Jump to content
Dogomania

Andzike

Members
  • Posts

    14756
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Andzike

  1. Puszek, wstawaj!!! [URL=http://img704.imageshack.us/i/p1100481.jpg/][IMG]http://img704.imageshack.us/img704/4062/p1100481.jpg[/IMG][/URL] No to i ja się położe... ;) [URL=http://img202.imageshack.us/i/p1100523.jpg/][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/7578/p1100523.jpg[/IMG][/URL]
  2. I nadal się bawimy :) [URL=http://img534.imageshack.us/i/p1100445w.jpg/][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/5052/p1100445w.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img405.imageshack.us/i/p1100460.jpg/][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/2697/p1100460.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img249.imageshack.us/i/p1100457.jpg/][IMG]http://img249.imageshack.us/img249/9753/p1100457.jpg[/IMG][/URL]
  3. Ejjj !!! Ja też tak chce !!! [URL=http://img242.imageshack.us/i/p1100364.jpg/][IMG]http://img242.imageshack.us/img242/3674/p1100364.jpg[/IMG][/URL] Zabawy z Puszkiem na dzisiejszym spacerze :) [URL=http://img651.imageshack.us/i/p1100435t.jpg/][IMG]http://img651.imageshack.us/img651/4402/p1100435t.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img708.imageshack.us/i/p1100438.jpg/][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/6114/p1100438.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img515.imageshack.us/i/p1100444.jpg/][IMG]http://img515.imageshack.us/img515/6794/p1100444.jpg[/IMG][/URL]
  4. Wiecie, ja nie jestem obiektywna, ale czyż ona nie jest piękna ??? ;) [URL=http://img683.imageshack.us/i/p1100390h.jpg/][IMG]http://img683.imageshack.us/img683/2686/p1100390h.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img382.imageshack.us/i/p1100411.jpg/][IMG]http://img382.imageshack.us/img382/7258/p1100411.jpg[/IMG][/URL]
  5. Chwila przerwy... [URL=http://img138.imageshack.us/i/p1100427.jpg/][IMG]http://img138.imageshack.us/img138/4371/p1100427.jpg[/IMG][/URL] Puszek, wstawaj!!! [URL=http://img704.imageshack.us/i/p1100481.jpg/][IMG]http://img704.imageshack.us/img704/4062/p1100481.jpg[/IMG][/URL] No to i ja się położe... ;) [URL=http://img202.imageshack.us/i/p1100523.jpg/][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/7578/p1100523.jpg[/IMG][/URL]
  6. I dalej się bawimy :) [URL=http://img249.imageshack.us/i/p1100457.jpg/][IMG]http://img249.imageshack.us/img249/9753/p1100457.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img405.imageshack.us/i/p1100460.jpg/][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/2697/p1100460.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img706.imageshack.us/i/p1100578.jpg/][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/7329/p1100578.jpg[/IMG][/URL]
  7. No to się bawimy.... [URL=http://img651.imageshack.us/i/p1100435t.jpg/][IMG]http://img651.imageshack.us/img651/4402/p1100435t.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img708.imageshack.us/i/p1100438.jpg/][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/6114/p1100438.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img515.imageshack.us/i/p1100444.jpg/][IMG]http://img515.imageshack.us/img515/6794/p1100444.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img534.imageshack.us/i/p1100445w.jpg/][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/5052/p1100445w.jpg[/IMG][/URL]
  8. No dobra Puszek - bawimy się ! :) [URL=http://img297.imageshack.us/i/p1100576r.jpg/][IMG]http://img297.imageshack.us/img297/6061/p1100576r.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img176.imageshack.us/i/p1100499.jpg/][IMG]http://img176.imageshack.us/img176/7859/p1100499.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img707.imageshack.us/i/p1100433.jpg/][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/3779/p1100433.jpg[/IMG][/URL]
  9. Pełnia szczęścia :) [URL=http://img532.imageshack.us/i/p1100376.jpg/][IMG]http://img532.imageshack.us/img532/8637/p1100376.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img512.imageshack.us/i/p1100379.jpg/][IMG]http://img512.imageshack.us/img512/5149/p1100379.jpg[/IMG][/URL]
  10. O tak lubię :) [URL=http://img242.imageshack.us/i/p1100364.jpg/][IMG]http://img242.imageshack.us/img242/3674/p1100364.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img651.imageshack.us/i/p1100370wd.jpg/][IMG]http://img651.imageshack.us/img651/2671/p1100370wd.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img688.imageshack.us/i/p1100374.jpg/][IMG]http://img688.imageshack.us/img688/6547/p1100374.jpg[/IMG][/URL]
