Jump to content
Dogomania

Andzike

Members
  • Posts

    14756
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Andzike

  1. [quote name='Romka']Co na to Andzike?[/QUOTE] Andzike sie nie odzywa, bo się rozryczała i ma gluta do pasa :( puszczajcie :( Toluś...
  2. Ale zaraz po wizycie telefonicznej chcemy info na wątku ;) Abrakadabra Ty chyba masz do mnie nr tel ??? ;) (Pchełka, Marymont, te sprawy ;) )
  3. [quote name='nika28'] Jest ktoś z Nysy, woj. opolskie ?[/QUOTE] Pospamowałam na mapie dogo ;) może się ktoś odezwie :D
  4. [quote name='nika28']Jest domek chętny na mojego wilczka-uszatka :) Jest ktoś z Nysy, woj. opolskie ?[/QUOTE] Pomagluj Pana, a w międzyczasie będziemy szukać osoby do wizyty przed/a ;)
  5. [quote name='__Lara'][B]Allegro wspólne utopców: [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1049095455[/url][/B][/QUOTE] Lara super allegro !!! Patrząc na te psiaki nie chcę nawet myśleć o ich powrocie do schroniska...
  6. Fridek to super kotecek :) Bardzo się cieszę, że znalazł idealny dom u Was, aczkolwiek już się zaczęłam przyzwyczajać do myśli, że spędzi u mnie tydzień w lipcu i że go może nie oddam;) Steve... nie popadaj w samozachwyt, ale my tak mocno trzymałyśmy kciuki za [B]TAKI [/B]dom dla Fridzia, że teraz nie możemy przestać się zachwycać !!! :) Jesteście super !!! :)
  7. Mantis... Trzymaj się... nie płacz :) Fiziulec trafi do super domku, a E-S będzie ją mieć na oku :D
  8. [B]Nika,[/B] koteczka cudna :) ale trzymam się resztkami sił przed wzięciem drugiego kota ;) Wysłałam Ci pw w sprawie Reni... daj znać plis ;)
  9. [quote name='mamanabank']Romka, jestes mistrzynią w stawianiu pod ścianą, skompiluję po 15 lipca, może być? :-)[/QUOTE] Ale o co chodzi??? czego nie ogarniam ??? ;)
  10. Nooo ;) Nie żebym nie wiedziała, ale co napisane... ;) (a jeszcze przez Ciebie..;)) :D :D :D E-S super, że zrobiłaś wizytę i że okazała się formalnością ;) Co do sterylki - moim zdaniem powinni zabrać Fizię i zrobić sterylkę u siebie. Wiadomo, że nie w pierwszym tygodniu, zeby nie fundować jej dodatkowych stresów, ale po jakimś czasie tak. Ja Nelkę sterylizowałam miesiąc po zabraniu ze schronu. Jeśli wet jest dobry (a mówisz,ze tak) to żadnych powikłań nie będzie i sunia szybko dojdzie do siebie pod troskliwą opieką zakochanych w niej opiekunów:) W razie pytań czy wątpliwości mają weta pod nosem i telefony do osób, które chętnie podzielą się swoimi doświadczeniami :) Mantis!!! Pakuj Fiziulca !!! Piłeczek nie musisz, bo czekają w nowym domku ;)
  11. [quote name='mamanabank']Nazwałabym ją Lusia ale się nie upieram, a jak spojrzałam na tego psiura to przyszło mi do głowy Gonzo :-) i też się nie upieram :-)[/QUOTE] Lusia !!! :D Pchełka z Głowna w DS jest teraz Lusia :) może tej sunce to imię przyniesie szczęście ?? :)
  12. [quote name='Romka']Pracuję nad tym dziewczyny ,pracuję uwierzcie.Nie mogę nic na siłę ale zachęcam.A ten dom byłby super,wiejski ale kochający.[/QUOTE] Romka, pracuj!!! pracuj!!! Jak Ty nie przekonasz, to już nikt nie przekona ;)
