Jump to content
Dogomania

Andzike

Members
  • Posts

    14756
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Andzike

  1. [quote name='nika28']Nie, na razie nie... O ile wiem, to trafiła wczoraj, więc nie wiadomo nawet jaki ma charakter, nic nie wiadomo :([/QUOTE] Taka malizna na pewno szybko znajdzie dom, tylko trzeba się czegoś o niej dowiedzieć, obfocić, zrobić wątek i szukamy domu !!! :)
  2. [quote name='leni356']Andzike i Madallena najlepiej[/QUOTE] Hihihihi :) No ba ;) dzięki leni :*
  3. [quote name='nika28']Kolejna... :( To klon Pchełki... :([/QUOTE] Jak klon Pchełki to mshume ją bedzie podsyłać - spory byl odzew po Pchełce :) wiecie coś więcej o niej?
  4. [quote name='mshume']Niebieska chciała adoptować Zuzie, podobną do Dafne.[/QUOTE] Niebieska to chyba własne schronisko planuje otworzyć...
  5. No masz... Kolejna Pchełkowata mikrosunia ???
  6. [quote name='mshume']Niebieska chciała adoptować Zuzie, podobną do Dafne.[/QUOTE] A co z Dafnomanią? Dafnomania, bo ja się do Ciebie wybieram jak coś... Na wątku Zuzi (teraz już przeczytalam ;) ) czekają na wieści od Ciebie ;)
  7. A ja dziś od Romki dostałam nowe fotki Kruczka wygrzewającego się na słoneczku :) [URL=http://img297.imageshack.us/i/kruczek02.jpg/][IMG]http://img297.imageshack.us/img297/9269/kruczek02.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img88.imageshack.us/i/kruczek03.jpg/][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/9421/kruczek03.jpg[/IMG][/URL]
  8. [quote name='Romka']Tapiszon wysłany do pani ,która pytała o kudłatego psiaka!Może bedzie miał szczęscie![/QUOTE] Oby, oby... Musi się w nim zakochać !!! :)
  9. [quote name='marlenka']Ciotki zagłosujcie jeszcze w ankiecie na Ostatnia szanse [url]http://www.dogomania.pl/threads/185270-KrakVet-ankieta-na-maj-wybierzmy-kandydata-razem!!?p=14647995#post14647995[/url][/QUOTE] Zagłosowałam :)
  10. [quote name='Romka']Romuś ,mój kolejny ulubieniec w schronisku!Pozwolił wziąc sie na ręce i kiedy juz wszystkie duże psiaki skończyły spacer wypuściłam Romusia na spacerek po dziedzińcu schroniska.Maluch był zachwycony.Zjadł smakołyczków(mięsko z kurczaczka) i pozwolił głaskac się.Psiaczek pewnie miał dom bo lubi ludzi i nie boi się ich.Poszukamy mu domku takie maleństwa szybko je znajdują.[/QUOTE] A może by go Madallenie na wątek mikropsiaków wrzucić? ;)
  11. [quote name='Hubabuba']To już wiem skąd Dafnomania ma mój nr :D Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to jak koleżanki poleciły by przydała się wizyta przedadopcyjna u Dafnomanii. Musze byc pewna, że Zuzia trafi w dobre ręce. Ja jestem ze Szczecina, a Pani Iza z Warszawy..Czy mogę na kogoś liczyć??[/QUOTE] Dafnomania, z Dafne się nie udało, ale jak chcesz to ja Cię odwiedzę ;)
  12. [quote name='Dafnomania']Dzwiniłam do osoby, która dała to ogł. W sobotę czy niedzielę Niebieska ma przyjechać zobaczyć/zabrać pieska. Nic nie mówiła o rozmowach przedadopcyjnych, umowach.... jakaś dziwna trochę rozmowa ....[/QUOTE] Nie rozumiem, przepraszam, nie wchodziłam na tamten wątek ... ale co do tego ma Niebieska?
