-
Posts
14756 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Andzike
-
[quote name='leni356']Andzike, dzięki wielkie dobra duszo :calus:[/QUOTE] Ja, dobra dusza??? Przy Was to ja pikuś jestem ;) I to nawet nie Pani Pikus ;)
-
LUNA - niebiesko - brązowo oka piękność MA DOM
Andzike replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
[quote name='perdusia']Pewniw rodzice nie chcą, koleżanka wysunęła taką propozycję(tak myślę). Ale mam nadzieję, że się mylę.[/QUOTE] właśnie też się trochę obawiam, że więcej w tym było pragnienia koleżanki niż przemyślanej rodzinnej decyzji... Ale mam nadzieję perdusia, że tylko tak czarnowidzimy ;) -
:( mam nadzieję, że tylko coś wypadło... Jakby co to ja, w miarę możliwości zawsze chętnie zrobię wizyty w Warszawie, więc pamiętajcie o mnie ;)
-
Gustaw - szorściak słodziak - spójrz w te oczy.....Mielec. Ma dom
Andzike replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Gustaw siorsciaczku, gdzie Twój domek... -
LUNA - niebiesko - brązowo oka piękność MA DOM
Andzike replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
[quote name='klaudia14']Koleżanka da we wtorek odpowiedź.[/QUOTE] Hallo :) wtorek mamy dzisiaj:) wiemy coś? :D -
Hej, Gdyby Pani z Warszawy była zdecydowana, to tak jak pisałam leni mogę się do niej wybrać z wizyta ;)
-
[quote name='Figafiga']dawaj dawaj Andzike to szybciej się poznamy ;-)[/QUOTE] fakt Figafiga, to jeden z argumentów przemawiających za wizytą w Łowiczu!!! ;)
-
LALA szczeniak GRYZIONY W SCHRONISKU - już w domku :)
Andzike replied to mshume's topic in Już w nowym domu
[quote name='mshume']Co do sterylki, to opinie podzielone, ale suńka pilnowana, więc mogą i po cieczce to zrobić.[/QUOTE] No właśnie, ale generalnie temat znają i są jak najbardziej na tak ;) a sprawę będziemy monitorować ;) -
Naprawdę ktoś powinien zrobić program jakie cudowne są psy ze schroniska i jak odżywają w dobrych domach... U naszej schroniskowej trójcy bez zmian :D pełna komitywa, wielka miłość i kłaki fruwające w powietrzu... Nie wiem jak moja zwierzyna zniesie wyprowadzkę współlokatorow... i jak ja ją zniosę :(
-
PUSZEK - umrze w schronisku bez człowieka MA DOM
Andzike replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
U Puszka wszystko ok :) Lizak przesłodki, śpi w łózku, chociaż ostatnio się na Bożenkę obrazil bo nie dawał jej spać ciągle ją liżac po twarzy i powiedziała mu, zeby sobie poszedł ;) obraził się, poszedł do drugiego pokoju i jak kupka nieszczęscia spał na podłodze... na szczęście dał się przeprosić i wrócił do łóżka :D Za to z Emi nie najlepiej :( załatwia się pod siebie, już całkiem "odpłynęła" w swój świat:( śmierdzi jakby gniła od środka:( Bożence serce pęka jak patrzy jak ona się męczy... Myślą o ostateczności :( chociaż Bożenka nie chce się z tym pogodzić :( -
Rozmawiałam z Bożenką od Puszka, że ma parę worków kocy, poszewek itp. Co prawda nie planowałysmy się wybierać z aikowo jako w najbliższym czasie (mało karmy:( ) ale może się jakoś zmobilizujemy ;)
-
PSOTKA - kocha cały świat, spraw by świat i ją pokochał....MA DOM
Andzike replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
