-
Posts
14756 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Andzike
-
Ja w ogóle jestem zakochana w tym miejscu... Pięknie urządzony dworek, dziki ponad 4tys.m2 ogród, zabudowania gospodarcze, to wszystko daje naprawdę niesamowity klimat :) Idealne miejsce dla 3psów i kota ;) I dla większej ilości zwierząt też :D Tak trochę kombinujemy co by się tam wybrać na Sylwka w takim samym składzie :) A jutro zabieram dzieciaki i jedziemy na działkę :) A co :)
-
Król Puszczy Białowieskiej poluje na Czaputkowy ogon;) [URL=http://img689.imageshack.us/i/mg5287.jpg/][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/9342/mg5287.jpg[/IMG][/URL] ... ale spotkał na swojej drodze większego zwierza ;) [URL=http://img8.imageshack.us/i/mg5292.jpg/][IMG]http://img8.imageshack.us/img8/6553/mg5292.jpg[/IMG][/URL] Dwa dzikie psy nad rzeką ;) [URL=http://img23.imageshack.us/i/mg5326e.jpg/][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/3724/mg5326e.jpg[/IMG][/URL] Czyścioszka... ;) [URL=http://img297.imageshack.us/i/img5345o.jpg/][IMG]http://img297.imageshack.us/img297/9725/img5345o.jpg[/IMG][/URL]
-
No to lecimy z kolejna partią zdjęc ;) [URL=http://img291.imageshack.us/i/mg5156.jpg/][IMG]http://img291.imageshack.us/img291/2498/mg5156.jpg[/IMG][/URL] Pogoń w ogrodzie ;) [URL=http://img341.imageshack.us/i/mg5169.jpg/][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/1065/mg5169.jpg[/IMG][/URL] Nasze psy się naprawdę kochaja ... ;) [URL=http://img52.imageshack.us/i/mg5297.jpg/][IMG]http://img52.imageshack.us/img52/9571/mg5297.jpg[/IMG][/URL] Kaji było trochę cieżko wbić się w taki układ, ale dawala radę ;) [URL=http://img441.imageshack.us/i/mg5296.jpg/][IMG]http://img441.imageshack.us/img441/9241/mg5296.jpg[/IMG][/URL]
-
Cześć Romku :) Ale nietoperek :)
-
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
Andzike replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[quote name='mamanabank']Może Bajka?[/QUOTE] Jedna Bajeczka już była i znalazła super domek w Ursusie :) Może tej to imię też przyniesie szczęście :) -
Prawda, że pieknie mu w niebieskim ? ;) i w zielonym też :) [URL=http://img64.imageshack.us/i/rudiy.jpg/][IMG]http://img64.imageshack.us/img64/6761/rudiy.jpg[/IMG][/URL] A tu sie jeszcze pochwale samym domkiem, bo był naprawdę wyjątkowy :) [URL=http://img156.imageshack.us/i/shapeimage2k.png/][IMG]http://img156.imageshack.us/img156/9193/shapeimage2k.png[/IMG][/URL]
-
[quote name='mamanabank']A o czym tu się mówi??? :-o :-o :-o Oświećcie mnie, bo chyba źle rozumiem, ANDZIKE!!![/QUOTE] [quote name='argusiowa']Witam :) Andzike :D no to trzeba próbę zrobić :) Dostałam pytanie o Fridka, aikowo podałam Twój nr telefonu mailowo do kontaktu celem informacyjnym, ale widzę że tu sie kroi próba urudolfowienia i unelkowania naszego Fridziula:) decydujcie dziewczyny macie moje błogosławieństwo :) będę Was wspierać w każdej decyzji:)[/QUOTE] ;) Ajeczka w lipcu na tydzien wyjezdza na urlop i przygarniam wtedy Fridka do siebie ;) Ale to tylko taki plan awaryjny bo do lipca Fridek bedzie w swoim domu ;)
-
Wiesz, co E-S... żywiołowość Bugiego czasem mnie przeraża ;) [SIZE=1] cyt.za TZ-etem zamierzony... ;) [/SIZE]
-
Ja też mocno trzymam kciuki... Ninka, nie bój się...
