-
Posts
14756 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Andzike
-
Inka spędziła kilkanaście dni w DT, po czy znalazła super DS :) .
Andzike replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki, żeby zadzwonił dobry domek! :) -
[quote name='Alexandra20'] P.S. ale chętnie obejrzę dziewczynkę ;)[/QUOTE] To zapraszam do linku w moim podpisie - Szira - moja nowa tymczasowiczka :) A zresztą - jakbyś chciała czekoladową labradorkę to też mamy na stanie ;) Nuri - z banerka ;)
-
Cudny ten Pucuch jest, nawet w wersji obolałej ... ;) Alexandra, skoro tak dobrze sobie radzicie z dwoma psami i Pucek lubi towarzystwo, to może pomyślicie o "rodzeństwie" dla Pucka?:cool3:
-
Mikro - Kropka wyrwana ze schroniska - WRESZCIE W SWYM DOMKU!! :)
Andzike replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Wieści od Kropeczki :) [I]chciałam tylko krótko powiedzieć, że u Kropki wszystko w porządku :-) Wychodzimy teraz na szybkie spacerki z powodu zimna, bo choć sunia ma swoją polarkową kapotkę, to zimno jej w łapki (bucików jeszcze nie ma ;-) i załatwia się ekspresowo, a potem myk... i do domku :-) Jest grzeczna, szczeka tylko na domofon. [/I] [I]Teraz, kiedy jest zimno, śpi na poduszce, zwinięta w kłębek. Jak ją głaszczę, mruczy :-) jak kotek. [/I] [I]Dzisiaj zrobiłam jej zdjęcie, jak zakopała się w poduszkach, żeby przespać zimne popołudnie :-) [/I] [I]Pozdrawiam, Ania[/I] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/864/03022012103.jpg/][IMG]http://img864.imageshack.us/img864/7086/03022012103.jpg[/IMG][/URL] -
FLORCIA,mix jamnika szorstkowłosego,odeszła za Tęczowy Most.
Andzike replied to Romka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dziękuję za info :) -
Szira zostaje na stałe w dt:) znalazła swoją rodzinę:)
Andzike replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
[quote name='magenka1']dzisiaj ze skarpet szczytnowskie poleciało 30 zł na mikropieski[/QUOTE] Super, dziękujemy bardzo, każdy grosz się przyda! :) -
Szira zostaje na stałe w dt:) znalazła swoją rodzinę:)
Andzike replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
Szagulec, zwany Frędzelkiem siedział ponad dwa miesiące i pewnie do tej pory by siedział, gdyby nie ogłoszenie w metrze ;) -
Szira zostaje na stałe w dt:) znalazła swoją rodzinę:)
Andzike replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
Masz rację Igam, zawsze się znajduje ;) -
Sznaucerek stary Dżordż, Mrówka ma DS a Dżordż ma Cushinga i DOM
Andzike replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']no ja już jestem cała chora... no ale jakoś musimy to przetrwać, a potem... potem urośnie mu gąszcz włosów, zniknie guz przy pupie, zniknie gonienie kotów, zniknie gryzienie psów i będzie piesek idealny :errrr:[/QUOTE] I będziesz go mogła zostawić, bo jako piesek idealny zaakceptuje wprowadzenie nowego tymczasowicza do stada:evil_lol: -
Szira zostaje na stałe w dt:) znalazła swoją rodzinę:)
Andzike replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
Dziwne, ale po Szirę nie ma żadnych telefonów... Napisałam prośbę na FB o wznowienie i odświeżanie ogłoszeń - pomimo tego, że jest słodka, kochana i idealna nie może u nas zostać na stałe :( -
Sznaucerek stary Dżordż, Mrówka ma DS a Dżordż ma Cushinga i DOM
Andzike replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Ojej, to czekają Was stresujące dni... Trzymajcie się ciepło! -
FLORCIA,mix jamnika szorstkowłosego,odeszła za Tęczowy Most.
