kora78
Members-
Posts
26249 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kora78
-
potrzebny dt na cito! Spaniel uratowany przed igla znow w potrzebie
kora78 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
Faflok, czy zastanawiasz się, by go oddać gdziekolwwiek, na inny dt? -
zaznaczam, bo zniknelam
-
wet to pikuś, bo pies jest zdrowy. jak będziesz zakłądać Bó wie jakie choroby to żadnego psa nigdy nie weźmiesz, bo będziesz czekać do 500zł jednorzwoych, by mieć na jakieś operacje kastracja po co? niech nowy ds to robi za dużo masz kasy, że chcesz ciachać go? a może pójdzie ze schronu bez kolejki, jak spróbujesz załatwić? spytaj dziś koniecznie. że jest dom i chcesz go wyciąć, skoro jest dominujący i inne psy gwałci w boksie. może akurat się uda, warto spróbować, to nic nie kosztuje wet podstawowa kontrola u nas to 30zł, lepiej przed Wawą, bo tam drożej o wiele. Chcesz to mój wet weźmie tylko za leki, jak do niego pójdziemy z nim, albo do tej, co Lara do niej chodziłą, ona na bank weźmie minumalne minimum, jak z Martą pójdzie, bo ją kojarzy już po Larze i boksiu. To już masz dużą oszczędność na wecie A może i ta wetka nam tutaj go ciachnie taniutko?
-
na pewnoe nie miałą, na pewno :( kaganiec nylonowy się reguluje, jest tasiemka. dopasowuje się do różnego pyszczka. można więc poluzować metalowe są też takie malusie, uwierz mi ;P brzmi strasznie,ale ma ludzi p onogach gryźć? i ktoś ma jej odwinąć? niee tak,trzeba behawiorysty, za stara na nic nie jest, bo to mądra psinka. nigdy nie jest za późno :) psy są mądre całę życie
-
dzięki Kapsel :) ale czemu tam nicv nie ma o potencjalnym ds? tajemnica? mam się nie odzywać?
-
Wychudzona bokserka - psi szkielet Ostrów Wlkp. MA DOM!!
kora78 replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
zapisuję dzięki Kapsel za linka :) -
czy ogłoszenia poszły już? coś wiadomo?
-
kizimizi ZBIERZ JUŻ TYLKO 20ZŁ STAŁYCH I ZAŁATWIAJ JUŻ TRANSPORT I HOTEL, jest dużo z jednorazowych, a pies jest zdrowy nie ma co zwlekać, bo i tak dobrze idzie przecież! przecież nie będziesz czekać do 20złna minusie, bo to grosze przy tej całej kwocie, jaka jest potrzebna 50zl w zupełności wystarczy na minusie ze stałymi
-
potrzebny dt na cito! Spaniel uratowany przed igla znow w potrzebie
kora78 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
o matko a było tak pięknie i nie chciał puścić... -
aha dzwoniłam wszystko panu podałąm, nr tel, adresy itp po świętach, w wekend pan będzie. da znać dokłądnie dzień i godzinę, bo jeszcze za daleko, by się na godzinę już umawiać. Pan w tyg pracuje w domu, w warsztacie, przy domu. Więc w wekendy tylko możę, a teraz święta AStrusia kochana oby udało się!
-
potrzebny dt na cito! Spaniel uratowany przed igla znow w potrzebie
kora78 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
w boskie spaniel gryzł jamnika, zwłaszcza przy karmieniu przypominam -
ale ja pisałąm wcześniej, po rozmowach tel z panem, te ogólne warunbkże pan w domu,że dom z ogrodem, że pies luzem, gdy brama zamknięta na posesję, że pies w domu, że pan z żoną i córką, że spacey 3 razy dziennie po godzinę to już było i magda tylko potwierdziła jutro dzwonię i dam tu znać,jaki termin oględzin
-
lubi smakołyki, oj lubi siadać już umie, ale nie zawsze wykona
-
tatuś musi mnie zawieźć przecież chyba, że Ty autem tatusia? albo wspólnymi siłami jakoś :P jakiego linka? na stronie sos masz sigmę przecież a jak obejrzenia? ja nie wiem. nie wchodze tam a telefonó zero :(
-
to poradźcie co robić z nim? jak go szkolić? na tej smyczy, powracanie i karnośc ogólnie. łązi za mną krok w krok, nie rozumie, co znaczy- uciekaj, idź na miejsce, itp
-
kaganiec nylonowy zamyka pysk psa na zero. nawet otworzyć nie może, by szczeknąć. ale ideałem nie jest, bo cieżko się oddycha i ziajać nie może może tylko na to wchodzenie do klatki o 7 rano? a na spacery metalowy? a myślałąm o poradzie prawdziwego fachowca, behawiorysty? tresura jakaś? psi psycholog? Ona jest strasznie za Tobą, boi się rozłąki, broni Ciebie na spacerach, gdu czuje jakieś urojone zagrożenie. Wszystko chyba rozchodzi się o to przywiązanie do Ciebie jednej.
-
nie założył nikt wątku, z kiels,że szuka psiaka? to nie miał być konkretnie kudłacz. ogólnie pies dobry dla dziecka. akurat aron ię spodobał. odesłałąm pana do wątku kudłączy, ale poleciałm,by lepiej założył wątek w przygarnę psa leni fotki dostałaś dziś? dziś robiliśmy furtkę do dołączonej, nowej części ogródka i Aron latał luzem po starym ogrodzie, bramy pozamykane na zicher.W pewnym momencie mi go zabrakło. a on się przemknął koło mężą robiącego furtkę i latał sobie po ogrókach działkowych innych ludzi, musiałą go chwilę ganiać. A rano byłą kąpiel, szamponem na pchły- bo wciąż się drapie mimo tamtego Fiprexa, a potem w szamponie darowaynmym przez ciocię kizimizi dla sierśći długiej. Aronek mięciutki, jak kaczuszka. W wannie leżał i trząsł się, nie chciał wejść do łązienki sam. Ale zero agresji, nic, porządny chłopak. Niedługi idę do weta, co z tym drapaniem się jego wiecznym i odrobaczyć go trzeba wreszcie. Dziś kilka razy qróćił do mnie w ogrdzie, gdy luzem latał na zawołanie. Ale chętniej, gdy ja kucam. Czemu tak?
-
Buli, odrobinę astowaty, w schronie- wyadoptowany
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
konto srawdzę jutro, dziś wpdałam na chwilkę, bo supoer film był a TVP1 dziękuje z góry za wszelkie wpłaty :)