Jump to content
Dogomania

tatankas

Members
  • Posts

    28631
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by tatankas

  1. [quote name='ageralion']U nas tez nie wesolo, chociaz allegro cegielkowe, bo my jeszcze nie mozemy :( Bazarkujemy jak szalone, ale ledwo dajemy rade. Macie moze chociaz karme z darow? Cokolwiek, co nam pomoze? PS zalozcie mu prosze nowy watek[/QUOTE] Jak już będzie na sto procent wiadomo,że psiak pojedzie tam,to karma będzie z darów też dla niego,allegro zrobi się ,ale ile z tego allegra będzie ,to nie wiadomo,ale też się zrobi,nie ma problemu.Wątek założę,jak do was pojedzie i będą lepsze zdjęcia,mam nadzieję,że to będzie już jutro,Irenka ma aparat,więc zrobi mu lepsze zdjęcia,dziś nie dała rady.
  2. [quote name='ageralion']Max jest w stanie masakrycznym, jak mowilam Sylwi przez telefon, mozemy go umiescic w hotelu na naszym miejscu dla asta, ale musicie nam pomoc zebrac pieniazki - 450zl/mc plus karma... ledwo wiazemy koniec z koncem, bo jeszcze nie mamy oficjalnego konta :( Zrobicie allegro cegielkowe dla niego? Drugi psiak jest mocnym mixem dobka, nie wiem czy fundacja go zauwazy :( [url]http://nadzieja-dobermana.pl/[/url][/QUOTE] Muszę dopytać dziewczyn,my znów zero kasy gminnych,a z bazarków ledwo wystarcza na bieżące wyżywienie zwierzaków:(
  3. Mamy w Policach(koło Szczecina-Zachodniopomorskie)rocznego psiaka,którego zostawił syn u ojca 3 miesiące temu i słuch po nim zaginął,facet chciał go oddać hyclowi,na szczęście hycel nie przyjął psa,facet grozi,że go wyrzuci z domu,bo w końcu to nie jego pies,a pies śliczny i bardzo wystraszony: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images46.fotosik.pl/1275/8e2bb00386608cf1.jpg[/IMG][/URL]
  4. Próbujemy załatwić transport amstaffa z Jasienicy do hoteliku Diany,dziś raczej się nie uda,ale jutro powinno już,psiak żyje już tak od 8 miesięcy,ma 4 lata,jest bardzo łagodny,dziś była interwencja:(: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/1271/51121c8e0c375280med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/1264/5c5d6350226fff0amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/1309/1813c01b0b3c7f7dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/1264/b7bf9f101105c327med.jpg[/IMG][/URL] niestety lepszych zdjęć nie mam :( I dajcie namiary na fundację dobermanów-mamy rocznego psiaka,którego zostawił syn u ojca 3 miesiące temu i słuch po nim zaginął,facet chciał go oddać hyclowi,na szczęście hycel nie przyjął psa,facet grozi,że go wyrzuci z domu,bo w końcu to nie jego pies,a pies śliczny i bardzo wystraszony: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/1275/8e2bb00386608cf1.jpg[/IMG][/URL]
  5. tatankas

    Kapsel & Jenny

    Buuuuuuuuuuuuuu dlaczego ja mieszkam tak daleko od was dziewczyny,powinnam w centrum Polski mieszkać,to bym miała wszędzie blisko,a tak to daleko do wszystkiego i wszystkich :(:(:(
  6. no stresuje nas tu,chce nas do zawału doprowadzić ;)
  7. I czekamy na wieści czy się udało?
  8. tatankas

    Kapsel & Jenny

    [quote name='Roksia']Kapselku wracaj do zdrówka!! Dziewczynki trzymaja kciuki!! A co to Aluś masz za szczeniorka co mędczy Twoje Kapslątko?[/QUOTE] Tego,co jeszcze niedawno Kiniola męczył ;)
  9. Ja mam jednego i chcę,ale nie mogę:placz::placz::placz:Muszę męża z domu wyrzucić:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  10. tatankas

