-
Posts
14756 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Andzike
-
[quote name='Ank@'] Wiem że mało prawdopodobne jest, aby ktoś mi w tym zamieszaniu odpowiedział na pytanie, ale proszę się zastanowić, gdzie może być ten pies ?? [/QUOTE] A to nie Laky? [url]http://www.schronisko.krakow.pl/bigPicture.php?id=1163[/url] Jesli tak to jest u Florentynki...
-
[quote name='salibinka']Suczka, którą zabrałam - nie wyobrażam sobie jej powrotu do schroniska. Będę szukać innych rozwiązań: [URL="http://www.dogomania.185916-Suczka-z-powodzi.-Krak%C3%B3w."]http://www.dogomania.pl/threads/185916-Suczka-z-powodzi.-Krak%C3%B3w.[/URL][/QUOTE] Salbinka, link nie wchodzi :(
-
[quote name='Florentynka']a co miałam zrobić? Fatalnie, ze zalało schron - ale nagle się znaleźli ludzie zdolni wziąć 580 psów i 150 kotów, niektóre do schronu już pewnie nie wrócą[/QUOTE] Ja dziś cały dzień czytałam wątek krakowskiego schroniska "z partyzanta" w pracy. To niesamowite ile osób zaoferowało pomoc dla tych biednych zwierząt. Paradoksalnie może się okazać, że krakowska powódź to najlepsze co mogło się tym psom i kotom przydarzyć - zwróciło uwagę na to, że bez ludzi same sobie nie poradzą... Trzymam mocno kciuki, żeby przynajmniej część tych psów już nigdy nie musiala wracać do schronu...
-
Florentynka jesteś niesamowita... Ale masz teraz stadko ;)
-
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
Andzike replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Romka']Dziewczyny zobaczcie co dzieje sie w Krakowie,my to w ogóle nie mamy problemu! [URL="http://www.dogomania.pl/threads/185805-Czy-krakowski*****-przetrwaj%C4%85-jak-wyleje-Wis%C5%82a/page11"]http://www.dogomania.pl/threads/185805-Czy-krakowski*****-przetrwaj%C4%85-jak-wyleje-Wis%C5%82a/page11[/URL] Swoja drogą,ilu ludzi dobrej woli znalazło się![/QUOTE] Nooo!!! Cały dzień tam zaglądam "z partyzanta"... I mam wielką nadzieję, że część tych kotów i psiakow i zostanie już na zawsze w domach u ludzi, którzy rzucili im sie na pomoc :D Zobaczcie !!! Florentynka od bazarku SPA dla Balbiny wziela aż cztery!!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/185902-Utopce-tymczasowe-moje[/url] I myśle, że ona im do schronu wrócić nie da... ;) -
Pilnie potrzebny dom dla Zuzi :( - NIEAKTUALNE - MA DOM
Andzike replied to Hubabuba's topic in Już w nowym domu
Ufff.... dobrze, że tak to się skończyło :) -
W kńcu Mia doczekała się idealnego domku !!! :D Bardzo się cieszę :)
-
Pilnie potrzebny dom dla Zuzi :( - NIEAKTUALNE - MA DOM
Andzike replied to Hubabuba's topic in Już w nowym domu
[quote name='leni356']Jest światełko w tunelu[/QUOTE] uuuu... to wypatrujemy nieśmialo, trzymając kciuki... -
[quote name='Mantis']E tam. Za łatwa zagadka, się tak nie bawię :obrazic:[/QUOTE] Znaczy się, mam rację ??? :D
-
[quote name='Mantis']Leni, wiesz co Fizia robi z takimi ciociami? ;)[/QUOTE] Przymizia się, przytula, oblizuje ? ;)
-
RUDOLF - odnalazł swój zaprzęgu św. Mikołaja ;-)MA DOM!!
Andzike replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
[quote name='Paula03']Może i do Rudolfa niedługo się los uśmiechnie![/QUOTE] Byłby super... Należy mu się domek (i wcale nie jak "psu buda" ;) ) -
IRYS - starszy ONek do adopcji, odzyskał nadzieję - MA DOM!
Andzike replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Cudownie by było, gdyby w jesieni życia ktoś pokazał Iryskowi, że człowiek to fajna sprawa... -
Milka, śliczna panienko, do domu!!!
-
LEON - owczarek psi zawodowiec za TM (")
Andzike replied to Figafiga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Leon, pokaż się domkowi !!! -
Bosh.... To jest cudo nad cudami !!!! Prześliczna jest !!! Gdzie ten idealny domek???