  13. [quote name='mamanabank']Natalie, kiedy masz urodziny? Albo może Dzień Dziecka jest dobrym terminem na Taki Prezent? Strzel focha, że nie chcesz już lalek tylko Lilkę :-D[/QUOTE] mamanabank, a myślalam, że nigdy nie polecamy psa "na prezent" ;) ;) ;) Ale w tym wypadku wszystkimi łapami podpisuje się pod pomysłem strzelenia focha ;)
  14. [quote name='Romka'][IMG]]I śliczna suczka podrzucona do zamku nad rzeką.Trzeba wymyślić jej imię.Bardzo wdzięczna,Mikropiesek na 100%Jutro zróbcie zdjęcia i bedzie wątek.[/QUOTE] Madallena !!! :D Jak będzie wątek to od razu do mikropsiaków :) Śliczna suczynka :D
  15. Bianeczko, dziękujemy za relację !!! Twoja Pani musi moooocno urabiać rodziców i Ty też musisz jej pomóc,żeby do Waszego cudownego domu trafiła kolejna sunia!!! :)
  16. [quote name='Figafiga']Bojeczko podnoszę rankiem.[/QUOTE] Figa, Ty o tej porze już nie śpisz czy jeszcze nie śpisz ? ;)
  17. [quote name='migdalena']Na pewno domek idealny istnieje,wierzę w to mocno! Malagos czy na Twój adres przychodzą ogłoszenia do odnowienia?[/QUOTE] Na mój przychodzą... Odnawiam ;)
  18. [quote name='Madallena']wow! Figa! ale masz godzinę odwiedzin dogomanii :crazyeye: Zróbcie mu fotki w miarę możliwości: na rękach, przy nodze, na kolanach no i jakieś takie ... no takie ładne jak Fizia miała :) ps. miałam ostatnio telefon o Fizie :-o słabi są? :razz: pewnie będą jeszcze dzwonic z poł roku :D[/QUOTE] Figa spać nie możesz??? Ja dziś widziałam klona Fiziulca na Dworcu Centralnym :D :D :D Mocno się zastanawiałam czy Fizia nie postanowiła odwiedzić Warszawy... ;) madallena, u elinki jest krótkowłosy Fiziulec [URL="http://allegro.pl/item1037946511_lilka_fajniejsza_niz_york_i_west_razem_wziete.html"]http://allegro.pl/item1037946511_lil...em_wziete.html[/URL] [URL="http://www.dogomania.181044-Na-mi%C5%82o%C5%9B%C4%87-wystarczy%C5%82o-pi%C4%99%C4%87-dni%21-Lilka-w-DT-teraz-szukamy-DS"]http://www.dogomania.pl/threads/1810...raz-szukamy-DS[/URL] Co prawda Natalia, która wzięła z Łowicz Biankę urabia teraz rodziców, żeby wzieli Lilkę, ale jakby ktoś dzwonił o Fizie to wieeeeesz... ;)
  19. [quote name='Jasza']Pamiętam Nelkę!!! Na wątku nie byłam wiek cały! Zdjęcia boskie, psy śpiące z kotem w samochodzie, takie poprzytulane...MIODZIO! Dziękuję za link do wątku, jak smutno, to można wejść i się uśmiechnąć. Jak z zostawaniem Neli samej w domu? Chyba już ok, no nie?[/QUOTE] No boscy są ;) Rudolf to jak kolejny pies, więc można uznać, że mam 2 psy ;) A z zostawaniem Nelki w domu... hmmm... wychodzę, zakładam słuchawki na uszy i nic nie słyszę ;) Ale sąsiedzi się nie skarżą i odpowiadają na "dzień dobry" więc chyba ok ;)
  20. Jak sie w końcu odważy to zrozumie, że spacery są fajne !!!
  21. Foksik, czemu nikt Cie jeszcze nie wypatrzyl??
  22. Powinno być - należy się jak psu kanapa !!! ;)
  23. Ale miały super wyprawę !!! Niech się w końcu pojawi taki domek który zapewni im to na co dzień...
×
×
  • Create New...