    Kapsel & Jenny

    Kapselku znowu martwisz pancię,ale będzie dobrze,no przecież musi ;)
  11. Tak Olu,zgadzam się z dziewczynami-to będzie taki Kiniusiowy mały rehabilitant:loveu::loveu::loveu:
  12. [quote name='Kapsel']Dziewczyny to tymczas niestety :shake: Mały już u mnie w domu. Głodny lata jak oszalały po kuchni, wącha wszystko. Kapsel ucieka przed nim chowając się na kanapie :evil_lol: dopóki mały nie nauczy się wskakiwać to będzie bezpieczny. Jak zabrał się za zabawki to Kapsel zaczął warczeć na niego :shake::mad::mad::mad:Niedobry!!![/QUOTE] Ten mały to idealny do mnie do domu,moja ruda ma nieziemską cierpliwość do szczeniaków.Mogą z nią robić wszystko.Wieszają się nawet na faflach i uszach a ona nic.Niestety po Rockym(za TM)-Kapselek wie,miał parwowirozę boksio takie małe pręgowane ze schronu,mój mężuś już nie chce żadnego zwierza w domu:placz::placz::placz:
  13. [quote name='fioneczka']no i gdzie są obiecane fotki Tereski w qbraczku ? jutro już minęło :razz:[/QUOTE] Bo u nas nie ma śniegu,cały czas temperatury na plusie,dochodzące nawet do 11 stopni,więc nasze zmarźlaki jeszcze w kubraczkach nie muszą chodzić ;)
  14. [quote name='Vectra']apropo straży dla zwierząt i homo sapiens [url]http://www.youtube.com/watch?v=a1pdHSEt0bc[/url][/QUOTE] To dobre-sami ludzie myślący :D
  15. [quote name='olly']OK, jest Twój :) to kiedy wpadasz po szczeniora??? :cool3::cool3::cool3::cool3::cool3:[/QUOTE] Jak bym mogła ,to już bym u ciebie była :placz: A może ty na kawkę wpadniesz-ja już u ciebie byłam,teraz ty do mnie musisz wpaść:eviltong:
  16. A mnie się wydaje,że po prostu rozkładają dwa tapczany-pierwszy dla psiaków,drugi dla nich,bo tam dla nich raczej miejsca nie widzę:
  17. Śliczny Vituś,a u nas jeden dzień był śnieg a teraz temperatury wahają się od 3 do nawet 11 stopni na plusie i jak nawet śnieg spadnie,to jeden dzień i go nie ma.Dzieci od poniedziałku ferie mają,sanki zakupione pod choinkę i nawet nie zostaną wykorzystane chyba w tym roku,jak tak dalej pójdzie :(
  18. [quote name='furciaczek']Pani sie nie przestraszyla (uff), czekamy na wizyte...[/QUOTE] Super,będzie dobrze,nie ma innej opcji :)
  19. [quote name='toz-police']Pieniazki otrzymalam, za co serdecznie dziekuje. Oj przydadza sie na sterylizacje suni Dejzi.[/QUOTE] [INDENT] [SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red]Październik wpłaty: [COLOR=black]Enigma79-[COLOR=red]50zł[/COLOR]-stała za październik i listopad,oraz jednorazowe [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]ilo-[COLOR=red]53zł[/COLOR]-stała za październik,oraz jednorazowo[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B] [/SIZE] [SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black]jolam-[COLOR=red]100zł[/COLOR]-jednorazowo [/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black]Agnieszka W. ze Szczecina-[COLOR=red]45zł[/COLOR]-jednorazowo [/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black]Od Marty z Gryfina-[COLOR=red]30zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black]-jednorazowo[/COLOR][/COLOR][/B] [/SIZE] [SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black]some-[COLOR=red]30zł[/COLOR]-[/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]stała za październik i listopad,oraz jednorazowe[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black] [/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B]agnieszka32-[COLOR=red]50zł[/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]-stała za październik[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B] [/SIZE] [SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black]bilety sprzedane od pszczółki Enigmy79 ;-)-[COLOR=red]50zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black]-jednorazowo[/COLOR][/COLOR][/B] [/SIZE] [SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black]sylwia637-[COLOR=red]30zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black]-jednorazowo[/COLOR][/COLOR][/B] [B]stan konta