-
Posts
14756 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Andzike
-
Och, jaki piękny kwiatek w moim ulubionym kolorze :) Dziękuję bardzo! :loveu: Chłopaki w super domach, potwierdzam opinię aikowo o domu Korka, będzie pasować do swojej nowej rodziny :) A do Ciapka/Manka aikowo dostała wczoraj smsa z przeprosinami, ze tak długo sie nie odzywali, ale czują się jakby Maniek był z nimi od zawsze, jest pełnoprawnym członkiem ich rodziny :D I dostałyśmy mnóstwo zdjęć mmsem, ale problemy techniczne umożliwiły wrzucenie tylko jednego ;) Jak się z resztą ogarnę to wkleję :D Kochany Ciapuś :D [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/256/mmsimg41293.jpg/"][IMG]http://img256.imageshack.us/img256/3778/mmsimg41293.jpg[/IMG][/URL]
-
Mały pinczerek Kaja pojechała do domu stałego w Krakowie
Andzike replied to cavani's topic in Już w nowym domu
Mały, dzielny cudaczek! :) -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Andzike replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='majuska'] ...w którym jest 200% marży:evil_lol::evil_lol: [/QUOTE] Tylko??? ;) eeee, to luz ;) a na serio to szpital jest 10min drogi ode mnie i od mamy też, więc nie damy zarobić zdziercom ;) Zdjęcia boskie! :) -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Andzike replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Łucja, jaką ma minę!!! "ciiii, bo dziecko obudzisz!" :D -
[quote name='obraczus87']Ja wiem, że ze skrzywionym, ale spróbować mogę ;)[/QUOTE] Ależ oczywiście, że tak ;) Ferdek już na FB, co prawda jest wpisane, że ma 9 lat, a ma 7. Dla dobra psa nie ma podanych za wiele szczegółów... [URL]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.415876421776917.97357.111393995558496&type=1[/URL]
-
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Andzike replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Florentynka']Andzike, a Ty jak się czujesz, tak w ogóle?[/QUOTE] Całkiem spoko, pod warunkiem, że nie ma upałów ;) Tymczasuję się chwilowo u aikowo, więc mam ogródek, świeży groszek prosto z krzaczka i czereśnie prosto z drzewa, pięć piesków i trzy kotki (co prawda kotki gdzieś się zabunkrowały jak zobaczyły Nelkę :roll:) - żyć nie umierać ;) Wczoraj byliśmy w "naszym" szpitalu na Dniu Otwartym z okazji Dnia Matki - bardzo fajny pomysł :) Porozmawialiśmy z położną, obejrzeliśmy sobie szpital, opracowaliśmy trasę (na szczęście blisko jest ;) ). Składniki do torby mam prawie wszystkie, aczkolwiek położna powiedziała, że połowa jest niepotrzebna, a jeśli czegoś zabraknie to partner może zawsze dowieźć albo dokupić w otwartym 24h sklepie w szpitalu ;) Aaaa i dostałam kwiatka od Kacperka na Dzień Matki, wręczonego co prawda od tatusia, ale i tak miło ;) Zaciskamy nogi i czekamy na połowę lipca :) Majuska - gdzieś mi ostatnio też wpadł ten obrazek w oko :D Świetny jest :D -
[quote name='Bonsai']Bunia (Czwórka) [/QUOTE] Bonsai, fotki rewelacja! :) Cudne jak zwykle :) [quote name='obraczus87'] A grzywacz też fajny, ale faktycznie znalezienie Mu naprawde odpowiedzialnego domu może być problemem... Grzywacze mają włosy? zapytam pewnej Pani czy dalej jest chętna adoptowac psa z włosem. (o ile już nie adopytowała)...[/QUOTE] Z tego co się orientuje to włosy, ale Ferdek to pis ze skrzywionym charakterem, dom musi być na to gotowy, koniecznie bez dzieci i innych psów. Dzięki obraczuś :)
-
Zjawiskowa jest!!! Po prostu cudo! :loveu:
-
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Andzike replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Eee, to super położna, bo już się obawiałam, ze każe Ci zamknąć wszystkie futra w innym pokoju i pod żadnym pozorem nie zbliżać się do Maksia... ;) Piosenkę odkryłam na długo zanim zaszłam w ciążę i baaaardzo mi się spodobała :) Wcale się Patrycji nie dziwię, jak też mam ochotę kwiczeć na widok Frotki :loveu: -
Mały pinczerek Kaja pojechała do domu stałego w Krakowie
Andzike replied to cavani's topic in Już w nowym domu
[quote name='cavani']Nikt do kruszynki nie zagląda... A jutro operacja łapeczki...[/QUOTE] Zagladamy i mocno trzymamy kciuki za operacje! -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Andzike replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Dla wszystkich mam obecnych i przyszłych :) [url]http://www.youtube.com/watch?v=Uo7ePfyZQD0[/url] -
[quote name='mamanabank']Rzeczywiście, bardzo ładny, ale opis charakteru... ho ho![/QUOTE] Mam dziwne wrażenie, że jak go ogłosimy to i tak mało kto będzie czytał opis... :mdleje:
-
