Jump to content
Dogomania

tatankas

Members
  • Posts

    28631
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by tatankas

  1. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]ale psiska sobie przypadły do gustu :) a Ty masz mamcia śliczny dywanik:loveu: [url]http://images8.fotosik.pl/2931/f15a3d8bce4087b4.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] Prawdziwa niedźwiedzia skóra ;) [quote name='Alicja'][COLOR=navy][B]tylko chyba 2gi gatunek bo mu się włoski wylatają :diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/QUOTE] No jak prawdziwa,a nie podróba,to muszą wylatywać :D A widzę,że sunia w końcu masy nabiera,a Ozzulek zwala,bo już nie taka przepaść między nimi(różnica):)
  2. bazarek tatankas i olly( 68,70 na Kinga i 136zł na fundację sos bokserom,które to pieniążki przeleje olly na fundacyjne konto.) +204,70zł http://www.dogomania.pl/threads/218519-Zako%C5%84czony!!!-Na-rehabilitacj%C4%99-boksia-Kinga-i-fundacj%C4%99-sos-bokserom-do-05.12
  3. Przesłałam właśnie dla Kinga z bazarku 35,90zł :) Na zdrówko :)
  4. Poszły pieniążki z bazarku mojego 35,90zł: [url]http://www.dogomania.pl/threads/218601-Zako%C5%84czony!!!Na-boksie-asty-i-zwyk%C5%82e-kundelki-cz%C4%99%C5%9B%C4%87-2-do-05.12/page5[/url] ,będą u was 15.12.2011 na koncie ;)
  5. Dziękujemy kochanej cioteczce i zapisujemy w rozliczeniu :)
  6. Zapraszam do kupna kalendarzy z sos bokserom na 2012 rok: http://www.dogomania.pl/threads/219469-KALENDARZ-SOS-BOKSEROM-NA-2012ROK-na-Fundacj%C4%99-Sos-Bokserom-do-05.01.2012?p=18197771#post18197771
  7. [INDENT] [SIZE=3][B][COLOR=blue]Deklaracje stałe:[/COLOR] ilo-30zł [/B][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray]ZAPŁACONY PAŹDZIERNIK[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray],LISTOPAD,GRUDZIEŃ[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE] [SIZE=3][B] Enigma79-20zł[SIZE=1][COLOR=slategray] ZAPŁACONY PAŹDZIERNIK,LISTOPAD,[/COLOR][/SIZE] agnieszka32-50zł [/B][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray]ZAPŁACONY PAŹDZIERNIK[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray],LISTOPAD,[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE] [SIZE=3][B] some-10zł [/B][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray]ZAPŁACONY PAŹDZIERNIK,LISTOPAD,[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE] [B][SIZE=3]olga03-25zł[/SIZE][/B] [SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray]ZAPŁACONY LISTOPAD,GRUDZIEŃ[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black] [COLOR=red][SIZE=4]Październik wpłaty:[/SIZE] [COLOR=black]Enigma79-[COLOR=red]50zł[/COLOR][SIZE=1]-stała za październik i listopad,oraz jednorazowe [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]ilo-[COLOR=red]53zł[/COLOR]-[SIZE=1]stała za październik,oraz jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]jolam-[COLOR=red]100zł[/COLOR]-[SIZE=1]jednorazowo [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]Agnieszka W. ze Szczecina-[COLOR=red]45zł[/COLOR]-[SIZE=1]jednorazowo [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]Od Marty z Gryfina-[COLOR=red]30zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=3]some-[COLOR=red]30zł[/COLOR]-[/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black][SIZE=1]stała za październik i listopad,oraz jednorazowe[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1] [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B]agnieszka32-[COLOR=red]50zł[/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]-[SIZE=1]stała za październik[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]bilety sprzedane od pszczółki Enigmy79 ;-)-[COLOR=red]50zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]sylwia637-[COLOR=red]30zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [B]stan konta październik:[COLOR=red]438zł[/COLOR][/B][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1] [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4][COLOR=blue]Wydatki październik:[/COLOR][/SIZE] [/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4]transport Miśka do hoteliku[COLOR=red]-150zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray]ZAPŁACONY[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4]hotel październik[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4](od 20.10-20.11)[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4][COLOR=red]-200zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray]ZAPŁACONY[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE] __________________________________________________ _________________ [SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5]Zostało z października [COLOR=red]88zł [/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][SIZE=4]Listopad wpłaty:[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=3]chita-[COLOR=red]100zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=3]bazarek