  13. Ale ona jest u Was szczęsliwa !!! Super !!! :)
  14. [quote name='nika28']Jest transport dla Reni, pociągiem, Pani musiałaby ją odebrać na dworcu w Warszawie. Może być ?[/QUOTE] Spoko, transport już dogrywamy na poniedziałek (Pani wie) :) Mshume będzie za godzinę to napisze co i jak ;)
  15. A ja Was będę zasypywać zdjęciami Tofika :) Dostalam dziś fajnego smsa od jego nowej pani: Cyt: [I]Tofik jest supermądry. Załatwia sie tylko na spacerze, dziś jak chcial wyjśc to zaskrobał w drzwi chociaż go tego nie uczylam. Pilnuje się, bawi się z psami, lubi ludzi. Jest rewelacyny a ja megaszczęsliwa, że go mam:) [/I] I kolejny: [I]Ja go strasznie kocham. Ma u mnie dobrze i zawsze ta będzie. Obiecuję. [/I] Nie wiem jak Wy, ale mi się aż trochę glupio zrobiło, z jak negatywnym nastawieniem jechałam na wizytę przedadopcyjną... ;) I cudne zdjęcia kanapowca :D [URL=http://img7.imageshack.us/i/img0093ym.jpg/][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/9281/img0093ym.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img685.imageshack.us/i/img0115ib.jpg/][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/5932/img0115ib.jpg[/IMG][/URL] Piękne uchole !!!! :D :D :D [URL=http://img705.imageshack.us/i/img0153t.jpg/][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/3874/img0153t.jpg[/IMG][/URL]
  16. Malagos, cudna relacja... Powolutku Ninka się przy Tobie otworzy...
  17. Witamy serdecznie :) Bardzo się cieszę, że jesteście na wątku!!! Fridek to świetny kocur i mamy nadzieję, że u Was będzie bardzo szczęśliwy :) Wspaniale, że chcecie dać dom zwierzakowi, który tyle przeszedł:loveu:
  18. [quote name='argusiowa']wow :) mam mam mam:) zgłosiła się do mnie dziewczyna/ pani która może w ten weekend odbyć wizytę przed adopcyjną dla Fridzia :D jutro ustalam szczegóły :) bo dzisiaj już za późno :)[/QUOTE] Suuuuper !!!! Mam nadzieję, że ta dobra dusza pojawi się na wątku i sama opisze swoje wrażenia po wizycie !!! Oby domek był idealny !!! :)
  19. [quote name='Dafnomania']Napisałam maila do schroniska w Łodzi (Misia - z jasnymi oczkami), nie mogłam się tam dodzwonic. Mężula chce koniecznie suczkę :olympic: ja raczej też ale ... "Misia" w sumie jest całkiem ładna a do oczek się przyzwyczaję (nie taki :diabloti: straszny jak go malują ;) )[/QUOTE] Dafnomania super :D :D :D Cieszę, że chcesz dać innej suni dom :)
  20. [quote name='Paula03']Dianka w sobotę też była na spacerku![/QUOTE] Super :) Pewnie była bardzo zadowolona :)
  21. [quote name='mshume']Noooo, nie tylko. :eviltong:Chociaż ten serial ma proste dialogi, nie to co DrHouse. Lost już się za tydzień kończy na zawsze:placz:[/QUOTE] Dr.House nie pokusiłabym się oglądać w orginale ;) czasem ledwo rozumiem o czym mówią po polsku ;)
  22. Suuuper wieści !!! :) Bardzo się cieszę i będę zaglądać czekając na fotki :)
  23. Widać, że bardzo jej się podobało :D
  24. [quote name='mshume']Rodzice, po co lekcje. Najlepiej poogladac filmy na DVD z podpisami, bez lektora. Serio :)[/QUOTE] Np. Lostów ??:cool3:
×
×
  • Create New...