Jump to content
Dogomania

kora78

Members
  • Posts

    26249
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kora78

  1. sorki za offa [url]http://www.dogomania.pl/threads/1819...9#post14308489[/url] ciotki, leciutko astowaty Buli szuka ostatnie 40zł deklaracji, aby mógł się wybrać do domowego dt, gdzie trzeba zapłącić tylk o100zł za jedzonko miesięcznie dla niego. Dostaliśmy już kaganiec, bo tam jest obowiązek w kagańcu psiaka w parku prowadzać, zbieramy jednorazowe na kontrolę podstawową u weta i tylko te 40zł brakuje stałych, by mógł jechać. pomóżcie cosik, rzućcie grosik!
  2. sorki za offa [url]http://www.dogomania.pl/threads/1819...9#post14308489[/url] ciotki, leciutko astowaty Buli szuka ostatnie 40zł deklaracji, aby mógł się wybrać do domowego dt, gdzie trzeba zapłącić tylk o100zł za jedzonko miesięcznie dla niego. Dostaliśmy już kaganiec, bo tam jest obowiązek w kagańcu psiaka w parku prowadzać, zbieramy jednorazowe na kontrolę podstawową u weta i tylko te 40zł brakuje stałych, by mógł jechać. pomóżcie cosik, rzućcie grosik!
  3. w góę chłopaki kto pomoze Was ogłąszać?>?? nugat jest taki grzeczny i kochany!!!
  4. http://www.dogomania.pl/threads/1819...9#post14308489 ciotki, Buli szuka ostatnie 40zł deklaracji, aby mógł się wybrać do domowego dt, gdzie trzeba zapłącić tylk o100zł za jedzonko miesięcznie dla niego. Dostaliśmy już kaganiec, bo tam jest obowiązek w kagańcu psiaka w parku prowadzać, zbieramy jednorazowe na kontrolę podstawową u weta i tylko te 40zł brakuje stałych, by mógł jechać. pomóżcie cosik, rzućcie grosik! psiak też od nas, jak Mania
  5. zapraszam na wątek innego naszego małoastowatego psiaka, któego gryzą inne psy w kojcu ten ma szanse na domowy dt [url]http://www.dogomania.pl/threads/1819...9#post14308489[/url] ciotki, Buli szuka ostatnie 40zł deklaracji, aby mógł się wybrać do domowego dt, gdzie trzeba zapłącić tylk o100zł za jedzonko miesięcznie dla niego. Dostaliśmy już kaganiec, bo tam jest obowiązek w kagańcu psiaka w parku prowadzać, zbieramy jednorazowe na kontrolę podstawową u weta i tylko te 40zł brakuje stałych, by mógł jechać. pomóżcie cosik, rzućcie grosik!
  6. Rudzik pojechał o 14stej W aucie do Świdnicy bardzoi długo się kręcił, chciał wejść do przodu. Na sam koniec dopiero si ę położył. Cieszył się do pana, z któym pojechał do Sosnowca. Już pewnie dotarli, czekamy na wieści komu fotki, komu do wstawienia tutaj?? najlepiej,by nowy dt zajrzał na dogo i pisał w tym wątku na bieżąco, kizimizi załątwisz to?? i czas na offa: [url]http://www.dogomania.pl/threads/1819...9#post14308489[/url] ciotki, mój Buli szuka ostatnie 40zł deklaracji, aby mógł się wybrać do domowego dt, gdzie trzeba zapłącić tylk o100zł za jedzonko miesięcznie dla niego. Dostaliśmy już kaganiec, bo tam jest obowiązek w kagańcu psiaka w parku prowadzać, zbieramy jednorazowe na kontrolę podstawową u weta i tylko te 40zł brakuje stałych, by mógł jechać. pomóżcie cosik, rzućcie grosik!
  7. [url]http://www.dogomania.pl/threads/1819...9#post14308489[/url] ciotki, mój Buli szuka ostatnie 40zł deklaracji, aby mógł się wybrać do domowego dt, gdzie trzeba zapłącić tylk o100zł za jedzonko miesięcznie dla niego. Dostaliśmy już kaganiec, bo tam jest obowiązek w kagańcu psiaka w parku prowadzać, zbieramy jednorazowe na kontrolę podstawową u weta i tylko te 40zł brakuje stałych, by mógł jechać. pomóżcie cosik, rzućcie grosik!
  8. [url]http://www.dogomania.pl/threads/1819...9#post14308489[/url] ciotki, mój Buli szuka ostatnie 40zł deklaracji, aby mógł się wybrać do domowego dt, gdzie trzeba zapłącić tylk o100zł za jedzonko miesięcznie dla niego. Dostaliśmy już kaganiec, bo tam jest obowiązek w kagańcu psiaka w parku prowadzać, zbieramy jednorazowe na kontrolę podstawową u weta i tylko te 40zł brakuje stałych, by mógł jechać. pomóżcie cosik, rzućcie grosik!