cegiełkowy basti-[COLOR=red]65zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]ilo-[COLOR=red]35zł[/COLOR]-[SIZE=1]stała za listopad,oraz jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]MILA*ADA-[COLOR=red]10zł[/COLOR]-[SIZE=1]jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]Daisy_-[COLOR=red]30zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][B][SIZE=3]olga03-[COLOR=red]25zł[/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]-[SIZE=1]stała za listopad[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black] Yana-[COLOR=red]20zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]Marta i Karol-[COLOR=red]30zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B] agnieszka32-[COLOR=red]50zł[/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]-[SIZE=1]stała za listopad[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][B] stan konta listopad:[COLOR=red]453zł[/COLOR][/B][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1] [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4][COLOR=blue]Wydatki listopad:[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4]hotel listopad[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4](od 20.11-20.12)[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4][COLOR=red]-200zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray]ZAPŁACONY[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE] __________________________________________________ __________________ [SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5]Zostało z listopada [COLOR=red]253zł [/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][SIZE=4]Grudzień wpłaty:[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B]tatankas bazarek-[COLOR=red]131zł [/COLOR][/B][/SIZE][B][SIZE=3]olga03-[COLOR=red]25zł[/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]-[SIZE=1]stała za grudzień(nawet pw nie musiałam wysyłać ;-))[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black] [/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]ilo-[COLOR=red]40zł[/COLOR]-[SIZE=1]stała za grudzień,oraz jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]Marta i Karol-[COLOR=red]30zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][/SIZE] [B]stan konta grudzień:[COLOR=red]479zł[/COLOR][/B] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4][COLOR=blue]Wydatki grudzień:[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4]szczepienie,odrobaczenie,chipowanie[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4][COLOR=red]-???zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4]hotel grudzień[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4](od 20.12.2011-20.01.2012)[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4][COLOR=red]-200zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE] __________________________________________________ ____________________ [SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5]Aktualny stan konta [COLOR=red]279zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE] [/INDENT]
  8. A ja wiedziałam,że to nic groźnego,napisałam olly jak tylko do mnie zasmsowała,że będzie dobrze.Kiniu już się tyle nacierpiał,że nie może po prostu być już źle,bo to by oznaczało,że ktoś u góry się na niego zawziął,a jak można się zawziąć na takiego aniołka :)
  9. [quote name='toska_latte']Do rozliczenia: -500zł - transport Kenzo do Szczecina +100zł - tata Agaty Dymer :loveu: dziekujemy![/QUOTE] Boziu a za co tyle za transport :(
  10. Dziewczyny-jesteście kochane :):):)Nasz Kiniu na następne wakacje jak do niego wpadnę-będzie śmigał jak te jego porsche,tylko bez porscha :):):)
  11. [quote name='marta0731']Pięknie nabrał ciałka :D:D:D No i sposób z kagańcem... trzeba zapamiętać żeby móc innym DT w razie czego pomagać ;):D[/QUOTE] Ja tak na spacerkach miałam,jak nowe suczki moje stare suczydło zapoznawało,pierwsze kilka spacerków w kagańcu,potem już bez i był spokój :)
  12. E to impra na maxa powinna być :BIG::BIG::BIG::new-bday::BIG::BIG::BIG:
  13. [quote name='rasowa2410']Wszystkiego najlepsiego oczywiście i ode mnie ;) Jeżeli znajdziesz jednak chwilkę proszę przeczytaj: [U][I][B][COLOR=red]Na marginesie:[/COLOR][/B][/I][/U] [B][U]Chcecie pomóc naszym, Bydgoskim psiakom ze schroniska? Kliknij i nakarm wybranego psa. Za darmo!!! [/U][/B][URL="http://tablica.pl/oferty/?search%5Bcreator%5D=lfV7&search%5Bpage%5D=2#page"][COLOR=#4444ff][B]http://tablica.pl/oferty/?search%5Bc...page%5D=2#page[/B][/COLOR][/URL][/QUOTE] Nakarmiony,a właściwie na jakiej zasadzie to działa?Czy jednego psa tylko dziennie można nakarmić,czy każdego?Jak taką tablicę zrobić?Trzeba specjalnego dostępu i co psiak z tego ma.Pytam,bo może na zwierzaki Polickie z TOZu można byłoby coś takiego zrobić,u nas też ciężko.
