[quote name='Romka']Świetne zdjecia!Uwielbiam patrzec na nasze szczęsliwe psiaki!Zobaczcie co robi dobry kochajacy domek!Andzike pamietasz ,ze Nelka miała byc psem agresywnym!Jak sobie to przypomne to pękam ze śmiechu!A Puszek ma charekterek mojego Pako,który rzuca sie na wieksze od siebie psiaki!Małe ,zaczepne ,bardzo kochane![/QUOTE]
Nelka miała być wiejskim psem, nie chodzącym na smyczy, brudzącym i niszczącym w mieszkaniu i reagujący agresja... ;) Aż się dziwie, ze po takiej reklamie ją wziełam ;)
Gdybym jej nie wzieła popełniłabym największy błąd w zyciu ...