Jump to content
Dogomania

Andzike

Members
  • Posts

    14756
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Andzike

  1. [quote name='Ank@'] Wiem że mało prawdopodobne jest, aby ktoś mi w tym zamieszaniu odpowiedział na pytanie, ale proszę się zastanowić, gdzie może być ten pies ?? [/QUOTE] A to nie Laky? [url]http://www.schronisko.krakow.pl/bigPicture.php?id=1163[/url] Jesli tak to jest u Florentynki...
  2. [quote name='salibinka']Suczka, którą zabrałam - nie wyobrażam sobie jej powrotu do schroniska. Będę szukać innych rozwiązań: [URL="http://www.dogomania.185916-Suczka-z-powodzi.-Krak%C3%B3w."]http://www.dogomania.pl/threads/185916-Suczka-z-powodzi.-Krak%C3%B3w.[/URL][/QUOTE] Salbinka, link nie wchodzi :(
  3. [quote name='Florentynka']a co miałam zrobić? Fatalnie, ze zalało schron - ale nagle się znaleźli ludzie zdolni wziąć 580 psów i 150 kotów, niektóre do schronu już pewnie nie wrócą[/QUOTE] Ja dziś cały dzień czytałam wątek krakowskiego schroniska "z partyzanta" w pracy. To niesamowite ile osób zaoferowało pomoc dla tych biednych zwierząt. Paradoksalnie może się okazać, że krakowska powódź to najlepsze co mogło się tym psom i kotom przydarzyć - zwróciło uwagę na to, że bez ludzi same sobie nie poradzą... Trzymam mocno kciuki, żeby przynajmniej część tych psów już nigdy nie musiala wracać do schronu...
  4. Florentynka jesteś niesamowita... Ale masz teraz stadko ;)
  5. [quote name='Romka']Dziewczyny zobaczcie co dzieje sie w Krakowie,my to w ogóle nie mamy problemu! [URL="http://www.dogomania.pl/threads/185805-Czy-krakowski*****-przetrwaj%C4%85-jak-wyleje-Wis%C5%82a/page11"]http://www.dogomania.pl/threads/185805-Czy-krakowski*****-przetrwaj%C4%85-jak-wyleje-Wis%C5%82a/page11[/URL] Swoja drogą,ilu ludzi dobrej woli znalazło się![/QUOTE] Nooo!!! Cały dzień tam zaglądam "z partyzanta"... I mam wielką nadzieję, że część tych kotów i psiakow i zostanie już na zawsze w domach u ludzi, którzy rzucili im sie na pomoc :D Zobaczcie !!! Florentynka od bazarku SPA dla Balbiny wziela aż cztery!!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/185902-Utopce-tymczasowe-moje[/url] I myśle, że ona im do schronu wrócić nie da... ;)
  6. Ufff.... dobrze, że tak to się skończyło :)
  7. W kńcu Mia doczekała się idealnego domku !!! :D Bardzo się cieszę :)
  8. [quote name='leni356']Jest światełko w tunelu[/QUOTE] uuuu... to wypatrujemy nieśmialo, trzymając kciuki...
  9. [quote name='Mantis']E tam. Za łatwa zagadka, się tak nie bawię :obrazic:[/QUOTE] Znaczy się, mam rację ??? :D
  10. [quote name='Mantis']Leni, wiesz co Fizia robi z takimi ciociami? ;)[/QUOTE] Przymizia się, przytula, oblizuje ? ;)
  11. [quote name='Paula03']Może i do Rudolfa niedługo się los uśmiechnie![/QUOTE] Byłby super... Należy mu się domek (i wcale nie jak "psu buda" ;) )
  12. Cudownie by było, gdyby w jesieni życia ktoś pokazał Iryskowi, że człowiek to fajna sprawa...
  13. Milka, śliczna panienko, do domu!!!
  14. Leon, pokaż się domkowi !!!
  15. Bosh.... To jest cudo nad cudami !!!! Prześliczna jest !!! Gdzie ten idealny domek???
  16. [quote name='mamanabank'][url]http://img230.imageshack.us/img230/1605/dzialka7.jpg[/url] ciepło, miło, niebo, raj :-) niesamowite...[/QUOTE] No ta fotka mnie też rozwala na łopatki... ;) Majuska - nie mamy z Nelką żalu :D Ja też bym Czaputka wycałowała i wygłaskala.... A przepraszam... ;) Robiłam to w weekend ;)
  17. Ledwo go w tym piachu widać ... [URL=http://img257.imageshack.us/i/dzialka14.jpg/][IMG]http://img257.imageshack.us/img257/6255/dzialka14.jpg[/IMG][/URL] Tylko obroża widoczna :D [URL=http://img594.imageshack.us/i/dzialka15.jpg/][IMG]http://img594.imageshack.us/img594/2440/dzialka15.jpg[/IMG][/URL] A koniec - moje ulubione ;) Tak wracają samochodem psy i koty z weekendu na działce... A w zasadzie psy :) Bo Rudolf, po tym jak wybrał się z nami na spacer zostal oficjalnie mianowany na psa ;) [URL=http://img100.imageshack.us/i/dzialka6.jpg/][IMG]http://img100.imageshack.us/img100/9462/dzialka6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img230.imageshack.us/i/dzialka7.jpg/][IMG]http://img230.imageshack.us/img230/1605/dzialka7.jpg[/IMG][/URL]
  18. Dziewczynom też się spodobało - w końcu bobry kochają wodę ;) [URL=http://img37.imageshack.us/i/dzialka8.jpg/][IMG]http://img37.imageshack.us/img37/8853/dzialka8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img691.imageshack.us/i/dzialka9.jpg/][IMG]http://img691.imageshack.us/img691/6139/dzialka9.jpg[/IMG][/URL] Czapi woli zabawy w piachu ;) [URL=http://img265.imageshack.us/i/dzialka12.jpg/][IMG]http://img265.imageshack.us/img265/9241/dzialka12.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img687.imageshack.us/i/dzialka13.jpg/][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/7818/dzialka13.jpg[/IMG][/URL]