  14. Kolejny szybki bazar,zapiszcie sobie,bo na nim właśnie za parę dni będą kalendarze z Kiniem ;) http://www.dogomania.pl/threads/219050-MEGA-TANIO_Na-rehabilitacj%C4%99-boksia-Kinga-i-fundacj%C4%99-sos-bokserom-do-12.12
  15. A ja o czymś nie wiem,wszystkiego najlepszego:loveu:,tylko nie wiem z jakiej okazji:oops:
  16. [quote name='Telimena']no baaa... :) w domu mam trzy takie ;)[/QUOTE] Już ci zazdroszczę :) Ja też chcę :( Tylko jedno stoi na przeszkodzie-muszę TZ-ta wyrzucić z domu :D
  17. [quote name='Yana']Dzięki :-)[/QUOTE] Nie ma za co,ja tylko wyrażam to ,co widzę.Muszę w końcu od kumpeli skaner pożyczyć i swojej staruszki zdjęcia zeskanować i wrzucić,zobaczysz dlaczego moja twoja piękna ;)
  18. [SIZE=3][B][COLOR=blue]Deklaracje stałe:[/COLOR] ilo-30zł [/B][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray]ZAPŁACONY PAŹDZIERNIK[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray],LISTOPAD,GRUDZIEŃ[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE] [SIZE=3][B] Enigma79-20zł[SIZE=1][COLOR=slategray] ZAPŁACONY PAŹDZIERNIK,LISTOPAD,[/COLOR][/SIZE] agnieszka32-50zł [/B][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray]ZAPŁACONY PAŹDZIERNIK[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray],LISTOPAD,[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE] [SIZE=3][B] some-10zł [/B][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray]ZAPŁACONY PAŹDZIERNIK,LISTOPAD,[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE] [B][SIZE=3]olga03-25zł[/SIZE][/B] [SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray]ZAPŁACONY LISTOPAD,GRUDZIEŃ[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black] [COLOR=red][SIZE=4]Październik wpłaty:[/SIZE] [COLOR=black]Enigma79-[COLOR=red]50zł[/COLOR][SIZE=1]-stała za październik i listopad,oraz jednorazowe [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]ilo-[COLOR=red]53zł[/COLOR]-[SIZE=1]stała za październik,oraz jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]jolam-[COLOR=red]100zł[/COLOR]-[SIZE=1]jednorazowo [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]Agnieszka W. ze Szczecina-[COLOR=red]45zł[/COLOR]-[SIZE=1]jednorazowo [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]Od Marty z Gryfina-[COLOR=red]30zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=3]some-[COLOR=red]30zł[/COLOR]-[/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black][SIZE=1]stała za październik i listopad,oraz jednorazowe[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1] [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B]agnieszka32-[COLOR=red]50zł[/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]-[SIZE=1]stała za październik[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]bilety sprzedane od pszczółki Enigmy79 ;-)-[COLOR=red]50zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]sylwia637-[COLOR=red]30zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [B]stan konta październik:[COLOR=red]438zł[/COLOR][/B][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1] [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4][COLOR=blue]Wydatki październik:[/COLOR][/SIZE] [/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4]transport Miśka do hoteliku[COLOR=red]-150zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray]ZAPŁACONY[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4]hotel październik[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4](od 20.10-20.11)[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4][COLOR=red]-200zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray]ZAPŁACONY[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE] __________________________________________________ _________________ [SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5]Zostało z października [COLOR=red]88zł [/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][SIZE=4]Listopad wpłaty:[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=3]chita-[COLOR=red]100zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=3]bazarek cegiełkowy basti-[COLOR=red]65zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]ilo-[COLOR=red]35zł[/COLOR]-[SIZE=1]stała za listopad,oraz jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]MILA*ADA-[COLOR=red]10zł[/COLOR]-[SIZE=1]jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]Daisy_-[COLOR=red]30zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][B][SIZE=3]olga03-[COLOR=red]25zł[/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]-[SIZE=1]stała za listopad[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black] Yana-[COLOR=red]20zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]Marta i Karol-[COLOR=red]30zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B] agnieszka32-[COLOR=red]50zł[/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]-[SIZE=1]stała za listopad[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][B] stan konta listopad:[COLOR=red]453zł[/COLOR][/B][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1] [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4][COLOR=blue]Wydatki listopad:[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4]hotel listopad[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4](od 20.11-20.12)[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4][COLOR=red]-200zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray]ZAPŁACONY[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE] __________________________________________________ __________________ [SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5]Zostało z listopada [COLOR=red]253zł [/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][SIZE=4]Grudzień wpłaty:[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B]tatankas bazarek-[COLOR=red]131zł [/COLOR][/B][/SIZE][B][SIZE=3]olga03-[COLOR=red]25zł[/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]-[SIZE=1]stała za grudzień(nawet pw nie musiałam wysyłać ;-))[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black] [/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]ilo-[COLOR=red]40zł[/COLOR]-[SIZE=1]stała za grudzień,oraz jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [B]stan konta grudzień:[COLOR=red]449zł[/COLOR][/B] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4][COLOR=blue]Wydatki grudzień:[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4]szczepienie,odrobaczenie,chipowanie[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4][COLOR=red]-???zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4]hotel grudzień[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4](od 20.12.2011-20.01.2012)[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4][COLOR=red]-200zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE] ______________________________________________________________________ [SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5]Aktualny stan konta [COLOR=red]249zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE]
  19. Super historia,żeby tak wszystkie się kończyły :)
  20. Moja twoja piękna :)
  21. Ona do szczeniaczków idealna,niestety mój mężuś nie.Po tym,jak był na tymczasie i odszedł od nas szczeniak z parwo mąż nie zgadza się na żadnego więcej zwierza,nawet na tymczas,szkoda,bardzo lubię takie małe gówienka :) No ale maluch już znalazł nowy domek w Szczecinie,więc radość,jeszcze tylko braciszka do domu i będzie super :)
  22. Tak,to najlepsza rzecz jaka mu się mogła przytrafić :)
  23. Różnica niezła.Olu gratuluję,bo to tylko twoja zasługa,no i Jacka ;)
×
×
  • Create New...