Jump to content
Dogomania

Andzike

Members
  • Posts

    14756
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Andzike

  1. Qrcze, spać mi się nie chce... więc pewnie rano nie pomiziam Heniutka... :( Miziam na zapas ;)
  2. Leon już ma allegro od południa dzięki Sylwi K. :D [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=962825710[/URL]
  3. To ja już ostatnie mizianko na dobranoc, spacer ze swoim szorciakiem i spaaaaać :) Heniutku, do pomiziania jutro !!! :***
  4. Nie śpij Heniutek !!! Kolejka ciotek chętnych do miziania czeka :D
  5. To jak wrócicie ze spacerku to ja Cie pomiziam na dobranoc :)
  6. Kasia jest gwiazdą tak jak Dafne i Bajeczka :)
  7. Musi się znalezc dom dla takiego suuuuper kocurrra :kociak:
  8. [quote name='eloise']anciaahk, co u Was?[/QUOTE] No wlaśnie też o Was dziś myślalam :) Co słychać u Karmelka i Agrafki? :)
  9. Mantis zrobiła lepsze zdjęcia :) ale Dafne jest tak cudna, ze nie wierzę, zeby ktos sie w niej nie zakochal !!!
  10. [quote name='Mantis'][B]Leni, Andzike[/B], ratunku! :help1: Mantis zapomniała zapytać domki czy będą Bajeczce czytać i piec ciasteczka :ices_bla:[/QUOTE] No cóż, od razu na początku wizyty się zaznaczy, że to jeden z głównych warunków adopcji:diabloti:
  11. Jest cudna i ma takie mądre spojrzenie...
  12. Nie będę się chwalić, ale to ja podsunęłam Sylwii K. kandydaturę Leonka :) Leon do domu !!!! :D
  13. No to teraz czekamy na cudowny dom dla Fridka :)
  14. [quote name='bumerang']Czy ma allegro??[/QUOTE] Chyba jeszcze nie...
  15. [quote name='wiq']hej! wrzuciłam chłopaka na flatowe forum. próbowałyście ogłaszać go w jakiejś gazecie?[/QUOTE] Tapczanik dziękuje :) Z tego co wiem, to w żadnej gazecie nie był oglaszany... a możesz go gdzieś ogłosić?
  16. Rozumiem halcia... U Jamora koszt bylby pewnie ok.450zł, więc to niemało... jeśli Neli w schronisku nie dzieje się krzywda to może faktycznie nie ma się co porywać z motyka na slońce... chociaż wiadomo, ze najlepszy byłby dla niej odpowiedzialny dom z wielkim sercem...
  17. Kudlacze wróciły tak brudne, że musialam z samochodu wziac ręcznik, przywiązalam ich do lawki i z 20min wycierałam... Czapi był...czarny (po tym jak go Nela kilka razy wywrociła w błoto:oops: ) za to moja pannica uwielbia wodę - położyła się w samym środku ogromnej kałuży... ;) Moj następny pies będzie grzywaczem chińskim ;) Teraz oczywiście odsypiają ;) [URL=http://img692.imageshack.us/i/p1090532.jpg/][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/6007/p1090532.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img260.imageshack.us/i/p1090534.jpg/][IMG]http://img260.imageshack.us/img260/319/p1090534.jpg[/IMG][/URL]
  18. ... ale sami dla siebie też są świetnym towarzystwem ;) [URL=http://img213.imageshack.us/i/p1090475.jpg/][IMG]http://img213.imageshack.us/img213/2679/p1090475.jpg[/IMG][/URL] Mamanabank, oskubiesz mnie??? Tak pięknie proszę :) [URL=http://img707.imageshack.us/i/p1090313y.jpg/][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/9781/p1090313y.jpg[/IMG][/URL]
  19. Spacer to świetny sposób, żeby nawiązać nowe znajomości ;) [URL=http://img248.imageshack.us/i/p1090420.jpg/][IMG]http://img248.imageshack.us/img248/1399/p1090420.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img405.imageshack.us/i/p1090421.jpg/][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/6159/p1090421.jpg[/IMG][/URL]
  20. Nie wiem czemu, ale to zawsze Czapi ucieka przed Nela ;) [URL=http://img299.imageshack.us/i/p1090347.jpg/][IMG]http://img299.imageshack.us/img299/3340/p1090347.jpg[/IMG][/URL] Chociaż nie... czasem przed Nelą ucieka inny pies, a Czapi ich goni ;) [URL=http://img156.imageshack.us/i/p1090504.jpg/][IMG]http://img156.imageshack.us/img156/9330/p1090504.jpg[/IMG][/URL]
  21. I jak już się zaczęło, tak poszlo... [URL=http://img217.imageshack.us/i/p1090337.jpg/][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/2841/p1090337.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img19.imageshack.us/i/p1090340.jpg/][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/4476/p1090340.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img444.imageshack.us/i/p1090343.jpg/][IMG]http://img444.imageshack.us/img444/4650/p1090343.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img411.imageshack.us/i/p1090345e.jpg/][IMG]http://img411.imageshack.us/img411/4673/p1090345e.jpg[/IMG][/URL]
  22. Wiosna jeszcze do nas nie do końca przyszła, ale Nelce to raczej pasuje ;) [URL=http://img265.imageshack.us/i/p1090331.jpg/][IMG]http://img265.imageshack.us/img265/6372/p1090331.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img532.imageshack.us/i/p1090332.jpg/][IMG]http://img532.imageshack.us/img532/1711/p1090332.jpg[/IMG][/URL] I się zaczęło... [URL=http://img714.imageshack.us/i/p1090333.jpg/][IMG]http://img714.imageshack.us/img714/970/p1090333.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img214.imageshack.us/i/p1090334y.jpg/][IMG]http://img214.imageshack.us/img214/9104/p1090334y.jpg[/IMG][/URL]
  23. Dzisiaj na "tymczasie" Czapi :) i w końcu trochę zdjęc na dworzu - one naprawdę czasem ze mna wychodzą, a nie tylko wylegują się na lóżku z Rudolfem ;) Na początku spokojne obwąchiwanie terenu ;) [URL=http://img89.imageshack.us/i/p1090321.jpg/][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/4699/p1090321.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img139.imageshack.us/i/p1090410.jpg/][IMG]http://img139.imageshack.us/img139/1336/p1090410.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img364.imageshack.us/i/p1090486.jpg/][IMG]http://img364.imageshack.us/img364/8612/p1090486.jpg[/IMG][/URL]
  24. Biorę Ursus ;) ale też mi się wydaję, ze jeszcze będzie więcej chętnych na piękności ;)
  25. Cudne są dziewczyny :) a te domki gdzie? bo jak w Wawie to wiecie ;) "chętnam" do sprawdzenia ;)
×
×
  • Create New...