Andzike replied to Romka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To są ćwiczenia na świeżym (mroźnym) powietrzu ;) Sylwuś, pieniążki doszły? Dostałaś może jakieś wpłaty bezpośrednio do siebie na konto? :) -
Szira zostaje na stałe w dt:) znalazła swoją rodzinę:)
Andzike replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
[quote name='MARCHEWA']Szira pilnuje człowieka,bo wie co to samotność.W schronisku siedziała w boksie z innymi psami prawie bez kontaktu z ludźmi,teraz musi to nadrobić;)[/QUOTE] O tak, szczególnie super się pilnuje człowieka o trzeciej w nocy jak się nagle przebudzi i z radością stwierdzi, że leżę obok - wtedy budzi mnie buziakami i memłaniem moich włosów ;) -
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
Andzike replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
[quote name='mamanabank']Zaraz się okaże, że jednak talerzyki z bazarku nie są na sprzedaż :-D[/QUOTE] Jeden z talerzyków z bazarku (z brązowego kompletu) zaginął w tajemniczych okolicznościach i chodzą plotki, że miała w tym udział Nuri ;) -
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
Andzike replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
Nuri amatorka chlebka ;) A wlasnie :D pochowaj przed nią i Sevenem bazarkowe fanty, bo skończą jak dzbanuszek do mleka ;) Jakby ktoś jeszcze nie wiedział, że toczy się bazarek dla Nuri to informuję i zapraszam do banerka :) -
Szira zostaje na stałe w dt:) znalazła swoją rodzinę:)
Andzike replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
Szira to przede wszystkim piecuch, który koniecznie musi mieć blisko człowieka ;) z tą aktywnością to bym tak nie przesadzała, przedkłada ciepłe łóżko nad długi spacer ;) Z drugiej strony - kto nie przedkłada w taką pogodę...:shake: Serce mi się ściska, jak patrzę na te moje golaski przytulone do nas pod kocem i pomyślę o tych wszystkich marznących w budach albo nawet bez bud :placz: -
Inka spędziła kilkanaście dni w DT, po czy znalazła super DS :) .
Andzike replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
Przepiękna, aż się wierzyć nie chce, że ktoś mógłby ją wyrzucić! :( -
Szira zostaje na stałe w dt:) znalazła swoją rodzinę:)
Andzike replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
Szirunia to naprawdę cudowny psiak aczkolwiek nieco upierdliwy:evil_lol: Ciągle chciałaby być przy człowieku, nie można się w mieszkaniu ruszyć, bo zaraz podąża za Tobą szary cień ;) Z drugiej strony się maleńkiej nie dziwie - w końcu cały dzień siedzą z Nelką w domu i tylko wieczorami mogą się nami nacieszyć :( Na spacerze pilnuje się super - pakieciki ładnie załatwia, szaleją z Nelką:) Z uwagi na mrozy i tak wychodzimy na krótkie spacery, ale Szira już doskonale wie gdzie mieszka i sama biegnie pod klatkę ;) A z tym spaniem jest niesamowita ;) Przytula się mocno do człowieka i nic jej nie przeszkadza :loveu: Kochany mój golasek :loveu: -
Szira zostaje na stałe w dt:) znalazła swoją rodzinę:)
Andzike replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
[quote name='Akrum']i ja przyszłam odwiedzić piękną panienkę :) były jakieś telefony z ogłoszeń??[/QUOTE] Póki co poza Wałczem był jeden telefon z Warszawy - Pani miała wysłać smsem swój adres mailowy, żebym mogła jej przeslać ankietę. Czekam trzeci dzień... -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Andzike replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
U mnie na razie obydwie babcie są chętne do zajęcia się pociechą - dla obydwu to pierwszy wnuk, więc mocno dziewczyny podekscytowane ;) Ciekawe czy im nie przejdzie ... ;) -
Szira zostaje na stałe w dt:) znalazła swoją rodzinę:)
Andzike replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
W takie mrozy to ja chodze okutana od stóp do głów i mało co widzę;) Szira to pies podkołderny całą gębą ;) Układa się między nami na podusi i śpi całą noc ;) -
Szira zostaje na stałe w dt:) znalazła swoją rodzinę:)
Andzike replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
[quote name='Igam']Nie "nas" tylko ich ;) Z Pawłem były :)[/QUOTE] Uff, bo już myślałam, że ludzi nie poznaje ;)