Jump to content
Dogomania

Andzike

Members
  • Posts

    14756
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Andzike

  1. [quote name='mamanabank']No to nie fajnie :-([/QUOTE] Też mi się ten plan zupełnie nie podoba :(
  2. [quote name='mamanabank']No, co za pytanie? Chyba nie chcecie ominąć mnie łukiem? Co? Ja tu czekam :-( A jak będzie trzeba to i pod lecznicą... Kurna, nie tak miało być... :-( Buuuuuu! :-([/QUOTE] Nie, nie, wpadnę oczywiście, nie martw się :)
  3. [quote name='mamanabank'] edit. a, to jest wątek Nuri, to napiszę jeszcze, że już się cieszę na jutrzejsze spotkanie :-)[/QUOTE] Nuri pewnie też się cieszy, bo jeszcze biedna dziewczynka nie wie, że ja jutro potną :(
  4. [quote name='mamanabank']przypomnę :-) [/QUOTE] Przypomnę z poprzedniej strony :) [quote name='Andzike']Ten sam co do Nurka czyli 519730279 lub 792063636 :)[/QUOTE] [quote name='Monisiaczek'] Czy dałoby się przetestować Lucka na okoliczność kociambrów?[/QUOTE] Lucciano sprawdzony - w końcu aikowo ma trzy koty :) Jest lekka ekscytacja, ale absolutnie bez agresji :)
  5. [quote name='mamanabank']Bardzo dobry pomysł, bo Nelka wygląda bombowo! Ja już Hyźka wytrymowałam na gładko, zmienił kolor trochę, jeszcze Mopik i Bella czekają. A Panna Nela jutro odwiedzi stare progi?[/QUOTE] Nie, razem z Szirą zostaną w domu. Trochę mi się robocie pozmieniało i w piątek muszę tu być :( więc tylko zawożę Nurka do Was i wracam do fabryki :(
  6. Hehehehe, świetny mail :) Malagos, trzymam kciuki za sensowniejszy dom! :)
  7. [quote name='majuska']Szkoda, że ja mam tak daleko do Was bo bym się wprosiła poznać te wszystkie fajne ciotki i sierściuchy:roll:[/QUOTE] Szkoda przeogromna i myślę, że trzeba to będzie w końcu nadrobić!
  8. Lucek generalnie jest mistrzem zerkania w aparat ;) [URL]http://img88.imageshack.us/img88/117/p1240867g.jpg[/URL] [SIZE=1]Juldanowa, co u Zuzolindy?;)[/SIZE]
  9. [quote name='Figafiga']A ja się cały czas zastanawiam czy strzyc tą moją paskudę.hmm co roku to robię.[/QUOTE] Ja się co roku zastanawiałam, a w tym to zrobiłam ;) Co prawda trochę przed sezonem i mrozami, ale bylo warto :) I będę Nelkę teraz obcinać co roku :)
  10. Wypluj to... Wiem, co mu jest ... :D Za Szirą tęskni ;)
  11. Przepiękne zdjęcia! Adela jest boska! :)
  12. Ten sam co do Nurka czyli 519730279 lub 792063636 :)
  13. [quote name='majuska']oj, no to wszystkiego naj, naj , naj i zdrówka dziadziu !!![/QUOTE] Dokładnie - zdrówka! Bo wszystko pozostałe już masz! :)
  14. Trzymać kciuki i nie puszczać! ;)
  15. Masz jakieś fanty? Super :) W sumie jak dostanę zdjęcia od Ciebie wraz z opisami, to mogę wystawić bazar juz teraz :) Brania rzeczy się nie podejmuję, dopóki nie skończę dwóch otwartych bazarków - moje mieszkanie powoli zmienia się w składzik - póki wszystkiego nie sprzedam, nie poszukuję żadnych nowych fantów :D
  16. [quote name='mamanabank']:BIG: No to mamy równy rok dzisiaj! :BIG:[/QUOTE] Gratulacje! :) To załapię się w czwartek na imprezkę? ;)
  17. Na razie zapiszę, potem pomyślę jak pomóc (najpewniej bazarkowo).
  18. Jak tak na niego patrzę, to myślę sobie, że emerytura to fajna rzecz :) Oczywiście, w odpowiednim towarzystwie! :)
  19. [quote name='Florentynka']Ja sobie nawet nie próbuję tego wyobrażać. I tak nie wymyślę...[/QUOTE] Dokładnie - odkładam tą myśl do lipca ;) Może potem się po prostu obudzę i będę wiedziała jak to ogarnąć ;)
  20. Piękny widok :) Mężczyźni Twojego życia, już niedługo w komplecie :) A jakoś o stado Florentynkowe jestem spokojna :D
  21. [quote name='majuska']U mnie to jest coś w tym, stylu: "rusz doopę grubasie":lol:[/QUOTE] Hmm... a ja się grzecznie kładę obok, uważając, żeby nie przeszkodzić psom:evil_lol:
  22. [quote name='majuska']Ja się właśnie szykuję Maję obciachać, ale wiecznie nie mam czasu:placz::placz::placz: ( zreszta niebawem sama zobaczysz jak to kurna jest:roll: )[/QUOTE] Ciiiii.... daj mi się jeszcze nacieszyć swobodą, na razie przeraża mnie myśl, co będzie "potem" ;)
  23. [quote name='majuska']Mówisz do psów "proszę" ??:crazyeye::evil_lol:[/QUOTE] Łucjo, mogłabyś przesunąć się w łóżku, proszę? ;)
  24. [quote name='Akrum']ja już miałam kolejną sunie w kolejce na tymczas, mamusię z mojego podpisu (Psia rodzinka), ale niestety TZ i teściowa stanowczo zabronili mi przynosić kolejnych psich bid, bo parkiet i dywany i spokój sa dla nich ważniejsze :(:(:([/QUOTE] Daj im chwilę, w końcu non stop lądują u Ciebie jakieś bidy... Zobaczysz, że niedługo sami się zaczną pytać "kto następny" ;) A i Ty sobie chwilę odpocznij...
  25. [quote name='Agucha']Wspaniale! Jesteście niesamowite w tym co robicie. Niemożebne pokłady energii i kreatywności :loveu: A Ty to co ? Nie-mikropsiejska? ;) Przypominamy Nefrę - dzikiego szczeniaka firmowanego przez Psa Na Zakręcie. Nefra szuka domu - koniecznie z innym psem, domu który będzie z malą pracował, bo pomimo nieziemskiej urody charakter ma wciąż dzikusa:roll:
×
×
  • Create New...