październik:[COLOR=red]438zł[/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black] [/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=blue]Wydatki październik:[/COLOR] [/COLOR][/COLOR][/B][COLOR=blue][COLOR=black]transport Miśka do hoteliku[COLOR=red]-150zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=slategray]ZAPŁACONY[/COLOR][/B] [/SIZE] [SIZE=2][COLOR=blue][COLOR=black]hotel październik[/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=blue][COLOR=black](od 20.10-20.11)[/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red]-200zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=slategray]ZAPŁACONY[/COLOR][/B] __________________________________________________ [/SIZE] [SIZE=2][COLOR=blue][COLOR=black]Zostało z października [COLOR=red]88zł [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red]Listopad wpłaty:[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B] [/SIZE] [SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black]chita-[COLOR=red]100zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black]-jednorazowo[/COLOR][/COLOR][/B] [/SIZE] [SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black]bazarek cegiełkowy basti-[COLOR=red]65zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black]-jednorazowo[/COLOR][/COLOR][/B] [/SIZE] [SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]ilo-[COLOR=red]35zł[/COLOR]-stała za listopad,oraz jednorazowo[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B] [/SIZE] [SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black]MILA*ADA-[COLOR=red]10zł[/COLOR]-jednorazowo[/COLOR][/COLOR][/B] [/SIZE] [SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black]Daisy_-[COLOR=red]30zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black]-jednorazowo [/COLOR][/COLOR][/B][B]olga03-[COLOR=red]25zł[/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]-stała za listopad[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black] Yana-[COLOR=red]20zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black]-jednorazowo [/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black]Marta i Karol-[COLOR=red]30zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black]-jednorazowo[/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B] agnieszka32-[COLOR=red]50zł[/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]-stała za listopad[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][B] stan konta listopad:[COLOR=red]453zł[/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black] [/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=blue]Wydatki listopad:[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B] [/SIZE] [SIZE=2][COLOR=blue][COLOR=black]hotel listopad[/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=blue][COLOR=black](od 20.11-20.12)[/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red]-200zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=slategray]ZAPŁACONY[/COLOR][/B] __________________________________________________ [/SIZE] [SIZE=2][COLOR=blue][COLOR=black]Zostało z listopada [COLOR=red]253zł [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red]Grudzień wpłaty:[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B] [/SIZE] [SIZE=2][B]tatankas bazarek-[COLOR=red]131zł [/COLOR][/B][B]olga03-[COLOR=red]25zł[/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]-stała za grudzień(nawet pw nie musiałam wysyłać ;-))[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black] [/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]ilo-[COLOR=red]40zł[/COLOR]-stała za grudzień,oraz jednorazowo[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B] [/SIZE] [SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black]Marta i Karol-[COLOR=red]30zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black]-jednorazowo[/COLOR][/COLOR][/B] [/SIZE] [SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]Enigma79-[COLOR=red]40zł[/COLOR]-stała za grudzień,styczeń[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B] [/SIZE] [SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black]pani