  9. [url]http://www.dogomania.pl/threads/181975-Buli-odrobinAE-astowaty-GRYZIONY-W-SCHRONIE-zbiera-na-utrzymanie-w-dt-JEDYNE-40zA?p=14308489#post14308489[/url] ciotki, mój Buli- imię jakże podobne do Bilba ;) szuka ostatnie 40zł deklaracji, aby mógł się wybrać do domowego dt, gdzie trzeba zapłącić tylk o100zł za jedzonko miesięcznie dla niego. Dostaliśmy już kaganiec, bo tam jest obowiązek w kagańcu psiaka w parku prowadzać, zbieramy jednorazowe na kontrolę podstawową u weta i tylko te 40zł brakuje stałych, by mógł jechać. pomóżcie cosik, rzućcie grosik!
  10. ogłoszenia są podane w 1 poście ma allegro wyróżnione, ma moj pupil, morusek,autogielda i pare innych nie bierzemy pakietu,bo tam jest duzo na bardzo odlegle częśći Polski, a aż tak daleko go wysyłać nie chcę, bo liczę, że znajdzie bliżej i będzie z transpoortem łątwiej można spokojnie pisać, że on w Wałbrzychu. i robić na dolny slask, wielkopolske, slask, malopolskie i mazowsze. i lubuskie. i tyle starczy i to w nadmiarze ona ma zainteresowanie,bo znany charakter z domowego dt i zadbany i mlody i sliczny, ale do czlowieka, ktory go wychowa, lub jego minusy w wychowaniu nie beda mu przeszkadzac ja go oduczyc nie potrafie, nie udaje mi sie
  11. powodzenia dla dziadziusia. strasznie smutna jego historia zza krat :( wreszcie się facet doczekał :)
  12. no to wszstko jest na początku. tekst albo w 1 poście,albo na 2 stronie chyba fotki na początku i tu stronę wcześniej kontakt też jest to napisz potem,gdzie porobiłaś, ok? w 1 poście jest wypisane,gdzie on już ogłoszenia ma, to nie ma co dublować
  13. no to d... jamniś nie jedzie nikt nie chce dać dt na śląsku na 3 dni :( za 2 godz wyjazd, już nie zdążymy :( kolejna szansa po świętach
  14. ratlerek wydany ponoć jest jakaś rotwailerka na kw, łągodna
  15. częstować się banerkiem dziewczyny :)
  16. za alegratkę to na konto moje bo ze swojego będę za to płącić. a tu czekać, aż mi marta da do ręki, lub rzeleje na moje konto. bez sensu na moje podam,jak zrobię to ogłoszenie, a ile kosztuje to pojęcia nie mam mi się najlepiej wieczorami robi ogłoszenia,w spokoju pełnym dam znać, jak zrobię 104 to dużo!! :)
  17. w jedną dobę 65 obejrzeń na allegro i 1 obserwator
  18. to nieżly ma czas Rudy rzeczywiście. Dziecko w godzinę załatwił ;0 niech jutrzejszy dt imię jakieś dla psiaka poda, bo głupio go marcie tak wołać- piesku, chodź
  19. i to na kilka dni zaledwie. 3-4 dni zrobiłąm wątek w dziale psy do adopcji-śląskie pewnie bana za to dostanę jakiegoś
  20. no to marta poda na om nr swojego konta i wysokość opłaty allegro ja jakby co zrobię ale gratkę ale może oarę dni odstępu chociaż? jak też wystawię na 14 dni, żeby nie kończyło się wszystko na raz, wszystkie szanse na raz. choć łatwij byłoby wszystko ogarnąć, pamiętałoby się łątwiej, kiedy trzeba wznawiać może za bardzo kombinuję, sama nie wiem
  21. ale już od dawna wiadomo,że ktoś oferował dać mu dt w krakowie na parę dni 100zl za 100km? coś ty pkp to 15zł w jedną stronę,jak sami do kraka dojadą nieistotne ciotki, kto da dt na parę dni na śląśku??? kto ze śląska jest w ogóle? trzeba wątek tam założyć. ja już robię
  22. ale chciał cię pogryźć, czy ugryźć? za to,że machałaś kością przed nosem? oddałaś mu tę kość? ochrzanić trzeba było od razu
  23. no i ileż można tak czekać? będziemy bić! ;P
  24. czekajcie Kapsel, a co z ale gratką? ja tam jestem zalogowana,ale wyrożnionego tam nigdy nie robiłąm to sponsorujesz, czy tylko to allegro? czy poczekamy i po świętach może zaraz? albo w trakcie
×
×
  • Create New...