No qrde nie wiem ;) Takie są :D Mialam stresa na początku gdy wziełam Nelę ze schroniska jak będzie reagować na kota, ale na szczęście okazalo się, ze problemu nie ma :) Co innego jak zobaczy kota na spacerze - dzika pogoń i obskakiwanie drzewa na które uciekl kot z uporem godnym lepszej sprawy ... W końcu to mix baseta szorstkowłosego, jak mnie uświadomila mamanabank ;)
Serio, to jest idealny, bezproblemowy, nieinwazyjny, niekonfliktowy pies ;) Prawie jak Bugi :P