kora78
Members-
Posts
26249 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kora78
-
Buli, odrobinę astowaty, w schronie- wyadoptowany
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
Blood ma 2 sunie na dt i 2 swoje psy. Plus Bul ito trochę za dużo już by było. Więc czekamy, ąż chociaż 1 sunia do ds pojedzie, ale perspektyw nie ma na razie :( Blood zrobiłaś już im wątek? -
ciotki w tym ogłoszeniu, tekście macie błąd od 2 lat w schronie i wiek 2-3 lata? dziwne. ktoś pomyśli,że to oszustwo jakieś poprawcie lepiej lekko
-
są takie małę rozmiary, sprzedawałąm to wiem w kakadu
-
mogę ale pisanie cokolwiek zawsze bilbuis w góę podbija przeprosiłam go przecież :)
-
potrzebny dt na cito! Spaniel uratowany przed igla znow w potrzebie
kora78 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
ja się cieszę, że Falfok się nie poddaje rano się wystraszyłam czytająć to wszystko -
no pysk bardzo podobny, ale Aron ma białę skarpetki na przednich łapach
-
Julek, 2letni, piękny jamnik JUŻ WE WŁASNYM DOMKU!
kora78 replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
co za cisza?? pisz na bieżąco kizimizi -
Kudlacz Rufi po latach w schronie, wreszcie w ds
kora78 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
no to czekamy na domek teraz :) -
ja tam wolę zawsze pisać i się łudzić i mieć nadzieję, bo może taka zebrana od wszystkich nadzieja właśnie sprzyja pomyślnemu rozwojowi wypadkó :) dziś tam dzwonię i się chyba na juutro umawiam. marta, jutro?? sory bilbuś za offy
-
potrzebny dt na cito! Spaniel uratowany przed igla znow w potrzebie
kora78 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.dogomania.pl/threads/1819...eka-na-ratunek[/url] dziewczyny mały kudłacz ma tragicznie chore oko, martwe, rozpadające się! czuje ból taki, że gdyby człowiek czułdziesiątą część tego bólu to by po ścianach chodził! tak mówi wet pomóżcie -
[url]http://www.dogomania.pl/threads/181912-KudA-acz-Pompon-piAE-kny-senior-czeka-na-ratunek[/url] dziewczyny, kudłącz mały, kolorowy z rozpadaącym się martwym okiem, a bół taki, że jakby człowiek czuł jedną dziesiątą tego bóklu to by po ścianach chodził|! tak mówi wet!!! i pies w schronie! chyba będzie operacja pomóźcie jakoś
-
Wychudzona bokserka - psi szkielet Ostrów Wlkp. MA DOM!!
kora78 replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
oj to bardzo dużo!! im więcej cierpienia psa, tym więcej domó, smutne to trzeba ważyć o połowę mniej, niż się powinno, żeby Cię zechcieli :( przykro -
potrzebny dt na cito! Spaniel uratowany przed igla znow w potrzebie
kora78 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
Faflok pytałąm tak, bo z Twoich wypowiedzi szło lekko, że już go nie chcesz trzymać. Że się zastanawiasz, co z nim zrobić. Ten dt we Wro ze szkoleniowcem,itp