-
[quote name='mamanabank'][url]http://img230.imageshack.us/img230/1605/dzialka7.jpg[/url] ciepło, miło, niebo, raj :-) niesamowite...[/QUOTE] No ta fotka mnie też rozwala na łopatki... ;) Majuska - nie mamy z Nelką żalu :D Ja też bym Czaputka wycałowała i wygłaskala.... A przepraszam... ;) Robiłam to w weekend ;)
-
Ledwo go w tym piachu widać ... [URL=http://img257.imageshack.us/i/dzialka14.jpg/][IMG]http://img257.imageshack.us/img257/6255/dzialka14.jpg[/IMG][/URL] Tylko obroża widoczna :D [URL=http://img594.imageshack.us/i/dzialka15.jpg/][IMG]http://img594.imageshack.us/img594/2440/dzialka15.jpg[/IMG][/URL] A koniec - moje ulubione ;) Tak wracają samochodem psy i koty z weekendu na działce... A w zasadzie psy :) Bo Rudolf, po tym jak wybrał się z nami na spacer zostal oficjalnie mianowany na psa ;) [URL=http://img100.imageshack.us/i/dzialka6.jpg/][IMG]http://img100.imageshack.us/img100/9462/dzialka6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img230.imageshack.us/i/dzialka7.jpg/][IMG]http://img230.imageshack.us/img230/1605/dzialka7.jpg[/IMG][/URL]
-
Dziewczynom też się spodobało - w końcu bobry kochają wodę ;) [URL=http://img37.imageshack.us/i/dzialka8.jpg/][IMG]http://img37.imageshack.us/img37/8853/dzialka8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img691.imageshack.us/i/dzialka9.jpg/][IMG]http://img691.imageshack.us/img691/6139/dzialka9.jpg[/IMG][/URL] Czapi woli zabawy w piachu ;) [URL=http://img265.imageshack.us/i/dzialka12.jpg/][IMG]http://img265.imageshack.us/img265/9241/dzialka12.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img687.imageshack.us/i/dzialka13.jpg/][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/7818/dzialka13.jpg[/IMG][/URL]
-
Standardowa "zabawa" - Czapi z Nelą, a obok Kaja, tym razem z wyciągniętym nie wiadomo skąd plastikowym bobasem... wyglądało to nieco makabrycznie jak przybiegla z nim bardzo zachwycona ... ;) [URL=http://img594.imageshack.us/i/dzialka4.jpg/][IMG]http://img594.imageshack.us/img594/9840/dzialka4.jpg[/IMG][/URL] A teraz spacer - nad Bug nie doszlyśmy, bo wszystko podtopione, ale Czapi pokazał nam swoje ulubione miejsce ;) [URL=http://img52.imageshack.us/i/dzialka10.jpg/][IMG]http://img52.imageshack.us/img52/7889/dzialka10.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img708.imageshack.us/i/dzialka11.jpg/][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/6107/dzialka11.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img29.imageshack.us/i/dzialka16.jpg/][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/9411/dzialka16.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Romka']Super,ze zabierasz Rudolfa!Myślę,że tego zawsze chciał i buntował się kiedy go nie zabierałas posikując.[/QUOTE] W zeszłym roku,jak było ciepło to też ze mną jezdził na działke :) Nie bralam go na wypady gdzieś dalej, bo balam się jak zachowa się na całkiem obcym terenie (na początku na dzialce też miałam stresa...) ale teraz nowe miejsca Rudolfa w ogóle nie przerażaja ;) [URL=http://img84.imageshack.us/i/dzialka1.jpg/][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/2778/dzialka1.jpg[/IMG][/URL] Nela, Kaja i wspólny dołek, który potem my musialyśmy zakopywać, bo gdyby zobaczyła go mama Magdy - padłaby na zawal ;) [URL=http://img687.imageshack.us/i/dzialka2b.jpg/][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/7476/dzialka2b.jpg[/IMG][/URL] Czapi za bardzo nie ogarnia dołków ;) On jest taki "czyścioszek" - szczególnie teraz po strzyżeniu i chyba nie rozumie po co się tak brudzić ;) [URL=http://img576.imageshack.us/i/dzialka3.jpg/][IMG]http://img576.imageshack.us/img576/4190/dzialka3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img297.imageshack.us/i/dzialka5.jpg/][IMG]http://img297.imageshack.us/img297/6024/dzialka5.jpg[/IMG][/URL]
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Andzike replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='zuzka']Jak ja pisałam ogłoszenia dla Henia to podawałam Funi nr telefonu. Kontakt w sprawie adopcji:601 071 963[/QUOTE] Wysłałam opis i zdjęcia do Zuzi :) Jak tylko przyfruną do mnie linki aktywacyjne, dam znać :) -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Andzike replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Akrum']jejku, Szarotko, jak ładnie obrobiłaś Heniutkowe zdjęcia :) teraz tylko żeby Andzike tu wpadła i zdjęcia i tekścik zabrała do tych ogłoszeń :) i Heniutka świat zobaczy :)[/QUOTE] [quote name='Szarotka']Chyba napisze do ciotki Andzike pw.[/QUOTE] Ciotka Andzike się melduje. Przeprasza, ze dopiero teraz, ale padnięta na pysk po wyprawie w ulewie do Łowicza po Renię z głownowskiego schroniska, która dziś trafiła do DS w Markach :) Zaraz pozabiera zdjęcia i wyśle do zuzi. Pomizia Heniutka i idzie spać :) Ale poprosi jeszcze o kontakt do adopcji na pw :) -
Ja też byłam zaskoczona, że Dafnomania adoptowała Misię zaraz po naszej piątkowej rozmowie i odwołaniu wizyty, ale gdyby chciała to zrobić za plecami to pewnie nie podzielilaby się tym na wątku i na pw. Poza tym nadal mam "otwarte" zaproszenie na wizytę u Dafnomanii, z którego zamierzam skorzystać. mshume, wiesz, że boisz się o każdego psa, który trafia do "niesprawdzonego" domu (ja zresztą też), ale w tym przypadku dom nie zabiera psa i nie znika, tylko dzieli się swoją radością z dogomaniakami ;) A tak w ogóle to proponuje założyć Zuzi wątek i tam się możemy przenieść :) A Dafne niech będzie szczęśliwa u Mantis :D :D :D
-
[quote name='mshume']Reniuchna słodziak:loveu: Dziękuję Mamanabank,Tatanabank za transport i spa suni,a cioci Andzike za tansport Pańci i suni:multi: Prawda,ze Renia i Pańcia pasują do siebie :p[/QUOTE] Renia już w domu :) Przez całą drogę była niezauważalna, leżała wtulona w Panią i co jakiś czas lizała ją po twarzy. Aniołeczek :) Ale przyznam, żem lekko padnięta. Przez całą drogę z Łowicza na zmianę padało, ulewało i grzmiało... ale widok Reni wtulonej w Panią - bezcenny :D