Co do biało-czarnej kudłatej to coś się dzieje, mery779 poinformowana ;) Trzymajcie kciuki, żeby wszystko udało się dograć ;) a tymczasem wieści z "oswajania" Lilki :) [I]Lily jest przesłodka i wrażliwa :) Cały czas na razie odpoczywa w legowisku, na rogu. Na początku bacznie obserwowała nasze ruchy i była czujna. Rozumiemy ją, bo to jej pierwszy pobyt w naszym mieszkaniu. Przez kilka godzin jej nie dotykaliśmy. Gdy zaczęliśmy jeśc obiado-kolację przy stole, suczki patrzyły na nas, a nawet Lily. Więc tak na sam początek delikatnie niżej rzuciłam w legowisko pojedyńcze kawałki upieczonego pysznego łososia i Lily ochoczo je zjadła. Następnie ostrożnie podeszłam do niej i podałam jej bezpośrednio kolejny ten smakołyk - delikatnie go zjadła z mojej ręki. Byłam pozytywnie tym zaskoczona. Później daliśmy jej przerwę na oswojenie się. W dalszym ciągu Lily obserwowała, jak zachowywaliśmy się wobec suczek. Zaczęliśmy próbowac delikatnie jej głaskac. Początkowo się bała, później coraz mniej. Było jej gorąco, bo w legowisku leżał koc. Więc dałam jej smakołyk i stopniowo wyjęłam koc, podając jej dalsze smakołyki, by mniej się bała. I udało się. Teraz leży i drzemie się w legowisku. Myślimy, że jest malutki postęp. Jeszcze się nie załatwiła - zostawiamy jej decyzję, kiedy tego naprawdę będzie chciała. Po tym będziemy wiedziec, w którym miejscu będzie się załatwiac. Pestka i Pusia zachowują się grzecznie wobec Lily: nie czepiają jej, nie wchodzą w "jej teren".[/I] Grzecznościowo [B]szukamy DS dla 7-letniego grzywacza chińskiego powder puff[/B]. Ferdek jest niestety na maxa rozpieszczony, w jego wychowaniu zostały popełnione chyba wszystkie możliwe błędy :mdleje: Bez ostrzeżenia potrafi złapać za rękę, nie znosi dzieci, rzuca się na psy (w związku z czym rzadko bywa na spacerach...:angryy:), sika gościom w buty i na czystą pościel (w sumie wcale mnie to nie dziwi, skoro nie wychodzi na spacery...). Był ukochanym synusiem, ale już nie jest... Psiak szuka domu, doświadczonego w opiekowaniu się grzywaczami, bez dzieci, psów, najlepiej domu w którym cały czas ktoś by z nim był (pozostawiony sam wyje i sika - na szczęście nie niszczy ;) ) Całkiem niebrzydki skubaniec - oczywiście jeśli ktoś lubi łysole ;) Czekam na lepsze zdjęcia, będziemy go ogłaszać, ale jakbyście słyszały o jakimś domu (oczywiście Warszawa i okolice...) to dajcie znać :) [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/8005/zdjcie0006jpgw.jpg[/IMG] [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/3695/zdjcie0133jpg.jpg[/IMG]
-
Sznaucerek stary Dżordż, Mrówka ma DS a Dżordż ma Cushinga i DOM
Andzike replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']albo znajdziemy taki dom jaki dla niej mam wymarzony albo zostanie[/QUOTE] Bardzo słuszne podejście :cool2: A dla Dżordża też wymarzyłaś dom czy zostanie :D :D :D -
Sznaucerek stary Dżordż, Mrówka ma DS a Dżordż ma Cushinga i DOM
Andzike replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
I nikt nie chce Mrówki??? Świat oszalał.... -
Sznaucerek stary Dżordż, Mrówka ma DS a Dżordż ma Cushinga i DOM
Andzike replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Ja od dwóch dni dostaję dyplomatycznie łapą po głowie od Nelki o 5.30 - złapała jakiegoś wirusa i jej zdaniem to odpowiednia pora na pierwszy spacer ... :mdleje: Dżordż młodnieje w oczach :loveu: A jak Mrówczyńska? -
Przepiękna jest! Długo domu szukać nie będzie ;)
-
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Andzike replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Ale słodziak!!! I taki ... maleńki w tym łóżeczku :D Straż rewelacyjna :) Aaaa!!! Już się nie mogę doczekać :D Jakby to głupio nie zabrzmiało, to urodziny Maksymiliana sprawiły, że Kacper stał się jakiś taki bardziej realny :razz: -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Andzike replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Florentynka, ale niespodzianka, normalnie tak się wzruszyłam, że aż mi się płakać zachciało! Hormony, qrna... :roll: Jeszcze raz mega wielkie gratulacje, imię przepiękne, szybkiego porodu zazdroszczę, cieszę się, że wszystko jest ok i że jesteście już w domu :) Parówy dzielne i mądre jak zawsze :) -
[quote name='aikowo'] Za to po Korka nikt nie dzwoni... [B]Wczoraj kolejny telefon w sprawie Ciapka. Jest to wbrew logice ale cóż taka moda taki gust[/B] :)[/QUOTE] Widać, że dzwonią ludzie lubiący drapichrusty ;) Telefon o którym pisze aikowo to Pani Emerytka z Ochoty, mieszkająca bardzo blisko mnie. Aikowo podesłała jej Korka, ale Pani wolałaby bardziej "drapichrustowego" :evil_lol: może macie jakieś propozycje ciapkopodobnych? :) A propos Korka - po niego też w końcu był telefon. Niby ok, ale do mocnego sprawdzenia ;) Będziemy informować ;)
-
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Andzike replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='majuska']Tadam.... [B][SIZE=4][COLOR=#0000ff]Florentyka urodziła synka o 9.50, waży 3120 i ma 55 cm :) [/COLOR][/SIZE][/B][/QUOTE] Suuuuper!!! Bardzo, bardzo się cieszę!!! :) I zazdroszczę, że ma już "z glowy" :) -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Andzike replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
O jejku, jejku!!! Ale się dzieje! Mocno trzymamy kciuki i czekamy na wieści! Olgierd - pięknie!!! :)