Lidia z Polic-[COLOR=red]30zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black]-jednorazowo na lepszy nowy rok :smile:[/COLOR][/COLOR][/B] [/SIZE] [SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]some-[COLOR=red]30zł[/COLOR]-stała za grudzień,styczeń+jednorazowo[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black](nawet pw nie musiałam wysyłać,kolejna rzetelna firma ;-))[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B] [/SIZE] [SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black]Daisy_-[COLOR=red]20zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black]-jednorazowo[/COLOR][/COLOR][/B] [/SIZE] [SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=blue]Wydatki grudzień:[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B] [/SIZE] [SIZE=2][COLOR=blue][COLOR=black]hotel grudzień[/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=blue][COLOR=black],szczepienia,chip-razem[/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red]-200zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=slategray]ZAPŁACONY[/COLOR][/B] __________________________________________________[/SIZE][SIZE=2] [/SIZE] [SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=2]Stan konta teraz [/SIZE][COLOR=red][SIZE=2]399zł[/SIZE] Wysyłam pieniążki na psiaki: [/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE]110zł na Nadzieję amstaffa ze Szczecina[COLOR=magenta][U][B] PIENIĄŻKI DOTARŁY:multi:[/B] [/U][B][U] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/182926"]RATUJEMY SZCZECIŃSKIE ASTY-NADZIEJA AMSTAFFA[/URL][/U][/B][/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/threads/182926"] [/URL] 110zł na TOZ Police [COLOR=magenta][U][B]PIENIĄŻKI DOTARŁY:multi:[/B][/U][/COLOR] [COLOR=magenta][B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/196216-TOZ-quot-Ko%C5%82o-quot-w-POLICACH-szczeniaki-psiaki-kociaki-i-inne-nasze-zwierzaki"]TOZ POLICE[/URL] [/B][/COLOR] 179zł na Kinga [COLOR=magenta][U][B]PIENIĄŻKI DOTARŁY:multi:[/B][/U][/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/205685-Bokser-KING-ju%C5%BC-nigdy-nie-b%C4%99dzie-chodzi%C5%82-%28-ZBIERAMY-NA-W%C3%93ZEK-SOS-Bokserom"][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/6615/kingpw.jpg[/IMG][/URL] [/INDENT] Wszystkie psiaki dostały już swój przydział,wszystkie zadowolone i na pewno pieniążki nie pójdą na zmarnowanie.A więc rozliczona kasa.Jeszcze raz dziękuję darczyńcom za wspieranie naszego Miśka :):):)
  20. Właśnie nowe ogłoszenia dla LILI się kreują,poszło wszystko do aktywacji do toska_latte<jak na razie jest: [B][COLOR=black][URL]http://tablica.pl/[/URL] [URL]http://ale.gratka.pl/[/URL] [URL]http://police.olx.pl/lilly-czeka-na-ciebie-iid-299775902[/URL] [URL]http://szczecin.oglaszamy24.pl/ogloszenie/637660218/szczecin-Lilly-czeka-na-Ciebie-Daj-jej-dom.html[/URL] [URL]http://www.lento.pl/[/URL] [URL]http://www.eoferty.com.pl/[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Lilli,56075[/URL] [URL]http://zachodniopomorskie.gumtree.pl/[/URL] I idę spać,może jutro więcej będzie ;) [/COLOR][/B]
  21. To trzymamy kciuki za domek dla Tajgi ;)
  22. Nie dziwię się,że płaczesz,ja płaczę razem z tobą,choć go nie znałam w ogóle:( Piękny psiak,szkoda bardzo jego i właścicieli.To zawsze szok dla wszystkich,gdy pies tak nagle odchodzi.Ja miałam przynajmniej czas na oswojenie się z myślą,że mojej zabraknie,bo prawie rok chorowała,a tu tak jak by ktoś nagle w łeb strzelił.Biegaj szczęśliwy za Tęczowym Mostem psiaku,moja Niki dotrzyma ci towarzystwa,będziesz się z nią bawił równie dobrze,co z Arinką ;)
  23. [quote name='olly']Pieniążki dotarły na konto Kinia :) Kinio ślicznie dziękuje :) Miśku, szczęścia i wiele miłości w nowym domku :)[/QUOTE] Bardzo się cieszę,na zdrowie Kiniu :)
  24. [quote name='toska_latte']Dzieki kochana, kasa jest juz u nas! :loveu::loveu::loveu: Do rozliczenia: +110zl - od tatankas[/QUOTE] Nie ma za co -w rozliczeniu dopiszcie tylko,że to spadek po MIśku z Polic ;)
×
×
  • Create New...