To jeszcze trochę na poprawę nastroju - dostałam kilka fotek z urodzin Elmowego Pana w sobotę (STO LAT!!! STO LAT!!!) Wybrałam te na któryś jest Elma - nie uważacie, że wygląda jakby była w tej rodzinie od zawsze ?? :) [URL=http://img22.imageshack.us/i/dsc0434640x480.jpg/][IMG]http://img22.imageshack.us/img22/3603/dsc0434640x480.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img191.imageshack.us/i/dsc0435640x480.jpg/][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/4787/dsc0435640x480.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img251.imageshack.us/i/dsc0428640x480.jpg/][IMG]http://img251.imageshack.us/img251/3362/dsc0428640x480.jpg[/IMG][/URL] -
LALA szczeniak GRYZIONY W SCHRONISKU - już w domku :)
Andzike replied to mshume's topic in Już w nowym domu
[quote name='mshume'] Dziewczyny, Pańcio to chyba jest zajęty, ale próbować można :eviltong:[/QUOTE] mshume, no to cios w serce;) a tak na serio to Lalka jest super psiakiem :D moja Nelka potrafi się bawić chyba z każdym wielkościowo psem - od maltanki mojej mamy do leonbergera kolezanki, ale Lalka ja momentami przerosła ;) żywe srebro :D Ze sterylizacją wet poradził poczekać do pierwszej cieczki i dopiero po niej zrobić zabieg. Co o tym myślicie, bo ja już słyszałam tyle różnych opinii, że sama się gubię... -
LALA szczeniak GRYZIONY W SCHRONISKU - już w domku :)
Andzike replied to mshume's topic in Już w nowym domu
[quote name='Madallena'] Andzike kiedy sie tam jeszcze wybierasz? ;) masz we mnie partnerke :P[/QUOTE] Nie będę Pańcia zamęczać nadgorliwością, ale za jakiś czas się pewnie tam wybiorę (wg. weta Lala ma jeszcze 5-7cm w kłębie przybrać (!!!) więc dobrze by było zobaczyć jak się maleństwo rozwija ;) ) tymbardziej, ze moi dziadkowie mieszkają 300m. dalej ;) jak będę wiedzieć kiedy - dam znać :D -
LALA szczeniak GRYZIONY W SCHRONISKU - już w domku :)
Andzike replied to mshume's topic in Już w nowym domu
[quote name='Madallena'] ps. poka tego Pancia wreszcie :P[/QUOTE] Qrcze Pańciowi zdjęć nie zrobiłam ;) jakoś za bardzo skupiłam się na Lalce ;) może znajdę zdjęcie jego buta, ale chyba Was to nie usatysfakcjonuje ;) -
LALA szczeniak GRYZIONY W SCHRONISKU - już w domku :)
Andzike replied to mshume's topic in Już w nowym domu
Ale i tak było fajnie ;) [URL=http://img641.imageshack.us/i/p1070553.jpg/][IMG]http://img641.imageshack.us/img641/8479/p1070553.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img404.imageshack.us/i/p1070555.jpg/][IMG]http://img404.imageshack.us/img404/776/p1070555.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img689.imageshack.us/i/p1070556v.jpg/][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/8167/p1070556v.jpg[/IMG][/URL] Już sobie wyobrażam co by się działo bez smyczy... ;) Reasumując - Lalka ma super :) potrzeby załatwia w ogródku, chociaż zdarzyły jej się wpadki w domu.. no cóż, w końcu to szczeniak... Zostaje sama bez problemów, co prawda nadgryzła szafę, ale Państwo mają to "wliczone w koszta" bo i tak robią remont w lipcu;) podobno nie jest specjalnie otwarta w stosunku do innych psów, ale z Nelką bawiły się super (okazuje się, że mój wycofany początkowo pies ma świetne podejście socjalizacyjnie;) ) I ogólnie - cud, miód i orzeszki :D PS. Polecamy się z Nelką się na kolejne wizyty przed / poadopcyjne ;) -
LALA szczeniak GRYZIONY W SCHRONISKU - już w domku :)
Andzike replied to mshume's topic in Już w nowym domu