-
[quote name='Figafiga']a ja czekam na zdjęcia ;-)[/QUOTE] Ja też !!! :)
-
PSOTKA - kocha cały świat, spraw by świat i ją pokochał....MA DOM
Andzike replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
[quote name='mamanabank']Jaka cudna! Czarna Sisi :-)[/QUOTE] Dokładnie !!! Też mi to ostatnio przyszło do głowy :D I taka sama mikrosunia ;) jak Sisi :D -
[quote name='argusiowa']Andzike kupuj kupuj ;) a co tam, sama Ci kupię ;) pogadaj z Rudolfem i Nelką i masz trzecią poduchę w gratisie z Fridkiem ;D[/QUOTE] Już z nimi gadałam ;) Jakoś się pomieścimy :D Tak się tylko zastanawiam jak Rudolf zareaguje na Fridka, on w ogóle nie zna innych kotów - same psy i dlatego wydaje mu się, ze też jest psem ;)
-
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
Andzike replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jasza'] Z tym sposobem o którym pisałaś...może by zadziałało, tylko nie potrafię sobie wyobrazić czegoś co Misia nie lubi.. No chyba, że kąpania... Spróbuję tak jak dzisiaj. Zobaczymy.[/QUOTE] Jaszka, to masz sposób ;) Misia zaczyna szczekać, a Ty ją pod prysznic ;) -
[quote name='mshume']mamy sprawdzony już domek dla Reni :) Renia, pakuj się, jedziesz do Marek pod Warszawą :)[/QUOTE] Aaaaa !!! Super :D :D :D Teraz "tylko" transport trzeba zorganizować...
-
Łazik-Wili - cudny kudłacz - już w swoim domku w Belgii
Andzike replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Super zdjęcia !!!! Ale miał zabawę !!! :D -
TOLA odmieniona doczekała się swojego domu!!!
Andzike replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Odezwie się jak psy wytrzeźwieją ;) -
KSIĘŻNICZKA SISI - W NOWYM DOMU! będzie miła kolię z brylantami!!!
Andzike replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
Eeee.... jutro już nie będzie świeża ... ;) Dobra, kończe ten gówniany temat :D Co słychać u Sisiolca? Domki walą drzwiami i oknami ? ;) -
[quote name='mamanabank']To teraz wyobraźcie sobie aportującą i kopiącą dołki Andzike z wywalonym jęzorkiem! Brawo! :-D[/QUOTE] Wszystko, żeby pies byl szczęśliwy ;)
-
Ja nie muszę stosować żadnych sztuczek, bo mój pies jest wyjątkowy sam z siebie:evil_lol: No dobra, pokazywałam jej jak się kopie dołki... ;) za patyczkami tez biegalam, ale dopiero inne psy pomogły jej ogarnąć o co w tym chodzi ;)
-
TOLA odmieniona doczekała się swojego domu!!!
Andzike replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[quote name='Romka']Jamor gdzie jesteś?Napisz co słychać u Toli i czy doszły pieniądze![/QUOTE] Jamor nie ma czasu zajrzeć bo odlicza dni do emerytury i upija swoje psy ;) :D :D :D -
TOLEK - pies, który kupował w Kauflandzie ;-)MA DOM!!!
Andzike replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
A ja jestem baaaardzo ciekawa tego artykułu !!! :) Mam nadzieję, że podzielicie się nim z nami :D -
No cóż, widzę, że temat kupy jest wszędobylski ;) Fajnie, jak szybko udalo się odmienić zycie Pchełki, nie ? :D :D :D
-
KSIĘŻNICZKA SISI - W NOWYM DOMU! będzie miła kolię z brylantami!!!
Andzike replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
Bo te wszystkie nasze księżniczki to wiejskie burki, ot co ;) Co słychać u byłej księżniczki ? ;) Zjadła dziś coś ciekawego? :P Madallena, miałas wrzucić zdjęcie kupona :D :D :D [SIZE=1](i mshume znów nie zajrzy na wątek...)[/SIZE] -
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
Andzike replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Romka']Zaraz zobaczę co dostałam.Będę rozmawiać w tej sprawie w następnym tygodniu.Dam znać co ustaliłam![/QUOTE] Qrcze, super by było gdyby się udało :) Na drugi ogień mógłby pójść Rudolf - uciekł z zaprzęgu Św.Mikołaja :D Jestem pewna, ze Figa napisałaby piekną historię na ten temat :D -
Przyjaciele już w hoteliku! Odeszli za TM [*] :(
Andzike replied to pati_zabrze's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Już coraz bliżej !!! :D