  19. Standardowa "zabawa" - Czapi z Nelą, a obok Kaja, tym razem z wyciągniętym nie wiadomo skąd plastikowym bobasem... wyglądało to nieco makabrycznie jak przybiegla z nim bardzo zachwycona ... ;) [URL=http://img594.imageshack.us/i/dzialka4.jpg/][IMG]http://img594.imageshack.us/img594/9840/dzialka4.jpg[/IMG][/URL] A teraz spacer - nad Bug nie doszlyśmy, bo wszystko podtopione, ale Czapi pokazał nam swoje ulubione miejsce ;) [URL=http://img52.imageshack.us/i/dzialka10.jpg/][IMG]http://img52.imageshack.us/img52/7889/dzialka10.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img708.imageshack.us/i/dzialka11.jpg/][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/6107/dzialka11.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img29.imageshack.us/i/dzialka16.jpg/][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/9411/dzialka16.jpg[/IMG][/URL]
  20. [quote name='Romka']Super,ze zabierasz Rudolfa!Myślę,że tego zawsze chciał i buntował się kiedy go nie zabierałas posikując.[/QUOTE] W zeszłym roku,jak było ciepło to też ze mną jezdził na działke :) Nie bralam go na wypady gdzieś dalej, bo balam się jak zachowa się na całkiem obcym terenie (na początku na dzialce też miałam stresa...) ale teraz nowe miejsca Rudolfa w ogóle nie przerażaja ;) [URL=http://img84.imageshack.us/i/dzialka1.jpg/][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/2778/dzialka1.jpg[/IMG][/URL] Nela, Kaja i wspólny dołek, który potem my musialyśmy zakopywać, bo gdyby zobaczyła go mama Magdy - padłaby na zawal ;) [URL=http://img687.imageshack.us/i/dzialka2b.jpg/][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/7476/dzialka2b.jpg[/IMG][/URL] Czapi za bardzo nie ogarnia dołków ;) On jest taki "czyścioszek" - szczególnie teraz po strzyżeniu i chyba nie rozumie po co się tak brudzić ;) [URL=http://img576.imageshack.us/i/dzialka3.jpg/][IMG]http://img576.imageshack.us/img576/4190/dzialka3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img297.imageshack.us/i/dzialka5.jpg/][IMG]http://img297.imageshack.us/img297/6024/dzialka5.jpg[/IMG][/URL]
  21. [quote name='zuzka']Jak ja pisałam ogłoszenia dla Henia to podawałam Funi nr telefonu. Kontakt w sprawie adopcji:601 071 963[/QUOTE] Wysłałam opis i zdjęcia do Zuzi :) Jak tylko przyfruną do mnie linki aktywacyjne, dam znać :)
  22. Aż mi wstyd, że dopiero dziś tu dotarłam :) Aikowo, Argusiowa - super, że zawiozłyście Fridka do domu (Aikowo, bardzo placzesz? ;) Steve - gratuluje cudnego, mruczastego, futrzenego czlonka rodziny !!! :)
  23. [quote name='Akrum']jejku, Szarotko, jak ładnie obrobiłaś Heniutkowe zdjęcia :) teraz tylko żeby Andzike tu wpadła i zdjęcia i tekścik zabrała do tych ogłoszeń :) i Heniutka świat zobaczy :)[/QUOTE] [quote name='Szarotka']Chyba napisze do ciotki Andzike pw.[/QUOTE] Ciotka Andzike się melduje. Przeprasza, ze dopiero teraz, ale padnięta na pysk po wyprawie w ulewie do Łowicza po Renię z głownowskiego schroniska, która dziś trafiła do DS w Markach :) Zaraz pozabiera zdjęcia i wyśle do zuzi. Pomizia Heniutka i idzie spać :) Ale poprosi jeszcze o kontakt do adopcji na pw :)
  24. Ja też byłam zaskoczona, że Dafnomania adoptowała Misię zaraz po naszej piątkowej rozmowie i odwołaniu wizyty, ale gdyby chciała to zrobić za plecami to pewnie nie podzielilaby się tym na wątku i na pw. Poza tym nadal mam "otwarte" zaproszenie na wizytę u Dafnomanii, z którego zamierzam skorzystać. mshume, wiesz, że boisz się o każdego psa, który trafia do "niesprawdzonego" domu (ja zresztą też), ale w tym przypadku dom nie zabiera psa i nie znika, tylko dzieli się swoją radością z dogomaniakami ;) A tak w ogóle to proponuje założyć Zuzi wątek i tam się możemy przenieść :) A Dafne niech będzie szczęśliwa u Mantis :D :D :D
  25. [quote name='mshume']Reniuchna słodziak:loveu: Dziękuję Mamanabank,Tatanabank za transport i spa suni,a cioci Andzike za tansport Pańci i suni:multi: Prawda,ze Renia i Pańcia pasują do siebie :p[/QUOTE] Renia już w domu :) Przez całą drogę była niezauważalna, leżała wtulona w Panią i co jakiś czas lizała ją po twarzy. Aniołeczek :) Ale przyznam, żem lekko padnięta. Przez całą drogę z Łowicza na zmianę padało, ulewało i grzmiało... ale widok Reni wtulonej w Panią - bezcenny :D
×
×
  • Create New...