*ADA-[COLOR=red]10zł[/COLOR]-[SIZE=1]jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]Daisy_-[COLOR=red]30zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][B][SIZE=3]olga03-[COLOR=red]25zł[/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]-[SIZE=1]stała za listopad[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black] Yana-[COLOR=red]20zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]Marta i Karol-[COLOR=red]30zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B] agnieszka32-[COLOR=red]50zł[/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]-[SIZE=1]stała za listopad[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][B] w sumie wpłaty listopad:[COLOR=red]365zł[/COLOR][/B][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1] [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4][COLOR=blue]Wydatki listopad:[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4]hotel listopad[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4](od 20.11-20.12)[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4][COLOR=red]-200zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4]szczepienie,odrobaczenie,chipowanie[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4][COLOR=red]-???zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE] __________________________________________________ __________________ [SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5]stan aktualny konta [COLOR=red]253zł [/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][SIZE=4]Grudzień wpłaty:[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B]tatankas bazarek-[COLOR=red]131zł[/COLOR][/B][/SIZE] -
[quote name='Alicja']po akcji ze Szczecinkiem straciłam całkiem zapał do głosowań , tak więc wchodzę zaraz w pierwszych dniach zagłosować a potem już nie zaglądam ... dziś znów zajrzałam i nerwówka ....1554/1514[/QUOTE] A mi wychodzi,że Rachów wygrał,więc jest się z czego cieszyć :)
-
[quote name='bira']Maleństwo, i jakie słodkie :-)[/QUOTE] Tak,była bardzo maleńka i niedożywiona(je.... pseudohodowle).Pamiętam jak dziś,jak ją mąż zobaczył,to się śmiał ze mnie,że szczura wzięłam do domu,a nie boksera,ale dla mnie to nie było ważne,od pierwszego wejrzenia się w niej zakochałam,mężowi powiedziałam,że niech nawet na szczura wyrośnie,ale już jest moja,nie mogłam jej tam zostawić,bezbronnej,wystraszonej :(
-
Czasami zdjęcie wyjdzie ;)
-
Wzięło mi się na wspominki,Nikita od dwóch dni u nas: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images37.fotosik.pl/1202/e1f7aef2b393a7c8.jpg[/IMG][/URL] Maleństwo co :)
-
Psiak błąkał się po budowie przy Białej szkole od ponad 2 miesięcy.Przygarnęła go pani,która nie może go zatrzymać u siebie na zawsze,jest to psiak młody.Nie ma więcej jak 2-3 lata.Roboczo został przez dzieci nazwany Dino.Nie broi w domu,nie załatwia się,ładnie zostaje sam,nie lubi kotów i się kąpać,przy kąpieli potrzebne co najmniej 3 osoby.Jest bardzo towarzyski,lubi każdego,kto zwróci na niego uwagę,uwielbia też dzieci i zabawę.Telefon do pani:535-818-553
-
[quote name='chita']11listopada....to juz wiadomo skąd te rozboje w stolycy były:eviltong::diabloti: no to ja Wam dziołszki tez gratuluje:loveu: i ciesze sie ze nie ja jedna takie rzeczy odliczam:evil_lol: (dzis arina jest 733dni poza schronem:eviltong:)[/QUOTE] Pamiętna data,bo to jedyny dzień,kiedy mogłam się wybrać po nią,mąż miał wolne wtedy,a ja sama bym się w podróż nie wybrała z trójką dzieci,w tym z jedną z chorobą lokomocyjną.3 listopada odeszła staruszka moja i chciałam jak najszybciej zapełnić tą pustkę przez nią pozostawioną,bo myślałam,że zwariuję,a że 13 listopada mam urodzinki,to mąż nie mógł się sprzeciwić,to taki prezent dla mnie był,a tu na urodzinkach moich-od dwóch dni z nami: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/1202/e1f7aef2b393a7c8.jpg[/IMG][/URL] maleńka co :)
-
Tiga - znaleziona w centrum miasta pitbullka - ma dom :)
tatankas replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
[quote name='ladySwallow']Odnawiam wątek. Ageralion, zgłaszałaś do Akcji Sterylizacji sukę do refundacji sterylizacji, nie widzę na początku wątku banerka ani rozliczenia - czy suka została wysterylizowana na koszt akcji sterylizacji? Jeśli tak, to która, za ile i gdzie? Jeśli nie - czy będzie? Pomagam w aktualizacji wątku Soemie i potrzebuje tych informacji.[/QUOTE] Na pewno Tiga została wysterylizowana,a przy okazji znaleziono u niej ogromnego guza,operacja wyniosła Agatę z tego co pamiętam około 1500zł z wizytami po i lekami,o ile nie więcej,ale na szczęście wszystko już ok :) -
[quote name='Nutusia']Wielbicieli boksiowych pycholków zapraszamy do głosowania na bazarku foto - mamy tam swoją "reprezentację" w postaci mojej Lili i Tatankasowej Nikity! ;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/217513-G%C5%81OSUJEMY-!-fotoBazar-do-kalendarza-dogo!!!-do-03.12-g-23.00[/url][/QUOTE] A ja zaproszę dodatkowo na bazarek dla Kinga i inne boksie z sos Bokserom: [url]http://www.dogomania.pl/threads/218519-ZAPRASZAM!!!-Na-rehabilitacj%C4%99-boksia-Kinga-i-findacj%C4%99-sos-bokserom-do-05.12[/url]
-
1. IMIĘ: Rudzik 2. PŁEĆ: kot 3. RASA: europejska 4. WIELKOŚĆ: typowa dla kota 5. UMASZCZENIE: jak na zdjęciu 6. WIEK: ok. 3 lat 7. STAN ZDROWIA: bardzo dobry (odpchlony i odrobaczony) 8. KASTRACJA/STERYLIZACJA: tak 9. UPODOBANIA I NAWYKI : Rudzik to przepiękny kocurek, o spokojnym charakterze. Jego futerko jest niezwykle miłe w dotyku, delikatne i miękkie niczym u królika, stworzone w sam raz do głaskania. Jest taki przytulaśny, kochany. Uwielbia pieszczoty, a nade wszystko kocha towarzystwo człowieka. Jak zostaje sam, to smacznie sobie śpi i czeka na swojego wlaściciela. Pieknie mruczy pokazując zadwowolenie. Może przebywać w towarzystwie psów czy innych kotów. Kocurek jest zdrowy, odpchlony i odrobaczony. Korzysta z kuwetki. Do szczęścia brakuje mu tylko troskliwego domu, w którym będzie czuł kochany i potrzebny. Daj szansę temu cudownemu kocurkowi na dobre życie, a odwdzięczy Ci się oddając całą swoją miłość. Oferta TOZ Police 888 816 843