Jump to content
Dogomania

kora78

Members
  • Posts

    26249
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kora78

  1. Faflok napiszesz po świętach, jak tam się niedobrota jedna zachowowuje? Jakie są zasady postępowania z nim. Ja się nie znam i jestem ciekawa, jak ta osoba to robi
  2. no to się cieszę, że z tym transportem tak szybk owyszło bo mam jeszcze na pm propozycje 2 opsób, co mogłyby go zabrać, jedna za koszt paliwa. a druga okazjonalnie. ale skoro już jedzie to odpisuję, że już nie ma potrzeby :)
  3. kizi co z laską od Etny? pisałaś, dzwoniłaś? nic? tyle czasu już minęło, czy można już zapomnieć o tym domku dla |Etny? skontasktuj się z nią koniecznie prędko, we wtorek od razu
  4. ale wieści ciągłe zwroty akcji nie dziwię się, pies miał być agresywny do dzieci. Jak dobrze, że nie psozedł do jakiegoś potencjalnego ds od razu! Bo zwrot byłby migusiem a jak znajomi z nim pracują?
  5. ja ja scagnelam i nr gg przepadl mi trzeba przez pm
  6. nie mamy kasy na hotel czerda, to jak z Tą Mamą? nie zgodziła się? o charakterze nic nie wiemy, bo tylko psa przez kraty widzimy po kilka minut, bo zawsze jest kilkanaście psów do obskoczenia zawsze spojny i olewający zadymy przy kracie
  7. Wszystko wygląda super :) Tanio, blisko, dojazd tani, itp Ale co, jeśli Asti będzie atakowazł inne psy? To podstawowe pytanie i ile kosztuje kastracja tam? TYTUŁ DO ZMIANY JUŻ NE BRAKUJE 40ZŁ I 1 POST
  8. w górę suńki trzeba wątek porozsyłąć, by ogłąszać pomogli Blood rozsyłąj, ja wieczorem też będę
  9. co do kasy ja nie mogę dać nic za dużo mam deklaracji, a na koniec miesiąca już zaczyna brakować jeśli przy końcu tego miesiąca okaże się, że mam coś luzu to będę mogła ale w tej chwil inawet szelek Aronowi kupić nie mogę
  10. wiemy, wiemy :) i fajnie się stało, że wygrały :D ja nic nie myślałam. komóki dziś nie załądowałam jutro piekę już ciasta, myślami już w porządkach... teraz weszłam na chwilę, chyba nie zdążę
  11. masakra druga ucieczka znów pogryzienia nieświadomych ludzi same problemy
  12. jak nie będzie pogody to w domu przecież :)
  13. a znasz kogoś z Chorzowa a dogomanii?? albo Katowice masz o rzut beretem? szukac tam,czy znasz kogoś, to napisze do niego pm
  14. uaktualniłam 1 post finansowo: deklaracje: kora78- 20zł Ladymonia0610- 20zł + 10zł = 30zł Zofija- 10zł bea_204- 40zł przez 4 m-ce razem 100zł deklaracji stałych deklaracje jednorazowe: marta0731- coś agat21- 30zł jednak 50zl!!! dzięki Gruba Berta- 20zł kizimizi- 50zł! razem: 120zł plus coś od marty, w razie jakiś braków i niespiodziewanych wydatków Potrzeba: około 100zł mieśiecznie na wyżywienie około 50zł na weterynarza około 0-30zł na transport
  15. zaraz po świętach najprawdopodbniej a potem co tydz zazwyczaj w poniedziałki
  16. może jest ktoś z dogo z aparatem w Twoich okolic bliskich i mógłby wpaść i popstrykać te foty są niełądne, szczerze powiem. Ważne są łądne foty w ogłoszeniu, by pies się spodobał
  17. ahaaaaaaaaaaaaaaaaa no to fajnie :) i watek niepotrzebny by był to teraz tamte we 2 siedzą, czy mają kogoś nowego. nie wiesz?? napisz na wątku Flapa, gdzie go szukałąś dokłądnie, bo zamieszane jest
  18. Chcecie hotel zmienić tylko ze względu na transport? A w Bogatyni od kiedy termin wolny? AlinaS tyle czeka i teraz ją wystawić chcecie?
  19. dziewczyno! trawa zielona jest wszędzie :D umnie prztnajmniej ah aparat...
  20. na razie nie dzięki kizimizi :)))))))
  21. no i? możesz jaśniej? powiedzieli Ci, że wydana?
  22. Perełka to ta czarna? A mi to ta pręgowana? Masz aparat, by nowe fotki porobić? Wygląda,jakby wszystkie w jeden dzień były robione. Postaraj się porobić na trawce takiej zieloniutkiej. Dużą wartość ma łądne foto, w łądnym otoczeniu. Ró kilkanaście w jednym plenerze i po 2-3 najlepsze wybieraj Jak zrobisz łądniejsze fotki to ponogę w ogłąszaniu
  23. to może opłaćcie na jakieś 2 ty, skoro jakieś zainteresowanie jest, bo potem wycofywanie to problem dla zuziM i dla deklarowiczów
×
×
  • Create New...