A tu już z moją siersciaczką :) Z początku lekko niepewnie, ale potem zabawa rozgorzała na całego :) Niestety ( w mniemaniu Lali, w moim - na szczęscie) Pańcio Lali nie spuszcza jeszcze ze smyczy, więc szaleństwo było lekko ograniczone ;) [URL=http://img168.imageshack.us/i/p1070335.jpg/][IMG]http://img168.imageshack.us/img168/952/p1070335.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img189.imageshack.us/i/p1070357.jpg/][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/2632/p1070357.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img715.imageshack.us/i/p1070546.jpg/][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/9968/p1070546.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img121.imageshack.us/i/p1070548t.jpg/][IMG]http://img121.imageshack.us/img121/6176/p1070548t.jpg[/IMG][/URL] -
LALA szczeniak GRYZIONY W SCHRONISKU - już w domku :)
Andzike replied to mshume's topic in Już w nowym domu
Ale zdarzyło jej się na moment odpocząć ;) [URL=http://img687.imageshack.us/i/p1070501.jpg/][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/8964/p1070501.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img4.imageshack.us/i/p1070518y.jpg/][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/5153/p1070518y.jpg[/IMG][/URL] -
LALA szczeniak GRYZIONY W SCHRONISKU - już w domku :)
Andzike replied to mshume's topic in Już w nowym domu
I jeszcze trochę dziewczynki :) [URL=http://img52.imageshack.us/i/p1070448w.jpg/][IMG]http://img52.imageshack.us/img52/4434/p1070448w.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img4.imageshack.us/i/p1070457y.jpg/][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/9391/p1070457y.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img651.imageshack.us/i/p1070459.jpg/][IMG]http://img651.imageshack.us/img651/6456/p1070459.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img251.imageshack.us/i/p1070460.jpg/][IMG]http://img251.imageshack.us/img251/7605/p1070460.jpg[/IMG][/URL] Uwierzcie - naprawdę cięzko jej zrobić zdjęcie :D To żywe srebro jest :D -
LALA szczeniak GRYZIONY W SCHRONISKU - już w domku :)
Andzike replied to mshume's topic in Już w nowym domu
Cudo chyba urosło ;) Tak mi się wydaje, chociaż nie widziałam jej na żywo wcześniej... ;) Oceńcie same :D [URL=http://img28.imageshack.us/i/p1070312.jpg/][IMG]http://img28.imageshack.us/img28/3901/p1070312.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img707.imageshack.us/i/p1070361.jpg/][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/3382/p1070361.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img697.imageshack.us/i/p1070406.jpg/][IMG]http://img697.imageshack.us/img697/7718/p1070406.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img168.imageshack.us/i/p1070441m.jpg/][IMG]http://img168.imageshack.us/img168/2277/p1070441m.jpg[/IMG][/URL] -
LALA szczeniak GRYZIONY W SCHRONISKU - już w domku :)
Andzike replied to mshume's topic in Już w nowym domu
Zgadnijcie kto dziś jedzie odwiedzić Lalę? ;) Fotorelacja wieczorem :D -
PILNE!!!!! Potrzebna osoba z Inowrocławia do wizyty poadopcyjnej!!!
Andzike replied to magdola's topic in Już w nowym domu
Ehhh... przeczytałam cały wątek... w głowie mi się nie mieści... Będę zaglądać w oczekiwaniu na wynik wizyty poadopcyjnej :) -
Zryczałam się głupia... ;(((( śpij dobrze Lenko...
-
Romeczka, jesteś? wiesz coś więcej o Lenie? :(
-
Gustaw - szorściak słodziak - spójrz w te oczy.....Mielec. Ma dom
Andzike replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='Romka']Pasowałby Gustaw do Twojej Nelki Andzike,masz racje taki sam słodziak![/QUOTE] Dokładnie... Qrcze takie cudeńko biedne... :( Nelka na posłanku a ta bida w schornie ;(((