Jump to content
Dogomania

Andzike

Members
  • Posts

    14756
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Andzike

  1. Wrócilam po pracy i miziam Heniutka:)
  2. Przepiękny pies !!! Tylko domu mu trzeba ...
  3. Mia, pokaż się domkowi !!!
  4. [quote name='RenW']Z pozytywnym skutkiem, ma się rozumieć:cool3::p[/QUOTE] Czekam na optymistyczne wieści :D
  5. Astor do góry !!!
  6. [quote name='leni356']Pascal dziś chory (nie karmić psów w mojej rodzinie oznacza karmić w ukryciu) :([/QUOTE] Tia... skąd ja to znam... "babciu nie dawaj jej ciasta - ona tego nie je i nie chce jej tego uczyć", babcia "no, ale dałam Shibie i Zuzie, to jej też muszę dać, bo będzie jej przykro!" ;) Ehh:shake:
  7. [quote name='leni356']A czekoladowego? :D Nel po ciachaniu:[/QUOTE] Babcia tradycyjnie pasła je wszystkie jak byliśmy na sniadaniu ;) czekoladowego zajączka pewnie też dostała ;) Nel wygląda cuuuudnie ;) Jakie zalotne spojrzenie z pod grzywki ;) A Pascal? :D
  8. [quote name='leni356']Wycięłam w końcu moją kudłatą, ma fryzurkę a la pies Asterixa i Obelixa, Idefix :evil_lol::evil_lol: Pascala też nie ominęło.. A Nela dostała świątecznego zajączka? :lol:[/QUOTE] Dawaj fotki !!! :D :D :D Jeśli masz na myśli takiego zajączka jak dostała Dafne, to nie ;) Ale przez trzy dni nie rozstawalysmy się nawet na chwilę i miała sporo rozrywek, a dla niej to najlepszy prezent ;)
  9. A na koniec ... Cała trójka wpatrzona w babcię - żadna nie była zainteresowana mną i mamą w czasie gdy jadłyśmy, wszystkie z uwielbieniem wpatrywaly się w babcię, bo nauczyły się już, że babcia nie jest obojętna na takie blagalne spojrzenia glodzonych psów ;) Jak bardzo nie jest obojętna - widać po Zuzce...:shake: [URL=http://img706.imageshack.us/i/p1100736.jpg/][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/6854/p1100736.jpg[/IMG][/URL]
  10. Patyczek kością niezgody ;) Zuzka broniła jak lwica ;) [URL=http://img691.imageshack.us/i/p1100715c.jpg/][IMG]http://img691.imageshack.us/img691/9761/p1100715c.jpg[/IMG][/URL] Więc Nelka musiala odreagować na Shibie ;) [URL=http://img31.imageshack.us/i/p1100669.jpg/][IMG]http://img31.imageshack.us/img31/5269/p1100669.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img27.imageshack.us/i/p1100676.jpg/][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/9541/p1100676.jpg[/IMG][/URL]
  11. Obwąchiwanie lasu ... [URL=http://img402.imageshack.us/i/p1100615.jpg/][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/6605/p1100615.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img638.imageshack.us/i/p1100624u.jpg/][IMG]http://img638.imageshack.us/img638/963/p1100624u.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img248.imageshack.us/i/p1100662.jpg/][IMG]http://img248.imageshack.us/img248/8535/p1100662.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img92.imageshack.us/i/p1100709.jpg/][IMG]http://img92.imageshack.us/img92/221/p1100709.jpg[/IMG][/URL]
  12. Trójpak na spacerze ;) [URL=http://img694.imageshack.us/i/p1100609h.jpg/][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/931/p1100609h.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img192.imageshack.us/i/p1100631.jpg/][IMG]http://img192.imageshack.us/img192/1111/p1100631.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img245.imageshack.us/i/p1100634.jpg/][IMG]http://img245.imageshack.us/img245/4497/p1100634.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img151.imageshack.us/i/p1100636.jpg/][IMG]http://img151.imageshack.us/img151/6118/p1100636.jpg[/IMG][/URL]
  13. A dziś, korzystając z pięknej pogody wybrałyśmy się z mamą i z babcią oraz naszymi suczydłami zobaczyć co słychać na działce ;) Zuza- sofa :) [URL=http://img20.imageshack.us/i/p1100605o.jpg/][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/7703/p1100605o.jpg[/IMG][/URL] potrafi podbiec, jak jej się chce ;) [URL=http://img683.imageshack.us/i/p1100613.jpg/][IMG]http://img683.imageshack.us/img683/873/p1100613.jpg[/IMG][/URL] ale patyczek jest najważniejszy ;) [URL=http://img26.imageshack.us/i/p1100723.jpg/][IMG]http://img26.imageshack.us/img26/5843/p1100723.jpg[/IMG][/URL]
  14. Lalunia pozdrawia !!! :) [URL=http://img402.imageshack.us/i/13082009179.jpg/][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/4091/13082009179.jpg[/IMG][/URL]
  15. Wygłaskaj obydwie dziewczynki ode mnie :D
  16. Heniusku, śpij dobrze !!! :)
  17. [quote name='argusiowa']kochane wszystkiego dobrego z okazji Wielkanocy :)[/QUOTE] Wzajemnie !!! I wspólnie pożyczmy Fridkowi idealnego domku !!! :D
  18. Nie... no leże i kwiczę ... Spełnienie marzeń :D Fiziulec/Majuśka dokładnie w tym miejscu w którym chciałyśmy ją widzieć :D
  19. [quote name='Figafiga']pierwsze skojarzenie to inna wersja Fizi[/QUOTE] Cholercia, ja miałam to samo jak zobaczyłam pierwsze zdjęcie !!! Oby jej się tak samo poszczęściło jak Fizi...
  20. [quote name='Kaja10014']Bo to mądry psiak, trzeba go wyciągnąć z boksu![/QUOTE] I jak próbowałyście ? Udało się ? :)
  21. Co otwieram Wasz nowy wątek to w większym jestem szoku... :( skąd takie psy w schronisku??? :(
  22. Oj bidulka... :( Szkoda takiej pięknej mordki :(
  23. Bojka, ze zdjęc wygląda na takiego trochę przerośnietego jamnika ;)
×
×
  • Create New...