  11. No to macie cioteczki obiecane zdjęcia z dzisiejszego spacerku po Królikarni :) Puszek, król lew :) [URL=http://img151.imageshack.us/i/p1100348w.jpg/][IMG]http://img151.imageshack.us/img151/4615/p1100348w.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img243.imageshack.us/i/p1100422.jpg/][IMG]http://img243.imageshack.us/img243/967/p1100422.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img64.imageshack.us/i/p1100425.jpg/][IMG]http://img64.imageshack.us/img64/3913/p1100425.jpg[/IMG][/URL]
  12. Akcja w Fiziulcem byla ekspresowa :) Znalazłam jeszcze jeden filmik dłuższy niż jedna sekunda... ;) [url]http://www.przeklej.pl/plik/p1100253-mov-0011013esbq4[/url]
  13. [quote name='Malwi']a winrara masz ? jeśli tak to tam przy pakowaniu jest opcja do ilu kb ma mieć paczka - jeśli jest więcej to robi kilka paczek .... może tak spróbuj ?[/QUOTE] ooo ... dobra myśl :) już patrzę jak to zrobic ;) Nie no, to się nie uda dziś... ale obiecuję, ze wrócę do sprawy jutro :) Na razie podziwiajcie Fiziulca na zdjęciach :) czyżby, czyżby... [video]http://www.przeklej.pl/plik/p1100276-mov-0010v1aenagh[/video]
  14. Dafne, śpij dobrze :) razem z zajączkiem :D
  15. [quote name='Malwi']andzike - próbowalas wrzucic na te 2 stronki co ci podalam ? .. laduje sie dlugo - przy tej wielkości to normalne ;)[/QUOTE] Próbowałam... na pierwszym ładowało sie godzinę i zawisło :( na drugim załadowało się i wywaliło z powrotem główna stronę, bez żadnych linków :( Próbowalam też na przeklejto.pl i image... Powalczę jeszcze jutro, bo dziś mam dość...
  16. Zastanawiam się, kiedy można by wyciągnąć Bajeczkę i jej Pańciostwo na spacer, co by nie wyjść na za bardzo upierdliwą... ;)
  17. Coś mi zaraz trafi... Nie powiem co, ale zaczyna się na "k", kończy na "a" i ma siedem liter... Próbowałam wrzucać na 4 różne portale - nie dość, ze ładuje się od cholery czasu, to na końcu wyskakuje błąd i film się nie zapisuje :( Poddaje się. Filmik dostępny do obejrzenia u mnie - serdecznie zapraszam ;) Madallena, wysłalam Ci maila, w sprawie o której dziś rozmawiałyśmy przy okazji telefonu o Lalę ;) Apropos... chyba czas się im przypomnieć ;)
  18. I jeszcze taki szalony pęd znalazłam :D [URL=http://img12.imageshack.us/i/p1030514ha.jpg/][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/2569/p1030514ha.jpg[/IMG][/URL]
  19. Doczytałam do końca :) Polduniu !!! Dużo zdrówka, zero sraczek, kieszeni pełnych miętówek i se*sownych suczydł dookoła!! Majusce i reszcie cioteczek - spokojnych i pogodnych świąt !!! :)
  20. [quote name='halcia']Podwójna okazja do złozenia Wam Zyczen.Wesołych Szczęśliwych Świat,dla Was i podopiecznych Fajnie ze psiaki maja siebie na spacerkach.Życzenia Zdrowych szczesliwych Świat równiez dla Andzike i Jej Neluni.[/QUOTE] Dziękujęmy Halcia :) Dla Ciebie też pogodnych, wesołych Świąt !! a jeśli chcesz do nas zajrzeć to zapraszam [URL]http://www.dogomania.pl/threads/173100-NELA-juA-w-domu[/URL] Misiunia, przepraszam za tą reklamę na Twoim wątku ;)
  21. Cuuudna jest !!!! Przepiękny zajączek !!! :D
  22. [quote name='Madallena']No i co? no i sprzedala sie! Juz kocha swoja nowa Pania... Dojechali szczesliwie. Fizia zakochana w swojej...pAnci! Pancia jechala z nia z tylu w samochodzie. Postoj na siku, Fizia nie skorzystala. Co ja mam pisac...Fizia wcale nie teskni!! Nic a nic!! a liczylam na wycie i wariactwa w samochodzie a tu klapa :P ej, co z tymi filmami sie dzieje ze trwaja po ... 1 sek :D:D[/QUOTE] No to super wieści, chociaz wiem, ze "liczyłabyś" na żałość i rozpacz ;) A filmiki... ehhh... marny ze mnie kamerzysta - mam jeden fajny filmik prawie minutowy, ale za dużo waży, a po spakowaniu ma raptem 119mb... buuu :(
  23. Anciaakh, cudne to Twoje towarzystwo ! Pogodnych świąt ! :)
  24. [quote name='majuska']Ale kula:) wiem jak to jest z babciami, wierzę, że ta działka i więcej ruchu pomoże, a może jakiś drugi psiaczek do towarzystwa, taki z ADHD?:razz:[/QUOTE] Jak jest cala trójka (Shiba, Nela i Zuzka) to ruchu im nie brakuje... Delikatnie namawiam babcie na drugiego jamniczka do towarzystwa, ona to nawet jest na tak, ale dziadek:shake:
  25. [quote name='kathrby']Super rymowanka! Podnoszę wątek oraz życzę Wam wszystkim Wesołych Świąt! Znajomi dadzą mi znać we wtorek czy wezmą na stałe chłopaków :) Trzymajcie mocno kciuki![/QUOTE] Aaaa !!!! Trzymamy mocno !!!
×
×
  • Create New...