Jump to content
Dogomania

Andzike

Members
  • Posts

    14756
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Andzike

  1. Astor, pokaż się !!!
  2. Ja też trzymam kciuki, żeby to były "te" domki :)
  3. A ja zacznę tak sceptycznie jak Argusiowa - oby to byl ten idealny dom... ;) Ale jeśli tak - to baaaardzo, baaardzo się cieszę :D
  4. Świetne zdjęcia !!! Super się ogląda takie szczesliwe zwierzęta :D A ta ostatnio fotka - no, Karmel, musisz być naprawdę odważnym psem ;)
  5. I ja jestem !!! (w pracy nie mogę się zalogować na dogo - pewnie dlatego jeszcze pracuje... ;) )
  6. [quote name='natalie1988']Decyzja podjęta :D Jesteśmy na tak :multi:[/QUOTE] Aaaaa !!!! Chcecie wziac Biankę ???? Romka !!!!!!!! Argusiowa !!!!!!!!!!!! Napisz coś więcej Natalie - skąd jesteś, gdzie Bianka by mieszkała itp :)
  7. Bojka, nie bój się i pokaż domkowi !!!
  8. [quote name='Madallena']Andzike! Jade z Andzikie! Sama nie dotre :) Andzikie! jedziemy? Samochodem czy stopem? :P[/QUOTE] Tak jedziemy razem, moim żuczkiem :) Ale ja do schroniska w Głownie nie jadę, zostaję na herbacie u mamybank ;) Dziewczynym, gdzie ten nowy wątek?? Bo tak tu śmiecimy, że nowy domek Fizi nie wrzuci żadnych zdjęć !!! ;)
  9. A to jeszcze jedne fajne od Uboczów znalazlam :D Dziewczyny na patrolu ;) [URL=http://img44.imageshack.us/i/p1030493f.jpg/][IMG]http://img44.imageshack.us/img44/945/p1030493f.jpg[/IMG][/URL]
  10. Fridzio w plenerze ;) [URL=http://img707.imageshack.us/i/p40513082.jpg/][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/8745/p40513082.jpg[/IMG][/URL]
  11. Cudny jest :D Nelka się zakochala :D Przeprowadziłas się już ? :)
  12. A my tu z Nelką i Rudolfem nadal czekamy na fotki... ;)
  13. [quote name='Romka']Świetne zdjecia!Uwielbiam patrzec na nasze szczęsliwe psiaki!Zobaczcie co robi dobry kochajacy domek!Andzike pamietasz ,ze Nelka miała byc psem agresywnym!Jak sobie to przypomne to pękam ze śmiechu!A Puszek ma charekterek mojego Pako,który rzuca sie na wieksze od siebie psiaki!Małe ,zaczepne ,bardzo kochane![/QUOTE] Nelka miała być wiejskim psem, nie chodzącym na smyczy, brudzącym i niszczącym w mieszkaniu i reagujący agresja... ;) Aż się dziwie, ze po takiej reklamie ją wziełam ;) Gdybym jej nie wzieła popełniłabym największy błąd w zyciu ...
  14. Biedna księżniczka... Fridek zasiedziałeś się... do domu czas !
  15. Ja też mocno trzymam kciuki !!!
  16. Koniecznie... Tapiszon, pokaż się ...
  17. Cztery lata ???? No nie wierzę!!! I nikt się nim jeszcze nie zachwycił???
  18. Takie zakończenia, będące jednocześnie początkiem nowego lepszego życia są najcudowniejsze :D
  19. [quote name='Paula03']Tak mi szkoda wszystkich psów, które tak strasznie się boją...[/QUOTE] Mi też... ale dzięki Wam przekonują się, że ludzie wcale nie są źli...
  20. Nugatowi też się musi trafić taki super domek jak Mufkowi :D
  21. [quote name='leni356']Mam nadzieję że nie spotkam żadnego psiego fryzjera, bo fryzury mają gorsze niż od garnka :cool3: Pascal się wiercił i wyrywał jak piskorz, z każdej strony ma inaczej przycięte :shake:[/QUOTE] Pojedz do Łowicza, Anita poprawi ;)
  22. Śliczna jest :)
  23. Ehh... szkoda :( ale skoro nie ma zgody wszystkich domowników, to nie ma co wysyłać tam Lunki... Jej się należy idealny domek, w którym wszyscy będą ją kochać !
×
×
  • Create New...